PDA

View Full Version : 29.07.1921



Адолф Хитлер
07-29-2018, 12:00
Здравейте, приятели, комунисти, мангали и евреи! /Heil Hitler!/ На днешна дата /настояща - 29.07.2018/, преди точно 97 години, аз, Адолф (Хитлер), бях избран за ръководител на НСГРП /Националсоциалистическа германска работническа партия/!

dexofen
07-29-2018, 12:26
Епа оди са гръмни ве :D

Адолф Хитлер
07-29-2018, 12:28
Епа оди са гръмни ве :D

Неблагодарници и сган като вас изпращаме директно в Полша!

defender
07-29-2018, 14:11
Г-н Хитлере, а какво Ви е мнението за джендърите? Толерантен ли сте?

Адолф Хитлер
07-29-2018, 14:32
Айдее, още едно комплексарче. Ае давай, слушаме те, отпусне се. Ама да знаеш, много от вината за това, че си такъв е в майка ти.

Нямате никакво право така да говорите за майка ми, но за това са виновни родителите Ви, които не са Ви научили на възпитание и комунистите, които разшуриха реда и дисциплината.
Такива същества, промиващи мозъци трябва незабавно да понесат своето наказание!


Г-н Хитлере, а какво Ви е мнението за джендърите? Толерантен ли сте?

Извинете ме, джендър какво трябва да означава? Какво имате предвид под "пол"? Всички сме от даден пол, ако не Ви е ясно!

defender
07-29-2018, 15:47
Г-н Адолф, също да Ви питам за какъв свят се борите? Какво искате да постигнете?

dexofen
07-29-2018, 16:16
Неблагодарници и сган като вас изпращаме директно в Полша!

Да ти кажа, гледам в бъдещето и знам, че ще се самоубиеш с отрова и куршум. :D И жена си също ще застреляш. След тва ще те поизгорят малко, ама не достатъчно. ;)

Адолф Хитлер
07-29-2018, 19:31
Г-н Адолф, също да Ви питам за какъв свят се борите? Какво искате да постигнете?

Боря се за могъществото и честта на страната ми! За арийската раса!
Ще превземем цял свят и ще докажем, че сме една от най-великите държави за тези, които все още не са разбрали след вагонното пътуване на семействата им!



Да ти кажа, гледам в бъдещето и знам, че ще се самоубиеш с отрова и куршум. :D И жена си също ще застреляш. След тва ще те поизгорят малко, ама не достатъчно. ;)

Здравейте, господин евреин!
Много под нивото ми сте.
Пригответе се за вечен престой от 2 квадратни метра, пълни с Циклон Б!

nqmamNervi
07-29-2018, 19:38
Пригответе се за вечен престой от 2 квадратни метра, пълни с Циклон Б!
тук ме загуби

dexofen
07-29-2018, 20:32
Боря се за могъществото и честта на страната ми! За арийската раса!
Ще превземем цял свят и ще докажем, че сме една от най-великите държави за тези, които все още не са разбрали след вагонното пътуване на семействата им!




Здравейте, господин евреин!
Много под нивото ми сте.
Пригответе се за вечен престой от 2 квадратни метра, пълни с Циклон Б!

Ноуп, не съм евреин. И няма да се събера на квадратни метра тбх :D :D :D Бтв верно ли имаш само един ташак?