PDA

View Full Version : Харесва ли ме?



Shaple
10-13-2018, 15:07
Значи има едно момиче от моя клас която я познавам повече от 5 години. От 2,3 клас като цяло. Но за сега нищо. Имам предвид, че миналата година започна всичко. Миналата година 2017 към края. Един мой приятел каза, че я харесвам. Не знам дали нещо е станало от това. От тогава на сам всичко е загадки, доказателства и някви такива съдебни работи. 1 Ден след като той и каза. Някво виждам, че някой път с периферното зрение ме гледа в часа нещо такова. 2 ден. Той написа пак още едно писмо където пише "иск ли да станем гж-та" или нещо такова беше, не знам какво стана с писмото. Дали го е видяла или нещо такова, въобще не знам. След това последното писмо което беше е, че ако ме харесва да ми даде същото писмо обратно. Където се случи на 21 Декември 2017 (Да запомних го ) Гледах по всякакъв абсолютно всякакъв начин как да ми го даде. Мислех, че отдоло на чина ще ми го даде. Гледах чиновете отдоло където седя, всеки час, абсолютно всеки час. Не го върна, или не знам какво стана, въобще дали го е взела, теорията на приятеля ми който даваше писмата е, че цитирам: "Брат, тя може да не ги е взела защото аз ги давам, аз не я харесвам, и това, че аз ги давам, тя не ги отваря защото какво може да очаква от мен? Тя очаква нещо от теб (нещо подобно каза)". И аз викам хубо. И накрая се отказах. Тази година, преди 3 дена. Започа същото отново. Отначало. Но този път някво повече доказателства има, че ме харесва, или не. Не знам вече, с една моя приятелка пробваме да разгадаваме доказателствата. За сега след като тази година приятеля ми каза на нея, че я харесвам. Не знам какво стана после, аз му казах да не го прави, че няма смисъл, може нищо да не стане, той е корава глава и го направи. Преди това обаче, някво на рандом (случайно) ми прави някви знаци и аз не знам какви. 1 ден преди приятеля ми да й каже тая година, че пак я харесвам. Тя някво по средата на часа, гледа ме, и ми маха, 3 пъти. 3 пъти на 2 часа, първия час два пъти, последния час който е след него 1 път. 3 пъти общо. (Приятеля ми, Приятелката ми също казват, цитирам: --> "Човек замисли се няма да е случайност защото тя на никой през часа го прави, само на тебе. И то 3 пъти, разбирам да е 1,2 ама 3. Не е случайност". След като приятеля ми каза, че я харесвам преди няколко дена, на следващия ден има някви супер някви знаци. Значи играхме една игра, където бях някъде на към края. Играта беше минаваш по тунел (глупост е) минаваш по тунел, избираш си някво момче/момиче което си харесаш и го взимаш. Ако е момче с момче, бой по гърба, ако е момиче с момче, няма да има бой. И тя ме хвана за ръката, тоест избра мене. Като се има предвид, че преди това имаше поне 2,4 момчета още. Дали е случайност, че избра мене, точно на другия ден в който моя приятел и каза, че я харесвам. След това, седна зад мен, не знам дали е зарад приятелка или не, и днес на 1 час, ми извика името. Без причина. И само ме гледаше. И се обърна и тва беше. Помагайте... Казвайте, че дали има нещо, защото ако има нещо да не се отказвам, без причина както миналата година към края. Ако ме харесва да не се отказвам, ако не ме да се отказвам че няма смисъл да продължавам. Според мен така като го гледам, не е като да няма нищо. Не знам вече, помагайте.

Това го пратих на един приятел, но мисля да го постна и тук. Извинявайте ако има някакви грешки в първо лице или там квот беше :D Help.

Има ли нещо или не?

LoveSofia
10-13-2018, 16:39
Ние откъде да знаем дали те харесва? В най-добрия случай ти дава намеци и останалото зависи от теб. Не си мисли, че ще дойде през междучасието и ще ти го каже. Пиши й просто и по-натам нещо ще се случи. ;)

Shaple
10-13-2018, 17:35
@LoveSofia - Тоест от това което написах, значи ми дава намеци, че ме харесва? Останалото знам, че зависи от мен, просто искам по някакъкв начин да съм сигурен, защото една приятелка вика, че ако и кажа, че я харесвам без да знам, че тя ме харесва, може да ми се подиграват, че я харесвам нещо подобно.

LoveSofia
10-13-2018, 20:28
@LoveSofia - Тоест от това което написах, значи ми дава намеци, че ме харесва? Останалото знам, че зависи от мен, просто искам по някакъкв начин да съм сигурен, защото една приятелка вика, че ако и кажа, че я харесвам без да знам, че тя ме харесва, може да ми се подиграват, че я харесвам нещо подобно.

Няма как да си сигурен, по това, което си написал, се предполага, че те харесва. Действай и ще разбереш.

Skulls and Bones
10-14-2018, 08:02
Изглежда, че момичето явно те харесва. Действай пък, ако не стане има и други не е само тя. Пък и тази история с играта, както те избира и ръкомахането в час се разбира, че изпитва нещо. Може да е малко по-срамежлива. Някой път след час/даскало останете само 2-мата и я питай дали изпитва нещо и ако да, вече ти си знаеш. Успех :)

LoveSofia
10-14-2018, 08:16
Някой път след час/даскало останете само 2-мата и я питай дали изпитва нещо и ако да, вече ти си знаеш.
Не! Изключително грешно и малоумно е, да си говорят нещо - да, да я пита това - не. Може да й поиска да излезнат някога някъде си, но не и да я пита дали го харесва.
Все пак, ако е срамежлива какво ще каже?

*Остават сами след училище*
-Ей, Марийке! Ти изпитваш ли нещо към мене?
-....

anglckw
10-14-2018, 10:53
Според мен първо трябва да си наясно със себе си.Ако я харесваш наистина-продължи да се опитваш да спечелиш вниманието и.Замисли се.

Skulls and Bones
10-14-2018, 16:24
Не! Изключително грешно и малоумно е, да си говорят нещо - да, да я пита това - не. Може да й поиска да излезнат някога някъде си, но не и да я пита дали го харесва.
Все пак, ако е срамежлива какво ще каже?

*Остават сами след училище*
-Ей, Марийке! Ти изпитваш ли нещо към мене?
-....

Не толкова директно де. Отварят няква тема на разговор и понякое време просто и казва, че я харесва и дали тя изпитва същото. При мен се е получавало. :)

Shaple
10-14-2018, 17:20
https://imgur.com/a/S8aO7KM
https://imgur.com/a/h5yiPqN - Момичето което говорех в темата, вика, че не мисли, че ме харесва. Не знам.(Дали е вярно, че не ме харесва, ама пък толкова много хора казват, че ме)
@LoveSofia - Да и пиша, че я харесвам, или нещо подобно? Или не?

(Мерси за всички отговорили)

Necrologist
10-14-2018, 18:05
Зарежи.

Shaple
10-14-2018, 18:41
@Necrologist - Да я зарежа?

Skulls and Bones
10-14-2018, 18:42
Брато пробвай си късмета. Пък каквото такова, нали ти казах момичета има не е само тя. Всеки може да ти каже, че не те харесва..по-добре се убеди сам. Като гледам тва момиче дето ти е казало да спреш да я търсиш не иска да се сватосвате хаха, минавал съм по тоя път.:)

LoveSofia
10-14-2018, 19:41
:D :D
Крий профилните.
Айде бе, само ще пишеш ли? Не мислела, че го харесва, ти к'во мислиш..? Не ми отговаряй, просто действай.

nqmamNervi
10-14-2018, 20:32
прави това, което смяташ за най-добре и в движение ще се научиш. не е нужно да търсиш одобрението на някакви напознати за всяка стъпка и да се влияеш от тяхното мнение
иначе според мен пробвай да я поканиш някъде, пък каквото стане

fire_magic
10-15-2018, 09:25
Ти нормален ли си бе маняк?
Ти си толкова сдухал, че нямаш смелост да й кажеш, че я харесваш и пращаш свой приятел. Какви са тия писънца и глупости. После се чудиш кое не е наред и така с години? Тя била срамежлива? Радвай се,че изобщо ти говори и въобще, че сякаш имаш някакъв успех след всичките тия простотии.

Shaple
10-15-2018, 10:12
@fire_magic - Не карам аз моя приятел, той сам отива, ама първо ми вика, че ще го направи, после го прави.

Писах и, само seen.
https://imgur.com/a/Hze2Of0

Shaple
10-15-2018, 13:39
Забравете това отгоре, мисля да и пиша да излезем. Ако приеме, значи ли, че ме харесва?

TrollFactory
10-15-2018, 13:56
Забравете това отгоре, мисля да и пиша да излезем. Ако приеме, значи ли, че ме харесва?
Нищо не значи. Виж, че си й писал преди цял ден и стои само на "seen".
Ако беше горещо заинтересувана от теб щеше ти пише мигновено.

Skulls and Bones
10-15-2018, 14:56
Изгубена кауза е брато. Зарязвай я и към следващата. Това Seen говори много :D .

Shaple
10-15-2018, 15:00
Мс.

fire_magic
10-16-2018, 09:01
е какво очакваш, не те е блокирала, нито ти е казала, че не иска да си има работа с теб и да се разкараш, нали?. Шашнал си я . Нормално. Нека си пали главата ся! :D Но сега можеш само да се чудиш, докато когато го казваш на живо можеш поне да видиш някаква реакция... В даскало по-всяка вероятност ще се прави, че нищо такова не си й писал, освен ако ти не подхванеш темата, което също би било нормално.
Коя би била заинтригувана ей така от нищото и да ти се лепне веднага след като й го кажеш? Някоя курвичка само...

tinka55
10-16-2018, 16:59
не се замисляй,действай

Janka01
10-16-2018, 17:13
Здравейте, пиша по повод момчето,което харесвам. По-голям е от мен познаваме се от 7-8 години, пишем си от доста време, но като става въпрос да излезем на кафе, уговаряме се след което той или забравя или има работа..общо взето се скатава, не разбирам защо... Не е като да не сме се виждали, много пъти ме е прибирал с колата като съм имала нужда, говорили ли сме си, имаме общи приятели, но специално за излизането не знам какъв му е проблема, някой да има обяснения за това?

kojinshugi
10-16-2018, 17:16
Здравейте, пиша по повод момчето,което харесвам. По-голям е от мен познаваме се от 7-8 години, пишем си от доста време, но като става въпрос да излезем на кафе, уговаряме се след което той или забравя или има работа..общо взето се скатава, не разбирам защо... Не е като да не сме се виждали, много пъти ме е прибирал с колата като съм имала нужда, говорили ли сме си, имаме общи приятели, но специално за излизането не знам какъв му е проблема, някой да има обяснения за това?

пича не ще, мацо

Janka01
10-16-2018, 17:19
интересното е, че ако му се обадя да ме вземе отнякъде е там първи ама специално на кафе.. не :D

kojinshugi
10-16-2018, 17:24
ем нормално

Janka01
10-16-2018, 17:28
Въпросът е къде е проблема...дали е в мен..

LoveSofia
10-16-2018, 17:30
Попитай го. Как си с външния вид? Той как се държи с тебе, така и ти с него, намеци има ли?

Janka01
10-16-2018, 17:34
Той е най-доброто момче, което някога съм харесвала...не е перфектен, но всички имаме недостатъци... С външния вид съм добре, не съм дебела нито съм клечка..но не го разбирам
Най-добрият му приятел е мой кръщелник и той ми казва, че е много труден характер, не може да разбереш ей така какво му е в главата, бил е винаги по тих, не е споделял чувства и емоции

Shaple
10-16-2018, 19:27
е какво очакваш, не те е блокирала, нито ти е казала, че не иска да си има работа с теб и да се разкараш, нали?. Шашнал си я . Нормално. Нека си пали главата ся! Но сега можеш само да се чудиш, докато когато го казваш на живо можеш поне да видиш някаква реакция... В даскало по-всяка вероятност ще се прави, че нищо такова не си й писал, освен ако ти не подхванеш темата, което също би било нормално.
Коя би била заинтригувана ей така от нищото и да ти се лепне веднага след като й го кажеш? Някоя курвичка само...


-------------------------------

Значи още нищо не се знае? Дали ме харесва или не? Сега остава само да я питам на живо да ли ме харесва или ?. Това ще е трудно :Д. (Също изтрих съобщението дето и казвам, че я харесвам но това няма значение, защото го е видяла вече, или?)

fire_magic
10-16-2018, 21:48
Видяла го е, то си е там, тя го вижда и винаги може да го види, ти просто триеш твоята си хронология. :) Насра ли? :)
Не е задължително да я питаш дали те харесва, дори не е препоръчително. Не я притискай. Обикновено тя сама ще си каже. Кажи й, че ти я харесваш засега и почакай ако нещо даде пас. По-принцип никога нищо не се знае и границата между харесването и нехаресването може да бъде много тънка... В училището как се държа тя? В смисъл давай потвърди това, което си й написал, кажи й го и на живо. Дръж се уверено и бъди смел. Това са качества, които привличат жените, пък и по това, което прочетох оставам с убеждението, че те харесва. Ама не бъди пуси повече, бъди поне малко мъж, аре действай. Аз я виждам като готова ама ако се държиш смотано и неуверено, страхуваш се от подигравки и т.н. значи си още малък да се занимаваш с момичета като цяло... :) Без повече писънца и да ходят твои приятелчета да говорят на нея за теб. Това е провал принципно да знаеш обаче мисля, че тя те харесва и за тва те търпи. :D

"Но този път някво повече доказателства има, че ме харесва, или не. Не знам вече, с една моя приятелка пробваме да разгадаваме доказателствата. "
оф аре дръж се по-зряло и действай. Какво сядаш като момиче с момиче и се чудиш та маеш дали някой те харесва............

TrollFactory
10-17-2018, 13:09
Видяла го е, то си е там, тя го вижда и винаги може да го види, ти просто триеш твоята си хронология. :) Насра ли? :)
И какво от това като си е там? Пак ли тъпи съвети ще даваш? След като не му е отговорила, значи не иска да му отговори. Вариантите не са много. Или ти сега ще кажеш "Може да няма интернтер! Изчакай още!"


Не е задължително да я питаш дали те харесва, дори не е препоръчително. Не я притискай. Обикновено тя сама ще си каже.
От къде знаеш какво обикновено щяло да стане? Особено пък момиче да си "признае" първа. Какво има да признава като авторът изрично е написал, че той я харесва и изобщо не знае дали тя изпитва същите симпатии (и със сигурност не ги щом не му пише)


Кажи й, че ти я харесваш засега и почакай ако нещо даде пас.
И сега пак си противоречиш. Послено, да й казва ли или не? Опс, той май вече й е казал. Изобщо мнението ти е пълна каша!


По-принцип никога нищо не се знае и границата между харесването и нехаресването може да бъде много тънка... В училището как се държа тя? В смисъл давай потвърди това, което си й написал, кажи й го и на живо. Дръж се уверено и бъди смел. Това са качества, които привличат жените, пък и по това, което прочетох оставам с убеждението, че те харесва.
Хареса го трънци! Даже не му е помахала или сложила срамежлива емотиконка.


Ама не бъди пуси повече, бъди поне малко мъж, аре действай. Аз я виждам като готова ама ако се държиш смотано и неуверено, страхуваш се от подигравки и т.н. значи си още малък да се занимаваш с момичета като цяло... :) Без повече писънца и да ходят твои приятелчета да говорят на нея за теб. Това е провал принципно да знаеш обаче мисля, че тя те харесва и за тва те търпи. :D

Кво го караш сега да направи? Да отиде и да я изнасили ли? ОЧЕВИДНО НЕ ГО ХАРЕСВА щом не му пише, а на всичкото отгоре ТЯ ЗНАЕ, че той я харесва (нали според историята на автора някой си бил казал на някого или на нея), че отговоре на всичко ТОЙ Й ГО КАЗАЛ В ПРАВ ТЕКС И ТЯ НЕ МУ Е ДОРИ ПОМАХАЛА и като цяло МЕЖДУ ТЯХ НЯМА КОНТАКТ.

Пиша ти с главни букви, защото като цяло пишеш много глупости и в едно мнение преповтаряш едно и също по няколко пъти. Ето, виж си само финала на мнението:

оф аре дръж се по-зряло и действай. Какво сядаш като момиче с момиче и се чудиш та маеш дали някой те харесва............
Колко пъти ще му ги повтаряш тези глупости? На всяка цена ли държиш авторът да се изложи? Толкова ли е важно за теб?

fire_magic
10-17-2018, 15:56
Къде да му маха, във фейсбук? Тя вече му е махала на живо.
Ти мислиш, че не го харесва, аз пък мисля обратното! Кой каквото иска да прави и мисли!

Shaple
10-17-2018, 16:16
Спора между вас ме кара да се замисля. Правя ли го или не :D Аз не знам какво да мисля, има два вариянта, да отида й кажа директно на живо, или да не правя нищо. И днеска също стана нещо. Един мой приятел казва, че след като съм и писал и ако избягва да ми говори или да ме погледне, значи, че не ме харесва. Днеска на един тест тя ме пита за няколко отговори и аз и отговорих, всъщо през междучасието говорих с една нейна приятелка, а тя ме гледаше и се (захапваше/прехапваше) долната устна и ме гледаше. Като цяло гледа ме, говори ми. Според моя приятел значи, че ме харесва, и трябва да действам, той ми казва да и говоря по често и такива. Вие ми казвате да и кажа директно на живо, че я харесвам, като цяло и в двата случая аз трябва да направя нещо и за сега не знам какво.

fire_magic
10-17-2018, 16:25
Когато не правиш нищо, не очакваш нищо.
Право ти е казал твоят приятел. След такова нещо, ако не иска да се занимава въобще с теб веднага ще ти го каже и ще избягва да си говорите.

TrollFactory
10-18-2018, 08:30
Къде да му маха, във фейсбук? Тя вече му е махала на живо.
Ти мислиш, че не го харесва, аз пък мисля обратното! Кой каквото иска да прави и мисли!

Какво му е махала? Та тя не го отразява на живо? Само го ползва, за да преписва. И веднъж се е усмихнала на автора и той вече е на седмото небе... Нямам думи каква наивност е това просто.


Един мой приятел казва, че след като съм и писал и ако избягва да ми говори или да ме погледне, значи, че не ме харесва.
Послушай този твой приятел! Мъдър е за годините си!


Днеска на един тест тя ме пита за няколко отговори и аз и отговорих, всъщо през междучасието говорих с една нейна приятелка, а тя ме гледаше и се (захапваше/прехапваше) долната устна и ме гледаше. Като цяло гледа ме, говори ми.
Ползвала те е, за да препише на контролното. Чудо голямо! А в междучасието си е прехапала долната устна и е зяпала с празен поглед като коза. Какво от това?


Според моя приятел значи, че ме харесва, и трябва да действам, той ми казва да и говоря по често и такива. Вие ми казвате да и кажа директно на живо, че я харесвам, като цяло и в двата случая аз трябва да направя нещо и за сега не знам какво.
И какво точно си представяш, че трябва да направиш "директно на живо"? Този приятел иска да те насади и да гледа сеир. Не ти е истински приятел за разлика от първия, който много правилно си ти го е казвал да не правиш глупости. Та ти си й писал и не е имало никаква реакция. Ако тя в чата не иска да ти каже нищо по темата, заобиколен от десетки зрители в училище ли очакваш да стане? Предложение за брак ли ще й отправяш? Пръстен подготвил ли си? Въобще разбираш ли колко нелепа ще е цялата ситуация и колко зле ще се отрази на репутацията ти в училище? После путка няма да си намериш дълго време, защото всяка ще знае, че ти си се изложил преди време предлагайки на някаква кифла и си бил отрязан от нея най-брутално. Това са черни точки, които другите момичета ще помнят. Едно на ръка, че друга няма да те иска след това, защото ще се чувства като резервен план (като например задавайки си въпроса защо не си предложил на нея първо) и второ, че щом някоя те е отрязала така, значи имаш нисък рейтинг, за да тръгнат с теб. Уреждай си тия неща по чата, така по-малко вероятно да се разбере какво точно е станало. В 21 век сме все пак. Нормалните хора(деца) така правят. Тя не ти е отговорила = отрязала те е. И в крайна сметка какво от това, че е преписвала от теб? Сега според теб трябва да ти се издължи като обезателно прави секс с теб ли?

fire_magic
10-18-2018, 12:51
Първоначално написано от Shaple
Днеска на един тест тя ме пита за няколко отговори и аз и отговорих, всъщо през междучасието говорих с една нейна приятелка, а тя ме гледаше и се (захапваше/прехапваше) долната устна и ме гледаше. Като цяло гледа ме, говори ми.
Ползвала те е, за да препише на контролното. Чудо голямо! А в междучасието си е прехапала долната устна и е зяпала с празен поглед като коза. Какво от това?

:lol: :lol: :lol:

9999
10-18-2018, 16:07
Спора между вас ме кара да се замисля. Правя ли го или не :D Аз не знам какво да мисля, има два вариянта, да отида й кажа директно на живо, или да не правя нищо. И днеска също стана нещо. Един мой приятел казва, че след като съм и писал и ако избягва да ми говори или да ме погледне, значи, че не ме харесва. Днеска на един тест тя ме пита за няколко отговори и аз и отговорих, всъщо през междучасието говорих с една нейна приятелка, а тя ме гледаше и се (захапваше/прехапваше) долната устна и ме гледаше. Като цяло гледа ме, говори ми. Според моя приятел значи, че ме харесва, и трябва да действам, той ми казва да и говоря по често и такива. Вие ми казвате да и кажа директно на живо, че я харесвам, като цяло и в двата случая аз трябва да направя нещо и за сега не знам какво.

Имаш проблем и той не е това момиче! Проблемът е в невъзможността да вземеш едно решение. Това ще ти навреди по-нататък в живота. Първо писа темата! Тоя и ония се смяха на твой гръб и никаква помощ не получи. После ми писа на мен. Аз ти казах да си смел и да си тежиш на мястото отстоявайки позицията си и да говориш директно с нея. Даже ти написах какво да й кажеш. Сега пак лъкатушиш измежду хорските мнения без да можеш да вземеш решение как да постъпиш. Знам че си малък и че я харесваш, но разбери, че побетиделите се отличават от губещите по размера на топките!!! Fire_magic също те посъветва да говориш с нея. Затова си хващай оная работа под мишница и бягай на фронта, пък каквото сабя покаже! Успех

Shaple
10-18-2018, 16:56
Еми...

Shaple
10-18-2018, 16:56
Край. Това е. Правя го. Ще я питам дали ме харесва.

Janka01
10-18-2018, 17:44
И харесва ли те :D

TrollFactory
10-19-2018, 08:19
И харесва ли те :D
Авторът очевидно отказва да загрее какво се е случло.
:D

Край. Това е. Правя го. Ще я питам дали ме харесва.
Това, че ще повториш едно и също нещо (да се предложиш два пъти) не увеличава шансовете ти.


Писах и, само seen.
https://imgur.com/a/Hze2Of0
Да пуснеш новия скрийншот, за да се посмеем! :D

Shaple
10-19-2018, 12:33
Еми днеска се пробвах да я питам преди да започнат часовете ама тя беше с някакви приятелки и не можах след часовете обаче не знам къде отиде и понеже по време в което пиша това е петък да и пиша пак (сигурно пак само seen) или да изчакам до понеделник да пробвам все си мисля че ще мога, като я видя ми забива системата.. бавно развиващия аз не мога да я питам . Мразя се, честно мразя себе си.

TrollFactory
10-19-2018, 12:43
Еми днеска се пробвах да я питам преди да започнат часовете ама тя беше с някакви приятелки и не можах след часовете обаче не знам къде отиде и понеже по време в което пиша това е петък да и пиша пак (сигурно пак само seen) или да изчакам до понеделник да пробвам все си мисля че ще мога, като я видя ми забива системата.. бавно развиващия аз не мога да я питам . Мразя се, честно мразя себе си.

Сега й пиши! До края на деня и после пусни скрийншота, за да ти дадем съвети!

Shaple
10-19-2018, 13:34
Не говориш сериозно..

TrollFactory
10-19-2018, 14:14
Не говориш сериозно..

Напълно сериозен съм! Нали трябваше да й кажеш? Кога, ако не сега? Само отлагаш и ни лъжеш, че си много смел. Накрая само на чикии ще останеш. Пък и не само аз искам да й кажеш, но и другите потребители чакат с нетърпение развръзката на твоята история. Защо ни караш да чакаме? Защо? Питам! Не ти ли става неудобно, че ангажира толкова много хора с твоя проблем и сега си изоставяш темата и "мъжката дума", която даде, че ще пишеш на въпросната девойка?
Междудругото, защо не й пратиш някакво любовно стихотворение? Мацките си падат по такива неща. Ето едно например:

Написах името ти в небето, но вятър го издуха.
Написах името ти в пясъка, но вълните го измиха.
Написах името ти в сърцето си и завинаги ще остане.

Прати й това и чакай! Ще видиш, че ако ме послушаш, развоят на събитията ще е съвсем друг! И въобще не се шегувам! Ще ми благодариш по-късно! Замисли се, кой досега й е пращал стихове? Това ще го помни с години! Ще се откроиш, а пък и няма как някой да разбре, освен ако тя не дава на някой да й чете чатовете. Най-много да сподели на някоя приятелка. Това е един интелигентен начин да си споделиш чувствата! Хем нищо не казваш директно, хем е поезия и тя казва 100 неща. За края може да сложиш е емотиконка на роза или някое друго цвете като картинка.

Очаквам развръзката тази вечер!

Действай!

9999
10-19-2018, 15:24
Еми днеска се пробвах да я питам преди да започнат часовете ама тя беше с някакви приятелки и не можах след часовете обаче не знам къде отиде и понеже по време в което пиша това е петък да и пиша пак (сигурно пак само seen) или да изчакам до понеделник да пробвам все си мисля че ще мога, като я видя ми забива системата.. бавно развиващия аз не мога да я питам . Мразя се, честно мразя себе си.

Ванка, спри с глупостите моето момче. Спри да постваш тук, че те взимат за мезе. И какво като е била с приятелки? Нали е от твоя клас бе приятел? Нали се познавате. Вие във вашият клас не си ли говорите бе нашия? Отиваш при нея, пък ако ще и да е обкръжена от цяла гвардия и й казваш, че искаш да поговорите. Дърпаш я настрани (е да не е на един метър от дружките й, а на десетина) и го изплюваш. Все едно дърпаш лепенка. Повярвай ми, дори да ти разбие сърчицето...ще се почувстваш по-добре след това, защото вече ше си наясно и няма да си тормозиш главицата. Не й пиши нищо, а бъди мъж и се изправи лице в лице със страха си. И спри да се газираш от тия дето те гъбаркат в тоя форум, защото повярвай ми, всички тия са се насирали поне веднъж заради подобна ситуация. А тези които не са, още не са стигали дори до 1-ва база! Хайде сега се успокой и не го мисли до понеделник.

ПП: Баси, аз в 1-ви клас получих забележка и викаха майка ми в дирекцията, защото съм вдигал полите на съученичките си, а някои хора ги е срам дори да заговорят момиче. С питане що народ изпонае*а*а и що народ роди послееее....

LoveSofia
10-19-2018, 19:02
ПП: Баси, аз в 1-ви клас получих забележка и викаха майка ми в дирекцията, защото съм вдигал полите на съученичките си, а някои хора ги е срам дори да заговорят момиче. С питане що народ изпонае*а*а и що народ роди послееее....

Простакът се ражда и умира такъв.

9999
10-19-2018, 20:38
Простакът се ражда и умира такъв.

Прав си! Но пък аз си се харесвам!

redbul2
10-19-2018, 20:58
Абе, младежо. Според мен момичето направо е хлътнало по теб. Направо изгаря от страст да бъде с теб. А ти действаш много бавно и мудно. "Желязото се кове докато е горещо". Пиши й. Обаче не толкова сухо и лаконично както си го направил "Харесвам те" Дай го малко по-ласкателно и романтично: Много си готина. Толкова си хубава. Страшно мнго те харесвам. Влюбен съм в теб. Искаш ли да станем гаджета? И разни подобни лафове. Сигурен съм, че тогава тя направо ще се хвърли на врата ти. :) Може дори да поиска да се ожените, още сега. :D

Shaple
10-20-2018, 16:58
@redbul2 - Брат сигурен ли си?
@TrollFactory - Мисля да и го пратя това!

Значи, мисля да и пиша първо това дето TrollFactory ми каза да й пратя. След това може би това на redbul2 ако не стане нещо от това на TrollFactory. И най накрая вече, ще я питам дали ме харесва както каза 9999.

@redbul2 - Човек, колкото пъти и да го чета това ми става хубаво, ама не знам, не съм сигурен.

@TrollFactory - Какво мога да очаквам след като й го пратя, отговор? или друго държание в училище, повече намеци, или?
Защото ми написа, че очакваш развръзката тази вечер(тоест 19.10.2018 вечерта) ама аз закъснях.

(I'm shaking right now.)


EDIT: Междудругото питах приятелката дето беше в историята дето разгадавахме някакви доказателства и такива, еми, започвам да мисля, че тя е нещо против нея, или мен да съм с нея, не знам. Първо ми казва, да спра да мисля за нея, нямало надежда, после я питам какво мисли за отговорите дето има в форума, тя казва, да не ви слушам, еми не мисля така, защото почти всички в форума ми казвате, че ме харесва тя, и да започвам да правя нещо, даже тоя пичага redbul ми казва, че изгаря от страст да бъде с мен (или нещо подобно) а пък тя ми казва, че нямало надежда, вече мисля да не я слушам. Ето снимки:
"Нямало надежда" - https://imgur.com/a/78gZvxU
"Не ги слушай тея" - https://imgur.com/a/GFSVmwn
(Аз лично мисля, че тя има някакъв проблем, аз да съм с нея или нещо подобно.)

fire_magic
10-20-2018, 19:58
Не искам да те обиждам, но мисленето не ти е силна черта. Ако изобщо протича сходен на този процес някъде в черепа, който носиш. В главата ти съществува само желание да бараш цици и гъз. В даскало не знам как минаваш класовете изобщо.
Никога няма да тръгне с теб тя или което и да е момиче на този етап от живота ти и това е защото интелектът ти е сравним с този на ферментирала ябълка. Да не говорим пък, че нямаш и грам присъщи за мъжкият пол качества като смелост, решителност и увереност, които някои се опитахме да намерим някъде дълбоко в теб. Адиос и наистина не се напъвай! Бях откровен да знаеш! Можеш да ми благодариш и една седмица да се криеш като вагина вкъщи, каквато не се съмнявай, че си докато го преживееш. Вземи си извинителна бележка от личният лекар, седни сам в една празна стая и помисли какво не е наред с главата ти! След това се опитай да задействаш някакъв мисловен процес!

Shaple
10-21-2018, 06:36
TrollFactory - На брат http://prntscr.com/l8jg3c

Омръзна ми да бъда пуси, честно казано.

Грозния
10-21-2018, 07:51
Край. Това е. Правя го. Ще я питам дали ме харесва.Правиш глупости!

Тези неща не се казват, а се усещат и подсказват с други действия, а не с думи. Да казваш на жена, че я харесваш е безсмислено. Още по-безсмислено е да я питаш дали те харесва. Това го правят само 12-13 годишните :? .

Първо трябва да започнеш някакъв разговор, ако може да разговаряте поне 2-3 пъти, така че да се отпусне и ако ѝ е приятна компанията ти, да я поканиш на кафе или кино. Така се почва, а не изневиделица "здрасти, харесвам те, харесваш ли ме, айде да станем гаджета?" :? !

Shaple
10-21-2018, 08:30
Еми не й казах директно ей така. Пратих това което TrollFactory ми каза да пратя.

9999
10-21-2018, 09:40
Правиш глупости!

Тези неща не се казват, а се усещат и подсказват с други действия, а не с думи. Да казваш на жена, че я харесваш е безсмислено. Още по-безсмислено е да я питаш дали те харесва. Това го правят само 12-13 годишните :? .

Първо трябва да започнеш някакъв разговор, ако може да разговаряте поне 2-3 пъти, така че да се отпусне и ако ѝ е приятна компанията ти, да я поканиш на кафе или кино. Така се почва, а не изневиделица "здрасти, харесвам те, харесваш ли ме, айде да станем гаджета?" :? !

А те на колко години мислиш, че са гений? ;)

fire_magic
10-21-2018, 12:06
Еми не й казах директно ей така. Пратих това което TrollFactory ми каза да пратя.

Можеш да й пишеш всякакви неща, но на живо дори не можеш да й кажеш, че харесваш усмивката й.
Най-вероятно (95%!) не иска да се занимава с теб и го е споделила на тази приятелка, която ти е казала, че нямаш шанс с нея.
И какво не си й казал директно, нали във фейсбук се правиш на Казанова и още в началото си написал "Харесвам те"

Shaple
10-21-2018, 13:36
fire_magic - те не се разбират с нея и може би за това.
Сигурен съм защото тя лично ми казва, че я мрази. Въобще и аз не знам защо я питам нея за такива работи.

redbul2
10-21-2018, 17:42
@redbul2 - Брат сигурен ли си?
Естествено, че съм сигурен. Ако щеш дори не 100, а 200 % съм сигурен. Обаче ти трябва да бъдеш малко по-активен. Защото иначе тя ще си помисли, че ти е безразлична. И тогава ще потърси друго момче. Трябва нито да се отказваш и нищо да не предприемаш, нито пък обратното, да й досаждаш с многобройни съобщения, имейли, есемеси и т.н. Просто ако в един ден си изпратил съобщение и не ти е обърнала внимание, не й досаждай повече същият ден. Жените са на приливи и отливи, с много променливо настроение. Важното е да уцелиш точното време. Някои жени са раздразнителни, тъй че ако сто пъти й пишеш едно и също в един и същи ден, ефектът ще е обратен. И дори много да те харесва и страстно да те желае, само ще я отблъснеш и отчуждиш с една прекалена настоятелност. Тъй че избери друг ден и продължавай деликатно с усилията. Крепостта се превзема с постоянство, с продължителна обсада. :D

Какво ти струва да опиташ късмета си? Споко! Дори Джакомо Казанова и Дон Жуан отначало са били отхвърляни от жените и много са страдали от това. Ноо послееее... :D Всички жени от онова време са си мечтали да прекарат поне една нощ с някой от двамата герои. :) Любовта не пада като благодатен дъжд от небето или като златна ябълка от дървото, докато се излежаваш на сянка под клоните му. :D Тя трябва да се заслужи, да се спечели с усилия и активни действия. Нищо не идва даром, наготово. :)

TrollFactory
10-22-2018, 12:26
а пък тя ми казва, че нямало надежда, вече мисля да не я слушам. Ето снимки:
"Нямало надежда" - https://imgur.com/a/78gZvxU
"Не ги слушай тея" - https://imgur.com/a/GFSVmwn
(Аз лично мисля, че тя има някакъв проблем, аз да съм с нея или нещо подобно.)
Брат, коя е тая, че ти да търсиш съвети от нея и да й разчиташ, че са обективни? Има го и фактора "злоба". Може би тя не иска ти и девойката в главната роля на твоята история да сте щастливи или поне един с друг. Както във всяка класическа любовна приказка, повява се и трети човек, който е против връзката на двамата влюбени. В този случай май е момичето, на което разчиташ за съвети. Тя обоснова ли се защо "Нямало надежда" и защо да не ни слушаш? Обективно ли ти изглежда ти погазва всякакви надежди с 2 - 4 думи и да я слушаш, а ние тук да се напъваме да ти мислим сценарии, да се обосноваваме обстоятелствено и в крайна сметка да заложиш на нейните, а не нашите подробни съвети? Според мен тази не ви мисли хубавото. Тя или харесва теб, или както сега е модерно, героинята в главната роля и поради тази причина търси начини да ви раздалечи един от друг. Ти си по-лесната жертва в момента на нейния коварен план, защото предприемаш първата крачка с онази и в този си етап си по-уязвим.


TrollFactory - На брат http://prntscr.com/l8jg3c

Омръзна ми да бъда пуси, честно казано.
На прав път си! Сега ни кажи, стои ли така на "seen" или има някакво развитие?
Пусни й още една картинка/емотиконка на цветенце или нещо такова. Това ще й е като reminder, ако случайно е забравила, че има да ти отговаря. Би било много тъпо от нейна страна да не ти отговори. В крайна сметка кой й се е признавал в любов до сега? Малко по-настъпателно и е твоя! Не виждам какъв е проблема. Плюс това трябва малко разбиране от тактика. Ако нейната игра е да отстъпи тактически назад, за да види до къде може да стигнеш, то ти й покажи, че си упорит и не се отказваш преди да получиш отговор! Помни, мълчанието не е отговор! Пиши й отново, този път по-ултимативно. Напиши й "Е, харесваш ли ме, или не?" Със сигурност нещата ще ескалират, когато я притиснеш за отговор. Вече няма да има 6-5, ще трябва да отговори на провокацията. Трябва да се научиш смело да питаш и да искаш твоето като мъж. Пиши какво е станало след като си написал каквото ти казах! Само кураж ти липсва малко, иначе засега правиш нещата добре. Не ги слушай другите! Близко си до заветната цел!

Shaple
10-22-2018, 18:11
Според мен има 2 причини защо ми казва така.
1. Защото една от нейните приятелки обижда една от нейните приятелки и за това сигурно.
2. Защото не се разбират (смисл такъв тя ми е казвала лично, че не я харесва като приятелка (момичето което харесвам)

3-то няма защото тя си има гадже, и няма как да ме харесва мене, иначе с нея сме приятели от 3-4 годишни.

--------------------------
Иначе, мерси, щом съм на прав път. Стои така "seen" но днеска изглеждаше, в един от часовете, че се обърна към мен от чина си и някак си, имам чувството, че искаше да ме пита нещо, но от срам или не знам от какво, не ме пита. Но за сега това, ще изчакам още 1 ден да видя дали има пак някакво развитие. И после ще й пиша това дето ти ми го прати Е, харесваш ли ме, или не?". Иначе за сега ще й пратя както ти го каза, някаква картинка или цветенце.
Значи утре "23.10.2018" ще гледам дали има нещо след като днеска ще пратя картинката. И ще пиша тук.
Също не казах нещо важно и може би има някакво развитие. TrollFactory, когато и писах, че я харесвам директно преди няколко дена, тя го прати на братовчедка ми, и я пита дали това съм аз (защото аз бях се написал с някви букви в фейсбук). Тоест иска да знае дали това съм аз? Ако не иска да има нищо общо с мене защо ще я пита дали това съм аз? Или ?.

LoveSofia
10-22-2018, 18:43
Е, кажи ми, че и това не е фейк, какво толкова много сте си писали (https://prnt.sc/l8jg3c) :razz:


Брат, коя е тая, че ти да търсиш съвети от нея и да й разчиташ, че са обективни? Има го и фактора "злоба". Може би тя не иска ти и девойката в главната роля на твоята история да сте щастливи или поне един с друг. Както във всяка класическа любовна приказка, повява се и трети човек, който е против връзката на двамата влюбени. В този случай май е момичето, на което разчиташ за съвети. Тя обоснова ли се защо "Нямало надежда" и защо да не ни слушаш? Обективно ли ти изглежда ти погазва всякакви надежди с 2 - 4 думи и да я слушаш, а ние тук да се напъваме да ти мислим сценарии, да се обосноваваме обстоятелствено и в крайна сметка да заложиш на нейните, а не нашите подробни съвети? Според мен тази не ви мисли хубавото. Тя или харесва теб, или както сега е модерно, героинята в главната роля и поради тази причина търси начини да ви раздалечи един от друг. Ти си по-лесната жертва в момента на нейния коварен план, защото предприемаш първата крачка с онази и в този си етап си по-уязвим.


На прав път си! Сега ни кажи, стои ли така на "seen" или има някакво развитие?
Пусни й още една картинка/емотиконка на цветенце или нещо такова. Това ще й е като reminder, ако случайно е забравила, че има да ти отговаря. Би било много тъпо от нейна страна да не ти отговори. В крайна сметка кой й се е признавал в любов до сега? Малко по-настъпателно и е твоя! Не виждам какъв е проблема. Плюс това трябва малко разбиране от тактика. Ако нейната игра е да отстъпи тактически назад, за да види до къде може да стигнеш, то ти й покажи, че си упорит и не се отказваш преди да получиш отговор! Помни, мълчанието не е отговор! Пиши й отново, този път по-ултимативно. Напиши й "Е, харесваш ли ме, или не?" Със сигурност нещата ще ескалират, когато я притиснеш за отговор. Вече няма да има 6-5, ще трябва да отговори на провокацията. Трябва да се научиш смело да питаш и да искаш твоето като мъж. Пиши какво е станало след като си написал каквото ти казах! Само кураж ти липсва малко, иначе засега правиш нещата добре. Не ги слушай другите! Близко си до заветната цел!

:razz: :razz:

Shaple
10-23-2018, 11:28
Айде, поздравления, край. - https://imgur.com/Zy0dYin

Това беше :) :( :)

9999
10-23-2018, 12:02
Сегашното поколение е много странно. В моят клас всички се познавахме, да не говорим, че 5 години в един клас трябва да си си говорил с всеки от класа поне веднъж. А тук ситуацията е мега странна! Толкова ли се разпадна това общество?

Виж приятел, не изпадай в самосъжаление и депресия. Да, гадно е да ти разбият сърцето и то по такъв начин - рязко и безсърдечно. Очевидно на въпросната пикла й липсва елементарно възпитание, за което реално погледнато тя няма вина. Виновни са родителите й, че не са я научили да уважава хората като личности. Никой не е виновен за чувствата си. Но носят вина тези, които се подиграват с тях. Явно детето си мисли, че е някаква вървежна мацка, макар че като я видях, мога да ти кажа, че ти си много по-готин от нея и тя не ти пасва. Но от мен да го знаеш - в 80% от случаите, "вървежните" и "отраканите" в училище, работят за тези които не са били такива. А онези които са ги мислили за забити, непривлекателни и прочие, разцъфтяват в гимназията и след това в живота. Ти ще си по-пич от нея, вярвай ми. Просто си малък и неопитен. Най-вероятно и за пръв път се влюбваш. Затова и трудно взимаш решения в това отношение. Но няма нищо страшно. Животът винаги се раваншира (макар и аз да чакам още). Гарантирам ти, че тази мадама ще се сети един ден за теб и ще се почувства глупаво за начина, по който е реагирала спрямо теб снощи. Сега пострадай малко. Няма как да е другояче. Минава се през това. Но ще оживееш, както всички нас. Дори и ония "нелицеприятния", защото въпреки проститутките за които говори, че са му отнели девствеността.......съм сигурен, че и той е близал любовни рани. Само не се сдухвай на даскало като влезеш в час и я видиш. Защото ще й дадеш повече власт, отколкото заслужава. Но не се дръж и агресивно. Просто я неглижирай. Убий я с непукизъм и я остави да мига неразбиращо.

TrollFactory
10-23-2018, 12:37
Айде, поздравления, край. - https://imgur.com/Zy0dYin

Това беше :) :( :)

Еее, съжаляваме да го научим. Но поне се постарахме.
Сигурен ли си, че направи всичко както трябваше? Какви точно бяха последните ти думи преди комуникацията да ескалира така? Какви са в действителност последните съобщения от теб преди тези два реда от нея? По принцип имаш още малък шанс поне да се отсрамиш от самата ситуация. Напиши й например "Извинявай, просто не ми се е случвало да изпитвам подобни чувства до сега. На теб случвало ли ти се е?" Така ще спечелиш симпатиите й вместо сега пораженчески да сдухаш и да отстъпиш. Ако отстъпиш без да кажеш дума по въпроса рискуваш да се отнася пренебрежително с теб на живо, а така ще види, че си настоятелен и сериозен и не може да се ебава с теб. Пиши й послено това и виж какъв обрат ще има! Не трябва да оставяш нещата просто така! Гарантирам ти, че още има някакъв шанс за сполука!

Shaple
10-23-2018, 13:11
9999, честно казано ни най малко съм очаквал да стане така???? Човек, какви бяха тия намеци?? За какво бяха тия всички работи?. Сега не съм тъжен, даже ни най малко (е отвътре малко) но хич не го показвам, същия както преди даже по уверен.

TrollFactory, преди да ми прати това, имаше онова любовно стихотворение което ти ми даде. И след това пратих една емотиконка (розичка) и след това тя ми го написа това. А за да й напиша това не мисля, че ще мога. Защото не знаеш какво изпитах, след като ми го изпрати това тя. Някво, срам. Аз ако и го пратя това, не мислиш ли, че пак ще ми пише някакви такива гадни неща, не знам как ще събера смелост да й го пратя това. И какъв обрат ще има? Ще ме харесва? Имам шанс, дали.

Грозния
10-23-2018, 16:52
Айде, поздравления, край. - https://imgur.com/Zy0dYin

Това беше :) :( :)Ти какво очакваше :? ?!

За пореден път се оказах прав :) !

Еее, съжаляваме да го научим. Но поне се постарахме.Този път и ти сбърка, но аз не 8) !

fire_magic
10-23-2018, 16:55
Ти какво очакваше :? ?!

За пореден път се оказах прав :) !
Този път и ти сбърка, но аз не 8) !

Той го тролеше, но ти си твърде тъп и не го схвана.

Грозния
10-23-2018, 17:22
Пиши й послено това и виж какъв обрат ще има! Не трябва да оставяш нещата просто така! Гарантирам ти, че още има някакъв шанс за сполука!Еее, това си е чисто тролене вече :razz: !

redbul2
10-23-2018, 18:26
Айде, поздравления, край. - https://imgur.com/Zy0dYin

Това беше :) :( :)
Еми аз предупреждавах. Да не изпращаш много съобщения, защото може да има обратен ефект. И не трябваше да я питаш "харесващ ли ме" щото някои момичета се дразнят от тоя въпрос. Трябваше един или два пъти да й пишеш, че много я харесваш. Но по-добре беше да и изпращаш комлименти. Колко е готина и няма по-хубаво момиче в класа ви и училището от нея. Можеше да лайкнеш нейна снимка във фейсбука и да напишеш примерно "Колко хубава снимка" или под друга снимка "Много си готина". И тъй нататък. Сега е по-добре да не й пишеш поне седмица или изобщо. Това само ще влоши положението и ще я раздразни повече, ако и пишеш.

Просто се погрижи за външния си вид. Да изглеждаш много готин, с някоя шик прическа или дреха. Тъй че да предизвикаш интерес у момичетата. А може и да смениш тактиката, и се сближиш с някоя нейна приятелка. Тъй че да предизвикаш ревност и да види, че ще те загуби, ако не ти отвърне със взаимноост.

Shaple
10-27-2018, 15:31
Не съм поствал от 3-4 дена тук. И искам да ви попитам, (има ли смисъл?, има ли нещо?смисл дали може да ме харесва)

Скоро стана нещо но не съм сигурен дали въобще значи нещо:

В час бяхме, тя имаше едно от едни малки огледалчета, с гребен. С огледалчето гледаше към мен, смисъл беше го насочела към мен и ме гледаше, и се смееше ама не такъв смях като подигравка ми не знам как да го обясня. И тя се обърна към мен след като ме гледаше, аз и помахах и тя ми помаха. И това дето ми писа да спра да и пиша, нищо не повлия, пак ме гледа в час, и даже АЗ я бутнах без да исках докато минавам, ТЯ ми се извини..

Един мой приятел казва (голям е) ми казва, че може и да има нещо, щом ме гледа с огледалото аз го питах дали "еми това дето ми писа, да спра да й пиша?" той ми отговори, че може просто да значи, че я страх (не знам от какво не ми обясни точно).


Така че имайки предвид историята, това с огледалото, и че ми писа да спра да и пиша, и че това се извини(извини за това, че АЗ я бутнах), има ли нещо?

Мерси предварително :)

fire_magic
10-27-2018, 16:29
да бе брат, умира за теб, просто ти се дърпа малко за да не я помислиш за лесна

anonymous1043668
10-27-2018, 17:58
Така че имайки предвид историята, това с огледалото, и че ми писа да спра да и пиша, и че това се извини(извини за това, че АЗ я бутнах), има ли нещо?


Според мен има нещо.Може и да ти го е казала това да не и пишеш без да го мисли,случва се или просто я е страх/прави се на недостъпна..

Грозния
10-27-2018, 18:12
...да ви попитам, (има ли смисъл?, има ли нещо?смисл дали може да ме харесва)

...тя имаше едно от едни малки огледалчета, с гребен.
...има ли нещо?Нищо няма! Въобразяваш си!
Тя си играе с теб и не е привлечена!
Спри да общуваш с нея!

LoveSofia
10-27-2018, 18:42
Най-вероятно ти се подиграва.

9999
10-28-2018, 00:30
Ти обаче много ще патиш в любовта! Супер си наивен и се самонавиваш сам. Този път подкрепям "нелицеприятния" и също смятам, че няма нищо! Направо й набий игнора и ще стане ясно кой какво! Не й обръщай внимание. Все еено не съществува и нежя виждаш. Ако ти помаха, изобщо не я отразявай. Нека се почувства отхвърлена и изпита неудобство. Спри да я гледаш и да й обръщаш внимание. Пък тогава да видим как ще реагира.

Shaple
10-28-2018, 06:19
Не знам.

Shaple
10-29-2018, 11:44
http://prntscr.com/lbs7oq - Почти съм убеден, че не говориш сериозно.
9999, еми то не остава друго освен да не правя нищо. Ако стане нещо ще пиша.
http://prntscr.com/lbs8rl - Дали?

Тук му казвам онова с огледалото и това е чата с човека дето TrollFactory го нарече мъдър, явно е прав? Че може да я страх? Ето:
https://imgur.com/a/P40zmFE
https://imgur.com/a/BWCvbd2
https://imgur.com/a/1fgdvtn


LoveSofia, не знам човек.

TrollFactory
10-29-2018, 14:30
Пиши й още поезия. Според мен й е харесало и си първото момче, което някога го е правило за нея. Виж, че и приятелят ти ти го казва, че може би я е страх от толкова откровен човек като теб. Може би такъв не е срещала досега в живота си. А ти определено вече доказа, че си доста смел, независимо какво ти казват хората до тук. Въпреки всички предупреждения ти й каза, че харесваш. Мисля, че може да се гордееш със себе си. Малко са хората с топки, които не веднъж, а няколко пъти казват подобно нещо на момиче. Та сега, по същество. Пиши още поезия и виж как ще се обърнат нещата. Просто й подмятай от време на време по някой стих. До края на седмица ти гарантирам, че нещата ще ескалират. Накрая, най-малкото ще иска да си поговорите насаме, а това не е малко. Пробвай сега с тези стихове:
Стихове ти пиша в този час и се мая аз!
За любовта ли? – Да!
Обичам те защо да крия!
Живота е кратък за да оставяме думите неизказани!
Любов голяма имам аз в този час!
Знаеш не съм по думите и стиховете!
ОБИЧАМ ТЕ!
Тя трябва да знае, че ти си емоционален! Това е преди всичко! Ще видиш, няма да съжаляваш със стратегията за стихове! Ще се отпусне много скоро! Давай смело и сподели утре какво ти е писала. Не оставяй нещата просто така!

Shaple
10-29-2018, 18:20
Защо ли си мисля, че ме тролиш?
Как да й пиша като тя ми каза да не й пиша? Според тебе на нея и е харесала първата поезия?
Шегуваш се..

Грозния
10-29-2018, 18:34
Ако стане нещо ще пиша.
- Дали?

Че може да я страх? Ето:

LoveSofia, не знам човек.Нищо няма, а тя си играе с теб и ти се подиграва! Ситуацията е кристално ясна! Колко пъти да ти кажем?!
Затвори тази страница от живота си, забрави я!

Защо ли си мисля, че ме тролиш?
...
Шегуваш се..А не бе :razz: ?!

redbul2
10-30-2018, 08:42
Той написа пак още едно писмо където пише "иск ли да станем гж-та" или нещо такова беше, не знам какво стана с писмото. ..Мислех, че отдоло на чина ще ми го даде. Гледах чиновете отдоло където седя, всеки час, абсолютно всеки час.
Има ли нещо или не?
Ами има нещо и то е нещо друго. Май приятелят ти пише доста неграмотно? Какво е това гж-та? Госпожата ли ще рече? А и ти не си явно отличник по български език. "Отдоло". Може момичето да е добра ученичка и с такива текстове с хиляда грешки само я отблъсквате и карате да се смее, дори да те е харесвала много преди това.

redbul2
10-30-2018, 08:54
...А за да й напиша това не мисля, че ще мога. Защото не знаеш какво изпитах, след като ми го изпрати това тя. Някво, срам. ..И какъв обрат ще има? Ще ме харесва? Имам шанс, дали.
Един мъж трябва да бъде поне малко безсрамен. Това си го набий в главата. Какъв мъж ще ставаш, ако те е срам от такива дребни неща? Че за момента те отрязала. Някои жени обичат да бъдат ухажвани продължително време. Може би това момиче е от тях и не обича бързите връзки. Продължавай с усилията. Не се знае в кой момент ще се влюби в теб до полуда. Впрочем със сигурност тя много те обича, но изглежда се притеснява да го покаже пред всички. Може би смята, че ще ви се смеят и разнасят клюки из даскалото за вас двамата?

Shaple
10-30-2018, 12:02
Май приятелят ти пише доста неграмотно? Какво е това гж-та? Госпожата ли ще рече?
Ще рече гаджета.

Продължавай с усилията.
Еми, ок, но какво да направя?

Впрочем със сигурност тя много те обича, но изглежда се притеснява да го покаже пред всички. Може би смята, че ще ви се смеят и разнасят клюки из даскалото за вас двамата?
Е тук си много прав, и според мен е така. Но не разбирам какви ще са тия хора? Защо ще се смеят? Тя е най красивата от нашия клас, всички мислят така, не знам за цялото училище. Може би на нея ще се подиграват, че е гадже с такъв грозен(или с ниско ниво) като мене ли..? Не знам..?

fire_magic
10-30-2018, 12:25
Щом е най-красивата защо мислиш, че ще се занимава точно с теб?
Какви са твоите качества и предимства? :roll: Ти си доброто момче, а всички останали са боклуци, това ли ще ти бъде аргумента? Или това че си тъпа вагина ще е върховото ти преимущество пред останалите? :razz:

TrollFactory
10-30-2018, 12:35
Защо ли си мисля, че ме тролиш?
Как да й пиша като тя ми каза да не й пиша? Според тебе на нея и е харесала първата поезия?
Шегуваш се..

Не, не те троля. И докато слушаш другите как да не й пишеш и да нея търсиш, просто изпускаш влака и то насила. А мацката ще хлътне съвсем по теб, ако настоятелно й пращаш поезия за закачака. Послушай ме, прати това, което ти казах и после ще видиш как нещата ще се обърнат тук. Съвсем сериозен съм! Бързо действай и сподели как е минало! Стискам ти палци и знам, че ще успееш!

redbul2
10-30-2018, 14:05
Как да й пиша като тя ми каза да не й пиша? Ако става въпрос за електронни съобщения, трябва да си внимателен. Може да има и друга причина и не иска да й пишеш. Не знаеш дали някой (родител или брат, сестра, приятелка) не чете имейлите и затова да се притеснява. Щом се обръща и те гледа и щом те наблюдава през часа, значи има интерес към теб и не си й безразличен. Може би в началото е била изненадана и стресирана, не е очаквала, че и ти също много я харесваш. Но постепенно е свикнала с това положение на нещата. И дори започва да проявява подчертан интерес към теб.

9999
10-30-2018, 15:35
Абе какво обсъждате изобщо? Те са от един клас!!! Не един випуск или такива работи. ЕДИН КЛАС!!! Сиреч - тя седи на чина до прозореца, а той на чина в средната редица. Общо са 16 човека в клас, а те двамата, едва ли не никога не са си говорили. Шегувате ли се с мен? За какво писане му говорите? Той има проблем със самочувствието и затова не може да вземе решение сам. Поради тази причина пита всички нас, аверите си в даскало и разни хора шпрехащи на английски, за да може поне един да му даде надежда. Няма лошо, но това няма да му реши проблема, който е да си събере топките в гащите и да я хване да говори с нея в междучасието.

Извинявам се, че използвам такъв език за деца в 6-ти - 7-ми клас, но някой трябва да му каже нещата в прав текст.

Адаш, много добре разбирам какво ти е. Да не си мислиш, че на нас възрастните не ни се случват подобни неща? Случват ни се, но след 2-3 седмици ставаме, промиваме раните и продължаваме напред. Спри да се държиш като жена, защото ако случайно нещо стане между теб и това девойче, тя ще го играе мъжът във връзката. Това ли искаш?

Грозния
10-30-2018, 16:32
Не, не те троля. И докато слушаш другите как да не й пишеш и да нея търсиш, просто изпускаш влака и то насила. А мацката ще хлътне съвсем по теб, ако настоятелно й пращаш поезия за закачака. Послушай ме, прати това, което ти казах и после ще видиш как нещата ще се обърнат тук. Съвсем сериозен съм! Бързо действай и сподели как е минало! Стискам ти палци и знам, че ще успееш!Ти защо продължаваш да тролиш човека така брутално?

Shaple
10-30-2018, 19:16
Еми... Явно ме харесва?


Продължавай с усилията.
Какво да направя?

Katrinיי
10-30-2018, 20:04
Здравейте, нова съм в сайта. Ще си кажа мнението по въпроса....само не разбирам какво чакаш..действай, както и другите ти казаха. Дано имаш успех

HollyGolightly
10-31-2018, 17:15
http://prntscr.com/lbs7oq - Почти съм убеден, че не говориш сериозно.
9999, еми то не остава друго освен да не правя нищо. Ако стане нещо ще пиша.
http://prntscr.com/lbs8rl - Дали?

Тук му казвам онова с огледалото и това е чата с човека дето TrollFactory го нарече мъдър, явно е прав? Че може да я страх? Ето:
https://imgur.com/a/P40zmFE
https://imgur.com/a/BWCvbd2
https://imgur.com/a/1fgdvtn


LoveSofia, не знам човек.
Защо се излагаш така с този английски, та ти и на български не можеш да пишеш, тръгнал на чужд език да иска съвети :?
“So you thinG…” ти thinging ли казваш?

И въобще вземи се съвземи, във форума те взеха на майтап и ти се подиграват, момичето и то. От самото начало на историята е ясно, че не те харесва, събери малкото си останало достойнство и престани да се занимаваш с нея.

envoy
11-13-2018, 14:28
Подходящ ли е за мен?

В много случаи мъж, който те привлича и с който имате химия, може да се окаже не съвсем подходящ за теб като партньор. И в следващите няколко реда бих искал да обърнем повече внимание на тази тема.

Идеята, разбира се, е да не губиш години от живота си с неправилния човек, с когото се опитвате да изградите нещо заедно без да осъзнавате, че връзката ви е обречена. С помощта на три въпроса се надявам да вникнеш по-добре в отношенията, които имаш и към които се стремиш. Запитай се...

Прочети края на:
https://coachteo.wordpress.com/2018/08/20/подходящ-ли-е-за-мен/

LoveSofia
11-18-2018, 18:05
Най-силната любов е тази към семейството и Отечеството! :smt049 :smt049

*КРЪСТНИКЪТ*
11-18-2018, 18:41
Нали сте чували,че разводи няма :D

Shaple
11-22-2018, 17:09
Не съм поствал тук от много време, още съм жив.

TrollFactory
11-23-2018, 10:55
Не съм поствал тук от много време, още съм жив.

И кво, еба ли? Разкажи.

Shaple
11-23-2018, 17:07
TrollFactory, какво да разкажа? :D

Shaple
09-07-2019, 06:31
Искате ли ъпдейт или нещо от така наречената,, история"

fire_magic
09-07-2019, 06:40
Да .