PDA

View Full Version : Външен вид или харакер! А може би и двете...



Simpatik0
07-30-2018, 15:47
Здравейте, искам да видя мнения по темата, кое е по-важно - видът или характерът? И мислите ли, че нежния пол избира мъжа по характера, а мъжът избира жената по външния й вид? Макар че външния вид е променлив и доста относителен. Всеки като цяло е с вкуса си, според мен. Но при характерите и мисленето, там вече е друго нещо...

an7raks
07-30-2018, 17:20
Модераторите тук нямат ни едното, така че грешен раздел.

Simpatik0
07-30-2018, 19:06
Тук ли се пишат точно темите в сайта, че по принцип не съм наясно много...? Да не би да съм в някаква грешка?

Грозния
07-30-2018, 19:45
Здравейте, искам да видя мнения по темата, кое е по-важно - видът или характерът? Сексуалните партньори се избират по между си най-вече по външния вид. След секса или дори брака, започват да имат звначение и чертите на характера. За това толкова много хора се женят и после се развеждат.

dexofen
07-30-2018, 19:46
Тук ли се пишат точно темите в сайта, че по принцип не съм наясно много...? Да не би да съм в някаква грешка?

Е новини и съобщения не е най-подходящият раздел, но някой модератор, ако има изобщо останали, ще ти я премести. ;)
Сега по темата,
Аз лично смятам, че най-важен е характерът. Външният вид е на второ място. Няма никакво значение, колко е красив един човек, ако вътрешно е задник. Не мисля, че има полова разлика, а предимно зависи от човека и принципите му. Въпреки това, при недостатъчно добре развитите характери, понякога се наблюдава по-силен афинитет към външния вид. Външният вид привлича хората на по-примитивно ниво, отколкото харектера, съответно на външния вид реагират и по-примитивно мислещите хора, тъй като той създава естествено у тях еротични мисли, които са по-силни от разума им. С две думи накратко казано, простите гледат външния вид. Тва според мен.

Simpatik0
07-30-2018, 20:13
Е новини и съобщения не е най-подходящият раздел, но някой модератор, ако има изобщо останали, ще ти я премести. ;)
Сега по темата,
Аз лично смятам, че най-важен е характерът. Външният вид е на второ място. Няма никакво значение, колко е красив един човек, ако вътрешно е задник. Не мисля, че има полова разлика, а предимно зависи от човека и принципите му. Въпреки това, при недостатъчно добре развитите характери, понякога се наблюдава по-силен афинитет към външния вид. Външният вид привлича хората на по-примитивно ниво, отколкото харектера, съответно на външния вид реагират и по-примитивно мислещите хора, тъй като той създава естествено у тях еротични мисли, които са по-силни от разума им. С две думи накратко казано, простите гледат външния вид. Тва според мен.
Доста добър и уточняващ отговор. Аз също мисля така, но с леки допълнения и различия.

HollyGolightly
07-31-2018, 13:21
¿Porque no los dos?

TrollFactory
07-31-2018, 13:46
Външността е на първо място. Характерът се разкрива постепенно.