PDA

View Full Version : Искам Съвет Хорааа!



Dimitrovvvvvv
10-01-2018, 20:17
Здравейте! Запознах се с едно момиче по Facebook, тя е от Англия. Харесвам я много и тя мен, но тя не иска да сме гаджета защото не ме е била виждала и защото щяло да ни е трудно, а тя е от моя град и се връща всяка зима и всяко лято. Само да отбележа, че най-добрия ми приятел е там и те всеки ден излизат (като приятели). Искам съвет какво да правя. Незнам какво да правя!

s0b1esk1
10-02-2018, 01:41
виж се с нея лично. стига с тия чатове ве зомбита

LoveSofia
10-02-2018, 03:04
Нищо няма да стане. Връзки от разстояние няма.

TrollFactory
10-02-2018, 07:45
Здравейте! Запознах се с едно момиче по Facebook, тя е от Англия. Харесвам я много и тя мен, но тя не иска да сме гаджета защото не ме е била виждала и защото щяло да ни е трудно, а тя е от моя град и се връща всяка зима и всяко лято.
Да не сте 6-ти клас? Момичето не иска връзки с някой, когото я види, я не веднъж в годината.


Само да отбележа, че най-добрия ми приятел е там и те всеки ден излизат (като приятели).

И къв е тоя приятел дето е там? Пак ли е приятел от чата? Той поне излиза с нея. И по-зле да е от теб, пак има по-големи шансове с нея.


Искам съвет какво да правя. Незнам какво да правя!
Намери си приятели в истинския свят (около теб, а не на + 2000 км разстояние), с които наистина да може да общуваш пълноценно (да излизате, да правите бели и т.н.). Това момиче просто не е за теб. Каквото и да става, няма да сте заедно.

Грозния
10-02-2018, 14:48
Здравейте! Запознах се с едно момиче по Facebook, тя е от Англия. Харесвам я много и тя мен, но тя не иска да сме гаджета защото не ме е била виждала...Ти какво очакваше?!
Няма как да стане :? !

...че най-добрия ми приятел е там и те всеки ден излизат (като приятели).Е, честито! Твоят приятел има доста по-сериозен шанс да я свали!
Ако си им приятел, най-добре не им пречѝ!
Останалото вече ти го казаха другите.

anonymous1043668
10-02-2018, 16:56
Здравейте! Запознах се с едно момиче по Facebook, тя е от Англия. Харесвам я много и тя мен, но тя не иска да сме гаджета защото щяло да ни е трудно, а тя е от моя град и се връща всяка зима и всяко лято.

Много вярно ти е казала.Искаш да я виждаш и да излизате само по 2-3 месеца в годината ли?

Само да отбележа, че най-добрия ми приятел е там и те всеки ден излизат (като приятели).

Сигурно вече я е забърсал поне веднъж :?

Necrologist
10-02-2018, 17:03
Сигурно вече я е забърсал поне веднъж :?

Може пък да не е, що си толкова сигурна?
Автора да не търси виртуална любов, рано е още за това.

anonymous1043668
10-02-2018, 18:25
Може пък да не е, що си толкова сигурна?
Автора да не търси виртуална любов, рано е още за това.

има разлика между "сигурно" и "на 100%"

tinka55
10-04-2018, 18:06
Забрави нищо не става от далеч.