PDA

View Full Version : Завръщане на бившата/бившия.



vanko96
07-31-2018, 12:28
Здравейте, аз и приятелката ми(от няколко дни бивша вече) сме си първите гаджета, първите с които сме спали и общо взето първите във всичко. 3 години бяхме заедно, но тя вече изгуби чувствата си към мен( така твърди). Може понякога да съм се държал гадно и да сме се карали, но винаги съм държал на нея и съм я обичал. Един приятел премина през абсолютно същото, същите отношения, същите проблеми и по същия начин го напусна тя. Обаче след година осъзнала грешката си и била много разстроена и се върнала при него. Знам,че няма как да знаете дали и при мен ще е така, но на вас случвало ли ви се е гадже от сериозна връзка след време да иска да се връща при Вас? Благодаря за разбирането.

tori
07-31-2018, 12:42
Случвало се е, но никога не е било правилното решение. Може би е имало раздяла по месец-два или нещо повече, не чак година, но винаги се е усещало като голяма дупка за наваксване помежду ни. Обикновено в тая дупка е имало други хора от едната или и от двете страни, та се зараждат наранено его, скандали от това, ревност, още скандали и други благини. Ако рискуваш да си замълчиш какво се е случвало, обикновено се намира поне по един "доброжелател" с голяма уста, за да размъти водата. Излекувай се от раздялата, прекъсвайки всички връзки с нея, не се надявай на нищо повече от "залипсва ми за момент и реших да те видя, за да си препикая територията" или някакъв навик (мое мнение е, че трябва да избягваш този вид контакти), стани си самодостатъчен, а после - следващата. И не повтаряй същите грешки като с тази. Не давай воля на беса си, не я намразвай и не плюй по нея - така плюеш по избора си от преди цифра години, а и винаги може да се наложи да разчиташ на нея или да зависиш по някакъв начин от нейното благоразположение. Все пак животът често бива несправедливо ироничен. Отделно е противно за останалите да я храниш, а ти - предположение - не искаш да си противен на никого? Успех и смело нагоре. :)

NomNomNom
07-31-2018, 13:03
при мен никога не се е случвало, като оставиш нещо зад гърба си, не знам дали има начин да се върнеш.

vanko96
07-31-2018, 13:11
Последното нещо, което ще направя е да я плюя и говоря нещо лошо за нея. Обичам я повече от себе си

HollyGolightly
07-31-2018, 13:12
Не ми се е случвало, предполагам няма и да ми се случи.
За да се разделиш с някого значи има причина. Дали в теб или в нея, няма голямо значение и много рядко се случва да се съберете отново за постоянно.
Тия работи за старата любов дето не хващала ръжда са си просто приказки

vanko96
07-31-2018, 13:14
Не мисля,че е лесно да забравиш човек, с когото си бил 3 години и да захвърлиш всички чувства етака, но знам ли...

TrollFactory
07-31-2018, 13:50
Ааа, пиши я отписана, пич! Няма как щом вече няма чувства. А и още повече, ако е отегчена от връзката ви (понеже не си споменал друга причина да те напусне), няма как да я съживиш, защото тя вече те изкоснумирала изцяло и каквото и да правиш няма да си й интересен. Вече няма любов и ти го усещаш.

HollyGolightly
07-31-2018, 14:04
Не мисля,че е лесно да забравиш човек, с когото си бил 3 години и да захвърлиш всички чувства етака, но знам ли...
Никой не говори да забрави или да захвърли чувствата си, това са излишни драматизми. Просто чувствата могат да изветреят. Не става изведнъж, а постепенно, просто ти си разбрал изведнъж. Доколкото разбирам малки сте били като сте тръгнали, точно в тази възраст хората се променят много и почват да търсят различни неща.
Предишната ми връзка приключи след 5.5 години от раз.

vanko96
07-31-2018, 14:14
Като тръгвахме тя нямаше и 15 още аз бях на 18, сега тя е почти на 18, аз на 22...

HollyGolightly
07-31-2018, 14:19
Именно, тя е била дете на 14 и нещо, от 14 до 18 човек се променя много. Малко са връзките дето почват на толкова ранна възраст и продължават дълго.

NomNomNom
07-31-2018, 18:00
Не мисля,че е лесно да забравиш човек, с когото си бил 3 години и да захвърлиш всички чувства етака, но знам ли...

божее
особено като си малък, се забравя за има-няма месец

ти знаеш ли за 3г колко неща се случват + че на 18 сега тепърва предстоят още такива

Грозния
07-31-2018, 21:52
Като тръгвахме тя нямаше и 15 още аз бях на 18, сега тя е почти на 18, аз на 22...Намерила е някой с повече пари от теб и вече я ебат!
Връзката ти с нея е минало!

nevermorevon
08-01-2018, 00:54
Сигурно е била с няколко различни момчета вече. Няма да си е същата, продължавай напред братко ..

saskou
08-01-2018, 02:08
Случвало се е на мноооого хора. След не много време един от вас ще е луднал по другия. Даже е много вероятно да се случи и на двамата.
В днешно време е доста трудно да намериш вярна половинка.