PDA

View Full Version : А дано или надали!



elia_666
09-04-2018, 18:45
Здравейте,
Има едно момче което много харесвам.По принцип не разбирам когато някой ме харесва, освен ако не ми го каже директно.
Но точно това момче понякога се държи странно. Когато съм тъжна или ядосана ме пита какво ми има и всеки път ми говори разни неща за да ме накара да се усмихна. И когато го направя ми казва ето усмихна се. Прави ми комплименти от рода на с тази рокля очите ти изпъкват. Харесва ми маникюра ти и др. По принцип е затворен тип и не говори и не споделя.
Веднъж излизахме с една компания и започна да коментира другите момичета( да им се подиграва), а за мен каза ти беше прекрасна с онази рокля. Когато ме ядоса с нещо и аз мълча и не му говоря ме пита аз ли направих нещо и се извинява.
Веднъж беше намусен и аз го попитах има ли нужда от прегръдка, и той каза да но се притеснявал че е изпотен и да не се изложи. С другите е груб, но с мен винаги е бил мил и внимателен.Според вас има ли шанс той да ме харесва или просто се заблуждавам?

anonymous1043668
09-04-2018, 18:54
Totally те харесва,иска да ти направи добро впечатление,но явно е от по-затворените. По добре ти поеми инициативата ;)

elia_666
09-04-2018, 19:03
Благодаря за отговора!:)

paradosou
09-04-2018, 21:15
Харесва те. Освен ако не е някакъв супер заблуден и да се държи несъответстващо на желанията си ~ във вашата вързаст, че и по-нататък, не е толкова рядко срещано. Това обаче не променя, че държанието му сочи интерес. На мен обаче друго ми направи силно впечатление:

С другите е груб, но с мен винаги е бил мил и внимателен.
Ако наистина е груб с околните, а не просто дистанциран или незаинтересован, не ти трябва, пък ако ще супер влюбен да е. Да, знам, на много хора им звучи секси да "променят" някого и да изкопчат човечното у него, ама... светът нааай-често не работи така. :)

HollyGolightly
09-04-2018, 21:19
Или те харесва или е гей и иска да сте приятелчета.
И парадосу е права, човек който се държи грубо с останалите, рано или късно ще почне така и с теб

elia_666
09-04-2018, 21:40
Определено отношението към другите също е важно. А и като цяло е точно така, че може това да се обърне срещу мен. Просто е толкова мил и внимателен с мен, а до сега момче не се е държало така с мен и ми е трудно да го разгадая. Обикновено ми се случва или да се карат с мен или да се заяжадат, а после оп харесваш ми! А този ми е направо странен, мил, внимателен, гледа ме в очите когато говорим.

nqmamNervi
09-04-2018, 22:09
...гледа ме в очите когато говорим.
:D ама постоянно ли
нещо не му е наред, ако е така

elia_666
09-05-2018, 06:55
:D ама постоянно ли
нещо не му е наред, ако е така

Всичко е възможно
Може и да е на антидепресантите. :)

TrollFactory
09-05-2018, 08:58
Това момче определено се самозадоволява с фейсбука ти в момента докато ти пишеш в тийнпроблем и чакаш непознати да ти кажат какъв е варианта. Среден такъв обаче няма.
Имаш само два:
Вариант А: Да му пуснеш.
Вариант Б: Да го ставиш да се самозадоволява с фейсбука ти.
Доволна ли си сега от този отговор?

elia_666
09-05-2018, 11:53
Това момче определено се самозадоволява с фейсбука ти в момента докато ти пишеш в тийнпроблем и чакаш непознати да ти кажат какъв е варианта. Среден такъв обаче няма.
Имаш само два:
Вариант А: Да му пуснеш.
Вариант Б: Да го ставиш да се самозадоволява с фейсбука ти.
Доволна ли си сега от този отговор?


Доволна съм! Благодаря за което. Явно ще трябва да го отърва от мъките му, понеже нямам Фейсбук и кара само на фантазии.

TrollFactory
09-05-2018, 12:57
Явно ще трябва да го отърва от мъките му, понеже нямам Фейсбук и кара само на фантазии.
Тоест да разбираме, че ще го задоволиш ти или ще си направиш фейсбук?

elia_666
09-05-2018, 13:18
Тоест да разбираме, че ще го задоволиш ти или ще си направиш фейсбук?

Оставям отговора на твоето въобръжение! По принцип не робувам на това, че мъжете трябва първи да правят крачката, но ако му е писнало от самозадоволяване, ще трябва и той да се понапъне малко. Все пак не съм врачка и не съм 100% сигурна какво иска! А ако иска нещо трябва да има смелост да го каже на глас.

BlacklaslalNigga
09-05-2018, 20:05
Оставям отговора на твоето въобръжение! По принцип не робувам на това, че мъжете трябва първи да правят крачката, но ако му е писнало от самозадоволяване, ще трябва и той да се понапъне малко. Все пак не съм врачка и не съм 100% сигурна какво иска! А ако иска нещо трябва да има смелост да го каже на глас.

Останалите ти го написаха и аз ще ти го напиша. Момчето те харесва. Щом и ти го харесваш, а виждаш, че му е трудно да направи тази първа крачка, а казваш, че не робуваш на това, че той трябва да предприеме нещо. То, направи я ти тази първа крачка.
Не робуваш, ама искаш той да ти го каже пръв, нали, т. е. робуваш....

elia_666
09-05-2018, 21:28
Не робуваш, ама искаш той да ти го каже пръв, нали, т. е. робуваш....[/QUOTE]

Не определено не робувам. Не държа той да направи първата крачка, но не мога да отрека че ми се иска без всякакво обяснение да ме сграбчи и да ме целуне. Смятах аз да го поканя да излезем, но за съжаление не разпознаван влюбените мъжки сигнали. Какво да се прави пусто му късмет. Не на всяка жена и се отдава да разгадава мъжкото поведение освен ако не си казват директно какво искат.

GuardianAngel
09-09-2018, 10:17
Ами , що просто не го попиташ ? Щом го харесваш просто действай,иначе този въпрос мира няма да ти даде и ще се измъчваш..те чувствата докато не се отрпищят само тормозят човек.
Когато се държи зле с другите и добре с теб ..понякога хората го правят за да може въпросният човек да изпънке и да се чувства специален.Лошо, е че се държи зле с другите...но някои хора просто са такива държат се добре само с избрани, а към другите изливат хеит..това е защото те не държат целият свят да ги познава,не желаят да са уязвими в чуждите очи и това е вид защитен механизъм,поговори с него за това.

elia_666
09-09-2018, 11:18
Ами , що просто не го попиташ ? Щом го харесваш просто действай,иначе този въпрос мира няма да ти даде и ще се измъчваш..те чувствата докато не се отрпищят само тормозят човек.
Когато се държи зле с другите и добре с теб ..понякога хората го правят за да може въпросният човек да изпънке и да се чувства специален.Лошо, е че се държи зле с другите...но някои хора просто са такива държат се добре само с избрани, а към другите изливат хеит..това е защото те не държат целият свят да ги познава,не желаят да са уязвими в чуждите очи и това е вид защитен механизъм,поговори с него за това.

Да си призня честно ми се иска, но не мисля че ме харесва. А по скоро както описваш съм от малкото с които е добър. Още не съм говорила с него защото живеем в един блок и ми се налага да го виждам често. Ако само си въобразявам че ме харесва и действам аз, после ще е доста неловко за мен. Затова исках и чуждо мнение. Благодаря за отговора!

LoveSofia
09-09-2018, 12:08
Кажи му, че го харесваш

elia_666
09-09-2018, 19:18
Кажи му, че го харесваш

Май, май така ще стане. Най - много да не излизам известно време от срам.
Но и това ще мине..;)