PDA

View Full Version : Хранителен режим и тренировка.



milena.georgieva
08-07-2018, 20:37
Здравейте, може темата да е подобна на някоя, ако е така се извинявам. Напълнях малко и искам да влезна във форма отново. Ще започна да тренирам като ходя на фитнес, но ми казаха че ефектът ще е по-голям ако към тренировките добавя и хранителен режим. Работата е, че не съм много наясно нито с тренировките какви трябва да са нито с режима. Та въпросът ми е ако някой може да ме ориентира към някакъв сайт за това или ми предостави информация какви храни да ям и какви не или нещо подобно. Каквото и да е ще ми е от полза, благодаря ви.

dexofen
08-07-2018, 20:53
Ако искаш попитай в bb-team.org там имат опит хората, има и няколко специалисти, които дават сравнително добри съвети. Има и статии, ръководства за начинаещи и т.н. Но ще трябва да им споделиш повечко инфо, възраст, години, пол, ръст, тегло, цел, текущ хранителен режим и т.н. ;)
Успех!

Ivaaaaa
08-08-2018, 16:35
Как напълнявате, бе хора? Аз откакто започнах да тренирам съм качила малко и то е мускулна маса и то единствено в краката и дупето (да, и аз като всяка женска предпочитам и са ми по-лесни упражнения за долната част на тялото). Предполагам, че в началото повечко кардио и постепенно увеличаване на тренировките с тежести и изместване на кардиото ще е окей. Бих дала и режим, но съм далеееееч от протата в ббтийм, така че слушай дексофенчо и бягай там.

dexofen
08-08-2018, 18:12
Здравейте, може темата да е подобна на някоя, ако е така се извинявам. Напълнях малко и искам да влезна във форма отново. Ще започна да тренирам като ходя на фитнес, но ми казаха че ефектът ще е по-голям ако към тренировките добавя и хранителен режим. Работата е, че не съм много наясно нито с тренировките какви трябва да са нито с режима. Та въпросът ми е ако някой може да ме ориентира към някакъв сайт за това или ми предостави информация какви храни да ям и какви не или нещо подобно. Каквото и да е ще ми е от полза, благодаря ви.

Е най-общо казано трябва да изразходваш повече енергия отколкото си приела. От гледна точка на добавки, няма данни за особено ефективни добавки за отслабване.

LoveSofia
08-08-2018, 19:21
Е най-общо казано трябва да изразходваш повече енергия отколкото си приела. От гледна точка на добавки, няма данни за особено ефективни добавки за отслабване.

Най-общо казано - калориен дефицит.
За отслабване няма, а за качване - гейнъри.

Ivaaaaa
08-09-2018, 14:36
Да, трябва да ядеш по-малко отколкото си яла досега, да промениш качеството на храната и да започнеш с кардио тренировки, но там освен мазнини, ще губиш и мускулна маса. Но после ще изграждаш с други тренировки. Първо се поизчисти : )

r0ssie_r0ssie
11-05-2019, 11:16
Има различни фитнес храни, ниско калорични, засищащи.

raichad0
11-08-2019, 07:52
Трябва да имате строга диета, basketball legends (https://basketball-legends.io)

jedacandy
10-20-2020, 02:07
да промениш качеството на храната и да започнеш с кардио тренировки run 3 (https://run3game.io/)

lanaMia
05-31-2023, 07:02
I have been looking for this information for a long time, I was very surprised when I found it here.New Pelle Pelle (https://newpellepellejackets.com/)