PDA

View Full Version : 18-ти Рожден Ден



katrin.nikolova
07-25-2018, 16:54
Здравейте! Един важен рожден ден за всеки тийнейджър е навършването на пълнолетие.Е аз съм в този период , края на Август ще направя 18 и все пак се вълнувам за събитието. Какво по-хубаво от това ,че вече си голям,отговорен и разумен човек и можеш да взимаш решения самостоятелно? :) :D
Момиче съм и съм от Пловдив.Предпочитам да бъде с приятели ,защото тогава е най-забавно.
Замисляла съм се и за дискотека , но тъй като ще сме 7-8 момичета , само 2 имат 18 и няма как да стане , пък и има момичета от групичката, които не обичат да танцуват пред други хора,но бих искала да се отпразнува навън,а не вкъщи.
Идеи за барове,заведения в Пловдив, подходящи за повода и където ще се чувстват всички момичета комфортно?



Благодаря Ви ,че отделихте от ценното си време ,за да ми помогнете с избора ! :) :)

Mariah_Z3
07-25-2018, 21:46
Привет! Да станеш на 18 си е спомен, наистина трябва да го отпразнувате както трябва. Моят съвет е да си наемете вила и да се разбиете там, най-яките ми спомени са от такива места. Можете да намерите добра оферта в сайтове като https://www.superimoti.bg или да разпитате познати и приятели. Всеки може да празнува на дискотека, но на вила ходят малцина.

dexofen
07-25-2018, 21:53
За вила вижте и сайтовете за къщи за гости. Има доста добри предложения обикновено, пък и не излиза ужасно скъпо. Където и да сте, щом сте с приятели ще е яко и готино. Може да помислите и за друг град, зависи на какъв акъл сте и каквоо точно искате да бъде :D
Приятно празнуване!