PDA

View Full Version : Объркана съм



Ana.ivanova02
09-27-2018, 14:26
Здравейте! :) На 17 години съм. Преди 4 месеца приключих връзка с момче което харесвам вече половин година. Всичко това ми се случва за първи път,и просто съм много объркана. Ние сме в един клас и ми е много трудно,не знам как да се държа с него. Когато се опитвам да се държа приятелски се чувствам наистина зле само като го погледна в очите,но и не мога да го избягвам защото не искам да губя контакт с него. Както казах това ми се случва за първи път. Имала съм гаджета но този път е различно ,и точно това го прави трудно. Аз знам че няма да си го върна защото той няма чувства,но просто искам съвет как да се държа с него защото ми е трудно дори когато го погледна. Благодаря предварително! :)

Necrologist
09-27-2018, 16:29
С времето ще отмине.
Вярно, че ще ти е трудно, ама понякога така става.

LoveSofia
09-27-2018, 16:57
Както искаш се дръж с него, вече не е от особено голямо значение щом не изпитва чувства. Поне ще те разбере що се държиш странно - ако има мозАк де


С времето ще отмине.
Вярно, че ще ти е трудно, ама понякога така става.
+1

anonymous1043668
09-27-2018, 17:10
Когато се опитвам да се държа приятелски се чувствам наистина зле само като го погледна в очите,но и не мога да го избягвам защото не искам да губя контакт с него.

Просто се дръж като човек с него,това лошо чувство ще ти отмине :)

divergent
09-28-2018, 06:58
Харесваш го вече половин година, а сте приключили връзката си преди четири месеца, тоест ти си го харесвала само последните два месеца от връзката ли?
Не си търси поводи да си говорите, дръж се естествено, недей сама да инициираш контакт с въпросното момче, нищо повече от стандартните училищни приказки между групи от хора. Ще ти мине като си намериш ново гадже, ама дано поне него започнеш да харесваш от началото на връзката, а не да се сетиш в края.

HollyGolightly
09-28-2018, 13:19
^а може да са били заедно само месец-два?

Авторке, според мен много го мислиш. Няма нужда от план как да се държиш и какво да говориш. Опитай се да общуваш с другите си съученици, ако той те заговори просто му отговаряш по нормален начин и така. Не търси сама начин да започнеш разговор с него.