PDA

View Full Version : Тъжен съм



Terminator009
08-14-2018, 20:17
Преди около месец си пишех с едно момиче. Да кажем, че исках да се опознаем и нещата между нас да потръгнат. Бях със сериозни намерения спрямо нея, но нещата не станаха, както предполагах. Тя просто нямаше никакъв интерес и с каквото се опитвах да я заговоря, все удряше на камък. Накрая вече чашата преля, когато започна да ми върти някакви номера и тогава вече се отказах напълно. И в момента не мога да се оттърва от тъгата по нея. Опитвам се всячески да я забравя, но сърцето ми просто не ми позволява. Не знам дали някой може да ми помогне, но ако може, нека даде някакъв съвет. Исках просто да споделя с някого и да ми олекне на душата, защото няма с кого друг. Аз така или иначе съм с ниско самочувствие, та това допринесе още повече за него.

dexofen
08-14-2018, 20:44
Нали не си бил с този аватар като си й писал?
Ами, раздялите са така. Опитвай се да не мислиш за нея, на мен най-ми помага като гледам комедии, сериали или правя нещо. Не че е лесно де.

LoveSofia
08-14-2018, 23:52
Надявам се да не се занимаваш още или както се вика "пишем си от време на време", всъщност ми е все тая.
Стой мирен 1-2 месеца и до 3 няма да изпитваш нищо към нея 8)

Terminator009
08-15-2018, 05:42
Нали не си бил с този аватар като си й писал?
Ами, раздялите са така. Опитвай се да не мислиш за нея, на мен най-ми помага като гледам комедии, сериали или правя нещо. Не че е лесно де.
Със сигурност не съм й писал с тази снимка :D. На мен ми олеква като излизам с приятели, но след това отново се връщам към мрачни мисли и най-вече, че съм нищожество и се чувствам непълноценен.

Terminator009
08-15-2018, 05:44
Надявам се да не се занимаваш още или както се вика "пишем си от време на време", всъщност ми е все тая.
Стой мирен 1-2 месеца и до 3 няма да изпитваш нищо към нея 8)
Не си пишем, но имам профилите й в социалните мрежи и когато качва снимки, аз просто се сривам, когато я погледна.

TrollFactory
08-15-2018, 07:28
Интернет е пълен с мастии за ръкоблудство, така че да ти се чуди човек на акъла, при положение, че даже не сте и ходили, какво толкова тъжиш по някаква си никаквица чекнеща се в социалните мрежи.

dexofen
08-15-2018, 11:08
Със сигурност не съм й писал с тази снимка :D. На мен ми олеква като излизам с приятели, но след това отново се връщам към мрачни мисли и най-вече, че съм нищожество и се чувствам непълноценен.

Защо не си уредиш да заминеш някъде с приятели на екскурзия. Много често емоционалните спомени са свързани с обстановката. Т.е. като си в същата обстановка вероятността да мислиш за нея е по-голяма. Съберете се няколко души и заминете нанякъде, може в БГ, може наблизо около БГ, какво по-готино от това. Хев фън ! :)

LoveSofia
08-15-2018, 11:16
Не си пишем, но имам профилите й в социалните мрежи и когато качва снимки, аз просто се сривам, когато я погледна.

Спри да я следваш или махни-блокни.

dexofen
08-15-2018, 11:18
Спри да я следваш или махни-блокни.

Във фб има и нова опция там, как се казваше точно не помня, ама е точно за такива късания - have a rest ли как се казваше. Не е блокиран потребителя, може да пише съобщения, ама няма да излиза в предложения, нотификации, фийд и т.н.

RapExotic
08-15-2018, 13:18
До къде я докарахте - мъже да страдат за жени, които дори не са виждали на живо.. Осъзнайте се малко.

Terminator009
08-15-2018, 17:19
До къде я докарахте - мъже да страдат за жени, които дори не са виждали на живо.. Осъзнайте се малко.
Ние бяхме в един випуск, брат.

Terminator009
08-15-2018, 17:21
Интернет е пълен с мастии за ръкоблудство, така че да ти се чуди човек на акъла, при положение, че даже не сте и ходили, какво толкова тъжиш по някаква си никаквица чекнеща се в социалните мрежи.

Прав си, но моите чувства са истински, не е само за секс. То да беше до сексът, щеше да е лесно, ама уви...

Terminator009
08-15-2018, 17:25
Защо не си уредиш да заминеш някъде с приятели на екскурзия. Много често емоционалните спомени са свързани с обстановката. Т.е. като си в същата обстановка вероятността да мислиш за нея е по-голяма. Съберете се няколко души и заминете нанякъде, може в БГ, може наблизо около БГ, какво по-готино от това. Хев фън ! :)
Да, прав си. Това може и да ме разсее.

Terminator009
08-15-2018, 17:26
Спри да я следваш или махни-блокни.

Доста ще ми е трудно, но ако ги направя, може и да стане.