PDA

View Full Version : Защо съм различен??? хелп



Kikk
09-27-2018, 15:03
Здравейте! Аз съм ученик на 14 години (8клас). В училището което кандидатсвах и бях приет новия ми клас не ме харесва.Измислят ми разни прякори като например: Гъба защото съм бил брал гъби... лтф, Стенли така и неразбрах защо и Шерлок... и това не го сванах много. Пълен съм 84 килограма и незнам но всички ме мразят. Чувал съм ги как говорят зад гърба ми и всички се отварят удрят ме и тн. Въпроса ми е Какво трябва да направя за да престанат тези дразги спрямо мен????

LoveSofia
09-27-2018, 15:22
В някое софийско в/около Центъра училище ли са те приели?
Задължително отслабни. Ако не се грижиш за външния си вид, започни. Имаш ли някакви неприятни за околните навици?

Necrologist
09-27-2018, 16:27
Ще си намериш групичка, в която да паснеш, споко. Също така започни да тренираш.

Ivan02bg
09-27-2018, 16:40
Избии им зъбите!

LoveSofia
09-27-2018, 16:51
Избии им зъбите!

Насилието е решението на слабите!

anonymous1043668
09-27-2018, 17:07
Насилието е решението на слабите!

Ясно е какво имаш предвид,но това може се възприема и като обида към автора,нали знаеш?

LoveSofia
09-27-2018, 17:38
Ясно е какво имаш предвид,но това може се възприема и като обида към автора,нали знаеш?

Защо да се възприема по този начин? И в твоите очи какво имам предвид?
Просто съветвам автора да използва насилие, само ако те започнат да го мачкат физически (E, авторе, следващия път, когато те ударят, можеш да използваш насилието като самоотбрана). В противен случай, щом са повече от него - той ще изяде пердаха :smt097 :smt097
Гледах 12А и изключително много ми хареса, когато онзи металиста каза на курвето, че няма да пребие приятеля й, а ще вземе 1 нож, ще го накълца на парченца и ще й го изпрати за спомен :smt077 :smt077

anonymous1043668
09-27-2018, 19:10
Защо да се възприема по този начин? И в твоите очи какво имам предвид?
Просто съветвам автора да използва насилие, само ако те започнат да го мачкат физически (E, авторе, следващия път, когато те ударят, можеш да използваш насилието като самоотбрана). В противен случай, щом са повече от него - той ще изяде пердаха :smt097 :smt097
Гледах 12А и изключително много ми хареса, когато онзи металиста каза на курвето, че няма да пребие приятеля й, а ще вземе 1 нож, ще го накълца на парченца и ще й го изпрати за спомен :smt077 :smt077

Добре бе,успокой се,но смисъл не може да се оставя да го бият,нали? *exhale*

Kikk
09-27-2018, 19:27
Незнам за вредни навици но днес ми разбиха устата защото един тапанар от класа ми е казал на един от съседния клас. Той дойде и ме фрасна в ченето и усната ми се заби в зъба и ся имам дупка в усната от вътрешна страна. Най жалкото беше че не отвърнах нз какво ми стана утре съм при деректорката. Не съм от София

Kikk
09-27-2018, 19:29
Моля в и дайде ми съвет. За това с тренирането от 3 месеца ходя на фитнес, бягам на пътека но няма ефект яено трябва да си напрвя калориен дефицит

Necrologist
09-27-2018, 19:47
Ти си авторът на собствената си история, не ние. Колкото и съвети да се изпишат тук няма да ти помогнат.
Схващаш ли накъде бия?

npp
09-27-2018, 20:37
Научи се да се пазиш, да оставаш уравновесен, и да не губиш самообладание - не се страхувай от нищо, което ощетява човека откъм неговите права за живот, но вредителите са онези, които би трябвало да се срамуват от лошите си постъпки. В случаи на опит за посегателство над личността ти от тяхна страна, казвай им, че не искаш да бъдеш замесван в неприятности, така че да виждат, че ти си съсредоточен съвсем сериозно и непринудено върху собствените си ангажименти. Ако все пак те продължават да го правят, питай ги какво лошо си им направил, и как би могъл да им решиш проблема, като наистина проявяваш пълна сериозност - нека виждат, че ти наистина съвсем сериозно се отнасяш към решението на техните проблеми. Не се поддавай на негативно влияние (включително на неприлични или съмнителни предложения за секс, употреба на вещества, участие, съучастничество в или съпричастност към престъпление, криминална активност, и т.н.), понеже някой от тях може да се опита да те подведе, измами или прилъже по такъв начин (например за да спечели твоето доверие/приятелство за да те манипулира)...

HollyGolightly
09-28-2018, 13:55
^не го слушай този, най-много да те пребият някъде. Това не са нормални хора дето да може да говориш и да се разбереш с тях, те са някакви келеши дето се чувстват силни понеже са в компания.
И как идва някакъв от другия клас, разбива ти устата и няма никакви последствия? Учители, директор, никой ли не беше намесен?

LoveSofia
09-28-2018, 21:35
И как идва някакъв от другия клас, разбива ти устата и няма никакви последствия? Учители, директор, никой ли не беше намесен?

Някак си звучи нереално.

Авторе, послушай npp или пък обмисли това, което ти написах за 12А. Лично аз щях да ги пречукам един по един, като ги причакам някъде (естествено, в съвсем краен случай). Ако те нападат психически - нападай психически, ако те нападат физически - нападай физически. Но наистина, къде са директорите, учителите, родителите в цялата картинка?
Разбира се, че трябва да си в калориен дефицит, за да сваляш, другото е форма и мускулна маса.

ItheOitsider
09-28-2018, 22:35
Ако ще се биеш НЕ НОСИ ОРЪЖИЕ ! НЕДЕЙ. Аз направих тази грешка в 10 клас... Стана много лошо. Някакви педали от другия клас се опитаха да ме бият защото бях свалил на един от тях гаджето. Тъй като се прибирам от Младост 2 до Красна поляна и минавам през Факултето нося електрошок за всеки случай . И така. На единият му изгориха якето малко а другият го свалих на земята. И после дружно при директорката... И предупреждения за отстраняване и местене в друг клас... Абе мътна и кървава. По - добре се научи да се биеш отколкото да носиш оръжие в
даскало.
Запиши се на фитнес или бойни изкуства ( MMA или нещо от този сорт ).

6ibanqka
09-29-2018, 21:51
Един мъж за честа живее! Ако те нападнат, макчкай, не здухвай. Майната им на директори и т. н. Може те да ти разбият устата днес, ама утре ти ще им я разбиеш. Няма да позволяваш да те тъпчат! Иначе резултатите от фитнеса ще дойдат след време, така че търпение. Хвани треньор, да ти покаже не сам. Запиши се и на бойно изукство да придобиеш техника, но ще стане след 1-2 години. Но не ти трябва да си нинджа, за да се защитиш. И много внимателно си подбирай средата и приятелите си. С лузери ако излизаш, няма да станеш по различен от тях.

npp
09-30-2018, 15:45
То и да е злоблива бъзла няма да го ползува особено!

Kikk
10-04-2018, 13:06
Имам още един проблем... ПАК
Днес преди моудл бяхме навън до салона. Качих се отгоре на пейката и казах на едно момче от класа ни да стане да премина. Той стана аз минах и след мене той ме блъсна и едва се хванах за оградата иначе момчето до мене щеше да рипне щото щях да се изсипя отгоре му. Изнервих го и му викам какво правиш бе като го блъснах като седеше на пейката той се надигна нали не да стане ами се надигна леко да е в нормално положение и докато се изправяше тела му падна по тъч и се шчупи КОЙ Е ВИНОВЕН?
Кой да плаща телефона аз или той сам. Сестра ми ми каза че не съм аз виновен но все пак и вас да питам

Грозния
10-04-2018, 17:00
Имам още един проблем... ПАК
Днес преди моудл бяхме навън до салона. Качих се отгоре на пейката и казах на едно момче от класа ни да стане да премина. Той стана аз минах и след мене той ме блъсна и едва се хванах за оградата иначе момчето до мене щеше да рипне щото щях да се изсипя отгоре му. Изнервих го и му викам какво правиш бе като го блъснах като седеше на пейката той се надигна нали не да стане ами се надигна леко да е в нормално положение и докато се изправяше тела му падна по тъч и се шчупи КОЙ Е ВИНОВЕН?
Кой да плаща телефона аз или той сам. Сестра ми ми каза че не съм аз виновен но все пак и вас да питамПолучил е каквото е търсел!
Прави се, че не помниш и нямаш нищо общо с тоя случай! Ако той разкаже, че "си му счупил телефона", ще се стигне и до това, че те е бутнал!

tinka55
10-04-2018, 18:15
Не се предавай.

Kikk
10-04-2018, 18:23
ами утре баща ми е при директорката...
а тела е huawei mate 10 lite нашите не ми говорят.. дори не са ме погледнали...

Грозния
10-04-2018, 20:25
ами утре баща ми е при директорката...
а тела е huawei mate 10 lite нашите не ми говорят.. дори не са ме погледнали...Не си бил ти, от сега ти го казвам!
Друго момче е било!
Ти дори не знаеш, защо онзи е решил, че ти си му счупил тела!

Нека онзи разкаже какво се е случило!
Ако каже "тоя ми счупи тела", попитай "какъв мотив имам аз да го правя? не разбирам?"!
Накрая ще си каже всичко как те е бутал.

Прочети тази басня - ще ти помогне да разбереш какво искам да кажа:
https://chitanka.info/text/27744-vardete-se

4aroven
10-04-2018, 22:06
Здравейте! Аз съм ученик на 14 години (8клас). В училището което кандидатсвах и бях приет новия ми клас не ме харесва.Измислят ми разни прякори като например: Гъба защото съм бил брал гъби... лтф, Стенли така и неразбрах защо и Шерлок... и това не го сванах много. Пълен съм 84 килограма и незнам но всички ме мразят. Чувал съм ги как говорят зад гърба ми и всички се отварят удрят ме и тн. Въпроса ми е Какво трябва да направя за да престанат тези дразги спрямо мен????

Просто когато някой те дразни го пребий (мого хора ще кажат че е лош съвет но от опит знам) ако не си много силен просто след училище или когато не очаква го биеш и ако продължава пак го биеш ако наистина те е удрял и прекалил разбира се. Като го набиеш 2-3 пъти или един път го потрошиш после да те ебава. Но ако не е чак толкова сериозно просто се самоиронизирай казвай си сам че си дебел фукай се със това бий се по шкембето и викай сумиста пристига и се ебавай със себе си и няма да им е смешно да те бъзикат.

iFakesmile
10-13-2018, 22:27
Просто не обръщай внимание на хората, които искат да се накарат да се чувстваш зле. Опитай се да си намериш приятели и не се притеснявай изобщо за външният си вид. За жалост хората вече те определят по това как изглеждаш, а не що за човек си…

fire_magic
10-14-2018, 02:15
Не ти трябва да отслабваш. Теглото ти помага в битките. Особено, ако са по-слаби от теб, дори да имат някакви бойни умения, сваляш ги на земята, мяташ се върху тях и ги налагаш докато почнат да те молят за милост. Цели се в краката им. Просто тренирай и даже качи още кила след време. Особено ако си около и над 1.80 , 100 кг не са ти проблем. Важно е да доминираш над тъпите мърши и да ги размяташ насам-натам! Само бой ги оправя,те така са свикнали, още от семейството си! Не живей с мисълта, че правиш нещо нередно. За тях това е нормално, ако не ги биеш, те ще те бият, ти си избираш! Не се прави на много цивилизован, духовен и над нещата - повечето ще те смятат за сдухан педал и никой няма да ти се кефи, освен ако няма някаква друга полза от теб. Така е в България.

LoveSofia
10-14-2018, 06:08
Така е в България.

Защо в България? Егоизмът и материализмът само в България ли са? Никъде по света по-силните не доминират по-слабите ли?

Грозния
10-14-2018, 08:31
Защо в България? Егоизмът и материализмът само в България ли са? Никъде по света по-силните не доминират по-слабите ли?Навсякъде е едно и също.

fire_magic
10-14-2018, 16:53
Защо в България? Егоизмът и материализмът само в България ли са? Никъде по света по-силните не доминират по-слабите ли?
Да поговорим какво е общото между егоизмът и материализмът с комплексите и простотията. Мисля, че в бг простотията е доста уважена и ценена. Колкото си по-тъп и скачаш за всичко и всяка дума толкова си по-мъж и нормален за повечето хора. Да си видно по-силен от някой и без причина да му се подиграваш и да го тормозиш на това доминация ли ще му викаме вече. Това е тормоз и избиване на комплекси породени от простотията и мизерията в която живееш, а не щото си много успял материално и силен и "просто" доминираш над по-слабите. В повечето случаи тези които са добре материално много рядко налитат на бой ей така за кеф и без причина, не мислиш ли?

LoveSofia
10-14-2018, 19:27
Да поговорим какво е общото между егоизмът и материализмът с комплексите и простотията. Мисля, че в бг простотията е доста уважена и ценена. Колкото си по-тъп и скачаш за всичко и всяка дума толкова си по-мъж и нормален за повечето хора. Да си видно по-силен от някой и без причина да му се подиграваш и да го тормозиш на това доминация ли ще му викаме вече. Това е тормоз и избиване на комплекси породени от простотията и мизерията в която живееш, а не щото си много успял материално и силен и "просто" доминираш над по-слабите. В повечето случаи тези които са добре материално много рядко налитат на бой ей така за кеф и без причина, не мислиш ли?

Имам предвид защо спомена "в България", а не примерно "навсякъде"? И да, доминиране му се нарича. Само в България ли има мутри, курви, балъци и простаци? Разбирам да беше казал, че само тук толерирането е на изключително високо ниво, но не и изброените неща.

nqmamNervi
10-14-2018, 20:28
Имам предвид защо спомена "в България", а не примерно "навсякъде"? И да, доминиране му се нарича. Само в България ли има мутри, курви, балъци и простаци? Разбирам да беше казал, че само тук толерирането е на изключително високо ниво, но не и изброените неща.
Мутри и курви има навсякъде, но тук е някаква изкривена реалност, в която тези типажи и техните ценности са издигнати в култ. Масата от хора се захласва по тях и се опитва всеячески да им подражава. От там идва и масовото избиване на комплекси. Доминирането и парадирането са признак на комплексарщина.

fire_magic
10-14-2018, 20:39
Мутри и курви има навсякъде, но тук е някаква изкривена реалност, в която тези типажи и техните ценности са издигнати в култ. Масата от хора се захласва по тях и се опитва всеячески да им подражава. От там идва и масовото избиване на комплекси. Доминирането и парадирането са признак на комплексарщина.
+1