PDA

View Full Version : Искам си старите отношения



Wikki.khalifa
08-29-2018, 10:26
Здравейте! На 19 съм, имам си приятел от 2 години. Напоследък отношенията ни не са най-добрите до момента.. Преди се смяхме много, той всячески ми показваше, че ме обича.. Постоянно ме прегръщаше и целуваше.. Постоянно си бяхме заедно, споделяхме си.. Излизахме си редовно.. Напоследък ми казва, че не му пука какво правя, къде съм и т.н..
Аз постоянно му казвам, че го обичам,и то наистина си е така.. Искам да си върна старите отношения, старото непрекъснато мрънкане 'къде си', 'какво правиш' и т. Н... Питам го дали ме обича, той казва 'да, даже много те обичам..'. Но, след като го питам, защо е охладнял, не получавам отговор.. Моля Ви се, от сърце, помогнете ми... Какво да правя?

anonymous1043668
08-29-2018, 10:30
Може да е загубил интерес от теб. Случва се. Може да има и друга,но не мисля че нещата ще се върнат пак към нормалното.

HollyGolightly
08-29-2018, 11:11
Трудно ми е да си представя как се стига до разговор от типа на “не ми пука какво и с кого правиш” просто Ей така и как ти това го приемаш за ок :? И като не му пука какво въобще прави с теб и ти губи времето, че и своето

TrollFactory
08-29-2018, 11:43
Тоя 5 пари не дава вече за теб. Сменяй статуса.

s0b1esk1
08-29-2018, 12:08
до сега ти е давал, а ти си взимала без да отвръщаш. в даден момент си го взела за даденост и той е врътнал шайбата.