PDA

View Full Version : Временна раздяла :(



Chovekbezsqnka
10-08-2018, 01:59
Здравейте, знам че има теми за това и никой не може да помогне много (надявам се да греша) но така към темата... Заминах за Германия за 2 месеца, имам приятелка от 2 години и 7 месеца, били сме разделени за 1 месец но в началото на връзката ни, тогава не живеехме заедно и беше по различно, нещата стоят така че, тя учи в университет и няма как да е с мен тук, а аз трябва да поработя за да си купя кола тъй като старата не става за нищо вече, разбрахме се за 2 месеца, обещахме си да се чакаме и да не се лъжем
Ще съм много благодарен ако някой който е бил в подобно положение пише.
Дали ще е същото след като се върна при нея ?

Дали не направих грешка че я оставих сама?

Тя плаче много постоянно, повтаря че и липсвам много, че няма желание за нищо без мен, не ходи на лекции не излиза с приятелки, чуваме се постоянно -всеки ден поне веднъж се виждаме на камерата обаче ме притеснява тази депресия в нея
А за всички които мислят по начина
Тя е една от многото, ще си намериш друга стига си мрънкал
Който е обичал поне веднъж ще ме разбере, благодаря ви за вниманието. :)

TrollFactory
10-08-2018, 09:08
Здравейте, знам че има теми за това и никой не може да помогне много (надявам се да греша) но така към темата... Заминах за Германия за 2 месеца, имам приятелка от 2 години и 7 месеца, били сме разделени за 1 месец но в началото на връзката ни, тогава не живеехме заедно и беше по различно, нещата стоят така че, тя учи в университет и няма как да е с мен тук, а аз трябва да поработя за да си купя кола тъй като старата не става за нищо вече, разбрахме се за 2 месеца, обещахме си да се чакаме и да не се лъжем
Ако мислиш, че тая те е чакала мирно и кротко... Студентка в България... Само виж в Сутденски град какво е положението.


Ще съм много благодарен ако някой който е бил в подобно положение пише.
Абе историята "Отидох да поработя, за да си купя "нова" кола (въпреки че всички знаем колко "нова" ще тя) и сега ме съмнява дали ми е била вярна" звучи като класическа за живота на един българин, но ме съмнява чуждото положение да помогне много по някакъв начин на твоето с друго освен да те успокои, че не си единствения балък, който е зарязал приятелката си, за изкара за "нова" кола и после се чуди дали може безопасно да я целува по устата.



Дали ще е същото след като се върна при нея ?
В смисъл? Какво значи дали ще е същото? Имаш ли основания да вярваш, че нещо ще се е променило? Или питаш дали, ако се е шлякала с други докато те е нямало дали е от значение?


Дали не направих грешка че я оставих сама?

Виж сега, независимо дали основната причината е била заради селската мечта да поработиш два месеца в Германия и да се върнеш със спестени 3000 лв, за да си купиш 20 годишен таралясник, тя, ако е парантия, и да не я беше оставял, пак щеше да си го сложи с някой. Е, като си по-близко може да я контролираш повече де, но в дългосрочен план това ще са само похабени нерви и чувства на вятъра.


Тя плаче много постоянно, повтаря че и липсвам много, че няма желание за нищо без мен, не ходи на лекции не излиза с приятелки, чуваме се постоянно -всеки ден поне веднъж се виждаме на камерата обаче ме притеснява тази депресия в нея
На женски сълзи не вярвай. Работи си там, а после като се върнеш и я возиш на "новото" БеЕмВе тя ще забрави за всички сълзи.


А за всички които мислят по начина
Тя е една от многото, ще си намериш друга стигаима много по-голям проблем си мрънкал
Който е обичал поне веднъж ще ме разбере, благодаря ви за вниманието. :)
Ми една от многото е, кво друго очакваш да ти кажем?

Chovekbezsqnka
10-08-2018, 10:07
Значи нека ти кажа че говорим за секс само ако си бил с някоя лека жена и сега си ядосан на всички дори майка си е твой проблем аз и имам доверие за това ставаше въпрос за дали няма да мисли по друг начин и другото което е не че има значение обаче тази селска мечта и тези 3000 евро може би при теб обаче аз съм се уредил и тези 3000евро ще ги вземам обаче на месец и смятам че 10000лв за кола си е една много добра сума :)

TrollFactory
10-08-2018, 10:24
Не, не съм ядосан. Съвсем обективно се изказвам по проблема, който сам си поставил. Ако не си доволен от отговорите, да не беше пускал тема тук. А ако нещо имаш комплекси за това, че съм подметнал случайно в мнението си "селска мечта" и държиш да изтъкванеш някакви суми тук, то уверявам те, че така или иначе това с кола за 10 к може да впечатлиш само някой от село. Пожелавам ти да си купиш мечтания таралясник все пак и тогава да се замислиш дали си е струвало да преебеш връзката си заради него. Очевидно сега има някакви наченки за тези съмнения в мисълта ти, щом пускаш такава тема, но май явно е още рано, за да се каже, че си съвсем трезвен по въпроса.

RapExotic
10-08-2018, 23:18
Тя ако иска да ти изневерява ще го прави и когато си тук. Ако не можеш да си сигурен в нея защо сте заедно?