PDA

View Full Version : Толкова близо, а всъщност адски далеч...



ИзбирамТеб
07-22-2018, 22:32
Здравейте,
Чувствам се объркана и реших да споделя тук - защо.
Занимавах се с едно момче, което адски много харесвам, но си има приятелка... Да, гадничко ми е за нея, но съм сигурна, че той не е обръщал внимание само на мен, докато е с нея. Видяхме се една вечер и спахме заедно, беше уникално, но след тази вечер той спря да ме търси.. Чувствам се гадно, чувствам се използвана и наранена. Мисля, че направих грешен избор, но не знам как да постъпя, не знам как да спра да мисля за него, а не спирам да го правя.....
Вие как бихте постъпили, ако бяхте на мое място?? : )

dexofen
07-22-2018, 22:36
Откъде си сигурна, че не е обръщал внимание само на теб докато си с нея?
Аз много не му разбирам на това нещо де, ама не си ли се понатрапила леко във връзката им? И предимно в неговата част? :D
Като цяло коректно ли е да спиш с него като знаеш че си има приятелка? Не е точно грешно, щото грешно и вярно като абсолютни стойности няма, но е некоректно.
Защо не поговориш с него, обясни му и ако е разбран ще се разберете долу горе.
P.S. Ако изпускаш нещо от типа на че приятелката му е тип като за общо ползване, става ситуацията малко по-различна.

ИзбирамТеб
07-22-2018, 22:54
Според мен, ако е сериозен няма да се занимава с мен и да ме кани в тях, а ще е верен само на приятелката си. Не мисля, че съм се натрапила на някого, защото той беше човека, който държеше да излизаме винаги. Прав си, не е честно да спя с него при факта, че си има някоя, но силно ме привлича и го харесвам и реших да го направя. Там е проблема, че спря да ме търси и може би няма да ме потърси повече, не знам каква е причината, но не е ли излишно да му обяснявам каквото и да било, ако той имаше желание досега щеше да ме е потърсил..
( Не познавам приятелката му, но не мисля, че е такъв тип)

explicitmami
07-23-2018, 07:19
Може да се чувства виновен и за това да не те е потърсил. Понякога хората правят неща които ги карат да се чувствтат гузни и прочие. Може би е избрал да се върне към ролята си на верен приятел към другото момиче или просто да е от тези момчета, които са просто за one night stand. Ако не те потърси просто опитай да намериш начин как да убиваш времето мислейки за нещо друго. Успех!

TrollFactory
07-23-2018, 07:44
Впечатлението му за теб е, че се предлагаш по евтин начин (т.е. ти си момиче, на което не му пречи да си ляга с всеки, независимо дали въпросният човек е зает или не) и следователно в очите му ти си просто парантия. Няма с какво да го впечатлиш. Било му е по вкуса да те използва като парцал и сега си е отишъл при момичето, което евентуално обича.

Necrologist
07-23-2018, 07:57
Искал е да спи с теб - спал е с теб. Какво друго искаш да направи, да ти се обясни в любов ли?

Юнгинген
07-23-2018, 08:26
Дори да те харесва, той е убил възможната връзка с едно бързо движение, което сега му се струва ужасно, мисля си. Спрял е или защото те е използвал, или защото е осъзнал каква беда си е навлякъл на главата, може би е преминавал през момент на колебание, а сега е унищожително трезв. Всеки човек се нагажда спрямо етичното рано или късно, а той навярно изпитва измамата и върху себе като част от една връзка, която сега е раздробена по такъв начин, че той може да се опита да я подреди няколко пъти, но без особен успех отвъд квази любовта, която е споделил и с теб.

RapExotic
07-23-2018, 12:15
Чувствам се гадно, чувствам се използвана и наранена.

Може би заслужено, предвид факта, че си спала с някой, който знаеш, че е обвързан. Не знам защо си мислите, че като някой изневерява на друг с вас, значи само той е виновен. Виновни са и двамата. На момче с подобно отношение не би трябвало и покана за кафе да приемаш, та какво остава да оставаш да спиш у тях.

Ivaaaaa
07-24-2018, 06:24
Не знам какъв морал трябва да имаш, за да участваш в едно от най-болезнените и унизителни неща за един индивид. Пардон, всъщност нямаш. Надявам се кармата да съществува и да ти се върне многократно жеста. Гнусни гнусари.

skandalno_vkusen
07-24-2018, 06:53
Трябва да постъпиш така че да продължиш напред.., а именно.. чукай се с други.

Niakoitam
07-25-2018, 07:24
Тоя изобщо не ти трябва. Щом е спал с теб докато си има гадже, няма да му е никакъв проблем и да спи с друга, ако ти евентуално му станеш гадже. Замисли се над тази възможност.

skandalno_vkusen
07-27-2018, 20:23
Аве какво го играете все едно е спал с нея за да я превърне в гадже ? Чукали са се защото са искали.. не мога да разбера хората защо сте толкова прости и винаги търсите под уя мъди :D

Niakoitam
07-28-2018, 08:25
Чукали са се като е имал гадже. Значи е олигофрен дето не може да си държи оная работа в гащите, когато трябва.

skandalno_vkusen
07-28-2018, 19:55
Или ти си олигофрен заради плоското си мислене : ) Има ли вариант в който да си имаш гадже и да чукаш други и да не си олигофрен ? Тесногръди момко

Niakoitam
07-28-2018, 20:05
Не, но явно ти го правиш и затова си олигофрен и ти. :)

CoNviCt
07-28-2018, 20:09
А с теб защо не сме се обиждали и заяждали? Щеше да е приятно сега да си спомним.

paradosou
08-20-2018, 16:19
Грешно заглавие, никога не е бил близо, освен физически. А това (за мен) не се брои. Не съм била на твое място;; да не казвам голяма дума, обаче ще се постарая и в бъдеще да не ставам производител на мармалад.
Няма какво да направиш. Ако опиташ да го омагьосаш, шансовете сочат в посока не само да не се получи, ами и да ти е още по-кофти от сега, защото ще си видяла повече от него, ще си се прехласнала по още негови черти, съвсем ще си свикнала с компанията му, ще си дала двойно и тройно време и енергия... Знам, че звучи цинично и странно, казано от някой като мен {аз обикновено съм по към облаците}, обаче хората твърде често проявяват склонност да държат повече на онова, в което са вложили - без значение по какъв конкретно начин.
Изживей си го. После все някога ще се отърсиш. :)