PDA

View Full Version : Според вас има ли защо да се притеснявам?



Vaskoman
08-14-2018, 12:17
Значи с едно момиче сме в така наречените взаимоотношения "приятели с привилегии" оказа се обаче,че тя има чувства към мен дълга история..След като направих всичко ясно,че не искам обвързване си продължихме всичко както трябва както винаги аз използвах презервативи и ги проверявах след половите акти и бяха здрави не свършвам в тях,а ги махам и свършвам в устата и върху гърдите и.Та скарахме се доста здраво и преди 2 седмици се е изчукала с бившия си обаче без презерватив мисля(не съм 100% сигурен в това) и вчера се опитах поне да се разбера с нея(не знаех за това до тогава) и се оказа,че и закъснява с една седмица. Май е правила тест обаче сега не иска да говори с мен тва е проблема(и май е позитивен ама не съм сигурен също) не разбирам защо. Та въпроса ми е според вас има ли защо да се притеснявам при условие,че предишния месец последно на 30ти го направихме използвах презерватив(проверих го беше здрав) и свърших на гърдите и?И как да постъпя в случая щом е много трудно да разговаряме в случая?

Vaskoman
08-14-2018, 12:43
Обади ми се тя говорихме малко - каза,че теста е положителен обаче е сигурна,че е от бившия и мисля така,защото май наистина са правили не безопасен секс. И мисля,че всъщност караницата ни беше на 3ти тогава и май се е изчукала с бившия си.

TrollFactory
08-14-2018, 14:08
Не е задължително да е станало вчера, миналата седмица или месец. Тая каквато е парантия, 100 % може и да лъже и за това кога е станало така както лъже и приятеля си докато спи с теб. Няма как да знаеш на 100 % и ако не направи аборт, трябва да минат 9 месеца. Това ще е голям филм. Остава ти да се надяваш да лъже, за да се окаже, че това е опит за печелене на внимание и ако всичко се размине, по-добре стой надалеч от такива боклуци и парцали, че гледай кви неща стават.

Vaskoman
08-14-2018, 15:32
Не е задължително да е станало вчера, миналата седмица или месец. Тая каквато е парантия, 100 % може и да лъже и за това кога е станало така както лъже и приятеля си докато спи с теб. Няма как да знаеш на 100 % и ако не направи аборт, трябва да минат 9 месеца. Това ще е голям филм. Остава ти да се надяваш да лъже, за да се окаже, че това е опит за печелене на внимание и ако всичко се размине, по-добре стой надалеч от такива боклуци и парцали, че гледай кви неща стават.

окей тва добре,но наистина си мисля,че ако е бременна не е от мен(разбира се не съм 100% сигурен)но вземам мерки и не го правя без презерватив.Той и е бивш не ходят.Не мисля,че е трик за внимание.До сега никога не ме е лъгала за нищо,а аз каквато съм параноя винаги проверявам всичко(проверявам кондома,проверявам когато говорим за нещо дали наистина казва истината,проверявам всичко)Според теб и всички във форума въпроса ми е при условие,че съм взел всички мерки,а тя отиде и се изчука без никакви има ли смисъл да се притеснявам,че съм сгафил?

Marinela_D
08-14-2018, 16:26
Като ще параноясваш така и всеки път ще проверяш презервативи, защо въобще правиш секс?

Vaskoman
08-14-2018, 21:00
Виж ся тва си е до човека пък и ако беше на мое място щеше да знаеш до сега през живота ми колко много поводи има за параноясване за различни неща

LoveSofia
08-14-2018, 23:48
Абе умник :razz: :razz: Мастията се опитва да ти натресе дете, кво има за чудене. Търси ти съжалението и ще иска двамата /ти/ да го гледате

Terminator009
08-15-2018, 05:46
Тест за бащинство ще е единственото спасение в твоя случай.

TrollFactory
08-15-2018, 07:18
окей тва добре,но наистина си мисля,че ако е бременна не е от мен(разбира се не съм 100% сигурен)но вземам мерки и не го правя без презерватив.
Добре, напомням ти, защо:

До сега никога не ме е лъгала за нищо
Но все пак се съмняваш

преди 2 седмици се е изчукала с бившия си обаче без презерватив мисля(не съм 100% сигурен в това)

Ако беше убеден, че не те лъже, нямаше да питаш тук.


Той и е бивш не ходят.

Но си се чука и с него... И те ли са "приятели с привилегии"? Брей, тая много привилегирована се оказа!...


Не мисля,че е трик за внимание.

Да бе, хич не е! Ако тя беше сигурна за това от кого е бременна, което определено не ти влиза в работата, освен ако не си ти щастливеца, и то при още по-сложното условие, че сте уж скарани, въобще нямаше да ти го споделя. И с капут се прецакват нещата. Гаранция няма. Кефил си се и едва ли толкова щателно си проверил нещо, което е било за боклука. Върха на презерватива може да е бил цял, но това съвсем не значи, че е невъзможно да стане фал.


има ли смисъл да се притеснявам,че съм сгафил?
Има, защото тази е опасна парантия, отмъстителна при това. Че за какво иначе първото нещо, което трябва да направи е да се изчука с някого, когато се скарате? Криворазбрани чувства са това примесени с долно мастийство. И ако има наистина някакви такива странни разбирания за чувства и взаимоотношения, като нищо след месец може да се обърнат нещата и да ти каже друго. Както LoveSofia каза, мастията като нищо може да ти натресе дете, а сега опипва почвата докато ти си мислиш, че тя няма за какво да те лъже.