PDA

View Full Version : Какво да правя?



xxbieberbitchxx
08-04-2018, 00:38
Здравейте, не намерих подобна тема затова пускам нова.. Преди няколко дни излязох с един мъж, но мисля, че прекалих със споделянето за това и в момента всички на работното ми място знаят,че се занимаваме. Макар, че казах само на две колежки за което прецених самата аз, понеже дума не им излиза от устата. Единият колега ме видя със него и ме пита оттам и други чуха, някои също да са чули като говоря за това..Той също май е казал на техните, щом приятелите им си говорят за нас и даже шефа ми знае. Вече няма да казвам нищо на никой, човек се учи от грешките си, ще преценявам какво на кого. Не знам какво да правя, искам да му кажа, но не знам как ще реагира, не искам да го изгубя с лошите си постъпки?! Ако е възможно да не ме упреквате, искам съвети.

NomNomNom
08-04-2018, 09:43
абе игнор на другите
ппц сигурно ти е хубаво, че другите знаят, същевременнъ виновно (иначе нямаше да кажеш на никого)

аз се чудя какви са тези хора, няма ли за ко да си говорят освен кой с кой ходи

всяко чудо за 3 дни, но е малко детинско да се казва на всички след 2 месеца или няколко дни
след 1г по-може

npp
08-04-2018, 11:54
Здравейте, не намерих подобна тема затова пускам нова.. Преди няколко дни излязох с един мъж, но мисля, че прекалих със споделянето за това и в момента всички на работното ми място знаят,че се занимаваме. Макар, че казах само на две колежки за което прецених самата аз, понеже дума не им излиза от устата. Единият колега ме видя със него и ме пита оттам и други чуха, някои също да са чули като говоря за това..Той също май е казал на техните, щом приятелите им си говорят за нас и даже шефа ми знае. Вече няма да казвам нищо на никой, човек се учи от грешките си, ще преценявам какво на кого. Не знам какво да правя, искам да му кажа, но не знам как ще реагира, не искам да го изгубя с лошите си постъпки?! Ако е възможно да не ме упреквате, искам съвети.

Какво като са разбрали, нaли не сте ограбили банка като бони и клайд?!

dexofen
08-04-2018, 21:10
Е какво толкова, че знаят. Все пак не работите заедно, че да има конфликт на интереси с този мъж. Даже може да говориш с тях за него, ако имаш по-близки колежки нещо на работа ;)

saskou
08-05-2018, 02:23
С един мъж е ОК. Важното е да не е с много мъже, че тогава ще има проблем. Иначе нека си говорят, това са реални неща от живота :)

HollyGolightly
08-05-2018, 04:45
А ти очакваш, връзката ви да остане в тайна ли? Не правите нищо грешно, предполагам и двамата сте пълнолетни, харесали се се - излизате. Голяма работа, че колегите щели да знаят.

Ivaaaaa
08-05-2018, 20:27
Не разбирам къде е въпросът.