PDA

View Full Version : Когато харесаш срамежливо момче



mari well
10-08-2018, 17:23
На 16 съм и много харесвам едно момче, но то си пада доста срамежливо. Макар почти всяка вечер да си говорим и да излизаме събота и неделя нямам смелост да говоря с него отностно темата за повече от приятел, защото си признавам, че ме е страх да не бъда отрязана. Както той така и аз постоянно си предлагаме един на друг да отидем някъде през свободното си време. Много искам да разбера дали ме харесва, но не знам как да подходя. Винаги когато тай ме изпраща преди да продължим се прегръщаме. Когато се погледнем докато говорим за нещо се усмихваме...Въпросът ми е- Как е най- подходящо да постъпя,за да разбера дали ме харесва, защото знам, че при по срамежливите момчета аз трябва да направя пърият ход..?

Съжалявам, ако за някой темата не е интересна. Знам, че може да си помислите че това са "детски истории", но всеки човек дадени ситуации ги изживява различно.

Благодаря предварително за всеки един коментар.

LoveSofia
10-08-2018, 18:01
Харесва те. И ти си срамежлива :p Не подхващай темата, а направо го целуни по време на следващия разговор. Ако не го направиш ти (и той) губиш (губите). Няма нито смисъл, нито полза от друго.
Целуни го!

mari well
10-08-2018, 18:11
Харесва те. И ти си срамежлива :p Не подхващай темата, а направо го целуни по време на следващия разговор. Ако не го направиш ти (и той) губиш (губите). Няма нито смисъл, нито полза от друго.
Целуни го!

Благодаря ти!

Anonymfut
10-29-2018, 14:32
Получи ли ви се

sladura89
11-20-2018, 00:13
Що стана, излезе ли нещо! И аз щях да напиша да го целунеш, ама то вече май е късно или се е получило или не! ;)

sladura89
11-20-2018, 16:29
Остави сичко в негови ръце.

Отговорността в една връзка зависи и от двамата! Да разбирам, че и казваш в прав текст да се откаже от него!!!

Грозния
11-20-2018, 19:08
Фейк тема и фейк потребител - 99% съм сигурен :? !

MAlkochoweche
11-21-2018, 23:19
Много точно мнение отгоре , че нещата зависят от двамата... като е срамежлив и е имал възможности да направи нещо относно теб и не го е.. направи го ти.. , щом излизате в обща компания ... накарай го да излезнете преди "срещата с останалите" и т.н. ако не се дръпне има нещо към теб (не веднага след първото излизане , а вече системни такива ) и сами ще разберете и ще ви се получи... Не всеки знае/предполага винаги какво изпитва човек отсреща към него... и не всеки има такива "топки" да се каже , че да отиде и от раз да говори свободно с човека когото харесва или да не се притесни от тва ше запецне на първата дума..., щот му е в умисъл какво впечатление ше ти направи... и тка .. ако той не прави , направи ти.. .Ако не си чакай момченцата с "топки" , които могат да си те въртят като една от бройките им или да си се държат с теб както си поискат.. или в краен случай рядкост някой свестен

sladura89
11-28-2018, 22:15
Аз никога не съм правила първата крачка в това отношение .

Ем аз като се замисля може би 1-2 пъти най-много да съм я правил, а иначе имам и още 1-2 опита, ама без особен успех! Чакал съм и към мен някоя да предприеме нещо, ако ме е харесала, ама уви все пак живеем в България, тук жените не предприемат каквото и да било даже и да са те харесали!

sladura89
02-27-2019, 22:52
Има и и бунтарки.... :razz:

Ем не знам за скромните си 30 години все още не съм попадал на такива!!!

Грозния
02-28-2019, 18:14
Има и и бунтарки.... :razz:"Бунтарките" обикновено са леки жени, които стават "общи" от най-ранна възраст и наричат безразборния секс "бунт срещу статуквото" :D !

진린의신
03-01-2019, 16:34
Като Ви гледам смахнатите тийн драми, ми идва да плача със смях! :D

Alexander1022
03-19-2019, 22:40
100% те харесва - особено това с погледа докато говорите го доказва,говорете някой ден сериозно за това и преценете какво да правите! Накарай го той да направи първият път - може да е сложно, но го НАКАРАЙ !