PDA

View Full Version : Имам ли проблем



fosterkid1995
09-26-2018, 17:09
Здравейте! На 16г. съм и никога не съм имал приятелка. Дори никога не съм целувал момиче. Приятелите ми започнаха малко от малко да ми се подиграват, защото всички си имат приятелки а преди това са сменяли поне по още 3-4, а аз дори не съм целувал човек от противоположния пол. Харесвам едно момиче на моите години, но тя не ме иска :( Въпреки това не мисля да се откажа толкова лесно, защото това са първите ми искрени и истински чувства към някого. Въпросът ми е нормално ли е на 16г. да не съм имал приятелка, защото все пак вече 13 годишните имат по-голям сексуален опит от 23 годишните? И моля за съвет какво да напрая за да ме хареса въпросното момиче? Благодаря предварително :)

HollyGolightly
09-26-2018, 17:18
Да, нормално е, на 16 си все пак. Имаш проблеми само в главата и в това че си наивен. Имали по 3-4 преди това, тези 3-4 обаче знаели ли са че са им приятелки?
Също така не го намирам за нормално да се натрапваш на момиче, което ти е заявило че не те иска, само щото ти си си наумил че имаш чувства към нея.

anonymous1043668
09-26-2018, 20:22
Не мисля,че има някакъв поблем,защото си още на 16 .Ако приятелите ти вярват,че вече на тринайсет е ок да си с гажде-майната им на тия извратеняци..


а аз дори не съм целувал човек от противоположния пол.

А от своя пол целувал ли си? (сори,ама всичко е възможно)


защото все пак вече 13 годишните имат по-голям сексуален опит от 23 годишните?

Намираш ли това за нормално,че се притесняваш иначе..?

Грозния
09-26-2018, 20:23
Въпросът ми е нормално ли е на 16г. да не съм имал приятелка, Не!

Харесвам едно момиче на моите години, но тя не ме иска :( След като не те иска, откажи се от нея и пробвай с друга! Тя няма да започне да те харесва!
Да не вземеш сега да правиш разни глупости, да се влачиш след нея и да ѝ купуваш подаръци, като някой жалкар!

... не го намирам за нормално да се натрапваш на момиче, което ти е заявило че не те иска, само щото ти си си наумил че имаш чувства към нея.Това!

fosterkid1995
09-28-2018, 21:38
А от своя пол целувал ли си? (сори,ама всичко е възможно)


Не съм. Харесвам момичета.

fosterkid1995
09-28-2018, 21:41
Да не вземеш сега да правиш разни глупости, да се влачиш след нея и да ѝ купуваш подаръци, като някой жалкар!

Ами не знам. Дали пък няма да помогне? Не съм го правил до сега.

fosterkid1995
09-28-2018, 21:46
Да, нормално е, на 16 си все пак. Имаш проблеми само в главата и в това че си наивен. Имали по 3-4 преди това, тези 3-4 обаче знаели ли са че са им приятелки?
Също така не го намирам за нормално да се натрапваш на момиче, което ти е заявило че не те иска, само щото ти си си наумил че имаш чувства към нея.


Може наистина да съм наивен. Не ми е заявила, че не ме иска, но с действията ти ми показва точно това. Тя е доста срамежлива и може да не е така, но не вярвам.

LoveSofia
09-28-2018, 21:50
Ами не знам. Дали пък няма да помогне? Не съм го правил до сега.

Няма да помогне, подаръците не създават чувства, може обаче да те използва за банка.

Грозния
09-28-2018, 22:04
Ами не знам. Дали пък няма да помогне? Не съм го правил до сега.Нали ти пиша да не го правиш това!?!

Да не вземеш сега да правиш разни глупости, да се влачиш след нея и да ѝ купуваш подаръци, като някой жалкар!Идеята е не да си даваш последните пари за подаръци, а да демонстрираш че имаш много пари и да не купуваш подаръци преди да са ти пуснали 8) !

velinaa
09-29-2018, 10:56
Здравей!Аз също съм на 16г. (момиче) и също съм нямала приятел.
Това,че не си имал приятелка до сега не те прави по никакъв начин ненормален или задръстен.Има много хора,които и до 18 годишна възраст не са имали връзки.Не го мисли чак толкова и всичко ще си дойде на мястото в определено време.

Грозния
09-29-2018, 13:39
Има много хора,които и до 18 годишна възраст не са имали връзки.Има много хора, които и след това нямат връзки, но това не значи че е нормално :? !

fosterkid1995
09-30-2018, 15:41
Няма да помогне, подаръците не създават чувства

А кое създава? Не може да ме хареса от нищото ей така, аз трябва да направя нещо.

Грозния
09-30-2018, 18:12
Не може да ме хареса от нищото ей така, аз трябва да направя нещо.Позна, но само донякъде - не става въпрос да направиш, а да имаш :) :

Идеята е не да си даваш последните пари за подаръци, а да демонстрираш че имаш много пари и да не купуваш подаръци преди да са ти пуснали 8) !

fosterkid1995
09-30-2018, 19:08
Позна, но само донякъде - не става въпрос да направиш, а да имаш :) :

Така е, една ме отряза жестоко точно заради това :)

fosterkid1995
09-30-2018, 19:10
Здравей!Аз също съм на 16г. (момиче) и също съм нямала приятел.
Това,че не си имал приятелка до сега не те прави по никакъв начин ненормален или задръстен.Има много хора,които и до 18 годишна възраст не са имали връзки.Не го мисли чак толкова и всичко ще си дойде на мястото в определено време.

Няколко момичета ме отрязаха вече, може би наистина съм си задръстен