PDA

View Full Version : Объркана съм..



SimmieManson
08-20-2018, 17:46
Здравейте! Аз съм момиче на 17 години и си имам приятел на 21 год.
В началото на връзката ни всичко беше нормално,родителите ми го харесваха,мислеха го за възпитан и все хубави неща. Но някъде към 4-тия или 5-тия месец на нашата връзка ,нашите си промениха мнението за него,защото идваше постоянно пред училището ми и ме чакаше ,а и учителите също не го смятаха за нормално да ме чака така..съучениците ми го подиграваха,защото бил много слаб,с големи уши,но на мен това не ми пречи аз го харесвам такъв,какъвто е.. Другото ,което нашите не харесват у него е ,че прекарваме мн често пред телефона и си говорехме. Все пак живея на село и работата там е много,но аз им помагам с каквото мога. Успехът в училище ми е отличен две поредни години,не ми влияе зле на ученето. Мина се време и се разделихме ,защото изгубих чувства ,а и родителите ми бяха против него.. Но приятелят ми беше мн привързан към мен,майка му ме харесваше баща му също. Нямал е досега сериозна връзка,всяко момиче го е отбягвало,защото го мислеха за странен.. Истината е ,че той е преживял много лоши неща ,когато е бил дете и това някак си му е повлияло на психиката. Та след като се разделихме той не спираше да ме търси ,да ме моли за шанс,но нямаше как..а и аз не издържах без него на рдто ми дойде без нашите да знаят и след като разбраха ,бяха мн разочаровани.. Една вечер се случи така ,че някакви идиоти са изтрили фбка на приятеля ми и той обвини мен ,обиди ме много лошо и ме заплаши..Това и до ден днешен го помня,но го обичам въпреки вс. Преди няколко месеца пак се събрахме и нашите пак бяха против.. Казват ми само ,че съм щяла да си намеря друг в университета и че с този човек съм нямала бъдеще. Не ме карат нали насила да го зарязвам ,но ми натякват това постоянно. Приятелят ми иначе е много емоционален като човек ,прави всичко за мен ,но родителите ми все си мислят ,че не е за мене.. Какво да правя не знам,ще имам нужда от вашите съвети..благодаря предварително!

HollyGolightly
08-20-2018, 18:28
Уж чувствата ти изчезнали, пък пак си се върнала с него.
И всъщност наистина е добре да слушаш ваще, много често тяхната преценка е много по-правилна, особено като си на 17

SimmieManson
08-20-2018, 18:57
Ами с него съм ,защото го обичам,преди бях някак объркана,но след раздялата ни не спрях да го ревнувам,да му гледам профила и да плача ,че допуснах голяма грешка..

anonymous1043668
08-20-2018, 19:40
Ами с него съм ,защото го обичам,преди бях някак объркана,но след раздялата ни не спрях да го ревнувам,да му гледам профила и да плача ,че допуснах голяма грешка..

Според теб защо вашите не са съгласни? Сигурна ли си,че си 100% влюбена в него?

HollyGolightly
08-20-2018, 19:45
Според теб защо вашите не са съгласни? Сигурна ли си,че си 100% влюбена в него?

Според мен факта, че е на 21 и вместо да работи той кибичи пред даскало да я чака, има общо с недоволството на родителите и.

anonymous1043668
08-20-2018, 19:50
Според мен факта, че е на 21 и вместо да работи той кибичи пред даскало да я чака, има общо с недоволството на родителите и.


Да така е,ама аз питам нея,искам да видя какво ще ми каже :)

SimmieManson
08-20-2018, 20:03
Да, наистина го обичам...преди няколко месеца приятелят ми започна работа и вече не стои пред дск.

anonymous1043668
08-20-2018, 20:05
Добре тогава ама аз те питах нещо друго...


Според теб защо вашите не са съгласни?

SimmieManson
08-20-2018, 20:09
Нашите не са съгласни,защото преди постъпи с мен зле като ме обиди,както обясних по-нагоре..смятат ,че той ще се издъни пак и според тях щял да ми посегне и некви такива.. Не искам да го оставям,не искам да страдам,а и той много ме обича ,опитва се по някакъв начин да поправи стореното,но нашите не биха му простили никога повече...

anonymous1043668
08-20-2018, 20:16
Това което казваш малко ми звучи като ония супер влюбени дяойки ама се разделят не след дълго. Пък и не го познаваш чак толкова дълго за да му имаш пълно довереие. Послушай вашите, те не го одобряват с причина, която може би не разбираш.