PDA

View Full Version : Въпрос



bureto25
09-08-2018, 19:35
Според вас има ли някакъв шанс дори и минимален двама души да се съберат след като единия отхвърля другия?

Грозния
09-08-2018, 21:36
Не :? !

RapExotic
09-09-2018, 11:41
Причина единия да отхвърля другия?

bureto25
09-09-2018, 17:00
Не знам. Аз съм момче и много харесвам едно момиче, но тя ме отхвърля по всякакъв начин. Опитвам се да разбера каква е причината, но нищо не ми казва. Питам я какво има, но отговор никакъв.

Грозния
09-09-2018, 17:58
Не знам. Аз съм момче и много харесвам едно момиче, но тя ме отхвърля по всякакъв начин. Опитвам се да разбера каква е причината, но нищо не ми казва. Питам я какво има, но отговор никакъв.Спри да се занимаваш с нея.

elia_666
09-09-2018, 18:25
Щом те отхвърля и не ти казва, значи е изгубена кауза. А и защо трябва да ти обяснява каквото и да е.
Ти какво очакваш да стане или да ти каже? По принцип жените обичаме да се дърпаме , за да разпалване интереса така да се каже, но не чак да ви отблъснем напълно. Ако няма интерес от нейна страна, за какво ти е?

bureto25
09-09-2018, 19:20
Трябва, защото като бяхме приятели нямаше никакви проблеми, търсеше ме, излизахме си и т.н и като и казах, че я харесвам нищо не ми казва, не ме търси, нищо общо взето :)

elia_666
09-09-2018, 20:00
Трябва, защото като бяхме приятели нямаше никакви проблеми, търсеше ме, излизахме си и т.н и като и казах, че я харесвам нищо не ми казва, не ме търси, нищо общо взето :)

С две думи като си и казал че я харесваш и всичко се променя. Аз лично бих направила така(да се отдръпна), ако нямам чувства, но щях да обясня поне!Но е възможно и да си я стреснал с признанието си.
Ти ще си решиш, но според мен не я търси. Ако я видиш я поздравявай, но все едно не ти дреме за нея. Ако тя изпитва нещо ще и стане кофти и ще те потърси сама, ако ли не знаеш! Знам че не е лесно да чакаш, но така е по добре.
Търпение!!!

bureto25
09-09-2018, 20:51
Мина над месец и не съм я търсил нито тя ме е търсила и не сме се виждали

HollyGolightly
09-09-2018, 23:46
Ти я харесваш, казал си и го, тя те е отрязала не просто като потенциален партньор, ами и като приятел, не те търси, дори не ти говори, не разбирам за какво се бориш въобще

bureto25
09-10-2018, 02:26
Защото се чувствам ужасно без нея и не мога да го приема :( поне искам да знам кое не ми е наред

HollyGolightly
09-10-2018, 02:38
Трябва ли нещо да не ти е в ред? Просто не си неин тип и това е. Най-добре престани да и досаждаш с въпросите си.
Момичето директно те е отрязало и след това се е отдръпнало вместо да ти дава заблуждаващи сигнали, а ти дори това не разбираш :?

bureto25
09-10-2018, 12:04
Да, но тя е на 15г и техните са я стегнали здраво и нейни приятелки са ми казвали че не и дават да си има приятел

HollyGolightly
09-10-2018, 13:24
Виж какво, остави момичето, преди да е дошъл баща и да ти сгъне лактите наобратно.
Това че родителите и не позволяват да си има приятел, няма нищо общо с факта че тя не те харесва

anonymous1043668
09-10-2018, 19:11
Според вас има ли някакъв шанс дори и минимален двама души да се съберат след като единия отхвърля другия?

Естествено че не нали единия винаги ще бъде отхвърлен..В този случай си ти :/

Kakwo e twa
09-10-2018, 19:43
Да, но тя е на 15г и техните са я стегнали здраво и нейни приятелки са ми казвали че не и дават да си има приятел

Няма логика в т'ва, има ли желание има и успех, предполагам знаеш. А повечето "момиченца" на тая възраст още не знаят какво искат... А колкото до т'ва, техните да й забраняват, винаги се намира алтернатива. Друг е случая когато въобще не иска да има контакт с тебе. Има вариант също и приятелките й, да й пълнят главата с глупости с цел да не тръгне с тебе, съмнявам се да си някакъв изпърделняк, постави си някаква граница така да го наречем за "борене", и щом достигнеш тая своя граница, и нищо не се е променило, по-добре се откажи. Всеки е минал през т'ва, влюбва се в грешното момче/момиче и накрая си ебава капаците, ала не забравяй.... Жени на път и кръстопът! Успех! :)

LoveSofia
09-11-2018, 00:03
Няма логика в т'ва, има ли желание има и успех, предполагам знаеш. А повечето "момиченца" на тая възраст още не знаят какво искат... А колкото до т'ва, техните да й забраняват, винаги се намира алтернатива. Друг е случая когато въобще не иска да има контакт с тебе. Има вариант също и приятелките й, да й пълнят главата с глупости с цел да не тръгне с тебе, съмнявам се да си някакъв изпърделняк, постави си някаква граница така да го наречем за "борене", и щом достигнеш тая своя граница, и нищо не се е променило, по-добре се откажи. Всеки е минал през т'ва, влюбва се в грешното момче/момиче и накрая си ебава капаците, ала не забравяй.... Жени на път и кръстопът! Успех! :)

Ти на 15 знаеше ли какво искаш?