PDA

View Full Version : Играе ли си с мен ?



Reezig
09-07-2018, 10:49
Здравейте,
С приятелката ми сме заедно от вече известно време, тя беше тази която ми прописа и зариби и искаше да тръгнем. Казва ми че ме харесва, че и е готино с мен, че е влюбена даже и всичко върви добре. Но когато и кажа да излезем да я видя или да я заведа някъде на кино, на разходка, да хапнем, в нас или където и да е тя отбива въпроса със „ще видим”, „ще се разберем” и така си остава, а в същото време много пъти ми казва как и се иска да съм при нея сега да я гушна или как и се иска да сме в нас да гледаме някой филм и тн. И двамата сме по цял ден на работа общо взето, но имам кола и не живеем много далеч един от друг и все си мисля че можем да се виждаме по често. Мен например почти всеки ден ми се иска да я виждам, а тя все едно няма желание да излезем. Един път и подметнах и я избазиках че не иска да ме вижда и тя ми каза че изобщо не е вярно и че не иска да си мисля такива глупости. По принцип уж все момичетата се оплакват че приятелите им не искат са ги водят никъде, но при мен е обратното, аз съм този който иска да я извежда на срещи, а тя се дърпа или оправдава, напоследък реших да не я питам вече, за да видя дали ще иска да излезем, но за сега без ефект, даже се държи и по различно, почна така някак си по отпуснато все едно да се държи, повече се лигави с мен закача се, бъзика се да ме дразни, не ми прави вече особено комплименти. Ще съм много благодарен за съвет. Да спра да и обръщам внимание, за да ме потърси тя ? Да се правя все едно ми е все тая ? Да поговоря с нея сериозно ? Аз ли избързвам и я притискам ? Или просто да я оставя да си има пространство ?
Благодаря на всички предварително.

Грозния
09-07-2018, 22:11
...Казва ми че ме харесва, че и е готино с мен, че е влюбена даже и всичко върви добре. Но когато и кажа да излезем да я видя или да я заведа някъде на кино, на разходка, да хапнем, в нас или където и да е тя отбива въпроса със „ще видим”, „ще се разберем” и така си остава, а в същото време много пъти ми казва как и се иска да съм при нея сега да я гушна или как и се иска да сме в нас да гледаме някой филм и тн. Не си ли забелязал, че има много голямо противоречие между това което тя казва и това което тя прави?!

Тя се ебава с теб! Нищо няма да излезе от тая ваша "връзка"! Тя ти губи времето и само от теб зависи дали ще продължиш да и се връзваш!
Спри всякакво общуване с нея! Няма смисъл да се обяснявате - тя не те харесва истински! Ако те харесваше, все някой път щеше да приеме някоя от поканите ти!

Сега сигурно ще се появи някоя кифла и ще почне да обяснява от женска солидарност как трабвало да я разбереш, че сигурно е много заета и за това не излизала с теб и как трябвало да си търпелив и тя те обича! Не вярвай на подобни глупости!

Пич, не си губи времето с глупости! Не се унижавай да предлагаш на жена повече от два пъти! Минавай на следващата!
Успех :) !

tori
09-07-2018, 22:27
Абе, хора, усти имате, бе. Не са ви само за свирки. Тамн тва на няколко индивида покрай мен го говорих и ни един не загрява... Вместо да се чудиш, що не идеш да я уловиш за ушаците и не я питаш какъв и е проблема?! Обикновено порасналите и цивилизоване хора говорят помежду си и щом са във връзка, значи комуникацията е на някакво задоволително ниво. Вече като поговорите, ако искаш и вярвай или помагай ама преди да си говорил с нея, не вземай решение кво/що.

Грозния
09-07-2018, 22:42
Аз нали ви казах:

Сега сигурно ще се появи някоя кифла и ще почне да обяснява от женска солидарност как трабвало да я разбереш, че сигурно е много заета и за това не излизала с теб и как трябвало да си търпелив и тя те обича! Не вярвай на подобни глупости!Ето, веднага се появи:

Абе, хора, усти имате, бе. Не са ви само за свирки. Тамн тва на няколко индивида покрай мен го говорих и ни един не загрява... Вместо да се чудиш, що не идеш да я уловиш за ушаците и не я питаш какъв и е проблема?! Обикновено порасналите и цивилизоване хора говорят помежду си и щом са във връзка, значи комуникацията е на някакво задоволително ниво. Вече като поговорите, ако искаш и вярвай или помагай ама преди да си говорил с нея, не вземай решение кво/що.:?
Делата казват много повече от думите! Не слушай какво говорят жените, а гледай какво правят!

xXDragonflyXx
09-07-2018, 22:58
Една връзка се гради преди всичко с комуникация. Ако за теб отношенията ти с това момиче са толкова важни отиди при нея и я попитай защо е толкова дистанцирана и каква е причината да се държи по този начин. Със съобщения и разговори по телефона няма да стигнеш до никакво заключение, защото на нея така й е удобно да увърта. Според мен просто си попаднал на една лигла, която не те оценява. В крайна сметка това, че тя явно не знае какво иска не е твой проблем и не й дава право да си играе с чувствата ти.

tori
09-07-2018, 23:27
Не казвам, че трябва да я разбере или оправдае, а че първо преди да действа както и да е, е хубаво да пита и нея какво-що. Обикновено мислиш, преди да действаш. Само ти можеш да поощряваш някой да си опропасти връзката, преди да е получил каквото и да е като информация от другата страна, и това сигурно е, защото си сам като куче, та искаш и останалите да са тъжни и сами. Да ама не е адекватна постъпка в случая. Сумата му и връзки се развалят от факта, че единия мълчи, вади си грешни/недомислени изводи и се настройва по определен начин. Като не можеш да се отпуснеш напълно с човека си и да говориш открито и без заобикалки, за кво си с него?! Сливи ли имаш в устата?! Сядаш и говориш. Оттам насетне според отговора или неговата липса се решава какво се случва във дадена връзка или там приятелство/квото искаш.
Очевидно е, че щом се закача и бъзика като се видят, значи има нещо дето я държи покрай момчето. Щом му е писала и го е зарибявала тя, значи го е харесала поне на пръв поглед.
Отделно твърде честото виждане на ранен етап е стабилна предпоставка да си прецакаш връзката яко. Тормози ме да ти обръщам всеки ден внимание, да се глася и да мърдам навън всеки ден и 100% си чао до няколко месеца.

s0b1esk1
09-08-2018, 02:54
явно не си й достатъчно интересен брат. приела те е за по-низш организъм недостоен за нейното време. помисли къде се преебаха нещата и дали вината не е в теб. ако и секс не правите направо си сипи една водка в чест на изгубеното време.

П.С. призовавам Холи за мнение

HollyGolightly
09-08-2018, 03:16
Бипна ми на Холи 8-)

Принципно аз винаги съм на мнение, че като съществува проблем, дори проблема да е само едностранен, тъй като тя явно не го смята за такъв, е хубаво да се говори и да се изяснят нещата.
Въпреки че, според мен тя те е приела за даденост. На нея си и като за престиж, да каже че си има приятел ама само на думи, същевременно ти нищо да не получаваш от тази връзка, дори от времето си не иска да ти отдели.

Грозния
09-08-2018, 17:52
... хубаво да пита и нея какво-що. И какво точно да я попита?!

"- Защо не искаш да излезем заедно?"
"- Не че не искам, просто сега съм заета. Може би по нататък. Ще ти се обадя като съм свободна."

И после?!
И кво от тва?!
Това какво променя?!


...ако и секс не правите направо си сипи една водка в чест на изгубеното време.Евалата :) !
Най-смисленото мнение в темата (след моето) 8) !

П.С. призовавам Холи за мнение

https://media.tenor.com/images/22b075dff654c5da52a13236530fce7e/tenor.gif

Какво очакваш да ти каже точно тя :? ?!
Да не се опитваш да я сваляш :razz: ?!

... На нея си и като за престиж, да каже че си има приятел ама само на думи, същевременно ти нищо да не получаваш от тази връзка, дори от времето си не иска да ти отдели.Какъв престиж бе кукло :shock: ?!
Ако беше за "престиж", както твърдиш, нямаше да я се срам да се покаже с него пред хората!

Явно не знаеш нито български, нито английски, иначе щеше да знаеш какво значи "престиж" :? !

HollyGolightly
09-08-2018, 21:40
Какъв престиж бе кукло :shock: ?!
Ако беше за "престиж", както твърдиш, нямаше да я се срам да се покаже с него пред хората!

Явно не знаеш нито български, нито английски, иначе щеше да знаеш какво значи "престиж" :? !
https://media.giphy.com/media/szPZ2NXIGCMcE/giphy.gif
Стига си ме преследвал по темите да ми отговаряш, при все че не говоря на теб, много е жалкарско

tori
09-08-2018, 21:51
Значи, автора не говори за излизане изобщо, ми за по-често излизане. Сиреч, явно наистина има някакъв проблем. Като и чуе обяснението, може да си вади каквито иска изводи. Преди тва е прибързано.

HollyGolightly
09-08-2018, 22:13
Значи, автора не говори за излизане изобщо, ми за по-често излизане. Сиреч, явно наистина има някакъв проблем. Като и чуе обяснението, може да си вади каквито иска изводи. Преди тва е прибързано.
Няма нужда да се обясняваш тори, то се вижда кой не владее четене с разбиране

s0b1esk1
09-08-2018, 22:44
авторе, изглеждаш свестен тип и затова искаме да помогнем. след като говориш с нея удари един пост

tori
09-09-2018, 00:10
Е, как какво питаш?! Просто отиваш и питаш какъв е проблема с по-честото виждане, защо изглежда сякаш те отбягва и какво може/е склонна да направи, че да го изглади. Вече, когато поговориш като човек, вземаш решение на базата на своето си мнение и получената информация. Сиреч ок ли си с това или не. И мълчанието/увъртането пак е отговор да си направиш изводите, адекватни хора и от лайна могат да извадят положително.

GuardianAngel
09-09-2018, 10:09
Ами..когато има желание има и начин...когато някои почне да овърта,значи нещата не са много наред..не е сигурна че иска теб или просто има друг на които също трябва да отделя внимание..Разбери жените просто обичат вниманието..Има и една друга вероятност просто има повече нужда от време за себе си и когато и залипсваш се виждате ,но това е нещо за което трябва да говорите един с друг...просто и кажи как се чувстваш и дали тя наистина е сериозна спрямо теб за знаеш да не си губите времето един на друг...успех !

Reezig
09-09-2018, 11:04
Благодаря на всички за съветите. За вчера се бяхме разбрали да се видим след като свърши работа вечерта и в последния момент отложи и понеже се и нервирах и и писах след това да се чуем поне, но само ми сийнваше и не ми дигаше че телефонът не бил при нея уж, но както и да е нервирах се още повече и казах щом е „заета” и така се държи няма да и досаждам и не сме се чували. На другия ден на обяд се чухме и пак се базикаше, че повече от нея съм мрънкал, че знае че се е държала тъпо, не и е било ден, че не иска да ме задушава и други глупости и бъзици и реших да не и се обеснявам като идиот. Щом тя вече не се напъва за връзката и аз няма да се напъвам и да се напрягам за глупости излишно. Ако реши да ме викне някой път ще говорим очи в очи, ако не ще се правя че не ми пука и така.

Грозния
09-09-2018, 11:07
Благодаря на всички за съветите. За вчера се бяхме разбрали да се видим след като свърши работа вечерта и в последния момент отложи и понеже се и нервирах и и писах след това да се чуем поне, но само ми сийнваше и не ми дигаше че телефонът не бил при нея уж, но както и да е нервирах се още повече и казах щом е „заета” и така се държи няма да и досаждам и не сме се чували. На другия ден на обяд се чухме и пак се базикаше, че повече от нея съм мрънкал, че знае че се е държала тъпо, не и е било ден, че не иска да ме задушава и други глупости и бъзици и реших да не и се обеснявам като идиот. Щом тя вече не се напъва за връзката и аз няма да се напъвам и да се напрягам за глупости излишно. Ако реши да ме викне някой път ще говорим очи в очи, ако не ще се правя че не ми пука и така.Видя ли че бях прав 8) ?!
Кой ти даде по-адекватен съвет - аз или кифлите?!

s0b1esk1
09-09-2018, 23:54
докато не се видите лично бъди малко дръпнат. когато ти звъни не вдигай веднага и избягвай да споделяш. когато те пита какво става й кажи с досада, че си уморен и че си лягаш. като цяло си намери странично занимание, което да те разсейва и го раздавай по-лежерно. много е важно да не я оставяш да ти плямпа по телефона. измисляй си разни извинения, че трябва да затваряш и че имаш работа. вижте се и след това пиши какво ти е обяснила

TrollFactory
09-10-2018, 08:29
За вчера се бяхме разбрали да се видим след като свърши работа вечерта и в последния момент отложи
Отново те прави на маймуна.

но само ми сийнваше и не ми дигаше че телефонът не бил при нея
Направо си те прави на гъз. Щом съобщенията са на "seen" няма как телефонът й да не е бил при нея. И къде иначе ще е бил? Къде е една кифла без телефона си 24/7?
Вариант А: Била е с някой друг
Вариант Б: Вече си е харесала някой друг и крои планове как да те разкара, а това са си чисто и просто курвенски номера. И тия глупости най-вероятно ти ги прави пред публика, бъди сигурен. С какво ще е чаак толкова заета, че да не ти се обади за 1 минута или да ти напише поне един ред? Само може да си представяш две мърши си стоят и се кискат ситно като пачи докато правят номера като този - срещи с връзване на тенекия и правеж като този на приятеля на една от двете (т.е. ти в този случай). Едната мърша и обяснява
"- Ееее, тоя сега ше полудее, казах ти!"
"- Нека полудавя, ха-ха! На луд ще го правя и без това вече не ми се занимава с него! Пък и тоя Жорко къв е сладък. Мисля да се пробвам с него."
"- Наеш кво, що не му вържеш тенекия тоя? По-бързо ше го разкараш."
"- Ми аз така правя ама гледай къв е нервак - само ми пише!"
"- Остави го така на "seen" само и да се пука от яд!"

И това е разговор между две пачи, който веднъж чух случайно като страничен слушател. Това се случва в реалния живот! Първо си играят с теб, после оставаш с пръст в уста!


щом е „заета” и така се държи няма да и досаждам и не сме се чували. На другия ден на обяд се чухме и пак се базикаше
Нямаш си на представа колко жестоко си захапал кукичката и позволяваш на тази да ти се смее на глас и да те прави на жалък!


че повече от нея съм мрънкал, че знае че се е държала тъпо, не и е било ден, че не иска да ме задушава
Това, че знае че се държи тъпо значи трябва да ти подсказва, че тя е съвсем осъзната докато те ебава, а това със задушаването е само, за да ти подхвърли намек, че всъщност е обратното. Ти я задушаваш, защото тя не те харесва вече и чака от самосебе си да стоплиш, че няма да я бъде тази работа между вас, която си мислиш. Ако не го разбереш така, поне хубав смях пада с нейната приятелка.


и други глупости и бъзици и реших да не и се обеснявам като идиот.
За съжаление вече й си се обяснявал като идиот твърде дълго време вместо да й биеш шута, така че тя си те смята за идиот, с който може да се ебава и ще продължи да се ебава докато не си го набиеш в канчето, че нещата между вас тя ги е приключила отдавна, а ти й ходиш по гъза и й лазиш в краката.


Щом тя вече не се напъва за връзката и аз няма да се напъвам и да се напрягам за глупости излишно.
Не, това не са глупости! Това е достойнство и ти трябва да си тръгнеш от тази връзка с поне малко себеуважение! Кажи й какъв боклук е в очите! Заслужава го!


Ако реши да ме викне някой път ще говорим очи в очи, ако не ще се правя че не ми пука и така.
Спокойно, няма да се реши на това и да ти спести усилията. Тя ще си играе с теб до последно или поне докато не й омръзне да го прави. Ти трябва да вземеш решението да приключиш нещата своевременно. Ще си по-доволен от колкото да го разбереш един ден през сълзи
"- Ама каак, нали всичко беше ок между нас "хлип - хлип"..."
"- Не ти ли стана ясно вече? Не ме търси повече..."

Reezig
09-10-2018, 08:49
Ми за сега още не ме е потърсила, но ще се опитам да се държа така ако някога ме потърси благодаря. Не знам защо и как се измени извенъж за два дни като всичко си вървеше както винаги. Иначе по принцип Грозния беше прав, защото и аз с което и момиче да съм имал връзка, включително и сега, никоя не е била искрена и дори да е очеизвадно че има нещо казват че няма нищо или се базикат все едно си въобразявам. В крайна сметка може и аз нещо да правя, защото абсолютно всяка една връзка до сега ми свършва така, максимум 3-4 месеца продължава, в които ми обесняват колко ме харесват, колко идеално гадже съм и тн. и в момента в който се зарибя и им покажа чувства се обръщат на 180 градуса и почват да ме отбягват, лъжат, игнорират без обяснение, като и много пъти дори не казват че ме зарязват, просто изчезват и малко след това виждам как са се качили във фейсбук с някоя нова любов, като няма значение по-малки или по-голями от мен, по-свестни, по-сериозни все тая сценария е един и същ. Приятели са ми казвали че съм прекалено добър или че много внимание им обръщам или не достатъчно, или че прекалено им показвам че ги харесвам, което по някаква причина ги отблъсква явно, и че трябва да се държа безразлично, все едно ми е все тая за тях, да се държа като лошо момче и гадно, за да покажа че имам топки като „истински мъж” и тн. Идва ми малко не логично, но явно аз не разбирам връзките или съм гледал много филми.

TrollFactory
09-10-2018, 09:09
Ми за сега още не ме е потърсила, но ще се опитам да се държа така ако някога ме потърси
Няма и да те потърси, а ако не я търсиш и ти ще я улесниш.


Не знам защо и как се измени извенъж за два дни като всичко си вървеше както винаги.
Обикновено така става. Такива са мастиите и такъв е животът.


с което и момиче да съм имал връзка, включително и сега, никоя не е била искрена и дори да е очеизвадно че има нещо казват че няма нищо или се базикат все едно си въобразявам.
Разбира се, че така ще обясняват, защото ако те държат в неведение, после ще им е по-лесно да си измислят каква да е причина и ще се правят на жертви, а тази игра им е изключително забавна на малките пикли.


В крайна сметка може и аз нещо да правя, защото абсолютно всяка една връзка до сега ми свършва така, максимум 3-4 месеца продължава, в които ми обесняват колко ме харесват, колко идеално гадже съм и тн. и в момента в който се зарибя и им покажа чувства се обръщат на 180 градуса и почват да ме отбягват, лъжат, игнорират без обяснение, като и много пъти дори не казват че ме зарязват, просто изчезват и малко след това виждам как са се качили във фейсбук с някоя нова любов, като няма значение по-малки или по-голями от мен, по-свестни, по-сериозни все тая сценария е един и същ.
Важното е да не се отчайваш и да си мислиш, че нещо не правиш както трябва или, че проблемът е в теб. Просто си попадал на малки мръсни парантии.


Приятели са ми казвали че съм прекалено добър или че много внимание им обръщам или не достатъчно, или че прекалено им показвам че ги харесвам, което по някаква причина ги отблъсква явно, и че трябва да се държа безразлично, все едно ми е все тая за тях, да се държа като лошо момче и гадно, за да покажа че имам топки като „истински мъж” и тн.
Значи не си слушай приятелите. Те не се знае колко връзки са имали и имат ли изобщо някакъв опит. Така като те гледам, ти изглеждаш по-опитен и от тях щом си имал не само тази, а и други връзки. Тук проблемът опира до егото ти и това, че е трудно да преживееш това да бъдеш отхвърлен. Но ти се опитваш да рационализираш тази причина, а може би си попадал просто на боклуци до сега. Но не си престарял, прави си кефа докато не дойде подходящата и с нея имате пълнцоенна, дълга и здрава връзка. Тия, които скачат от чеп на чеп изобщо си нямат и представа какво искат от живота така или иначе. Нищо не си загубил с тях.



Идва ми малко не логично, но явно аз не разбирам връзките или съм гледал много филми.
Споко, жените са нелогични! А филмите са много идеализиран пример. В реалния живот нещата се свеждат до плющене и взаимни интереси. Ако интересите на малката мърла са да се налапа и наебе с възможно повече мъже, няма как да я спреш, ако ще и най-прекрасния да си. Тя си остава мръсна курва. Оглеждай се за някое свястно и скромно момиче, такава която не изглежда да се води по акъла на приятелките си, за да търси тяхното одобрение или поне да изглежда с достатъчно акъл. Може да е трудно, а може би не, всичко зависи от съдбата на двама ви. Все пак някъде там мооже и да има някоя, която е с подобен филм като твоя.

Reezig
09-10-2018, 09:12
Също така и никога няма да разбера кеф ли им прави на момичетата да правят така ? Влизат в живота ти с гръм и трясък, карат те да се почувстваш специален, държат се перфектно, правят те искрено най-щастливият човек на земята, направо със кеф да ставаш да нямаш търпение да ги видиш отново да чуеш смеха им, да се изгубиш в очите им, да се чувстваш надъхан и изпълнен отвътре, правят всичко възможно да се влюбиш в тях и в момента в който това стане всичко приключва и ти разбиват сърцето, и се държат все едно никога не са те харесвали и не им е пукало и после те оставят с месеци да се чувстваш празен и мизерен отвътре, да ти идва да се гръмнеш и всяка сутрин да умираш на ново като се събуждаш и се сещаш че нея вече я няма и просто искаш най-после да спре да те боли. Някоя от дамите във форума ще се радвам ако може да обясни каква е идеята или поне да каже нарочно ли го правят и къде бъркам, защото съм виждал много момичета който се кефят на мъжете си и им мрънкат да ги водят някъде и да прекарват колкото се може повече време с тях. Може би и това е тайната трябва да спра да ги каня да ги водя някъде или да искам да прекарваме време заедно и да се правя че нямам чувства, колкото и да ми се иска и отново благодаря на всички наистина ми помагате!

Reezig
09-10-2018, 09:26
TrollFactory благодаря за изчерпателният отговор. Наистина сега като се замисля най-успешните опити са били със момичета които са били със 6-7 години по-голями от мен (аз съм на 22 вече). С тях единствено като зряли хора сме говорили по-искрено може ли да е сериозно, просто секс ли е кой какво очаква, как се чувства и тн. Другите на мойте години или по-малки дори да съм намирал по-свестни и зряли за възрастта си ги правят същите номера, но ще гледам да продължавам да търся поне една по-успешна връзка да успея да създам. Благодаря отново.

Necrologist
09-10-2018, 10:54
Също така и никога няма да разбера кеф ли им прави на момичетата да правят така ?

Момичетата - да. Нали затова са просто момиченца.

s0b1esk1
09-10-2018, 12:57
по принцип когато тече наказателно дело срещу теб в съда има 3 инстанции, а тук 2ма потребители се изживяват директно като 3та инстанция без първите 2 и нужните показания на обвиняемия. съветвам те да се дистанцираш от техните мнения и изчакай истинския разговор.

п.с. поздрав с Gucci Mane - Nothin On Ya

TrollFactory
09-10-2018, 15:18
по принцип когато тече наказателно дело срещу теб в съда има 3 инстанции, а тук 2ма потребители се изживяват директно като 3та инстанция без първите 2 и нужните показания на обвиняемия. съветвам те да се дистанцираш от техните мнения и изчакай истинския разговор.
По-полека, драги. Не сме в съда, за да екзалтираш като опитен юрист и да се нахвръляш така. Това е само форум и всеки може да се опита да е полезен с нещо на автора. В случая не мисля, че какъвто и да било разговор ще спаси връзката му за още дълго, ако изобщо етапът на техните взаимоотношения позовлява да наричаме това, което е в момента между тях все още като "връзка". Авторът трябва да разбере, че колкото по-малко е момичето, толкова по-малки са и шансовете за опитомяване.

Reezig
09-10-2018, 15:28
Да и аз това се чудя, затова съм оставил нещата така, колкото и да се нервя или депресирам, ако изобщо се стигне до истински разговор ще говоря с нея, ако не ме и потърси най-много ще си излея всичко по телефона. Ужасно гадно и самотно някакво се чувствам, но няма и да ми е за пръв път така че ще го преодолея и сега, все някога трябва да ми мине. Благодаря и за съвета и за поздрава. :)

Грозния
09-10-2018, 18:58
...Евалата за целия пост TrollFactory :) !

Грозния беше правТова ще си го сложа в рамка :) !

https://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/10/captain-obvious-gif-4.gif

8)


Също така и никога няма да разбера кеф ли им прави на момичетата да правят така ? Да!
Така се чувстват важни и значими!

Някоя от дамите във форума ще се радвам ако може да обясни каква е идеята или поне да каже нарочно ли го правят и къде бъркам...Излишно е да питаш жени подобни неща, защото женската солидарност е много по-силна, отколкото си представяш!
Ще ти кажат как ти не я разбираш, не можеш да ѝ осигуриш живота от който една жена има нужда и разбира се, че не всички жени са такива :D !

по принцип когато тече наказателно дело срещу теб в съда има 3 инстанции, а тук 2ма потребители се изживяват директно като 3та инстанция без първите 2 и нужните показания на обвиняемия. съветвам те да се дистанцираш от техните мнения и изчакай истинския разговор.И от къде ще дойде "истинския отговор"?
Абе мен, ти още ли се сваляш на Холи :razz: ?! Много смешен ставаш, честно :? !

...колкото по-малко е момичето, толкова по-малки са и шансовете за опитомяване.Точно тук обаче бъркаш много!

Да и аз това се чудя, затова съм оставил нещата така, колкото и да се нервя или депресирам, ако изобщо се стигне до истински разговор ще говоря с нея, ако не ме и потърси най-много ще си излея всичко по телефона. Дори да ти позвъни - не вдигай!
Ако ти пише - не отговаряй! Давай само seen :D !
Почти всички жени, най-много се дразнят от игнора - това може да ги вбеси истински, като в същото време няма да ти се налага да изпростяваш и да си късаш нервите с глупости :) !

nqmamNervi
09-10-2018, 19:08
Също така и никога няма да разбера кеф ли им прави на момичетата да правят така ?
На някои да.

Влизат в живота ти с гръм и трясък, карат те да се почувстваш специален, държат се перфектно, правят те искрено най-щастливият човек на земята, направо със кеф да ставаш да нямаш търпение да ги видиш отново да чуеш смеха им, да се изгубиш в очите им, да се чувстваш надъхан и изпълнен отвътре, правят всичко възможно да се влюбиш в тях и в момента в който това стане всичко приключва и ти разбиват сърцето, и се държат все едно никога не са те харесвали и не им е пукало и после те оставят с месеци да се чувстваш празен и мизерен отвътре, да ти идва да се гръмнеш и всяка сутрин да умираш на ново като се събуждаш и се сещаш че нея вече я няма и просто искаш най-после да спре да те боли.
Това как ти приемаш нещата зависи изцяло от теб. Аз мисля, че твърде рано инвестираш прекалено много емоции в човек, когото не познаваш добре. Защо си го причиняваш? Щастието ти не бива да зависи от някакви случайни хора, с които си се запознал наскоро. В момента, в който се отдадеш напълно на някого, започват да те приемат като даденост и съответно интереса намалява.

Наистина сега като се замисля най-успешните опити са били със момичета които са били със 6-7 години по-голями от мен (аз съм на 22 вече). С тях единствено като зряли хора сме говорили по-искрено може ли да е сериозно, просто секс ли е кой какво очаква, как се чувства и тн. Другите на мойте години или по-малки дори да съм намирал по-свестни и зряли за възрастта си ги правят същите номера, но ще гледам да продължавам да търся поне една по-успешна връзка да успея да създам. Благодаря отново.
може би защото остаряват и вече не им връзват толкова и започват да се оглеждат за някой будала, с когото да създадат семейство :D

HollyGolightly
09-10-2018, 23:38
Абе мен, ти още ли се сваляш на Холи ?! Много смешен ставаш, честно !
Честно казано ако бях на твое място, точно със s0b1esk1 не бих се закачала, ама ти си знаеш
https://i1.wp.com/truthsnitch.com/wp-content/uploads/2017/02/meme-kermit-drinking-tea-but-thats-none-of-business.png

Грозния
09-11-2018, 19:07
Честно казано ако бях на твое място, точно със s0b1esk1 не бих се закачала, ама ти си знаеш
Кукло, не ме заплашвай с виртуалното си гадже - гледай си там чичаците :D !

HollyGolightly
09-11-2018, 19:27
Кукло, не ме заплашвай с виртуалното си гадже - гледай си там чичаците :D !
Виртуално гадже нямам и не е заплаха, просто после да не кажеш че не съм те предупредила

Reezig
09-14-2018, 14:50
Не се чухме цяла седмица и в крайна сметка я попитах какво става и ми каза че ще ми разкаже всичко като се видим и се разбрахме за събота така че предполагам, (ако изобщо се видим а не го отложи пак) че ще се почне с типичните обяснения и оправдания с които ще се прави че и е много тежко и ще ме зареже, но в събота ще кажа със сигурност

TrollFactory
09-14-2018, 15:36
Не се чухме цяла седмица
Пич, това не е връзка. Вие сте скъсали.


и в крайна сметка я попитах какво става и ми каза че ще ми разкаже всичко като се видим
Колко удобно. Естествемо, за да има време да си помисли.


и се разбрахме за събота така че предполагам, (ако изобщо се видим а не го отложи пак)
Нищо чудно.


че ще се почне с типичните обяснения и оправдания с които ще се прави че и е много тежко и ще ме зареже, но в събота ще кажа със сигурност
Спести си унижението и си тръгни още веднага, ако мастията почне да ти се обяснява.
Не си отишъл, за да слушаш оправдания. След като не иска да е с теб, полза от такива драми няма. По живо, по здраво и тва е!

Грозния
09-14-2018, 18:10
Не се чухме цяла седмица и в крайна сметка я попитах какво става и ми каза че ще ми разкаже всичко като се видим и се разбрахме за събота така че...Това е поредното разиграване!
Не ти ли омръзна да си циркова маймунка :? ?!

(ако изобщо се видим а не го отложи пак)Защо продължаваш да се държиш като удавник за сламка?! Връзката ви отдавна е умряла, а с тези епизодични, тягостни срещи само се натоварваш!
Какво ще спечелиш, ако за пореден път се видиш с нея, за да ти се обяснява с лъжи?! Знам, че любопитството те гложди, но тя няма да ти каже истината, така или иначе!
Поне веднъж постъпи като мъж - не отивай на тая среща и прекъсни комуникацията си с нея веднъж завинаги!
Тая уговорка за среща е поредният капан във който ти отиваш! На живо пак ще те оплете с лъжите и глупостите ѝ!

Искаш ли да се хванем на бас сега, че след тая среща (ако изобщо се състои), няма да се чувстваш по-добре и няма да излезе нищо добро?

Колко удобно. Естествемо, за да има време да си помисли.Не само - това е поредното хвърляне на стръв-захранка за шарана :D !

Спести си унижението и си тръгни още веднага,...Най-добре изобщо да не отива мен ако питаш!

HollyGolightly
09-18-2018, 14:55
Не се чухме цяла седмица и в крайна сметка я попитах какво става и ми каза че ще ми разкаже всичко като се видим и се разбрахме за събота така че предполагам, (ако изобщо се видим а не го отложи пак) че ще се почне с типичните обяснения и оправдания с които ще се прави че и е много тежко и ще ме зареже, но в събота ще кажа със сигурност
Събота мина, какво стана?

Грозния
09-18-2018, 17:33
Събота мина, какво стана?Е как какво?!
Пак го е разигравала и лъгала, а той ѝ е повярвал (ако изобщо е имало среща) :? !
Бас държа, че така е станало.