PDA

View Full Version : Какво й става?



2700
07-28-2018, 07:49
Здравейте, преди няколко месеца се запознах с едно момиче и много я харесах. Започнахме да излизаме, писахме си и станахме гаджета, всичко беше супер, но на мен ми се налагаше да пътувам често и не можехме да се виждаме, така де отдалечихме се един от друг. Една вечер тя ми каза че иска да се разделим защото вече не чувства нищо към мен... Опитвах се да я задържа но не стана и така скъсахме. Месец и нещо не поддържахме никакъв контакт, но аз и за миг не спирах да мисля за нея. Един ден тя ми писа неочаквано, интересуваше се как съм, дали още имам чувства към нея, дали съм се отказал да съм с нея и тнт. Продължихме да си пишем, виждахме се и отново станахме гаджета. Вече 2 месеца сме отново заедно, аз не крия чувстава си към нея, казах й че я обичам много и искам да съм с нея и тя ми отвърна че и тя ме обича. Преди няколко дена излизахме и тя се държеше някак студено към мен, не даваше да я гушкам много много, да я целувам, постоянно се дърпаше. Усещам че и по чата вече се държи някак отдръпнато, пишем си казвам й че я обичам, тя ми отвръща както преди, но усещам отдръпване. Попитах я какво има, дали ми се сърди за нещо, но каза че всичко е наред. Не знам какво да си мисля, толкова я обичам и свикнах с нея че не знам какво ще правя без нея, не искам да я загубя. Дали е възможно да има някаква друга причина за това държание, да не е свързана с мен? Някой има ли идеа? :)

Ivaaaaa
07-28-2018, 08:02
На колко години сте? Има едни индивиди, които не могат за съществуват без това да са във връзка. По твоите думи изглежда очевидно, че тя не изпитва тръпка, влечение, симпатия или каквото и да е положително към теб, за което да се хванеш. Според мен нямате бъдеще и за да не бъдеш ти зарязания и с нараненото его, бъди ти този, който зарязва. Не е готино държанието й.

2700
07-28-2018, 08:11
На 18 съм тя е на 17. Уж ме обича но дали е така? До колкото знам има семейни проблеми, дали е възможно да се притеснява за нещо и за това да се държи така?

2700
07-28-2018, 08:11
Не знам вече какво да си мисля :(

2700
07-28-2018, 08:21
След няколко дни има рожден ден, взел съм й подарък и искам да я зарадвам. Просто не знам какво й става, определено има нещо, но не ми казва. Като я питам казва че няма нищо но определено има.

Necrologist
07-28-2018, 08:30
Ех, каква любов.
Подари и подаръче, казвай и колко много я обичаш и че не можеш без нея.
И гледай кво ще ти сервира.

2700
07-28-2018, 08:32
Пределно ясно ми е какво ще ми сервира... :(

RapExotic
07-28-2018, 09:48
Вероятно е излизала с друг, понеже не си могъл да и отделяш достатъчно внимание. След това с него не са се получили нещата и се е върнала при теб, понеже знае, че я чакаш с отворени обятия. Сега явно пак търси друг и те размотава за да не е сама. Режи я за да не те реже тя после.

s0b1esk1
07-28-2018, 10:13
щом така се е отдръпнала, значи в момента има друг. честито
дано послушаш хората по-горе

Грозния
07-28-2018, 13:18
Пределно ясно ми е какво ще ми сервира... :(След като знаеш, защо още се занимаваш с нея?
Ти мазохист ли си?!

Вероятно е излизала с друг, понеже не си могъл да и отделяш достатъчно внимание. След това с него не са се получили нещата и се е върнала при теб, понеже знае, че я чакаш с отворени обятия. Сега явно пак търси друг и те размотава за да не е сама. Режи я за да не те реже тя после.Това е истината!

Dkeyz
07-28-2018, 16:51
има друг
и в бъдеще не се излагай така да казваш "обичам те" на втория месец и да се обясняваш като жена

TrollFactory
07-31-2018, 12:09
Дали е възможно да има някаква друга причина за това държание, да не е свързана с мен? Някой има ли идеа? :)
Да, има. Късането ви не е било случайно. (Никога не е) За тия два месеца, в които не сте се виждали е имало друг и изпитва вина поради факта, че не ти го е казала. Не знае и как да ти го каже. Може този да й е по-голяма тръпка, но за да го забрави по-бързо е тръгнала с теб, защото си бил сигурен. Сега тя не е съвсем наясно с чувствата си. Не знае дали да ти го каже и се колебае, защото ако скъсате пак може и да не се съберете отново, но пък от друга страна и към теб има някаква тръпка. По заобиколен начин ще го разбереш, рано или късно.

NomNomNom
07-31-2018, 12:16
дори и да няма друг, ппц жените харесват друг като се държат така ( освен ако няма други проблеми)

Niakoitam
07-31-2018, 12:31
Уточнете се и ако пак се отдръпне или пък вземе та скъса с теб повече шансове не и давай. Не може само да си развява коня както на нея и скимне знаейки,че щом ти подсвирне ти веднага ще я посрещнеш с отворени обятия.
Друг е въпроса,че даже и да има някакви проблеми тези неща в една връзка или отношения между близки хора се споделят. Никой не е гадател. Мъжете също не сме.