PDA

View Full Version : Изработка на уеб сайт за ученици



kinggod
08-21-2018, 09:12
Привет! С мои роднини сме решили да създадем сайт за ученици и да инвестираме в него. Целта ни е да го разпространим възможно най-много, за да го знаем всеки потребител. Успяхме да открием хора, които ще ни помагат за някои неща. Имаме няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Кой вариант е по-добър - да вземем нов домейн или стар. Разгледах доста и много хора ме съветват да закупя стар, защото по-бързо ще може да се класира в търсещите машини. Ако това е вярно, от къде мога да купя и какви пари горе-долу ще струва?
2. Трябва ни линк билдинг за сайта. Може ли да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да има ефект. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3. В Интернет четох и за така наречените сателитни мрежи. Все още ли този вариант действа, защото видях, че повечето имат различно мнение по този казус. Аз лично бих тествал, за да видя какъв ефект ще мога да получа. Отново трябва да питам как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.

dexofen
08-21-2018, 16:52
Ама за какво ще е този сайт? Каква дейност ще развива?

LoveSofia
08-21-2018, 21:31
Не се занимавайте да му обяснявате, чиста измама и лъжа е - https://hooligans.bg/forum/viewtopic.php?id=3831
Не знам какво се опитва да постигне, но определено нещо не е както трябва