PDA

View Full Version : Защо не ми се получава?



kjyyg
09-28-2018, 21:06
Здравейте, на 25г съм. По принцип не ми върви много с жените, но и повечето ми опити за комуникация са били в социалните мрежи, а именно фейсбук.

Много често там бивам игнориран, случва ми се прекалено често даже. Започвам разговора най-цивилозовано, но уви много често разговора не върви. И затова ако не е писането, взех да търся проблема във визията.

Аз иглеждам така https://imgur.com/T36pS4M https://i.imgur.com/BnDemkI.jpg

LoveSofia
09-28-2018, 21:24
Бръсни се всеки ден, не знам, явно нещо не правиш както трябва или просто не попадаш на нещо правилно.. Какво за теб означава "най-цивилизовано"?
В най-добрия случай си фейк, ако е така - закривай :?

kjyyg
09-28-2018, 21:28
Какво значи фейк? Под цивилизовано, имам предвид, че не тръгвам веднага "яка си", "искаш ли да излезем". Ами гледам да има някаква тема, нещичко.

Иначе, ето снимка на момиче, което не ми отговори на съобщението https://imgur.com/hHecP0X. Красива е, няма да овъртам. Със сигурност и пишат много мъже, но някак си се надявах аз да и грабна с нещо окото.

Necrologist
09-29-2018, 08:23
Какво значи фейк? Под цивилизовано, имам предвид, че не тръгвам веднага "яка си", "искаш ли да излезем". Ами гледам да има някаква тема, нещичко.

Иначе, ето снимка на момиче, което не ми отговори на съобщението https://imgur.com/hHecP0X. Красива е, няма да овъртам. Със сигурност и пишат много мъже, но някак си се надявах аз да и грабна с нещо окото.

С писане със сигурност няма да и грабнеш окото.

kjyyg
09-29-2018, 09:22
А тогава с какво? Бих се радвал ако обобщиш, понеже аз се сещам само единствено за пари и визия.

Грозния
09-29-2018, 13:47
Здравейте, на 25г съм. По принцип не ми върви много с жените, но и повечето ми опити за комуникация са били в социалните мрежи, а именно фейсбук.

Много често там бивам игнориран, случва ми се прекалено често даже. Започвам разговора най-цивилозовано, но уви много често разговора не върви. И затова ако не е писането, взех да търся проблема във визията.

Аз иглеждам така https://imgur.com/T36pS4M https://i.imgur.com/BnDemkI.jpgМного си се вгълбил в тия социални мрежи - сигурен ли си, че не крадеш и постваш чужди снимки оттам :D ?

RapExotic
09-29-2018, 14:52
Не знам какъв ти е подхода при започване на разговор в чата, но от дълги писания и увъртания полза няма. Когато пишеш с жена в чат, то ти съвсем не си единственото нещо, с което тя се занимава в момента. Най-вероятно и пишат още поне 2-3ма човека, слуша музика, работи телевизор до нея, на кафе е с някой или пък е на работа.. Тоест ти си на заден план и не винаги ще ти обърне внимание. Освен това фейсбук не е сайт за запознанства и хората не влизат там с нагласата да се запознават с нови хора, а да общуват с познатите си. Разбира се има и изключения, но шансът е малък и трябва наистина да и грабнеш вниманието с нещо, а не с баналните "здр, как си, от къде си, може ли да се запознаем...". Относно визията - не е там проблема. Защо не пробваш да разговаряш с момичета на живо? Много по-лесно е, колкото и хората да си мислят, че е трудно. Така поне цялото и внимание ще бъде върху теб и разговора с теб и ще виждаш реакциите и.

kjyyg
09-29-2018, 18:23
Много си се вгълбил в тия социални мрежи - сигурен ли си, че не крадеш и постваш чужди снимки оттам :D ?
Чак пък вглъбил, не. Но не са крадени снимките - https://imgur.com/TumgaNH


Не знам какъв ти е подхода при започване на разговор в чата, но от дълги писания и увъртания полза няма. Когато пишеш с жена в чат, то ти съвсем не си единственото нещо, с което тя се занимава в момента. Най-вероятно и пишат още поне 2-3ма човека, слуша музика, работи телевизор до нея, на кафе е с някой или пък е на работа.. Тоест ти си на заден план и не винаги ще ти обърне внимание. Освен това фейсбук не е сайт за запознанства и хората не влизат там с нагласата да се запознават с нови хора, а да общуват с познатите си. Разбира се има и изключения, но шансът е малък и трябва наистина да и грабнеш вниманието с нещо, а не с баналните "здр, как си, от къде си, може ли да се запознаем...". Относно визията - не е там проблема. Защо не пробваш да разговаряш с момичета на живо? Много по-лесно е, колкото и хората да си мислят, че е трудно. Така поне цялото и внимание ще бъде върху теб и разговора с теб и ще виждаш реакциите и.
Знам, че "здр копр" е супер банално, затова търся нещо различно, с което да започна разговора.
Причината да пиша на жените във фб, е че живея в малък град, наоколо са само 16-17 годишни, всичко друго бяга.

anonymous1043668
09-29-2018, 19:09
Защо не опиташ на живо,като виждаш,че в социалните мрежи не се получава?

Necrologist
09-29-2018, 21:03
Чак пък вглъбил, не. Но не са крадени снимките - https://imgur.com/TumgaNH


Напиши на бял лист "Necrologist е най-великия" и ще ти издам 5 малки тайни как да сваляш момичета по фб, че и на живо.

Грозния
09-30-2018, 09:29
Чак пък вглъбил, не. Но не са крадени снимките - https://imgur.com/TumgaNHДобре, вярвам ти.
Ако аз изглеждах така, щеше да ми върви с жените.

Причината да пиша на жените във фб, е че живея в малък град, наоколо са само 16-17 годишни, всичко друго бяга.А каква беше тая снимка пред НДК, след като живееш в малък град? Какво си правил в София?

В малък град е по-лесно да се запознаеш с хората - нещо повече, най-вероятно вече се познаваш с доста от тях!
Какво ти пречи да поканиш някоя от познатите си да излезете и оттам да тръгне нещо?
Какво като са останали само 16-17 годишни - тъкмо те са най-лесни и ще можеш да ги омаеш и без да имаш много пари!
Ти канил ли си момиче да излизате?
Във ФБ какви жени търсиш? От голям град ли?! Като разберат или видят, че си от малък град, знаеш ли колко се радват :D ?!

https://edno23.eu/i/attachments/1/1249161566903045_large.gif

Ако се свалиш с някоя по ФБ, която е от друг град, как си представяш вашата връзка - тя да дойде при теб, или ти да отидеш да живееш при нея?

kjyyg
09-30-2018, 17:49
Снимката пред НДК е защото пътувах до София. Не е лесно в малкия град, защото тук няма развитие и всички жени и момичета над 18 се изпариха, само под 18 останаха, и догодина и те ги няма.
А иначе бях се запознал с момиче, което беше на 16, но виж...на 25 и на 16 няма как просто, разликата във възръстта беше твърде голяма. Най-малко 18, но за предпочитане да е на 19-20+.
Иначе, да канил съм, но последната ми връзка беше преди година и половина, след това излязох с максимум три момичета, като едната спря да ми пише след срещата, а другата...е килограмите и бяха твъде много за мен, та аз и вързах тенекия. Третата е тази на 16, но се осъзнах що годе навреме, че няма как, тя след време отива да учи, ще и се живее.

А относно как се запознах с бившата, от общи познати, но тя се оказа неправилна за мен. Тези общи познати нямат свободни приятелки вече, всичко или с приятел или дори годеници вече.

Грозния
09-30-2018, 18:09
...бях се запознал с момиче, което беше на 16, но виж...на 25 и на 16 няма как просто, разликата във възръстта беше твърде голяма. Най-малко 18, но за предпочитане да е на 19-20+.
...а другата...е килограмите и бяха твъде много за мен, та аз и вързах тенекия. Третата е тази на 16, но се осъзнах що годе навреме, че няма как, тя след време отива да учи, ще и се живее.Ама ти си бил и придирчив :lol: ?!
Нали знаеш, че който подбира - мастурбира?
Нямаш особено голям избор и ако продължаваш така, ще си останеш с празни ръце. Третата е можело поне да я треснеш. Ти досега правил ли си секс?

А относно как се запознах с бившата, от общи познати,... Тези общи познати нямат свободни приятелки вече, всичко или с приятел или дори годеници вече.Вземай каквото ти се предлага, докато има.

Трябвало е да озаглавиш темата си "Защо не мога да чукам топмоделка?".

П.С. Преди някой да се опита да каже същите неща на мен, искам да поясня, че съм опитвал дори с дебели, грозни и самотни, но и те не ме искат :? .

kjyyg
09-30-2018, 18:17
Малко от малко подбирам, дебелите жени никога не са ме привличали, дори тази 16 годишната беше с около 10 отгоре, и това също беше фактор(освен годините). Чувал съм го тази лаф.

Иначе аз спортувам, желая най-малкото момичето до мен да е с нормално телосложение, повече отколкото физическите черти на лицето и.

Грозния
09-30-2018, 18:52
Малко от малко подбирам, дебелите жени никога не са ме привличали, дори тази 16 годишната беше с около 10 отгоре, и това също беше фактор(освен годините). Чувал съм го тази лаф.Като си толкова придирчив, нямаш право да се оплакваш! Правил ли си секс въобще?
Ти знаеш ли каква ***(оправих) първия път?!

Иначе аз спортувам, желая най-малкото момичето до мен да е с нормално телосложение, повече отколкото физическите черти на лицето и.И аз искам много неща, но трябва да се съобразяваме с реалността!
Приеми, че във всяка връзка, мъжът е повече от жената - ако не беше така, тя нямаше да е с него, а с някой друг!

TrollFactory
10-01-2018, 07:00
Ако оставим настрани това, че си дал много малко инфо за това какъв си, да видим другите неща, които се набиват на очи.

Странна птица си и от сега ти го казвам. На 25 и да питаш в тийн форум какво да правиш преоставяйки си личните снимки с таква лека ръка в тема, която дискредитира теб като слаб играч не е много ок. И ето за това хората се усъмниха в истинността на темата. Момичетата може би забелязват в теб нещо притеснително, а именно странностите, които те правят "странна птица". Тоест сбор от много странни черти, дори притеснителни като например обсебващо отношение.

Също така щом живееш в малък град, може и да са те научили вече колко си странен. Да пишеш на 10 години по-малки от теб говори, че си търсиш жертви. Та за 15-16 годишно момиче ти си си чичак, който търси секс. И сам го споделяш в тази тема. Тя не е за приятелства, а е "кажете ми какво правя погрешно, че не получавам секс". И фактът, че някакви с наднормено тегло ти се връзват (не само дебелата, но и онази 16 годишната се оказа, че според теб е с минимум 10 кг повече от нормата) говори, че ти си набелязваш жертви. Жени с ниско самочувствие, които определено не са много трезви в преценката си и биха се навили и в колата на непознат да влязат стига да ги заблуждава, че са нормални жени.

Сега сигурно ще се оправдаеш, че си споменал, че имаш и други предпочитания за жени, но ти действаш като сексуален хищник. Набелязваш жертви, не жени за връзка. Не ми казвай, че си представяш връзка с 16 годишна. Тя ще ти е само за секс. И жените го усещат това и не искат да си имат повече вземане даване с теб. И сега, някой ще се намеси и ще каже, какво лошо има в това. Ами това, че като цяло отношението ти е, че съвсем сериозно си го мислиш. Ако ще заговаряш момиче само с тази крайна цел, т.е. първо си търсиш красавица, а после й пишеш какво да е с идеята само и само да клъвне, просто няма да се получи. На външен вид не си чак такъв расов жребец, за да предложиш нещо невероятно, а си от малък град, което говори, че може би не си заможен, а пишеш на момичета, които вероятно търсят някого, с когото да избягат от провинцията, а не да пият кафе за 40 ст. в кафето, което целия град посещава. Искат неща, които ти не можеш да им предложиш независимо, че се снимаш пред НДК.

Търси си мацка в твоята категория и не само за секс, ако искаш връзка. Опитай с някое по-обикновено момиче и може и да се получат нещата. Не бъди толкова странен (ти си знаеш какво ти е странното). Ако не си наистина луд ще се осъзнаеш кои са ти тези странни черти (вече споменах за няколко такива по-горе, ако се чудиш кои са те) и ги премахни. После след новите опити се върни да споделиш пак!

s0b1esk1
10-01-2018, 08:23
за първи път виждам тема с приложени реални снимки. евала. като начало брат изглеждаш като класическото добро момче, което всички търсят. ама и изглеждаш като човек който има много свободно време, малко приятели и леко отчаян. усеща се че ако ти звънне някоя веднага ще вдигнеш и ще оставиш всичко само за да се видите. поставяш на пиедестал и задушаваш

kjyyg
10-01-2018, 10:51
Ако оставим настрани това, че си дал много малко инфо за това какъв си, да видим другите неща, които се набиват на очи.
Странна птица си и от сега ти го казвам. На 25 и да питаш в тийн форум какво да правиш преоставяйки си личните снимки с таква лека ръка в тема, която дискредитира теб като слаб играч не е много ок. И ето за това хората се усъмниха в истинността на темата. Момичетата може би забелязват в теб нещо притеснително, а именно странностите, които те правят "странна птица". Тоест сбор от много странни черти, дори притеснителни като например обсебващо отношение.

Лека ръка? Не. Който ползва или е ползвал социални мрежи отдавна си е продал личните данни.


Също така щом живееш в малък град, може и да са те научили вече колко си странен. Да пишеш на 10 години по-малки от теб говори, че си търсиш жертви. Та за 15-16 годишно момиче ти си си чичак, който търси секс. И сам го споделяш в тази тема. Тя не е за приятелства, а е "кажете ми какво правя погрешно, че не получавам секс". И фактът, че някакви с наднормено тегло ти се връзват (не само дебелата, но и онази 16 годишната се оказа, че според теб е с минимум 10 кг повече от нормата) говори, че ти си набелязваш жертви. Жени с ниско самочувствие, които определено не са много трезви в преценката си и биха се навили и в колата на непознат да влязат стига да ги заблуждава, че са нормални жени.

Тук смятам да кажа следното. Когато аз съм писал на някои от тези, или не си е личало, че са с наднормено тегло ИЛИ на години са изглеждали по-големи.
В случая на тази дебелата, на снимките далеч не изглеждаше така както наживо, говоря ви, че аз 60кг, а тя много над, това се разбра наживо.
Откъм 16 годишната, още преди да пиша на мен ми изглеждаше на по-голяма, затова й писах. И по принцип страня от такива. Защо обаче съм излязал с нея въпреки, че разбрах след това на колко е, е една моя грешка която осъзнах не твърде късно. Но не съм я искал само за секс. По принцип гледам дългосрочния вариант(по възможност, но това вече си е чист късмет), което няма как да стане с такива малки.


Сега сигурно ще се оправдаеш, че си споменал, че имаш и други предпочитания за жени, но ти действаш като сексуален хищник. Набелязваш жертви, не жени за връзка. Не ми казвай, че си представяш връзка с 16 годишна. Тя ще ти е само за секс. И жените го усещат това и не искат да си имат повече вземане даване с теб. И сега, някой ще се намеси и ще каже, какво лошо има в това. Ами това, че като цяло отношението ти е, че съвсем сериозно си го мислиш. Ако ще заговаряш момиче само с тази крайна цел, т.е. първо си търсиш красавица, а после й пишеш какво да е с идеята само и само да клъвне, просто няма да се получи. На външен вид не си чак такъв расов жребец, за да предложиш нещо невероятно, а си от малък град, което говори, че може би не си заможен, а пишеш на момичета, които вероятно търсят някого, с когото да избягат от провинцията, а не да пият кафе за 40 ст. в кафето, което целия град посещава. Искат неща, които ти не можеш да им предложиш независимо, че се снимаш пред НДК.

Прав си, с малки няма бъдеще по принцип, позволих на емоции да ме заблудят, но се осъзнах навреме и не бих повторил пак такова нещо. Но не си търся 'жертви', нито жени само за секс. Така че тук си достигнал до това заключение неправилно.
Откъм заможност, тук си прав, не съм. Но ако ми се получат идеите, смятам това да се промени. И аз бих искал апартамент в София. Близко бях до такъв, но много са високи цените.


Търси си мацка в твоята категория и не само за секс, ако искаш връзка. Опитай с някое по-обикновено момиче и може и да се получат нещата. Не бъди толкова странен (ти си знаеш какво ти е странното). Ако не си наистина луд ще се осъзнаеш кои са ти тези странни черти (вече споменах за няколко такива по-горе, ако се чудиш кои са те) и ги премахни. После след новите опити се върни да споделиш пак!
И коя е моята категория?


за първи път виждам тема с приложени реални снимки. евала. като начало брат изглеждаш като класическото добро момче, което всички търсят. ама и изглеждаш като човек който има много свободно време, малко приятели и леко отчаян. усеща се че ако ти звънне някоя веднага ще вдигнеш и ще оставиш всичко само за да се видите. поставяш на пиедестал и задушаваш
Има един баланс между 'задушаване' и непукист, труден е.

TrollFactory
10-01-2018, 14:14
Лека ръка? Не. Който ползва или е ползвал социални мрежи отдавна си е продал личните данни.
А правиш ли разликата, че между това да имаш фейсбук профил и това да споделиш историята си тук разликата е голяма. Това, което се напише тук за теб ще остане и ще е по-красноречиво от всичко, което някога си споделял във фесйбук. Само виж какво риалити става тук на твой гръб или този на авторите на подобни теми.


Тук смятам да кажа следното. Когато аз съм писал на някои от тези, или не си е личало, че са с наднормено тегло ИЛИ на години са изглеждали по-големи.
"Изглеждали по-големи" не е оправдание, освен ако те самите умишлено не са те излъгали за възрастта си изричайки за това категорична лъжа като "на 20 съм". Съмнявам се да не си се интересувал на колко са. По закон можеш да бъдеш подведен под отговорност за всичко, което правиш с лице, което е ненавърило 18.


В случая на тази дебелата, на снимките далеч не изглеждаше така както наживо, говоря ви, че аз 60кг, а тя много над, това се разбра наживо.
Ок, след като имаш критерии да е с хубаво тяло, ти трябва да се замислиш също какво предлагаш. Колко си висок и колко тежиш? Кажи си обаче честно, защото на снимките ти не си личи съвсем.


Откъм 16 годишната, още преди да пиша на мен ми изглеждаше на по-голяма, затова й писах. И по принцип страня от такива. Защо обаче съм излязал с нея въпреки, че разбрах след това на колко е, е една моя грешка която осъзнах не твърде късно. Но не съм я искал само за секс. По принцип гледам дългосрочния вариант(по възможност, но това вече си е чист късмет), което няма как да стане с такива малки.
Ето пак потвърждаваш, че знаеш на колко са момичетата, с които си пишеш. Това "изглеждаше ми по-голяма" не е оправдание.


Прав си, с малки няма бъдеще по принцип, позволих на емоции да ме заблудят, но се осъзнах навреме и не бих повторил пак такова нещо. Но не си търся 'жертви', нито жени само за секс. Така че тук си достигнал до това заключение неправилно.
Не казвам "жертви" в смисъл на това, че ще ги нарежеш на парчета и после ще ги изхвърлиш в контейнерите за смет. Но какво друго би търсил в 16 годишно момиче (та това е 9-ти -10-ти клас!) освен секс?


Откъм заможност, тук си прав, не съм. Но ако ми се получат идеите, смятам това да се промени. И аз бих искал апартамент в София. Близко бях до такъв, но много са високи цените.

Да, добра идея е да се замогнеш.


И коя е моята категория?
Не знам. Ти ще кажеш каква мислиш, че е тя. Опиши какво искаш.

kjyyg
10-01-2018, 15:42
А правиш ли разликата, че между това да имаш фейсбук профил и това да споделиш историята си тук разликата е голяма. Това, което се напише тук за теб ще остане и ще е по-красноречиво от всичко, което някога си споделял във фесйбук. Само виж какво риалити става тук на твой гръб или този на авторите на подобни теми.


"Изглеждали по-големи" не е оправдание, освен ако те самите умишлено не са те излъгали за възрастта си изричайки за това категорична лъжа като "на 20 съм". Съмнявам се да не си се интересувал на колко са. По закон можеш да бъдеш подведен под отговорност за всичко, което правиш с лице, което е ненавърило 18.


Ок, след като имаш критерии да е с хубаво тяло, ти трябва да се замислиш също какво предлагаш. Колко си висок и колко тежиш? Кажи си обаче честно, защото на снимките ти не си личи съвсем.


Ето пак потвърждаваш, че знаеш на колко са момичетата, с които си пишеш. Това "изглеждаше ми по-голяма" не е оправдание.


Не казвам "жертви" в смисъл на това, че ще ги нарежеш на парчета и после ще ги изхвърлиш в контейнерите за смет. Но какво друго би търсил в 16 годишно момиче (та това е 9-ти -10-ти клас!) освен секс?



Да, добра идея е да се замогнеш.


Не знам. Ти ще кажеш каква мислиш, че е тя. Опиши какво искаш.

Интересувам се от възръстта разбира се, повечето като съм разбрал, че са малки и край, дотам. Но тази на 16 беше една моя грешка, знам ги законите какви са, и затова доста мислих през дните и накрая и казах, че нищо няма да стане, възръстовата разлика беше твърде голяма. Но, не съм я искал за секс само, ако някъде имах заблуда за връзка, доста бързо осъзнах че няма как да стане.

LoveSofia
10-01-2018, 17:00
Коя е твоята категория? Мисля, че нахална, егоистична...
Казаха ти го, искаш да получаваш, но не и да даваш. Това с килограмите и тялото говори достатъчно. А ти мускули можеш ли да предложиш? Вероятно не, но не искаш да е дебела.
А с хигиената и дрехите как си?





П.С. Преди някой да се опита да каже същите неща на мен, искам да поясня, че съм опитвал дори с дебели, грозни и самотни, но и те не ме искат :? .

Не вярвам да си толкова грозен, Грозния (Филипе :?) :?

kjyyg
10-01-2018, 17:11
Коя е твоята категория? Мисля, че нахална, егоистична...
Казаха ти го, искаш да получаваш, но не и да даваш. Това с килограмите и тялото говори достатъчно. А ти мускули можеш ли да предложиш? Вероятно не, но не искаш да е дебела.
А с хигиената и дрехите как си?





Не вярвам да си толкова грозен, Грозния (Филипе :?) :?

Не знам откъде ви хрумват тези неща, правиш заключение без информация. Нахалност и егоистичност едва ли, тежа 60кг, ходя на фитнес, тренирам и мускулите лека полека идват, отнема време, но съм доста мотивиран.
Хигиена отлична и дрехите съм си закупил доста хубави, наскоро дадох приблизително 200лв за няколко ризки, официално облекло, не за всекидневно, но гледам да си взимам добри дрехи.
Та да, гледам да се обличам добре.

nqmamNervi
10-01-2018, 18:32
според мен онлайн запознанствата са пълна загуба на време
колкото по-бързо престанеш да влагаш усилия и надежди в това - толкова по-добре за теб
в колко малък град живееш, че чак да няма никакви момичета около твоята възраст?
ако наистина е толкова малък - пробвай да смениш средата за известно време - започни работа в по-голям град примерно, където евентуално ще имаш възможност да се запознаеш с хора около твоята възраст. ако това не е вариант за теб в момента - можеш от време на време да отскачаш до най-близкия по-голям град с приятели на по бира или някое събитие примерно.

LoveSofia
10-01-2018, 18:51
Не знам откъде ви хрумват тези неща, правиш заключение без информация. Нахалност и егоистичност едва ли, тежа 60кг, ходя на фитнес, тренирам и мускулите лека полека идват, отнема време, но съм доста мотивиран.
Хигиена отлична и дрехите съм си закупил доста хубави, наскоро дадох приблизително 200лв за няколко ризки, официално облекло, не за всекидневно, но гледам да си взимам добри дрехи.
Та да, гледам да се обличам добре.

60кг за 25 годишен? Трябва да си 1.55 за тези кила..
Аз съм над 75, а съм с доста години под тебе. Тоест все още мускули не можеш да предложиш, но иначе искаш нормално тегло от другата страна?

Грозния
10-01-2018, 19:01
...преоставяйки си личните снимки с таква лека ръка в тема, която дискредитира теб като слаб играч не е много ок.И мен това ме шашна много :shock: !
Аз никога не бих си показал фейса във форум като този, особено след нещата, които съм писал!

Момичетата може би забелязват в теб нещо притеснително, а именно странностите, които те правят "странна птица". Абе виждат го сигурно че няма пари, какво друго :? ?!

Да пишеш на 10 години по-малки от теб говори, че си търсиш жертви. Та за 15-16 годишно момиче ти си си чичак, който търси секс. И сам го споделяш в тази тема. Тя не е за приятелства, а е "кажете ми какво правя погрешно, че не получавам секс". Твърде преувеличаваш нещата. Няма нищо лошо в това, че търси секс. Всяка връзка между нормални, млади мъж и жена е предимно за секс, а не да хранят гълъби в парка :D !

...действаш като сексуален хищник. Набелязваш жертви, не жени за връзка. Не ми казвай, че си представяш връзка с 16 годишна. Тя ще ти е само за секс. И жените го усещат това и не искат да си имат повече вземане даване с теб. И сега, някой ще се намеси и ще каже, какво лошо има в това. Ами това, че като цяло отношението ти е, че съвсем сериозно си го мислиш.По света има милиони мъже, които не само го мислят, но и го правят!

Ако ще заговаряш момиче само с тази крайна цел, т.е. първо си търсиш красавица, а после й пишеш какво да е с идеята само и само да клъвне, просто няма да се получи. На външен вид не си чак такъв расов жребец, за да предложиш нещо невероятно, а си от малък град, което говори, че може би не си заможен, а пишеш на момичета, които вероятно търсят някого, с когото да избягат от провинцията, а не да пият кафе за 40 ст. в кафето, което целия град посещава. Искат неща, които ти не можеш да им предложиш независимо, че се снимаш пред НДК.Основния му проблем е че иска да е*е блондинки с 5 ст'инки :D!
Ето това вече наистина няма как да стане!

Търси си мацка в твоята категория и не само за секс, ако искаш връзка. Опитай с някое по-обикновено момиче и може и да се получат нещата. Ти на пректика му предлагаш да направи същото, за което само преди малко го критикуваше! Да хване някоя отчаяна, която да му се върже и да бъде зарязана след единия секс, само защото е грозна!
Ама кво - това пак си е идея! Залъгваш някоя грозна, самотна и отчаяна, че наистина я харесваш и си готов на връзка, а после я зарязваш след 2-3 секса. И това се случва постоянно по света :D . Единствената разлика е, че авторът иска да е с красавица, а TrollFactory му предлага да пробва с грозни и аз съм на същото мнение!

за първи път виждам тема с приложени реални снимки. евала. като начало брат изглеждаш като класическото добро момче, което всички търсят.И аз поздравявам автора за смелостта да постне истински снимки и то с лице!
Грешката ти обаче е че мислиш, че някой търси "добри момчета" :? !

изглеждаш като човек който има много свободно време, малко приятели и леко отчаян. усеща се че ако ти звънне някоя веднага ще вдигнеш и ще оставиш всичко само за да се видите. поставяш на пиедестал и задушавашНяма с какво да ги привлече и задържи тия жени! Няма пари! За това ги търси постоянно, вместо те да търсят него :? !

Който ползва или е ползвал социални мрежи отдавна си е продал личните данни.То поне да беше продаване :? !

В случая на тази дебелата, на снимките далеч не изглеждаше така както наживо, говоря ви, че аз 60кг, а тя много над, това се разбра наживо.:razz:
Това и на мен ми се е случвало!

Откъм заможност, тук си прав, не съм. Ето - аз какво ви казах 8) ?!

И аз бих искал апартамент в София. Аз пък искам вила в Бевърли Хилс 8) :D !

И коя е моята категория?Грозни, самотни, дебели и отчаяни жени, извън идеалната възрастова група за жените, което значи преди 20 и след 35 годишни!
Сори пич, но това е реалността!

А правиш ли разликата, че между това да имаш фейсбук профил и това да споделиш историята си тук разликата е голяма. Това, което се напише тук за теб ще остане и ще е по-красноречиво от всичко, което някога си споделял във фесйбук. Само виж какво риалити става тук на твой гръб или този на авторите на подобни теми.Имал е смелост - изповядал се е!
В "истинските" социални мрежи, хората се преструват като в живота! Ето за това предпочитам форумите - анонимността дава шанс на хората да бъдат себе си, (въпреки че доста се преструват и тука)!

Ок, след като имаш критерии да е с хубаво тяло, ти трябва да се замислиш също какво предлагаш. Колко си висок и колко тежиш? Кажи си обаче честно, защото на снимките ти не си личи съвсем.Каза че е 60 кг, което значи че е или хилав или нисък. Или и двете!
Поне на фейс го докарва! Бих си трампил лицето с неговото без да се замислям :D !

https://img.izismile.com/img/img4/20110718/1000/that_crazy_nicholas_cage_08.gif

:D

Не вярвам да си толкова грозен, Грозния (Филипе :?) :?

http://list.lisimg.com/image/5280228/500full.jpg

И не съм Филип :? !

според мен онлайн запознанствата са пълна загуба на време
колкото по-бързо престанеш да влагаш усилия и надежди в това - толкова по-добре за тебНапълно съм съгласен!

paradosou
10-03-2018, 09:14
Със сигурност как изглеждаш не ти създава спънки. Имаш вид на симпатяга, така че там нещата са точни.
Това, което на прима виста обаче забелязвам - пишеш неграмотно, а точно из разни чатове това доста прави впечатление// няма да сбъркаш, ако приемеш, че поне някаква част от момичетата не проявяват капка интерес именно заради писането ти, вероятно в съчетание и с други фактори де. Ако ги разпитваш едно след друго "Откъде си, какво учиш, какви са ти хобитата?" и т.н. изглеждаш изкуствен, неумеещ да води разговор и така отегчаваш.
Друго - казваш, че си "вързал тенекия" на някакво момиче, което не е по вкуса ти. Не ти прави чест, можел си просто да отмениш уговорката с някакво не много скалъпено и не много неискрено обяснение. "Хората се познават по това как се отнасят с някой, който не може да им бъде полезен"... :) Няма да намериш (или поне няма да задържиш дълго) свястна мацка докато ти самият се покриваш, лъжеш и се отнасяш некоректно. На 25 си, момичетата/жените около твоя възраст все повече ще държат човекът с тях да е надежден и да не си мени през ден желанията и намеренията. Та да, научи се да си спазваш думата. Не казвам, че само по себе си е достатъчно, но със сигурност ще те издигне стабилно над момченцата, които днес уж много те искат, утре са решили, че бившата им липсва/ че не им се води връзка от разстояние/ че заминават за Колумбия... :) То това дори не е до отношение конкретно към жените, като цяло е хубаво да поемаш отговорност и да си наясно накъде вървиш.

MAlkochoweche
10-08-2018, 22:07
Ти приключи срещата още преди да си се запознал с момичето няколко пъти.... 1) соц.мрежи чатове и тн.. - как очакваш момиче ,което не те е виждало никога да ти обърне внимание или да те вземе на сериозно.. 2) без значение колко думи емотикони и т.н. ти идват в съзнанието преди да пишеш на дад.момиче , едното 1) и как очакваш да се получат нещата като момичето не те е виждало как комуникираш с хора без значение дали е тя или когото и да е 3) заговори момиче , което ти е хванало окото да добие представа ,че дори и да ти позволи да я поканиш на среща да е сигурна ,че няма да ти текът лигите и няма да кажеш две думи камоли ,ако срещнете общи познати и под тва "напрежение" те няма никакъв с речник и думи 4) комуникацията в соц.мрежи става след като сте имали някакъв визуален контакт и лафче , щот с какво ше я накараш да избере точно теб от 15те останали (примерно) ,че си струваш повече от тях 5) Парите ; ако търсиш нещо сериозно и не толкова материална.. отделяш си бюджет за облекло в което се чувстваш комфортно и тва е и 5к да похарчиш ако не си ок в облеклото няма значение 6) Казваш , че те режат момичетата .. и ти режеш тези дето не ги искаш така да се каже.. пробвай от проба никой не е загинал режеш си шансове с момичета , защото еди кво си.. е добре намери си кифла 20 кг и която няма да й е комфортно ако не излезете някъде навън да хапнете при всяко излизане и е типична селянка ( нито книги нито нищо не я интересува само някакви материални работи кафета и тн) пробваш ти дори и да излезнеш с туй кифла дет е по-малко кг от теб като останеш с отворена уста и без речник за какво като си могъл да пробваш да говориш свободно и да се надграждаш... 7) Метни око на 2 филма "Хитч" "Треньор по свалки" би могъл да извлечеш някаква полза от тях ;
Успех с женската аудитория!