PDA

View Full Version : Създаване на стикери



LoveSofia
09-25-2018, 20:19
Обмислям да направя 100-150 броя стикери с мой дизайн, но си нямам ни най-малка представа как. Искам изработката да им е като на футболните стикери - квадратни/правоъгълни, залепящи се:
https://i.imgur.com/NYr8xH0.jpg
Погледнах съответната фирма (която я пише на гърба), от която най-вероятно са направени тези стикери, но навярно нищо не разбрах.
Казаха ми, че се правели в студия, но какво и къде софийско студио, не знам.
Та, ако някой знае как по-точно се изработват такива стикери, моля да сподели, ще съм му много благодарен! :)

divergent
09-26-2018, 12:00
Във всички рекламни студия се предлага услугата изработка на стикери. Става въпрос за печатните фирми, които правят тениски, плакати, визитки и всякакви други рекламни материали. Даваш си изображението, което си избрал, заявяваш бройка и размер и готово. :)

LoveSofia
09-26-2018, 14:00
Във всички рекламни студия се предлага услугата изработка на стикери. Става въпрос за печатните фирми, които правят тениски, плакати, визитки и всякакви други рекламни материали. Даваш си изображението, което си избрал, заявяваш бройка и размер и готово. :)

Еееех, много ти благодаря!
Все пак поразпитах насам-натам и разбрах, че и в копирните центрове предлагат такава услуга.
Идните дни ще отида да проверя в някое студио и дано да пожъна добър резултат.