PDA

View Full Version : Да си махна ли девствения мустак



nqkoisi123
09-12-2018, 11:00
Здравейте, аз съм момче на 16 почти 17 и когато питам баща ми да си обръсна ,,девствения,, мустак, но той винаги ми казва, че е твърде рано и, че той бил обръснал неговия чак в казармата и, че съм още малък. Мустака ми изглежда почти като този http://prntscr.com/kthxrw **ТОВА НЕ СЪМ АЗ** но не си личи толкова и въпроса ми е сега почваме даскало и искам преди това да го махна ако ще го махам :)

Грозния
09-12-2018, 17:02
Абе...
Ти на 16-17 още ли си с девствен мустак :shock: ?!
Аз още на 13 си го махнах, без да питам когото и да било!
Обръсни го, девствен мустак изглежда супер грозно и смотано!

HollyGolightly
09-12-2018, 17:38
Той в казармата, а ти като няма да ходиш в казарма кога?
На 16-17 изобщо не е рано освен ако не си от онези дето нямат ни брада, ни мустак, но твоя случай явно не е такъв, та не разбирам защо въобще питаш баща си

Юнгинген
09-12-2018, 19:01
Това си е до теб, "девственият" мустак може само да те изложи на, същевременно защитавайки те от, хора, които не заслужават усилието да им се виждаш по-приличен.
Сикхите не се бръснат, нито се подстригват, значението на окосмяването е единствено културно, от теб зависи да му придадеш такова или друго значение.

Ivaaaaa
09-12-2018, 20:14
Ари стига проповядва хипи идеи, бе, робинзон.
Тоя мъх не е естетически издържан. Характерен за пациенти с ментални проблеми от поведенческо и когнитивно естество, да не навлизаме в подробности.
Ари всеки да не се съобразява с културалните особености на времето ни и да изпаднем в анархии и ексцесии. То и кражбата и убийството са културални особености на съвремието.

dexofen
09-12-2018, 20:22
Здравейте, аз съм момче на 16 почти 17 и когато питам баща ми да си обръсна ,,девствения,, мустак, но той винаги ми казва, че е твърде рано и, че той бил обръснал неговия чак в казармата и, че съм още малък. Мустака ми изглежда почти като този http://prntscr.com/kthxrw **ТОВА НЕ СЪМ АЗ** но не си личи толкова и въпроса ми е сега почваме даскало и искам преди това да го махна ако ще го махам :)

Зависи дали на теб ти харесва. Ако ти пречи, махай го. Ако не - недей. Не е редно и/или нормално баща ти да определя дали ще се бръснеш. Това е прекалено интимен въпрос. Ппц, има ситуации, в които такъв мустак би изглеждал доста секси ;)

Юнгинген
09-12-2018, 20:58
Ари стига проповядва хипи идеи, бе, робинзон.
Тоя мъх не е естетически издържан. Характерен за пациенти с ментални проблеми от поведенческо и когнитивно естество, да не навлизаме в подробности.
Ари всеки да не се съобразява с културалните особености на времето ни и да изпаднем в анархии и ексцесии. То и кражбата и убийството са културални особености на съвремието.

Защото студената война, Ирак, Афганистан, Сирия и т.н. са плод на диваци с мъхчета.
Убийството прескача всичко, но Бог.

LoveSofia
09-13-2018, 10:09
Махай го.


Зависи дали на теб ти харесва. Ако ти пречи, махай го. Ако не - недей. Не е редно и/или нормално баща ти да определя дали ще се бръснеш. Това е прекалено интимен въпрос. Ппц, има ситуации, в които такъв мустак би изглеждал доста секси ;)

https://i.imgur.com/SK1i3rI.png