PDA

View Full Version : Шшш алоуу я дайте съвети бре :Д



polqk2000
10-14-2018, 21:14
Сега сериозно :P

Да започнем с това,че независимо да ли си дали си миличък,добричък, срамежлив, лош, тъп, добър, играч, на края има едно "тире". Айде сега кажете сега щото тва момичетата са сложна теория.

Лично аз съм на 24г. Напълно нормален(без психични отклонения)що годе образован, чистоплътен, подържан, майтапджия, работя, тренирам, уча и т.н.

Не съм от типа свалячи играчи, но наскоро излезнахме с едни приятелчета на диско хоп-троп, пийвахме нормално бирички, забавлявахме се, музичка ала бала. В началото до нас бяха някаква компания 3 момичета (двете където ги имах видимо бяха на 21 и 22г. ) и едно намусено скръстило ръцете момиче (около 17/18г) ми хвана погледа. Смисъл иска не иска се открояваше една такава умърлушена, сериозен поглед, абе на 3-4 пъти я погледнах в рамките на 1 час не свали ръцете( като Отдел техничес контрол(ОТК) при бай Тошово време)

Беше симпатична с уникални очи, но както и да е, продължихме си с биричките, купона беше на 6, след това я гледам започна да се раздвижва, да денси, пусках и по-някой поглед както и тя към мен, поне 10-на пъти я засякох. И така цяла вечер, Викам си ся първо не съм такъв, да тръгвам да забивам да се правя на някое Леке по дискотеките и буквално не предприех нищо, щот наистина изглеждаше свестно момичето и напразно да си гърмя патроните. Както и да е. денсихме си, по-едно време се смесихме с тяхната компания, но нищо като цяло.Тръгнахме си към 5, те дори останаха и след нас. И в таксито си бъбрим с аверите, викам това момиче до нас изглеждаше уникално...ще я потърся в фб, намерих за 5мин точно. Викам айде ще и пусна една покана пък квото стане.

Ставам на другия ден, приела поканата, рагледах профила и г.д. познал съм годините (17), няма приятел поне така пишеше, викам айде ще и пиша:
-Здрасти,
- Seen,
хмм, така и така няма да стане работата поне да и кажа поне за какво и пратих покана:
-имаш.. уникални очи... прекрасна усмивката.. (мн рядко да напиша на някоя нещо подобно)
- Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока

Ся верно е имам лека брадичка и тренирам, ам чак играч да съм, бах маму не се смятам за такъв.. ако бях щях да тръгна да я забивам в диското.

И ся се чудя, ако излезеш и ти допадне някое момиче и ти решиш да и направиш комплимент те изкарват "играч", ако седиш вкъщи и не излизаш пък те смятат за "сноб" "аутсайдер". Или май трябва да отида в тоалетната да шмръкна една линия и да отида и кажа" ШШ курво стани от стола за да мога да те сваля по-бързо" ,"Хубави крака в колко ли отварят"....

Не претендирам за нищо,не съм тръгнал с намерението да си намеря приятелка в дискотекета, просто споделям и си се чудя: ся може и камък да съм погодил може и приятел да си е имала, ама цяла вечер да се кълчиш и после на нормален комплент да се праим на интересни не го разбирам.

Necrologist
10-14-2018, 21:41
Не е това, което търсиш просто.
Със сигурност не е последното зеленооко момиче останало.

HollyGolightly
10-14-2018, 21:41
Лично аз съм на 24г. Напълно нормален(без психични отклонения)
Ето от тук идва проблема

fire_magic
10-14-2018, 22:15
Предвид мястото на което сте се видели и предвид баналните неща, които си и писал (и то като за начало) аз не виждам нищо нередно. Трябваше да започнеш разговора по друг начин, а не да се правиш на типичен мазник веднага. Особено след като на живо не си и казал нищо. Всъщност едва ли те мисли за играч, по-скоро за сдухан и неопитен(употребила е сарказъм). Това, че в фейсбук не пише да е обвързана не го приемай за абсолютен факт, може и да е. Прибързал си с комплиментите. Да беше малко по-изобретателен и търпелив!

s0b1esk1
10-14-2018, 22:36
брат да беше ударил една линия и щеше да се сетиш да не се занимаваш с неадекватни деца.
за протокола: не се заяждаме.
най-вероятно Тори ще ти даде подробен отговор, така че я изчакай преди да дадеш червения хикс

polqk2000
10-14-2018, 23:26
То ясно,че го е казала със сарказъм, но чакай малко кво лошо съм казал, просто комплимент за да реагира тъй тъй остро..

Защо трябва да съм по-изобретателен? като точно това ми е допаднало?
Стоеше отстрани с едни големи очи, привидно симпатично момиче, но намръщено, все едно не е излязло да се забавлява, а да стиска зъбки и да нервничи... и чак ме заинтригува хаха : )

fire_magic
10-15-2018, 00:27
Познавам атрактивни мацки и мога да ти кажа, че постоянно им пишат някакви хора и то почти винаги едни и същи неща
Е, не е задължително и да си попаднал на точното момиче нали... Не търси вината в себе си, но и ако казваш нещо гледай да не си поредния казващ едни и същи неща като другите още от самото начало. Станали сте и в обща компания, не сте си разменили и една дума и после и пишеш някакви комплименти там?? Да си бяхте разменили поне 1-2 изречения, а като и пишеш можеше да й пишеш дали и къде може пак да се видите, ако иска и т.н... Така с комплиментите "Оо поредния изтъркан мазник, който иска да ме чука и почва да ми сваля звезди" Да правиш комплименти на непозната, какво очакваш. Да ти казва благодаря за всеки комплимент и така до следващия? Според мен можеше да си покажеш интереса към нея и по малко по-зрял начин, не като 15 годишен.

TrollFactory
10-15-2018, 09:15
Да започнем с това,че независимо да ли си дали си миличък,добричък, срамежлив, лош, тъп, добър, играч, на края има едно "тире". Айде сега кажете сега щото тва момичетата са сложна теория.
Не са сложна теория, ако си готин и с пари.


Лично аз съм на 24г. Напълно нормален(без психични отклонения)що годе образован, чистоплътен, подържан, майтапджия, работя, тренирам, уча и т.н.
Хубаво е, че изреждаш всичко, за което се сетиш, но никъде сред всички тези качества не казваш нито "богат", нито "хубав".
А "що годе образован" звучи като "полуграмотен".


Не съм от типа свалячи играчи, но наскоро излезнахме с едни приятелчета на диско хоп-троп, пийвахме нормално бирички, забавлявахме се, музичка ала бала. В началото до нас бяха някаква компания 3 момичета (двете където ги имах видимо бяха на 21 и 22г. ) и едно намусено скръстило ръцете момиче (около 17/18г) ми хвана погледа. Смисъл иска не иска се открояваше една такава умърлушена, сериозен поглед, абе на 3-4 пъти я погледнах в рамките на 1 час не свали ръцете( като Отдел техничес контрол(ОТК) при бай Тошово време)
Чувството ти за хумор е като на багерист или текезесар от "бай Тошово време" и едва ли момиче на 17 г. - 18 г. го схваща напълно.


Беше симпатична с уникални очи, но както и да е, продължихме си с биричките, купона беше на 6, след това я гледам започна да се раздвижва, да денси, пусках и по-някой поглед както и тя към мен, поне 10-на пъти я засякох. И така цяла вечер, Викам си ся първо не съм такъв, да тръгвам да забивам да се правя на някое Леке по дискотеките и буквално не предприех нищо, щот наистина изглеждаше свестно момичето и напразно да си гърмя патроните. Както и да е. денсихме си, по-едно време се смесихме с тяхната компания, но нищо като цяло.Тръгнахме си към 5, те дори останаха и след нас. И в таксито си бъбрим с аверите, викам това момиче до нас изглеждаше уникално...ще я потърся в фб, намерих за 5мин точно. Викам айде ще и пусна една покана пък квото стане.
Ау, идилия. Чалготека, пот и "мацката разденсва". Само че не си достатъчно готин, камо ли пък да минеш без почерпка (черта, бонбон). Какво очакваш да стане като си тотално непознат? На своята уникалност ли само разчиташ? Тя да дойде и да се отърка в тебе, защото много я възбуждаш, а пък селската ти коч компания я кара да си мисли, че сте мафиотите на дискотеката ли? Силните играчи, които пият бира? Уоу!



Ставам на другия ден, приела поканата, рагледах профила и г.д. познал съм годините (17), няма приятел поне така пишеше, викам айде ще и пиша:
-Здрасти,
- Seen,
хмм, така и така няма да стане работата поне да и кажа поне за какво и пратих покана:
-имаш.. уникални очи... прекрасна усмивката.. (мн рядко да напиша на някоя нещо подобно)
- Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока
Браво, ето го и резултата на всички твои действия. Отрязаха те най-брутално!


Ся верно е имам лека брадичка и тренирам, ам чак играч да съм, бах маму не се смятам за такъв.. ако бях щях да тръгна да я забивам в диското.
Ми след като не се смяташ за такъв, най-вероятно изобщо не си такъв и просто няма как да ти върви в такъв тип свалки. Момичето трябва да те опознае, да излизате много пъти и с времето да разбере за твоята вътрешна красота (например), за да си легне с теб. Ти нито визия имаш, нито пари. Как изобщо си очаквал зеленооката красавица да ти обърне внимание, че чак и да си легне с мисълта за теб и да ти пише веднага на следващия ден, за да излезете и хоп "да тръгнете".


И ся се чудя, ако излезеш и ти допадне някое момиче и ти решиш да и направиш комплимент те изкарват "играч", ако седиш вкъщи и не излизаш пък те смятат за "сноб" "аутсайдер". Или май трябва да отида в тоалетната да шмръкна една линия и да отида и кажа" ШШ курво стани от стола за да мога да те сваля по-бързо" ,"Хубави крака в колко ли отварят"....
Не, просто не си "играч", играчо. Нямаш пари, нямаш и визия. Кой знае и с каква селска коч компания движиш. Пиете бира. Все отблъксващи мацките неща. Онази е била на дискотека, за да си тръгне с някой, който може да й предложи поне забавления, а ти дори не си я черпил. Бирата е евтино питие и се консумира, за да минеш на тънко. Личи си, че си скъсан на прошляци, а си очаквал да ти върже. Ако искаш да наебеш такива мацки, трябва да има с какво да ги впечатлиш.


Не претендирам за нищо,не съм тръгнал с намерението да си намеря приятелка в дискотекета, просто споделям и си се чудя: ся може и камък да съм погодил може и приятел да си е имала, ама цяла вечер да се кълчиш и после на нормален комплент да се праим на интересни не го разбирам.
Напротив, претендираш, че тази се е кълчила пред теб и за теб цяла вечер, а няма нищо подобно. Тя просто си се е кълчила, за да си прави реклама, така че да дойде правилния пич, за да я черпи с правилния материал и тя после да му врътне една свирка в кенефа, а ти не си спирал да я зяпаш без да предприемеш нищо. В най-добрия случай за нея - тя си е намерила някого друг, с когото да се забие или изобщо не е искала забивки. А в твоя най-добър случай е трябвало да си останеш със спомена за мазната чикия, която си си ударил на профилните й снимки. Сега може да те блокне и да не може повече да си биеш чикии на нейните фотоси.

То ясно,че го е казала със сарказъм, но чакай малко кво лошо съм казал, просто комплимент за да реагира тъй тъй остро..
Не съм сигурен, че разбираш какво е сарказъм.

polqk2000
10-15-2018, 09:48
За богат, не се смятам, но издържам сам себе си и имам собствен бизнес който развивам сам, за хубав знам ли не мога да определя най-добре се вижда отстрани, а Що годе образовам ами, да още половин година и ще съм вече с пълно висше, за момента бакалъвър, но то с нищо не спомага за развитието на човек, но + магистърска степен е тук е вече нещата са по-сериозни дам.

Не разбирам това за бирата какъв фактор е? не сме излезнали да се натряскаме, просто по бира-две, пък ако не е Джак Даниелс то това част от простолюдието ли ни прави?

Добре приемам критиката като градивна, не съм човек който да се пали толкова лесно, благодаря все пак.

HollyGolightly
10-15-2018, 10:41
Ти си на 24, почти завършил магистратура по твои думи. Момичето е на 17, което я прави 10-11ти клас. Какво искаш точно от нея, та тя е дете, нормално да реагира по елементарен начин.
Въпреки че, как може да стоиш и да я гледаш цяла вечер, да се слеете в една компания и ти пак да не обелиш дума и на другия ден “здр красавице, имаш хубави очи”Идиотско е и показва че не можеш и не знаеш как да общуваш с момичета

fire_magic
10-15-2018, 13:00
Пича каза че ходи на фитнес(да предположим, че има привлекателно за женският пол тяло), има собствен бизнес от който се издържа, има и образование над средното. Помислил се е за бог и се е чудел как изобщо някоя си отишла на подобно пропаднало място може да го скъса.

LoveSofia
10-15-2018, 14:02
Що се занимаваш с простотии?

Грозния
10-15-2018, 15:35
Ставам на другия ден, приела поканата, рагледах профила и г.д. познал съм годините (17), няма приятел поне така пишеше, викам айде ще и пиша:
-Здрасти,
- SeenСлед всичките простотии които си направил, ето тук е трябвало да спреш, но ти си искал да се набуташ и унижиш още повече:

хмм, така и така няма да стане работата поне да и кажа поне за какво и пратих покана:
-имаш.. уникални очи... прекрасна усмивката.. (мн рядко да напиша на някоя нещо подобно)
- Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока Тя просто е чакала да паднеш в капана, да се унижаваш да ѝ правиш комплименти и след това да те отреже!

Вярно е, че всички жени, без изключение харесват да им правят комплименти, но малко се говори за това, че на много жени им доставя перверзно удоволствие да отрязват и унижават прошляците, които им се лепят!

TrollFactory ти е казал останалото много добре!

Момичето е на 17, което я прави 10-11ти клас. Какво искаш точно от нея, та тя е детеИ като стане на 18, всичко това ще се промени изведнъж ли :? ?!

Пича каза че ходи на фитнес(да предположим, че има привлекателно за женският пол тяло)...Ходенето на фитнес, не гарантира "привлекателно тяло" :? !
Това го знам от личен опит!

fire_magic
10-15-2018, 17:00
И кво го съветваш в крайна сметка? Да не се занимава и унижава и за напред? И откога да напишеш на някоя "Здрасти" е унижение? Изобщо който пише първи гори! :D Той се е унизил вече, независимо какво ще напише, нали? :D Или Ааа , става унижение когато не ти отговори?
Да парадираш с фалшиво високо самочувствие, гордост, достройнсто не мисля, че е по-добра алтернатива. Особено докато в същото време си на сухо и се правиш на много велик :D Самият ти няма да се почувстваш по-добре, само ще успокояваш себе си, че уж нали, не се си унизил, пък какво точно дори не можеш да проумееш. Тези термини като цяло са пълен фалш и си проваляш живота, ако им подръжаваш. Най-малкото защото всичко е относително и зависи от гледната точка, може някой да види унижение дори там където го няма.? Представяш ли си да се имаш за много важен и понеже не искаш да се унижаваш цял живот да не отидеш при никое момиче да и кажеш,че я харесваш, а? И куп други ситуации.

Грозния
10-15-2018, 17:15
И кво го съветваш в крайна сметка?
...и т.н.Много дрънкаш и малко четеш :? !

TrollFactory ти е казал останалото много добре!

fire_magic
10-15-2018, 17:26
Много дрънкаш и малко четеш :? !

"Нямаш пари, нямаш и визия. Кой знае и с каква селска коч компания движиш. Пиете бира. Все отблъксващи мацките неща. Онази е била на дискотека, за да си тръгне с някой, който може да й предложи поне забавления, а ти дори не си я черпил. Бирата е евтино питие и се консумира, за да минеш на тънко. Личи си, че си скъсан на прошляци, а си очаквал да ти върже. Ако искаш да наебеш такива мацки, трябва да има с какво да ги впечатлиш. "

С кое от написаното си съгласен. Аз виждам само празни приказки и предположения. Не мислиш ли, че ако компанията на момчето е била отблъскваща, нямаше да преминат в една обща с течението на вечера?

TrollFactory
10-16-2018, 08:58
С кое от написаното си съгласен. Аз виждам само празни приказки и предположения. Не мислиш ли, че ако компанията на момчето е била отблъскваща, нямаше да преминат в една обща с течението на вечера?
Празните приказки са най-вече от теб. Подстрекаваш автора да си мисли, че красноречивото отрязване от въпросната девойка не е сигнал, че бърка ами е едва ли не просто въпрос на малшанс, че този път не му се е отворил парашута и като цяло си е на прав път със стратегията "Здрасти". Здрасти и so what? Kакво като коч компанията му се е била омешала в тълпата докато накрая се е залепила до група ученички, защото са загорели 25 годишни чички? Поне да ги бяха черпили и автора да беше обелил 1 приказка с въпросната девойка. На сутринта какво точно е очаквал да се случи? Тази да се влюбила в него както приказката за Пепеляшка затова, че е въртял мазни гюбеци цяла вечер с бира в ръка и се е "раздавал" ли? Знам, че може би ти и автора сте в грешката да правите паралел между чалготеката и селския мегдан, на който младите танцуват в народни носии докато не се "вземат", но тази архаична селска традиция не е пренесена буквално в Студентски град, а е малко видоизменена. И по конкретно, не е достататъчно младите само трябва да въртят гюбеци и да се потят, за да убедят пияното момиче до тях да им духа, а трябва да се постарят малко повече, за да му се докажат. Така както стандарта в града е по-висок от този на село, така и в една дискотека трябва да покажеш на момичето, че струваш повече от едни гюбеци и една бира. И да предположим, че не го е отрязала заради възрастта и външността и дори в името на конкретния пример кажем, че девойката си е малка парантия, която действително си търси някой батко за секс. Какво предимство има той, ако не може да й предложи елементарни неща, които една малка разпоретина като нея иска като например елементарните възможности поне да я черпи с нещо? Били са в дискотека, а той се е доказал като някакъв навлек, скъсаняк и елементарник мислещ си, че колкото по-добре ги върти гюбеците, толкова по-високи шансове има. По никакъв начин не се е откроил от всички останали бедни студенти и мазници в дупката, в която са били. А и не на последно място, след като тя му е разгледала снимките във фейсбук и го е разкарала е от ясно по-ясно какъв е случая. И дори да оставим в страни факта, че "Здрасти" и "имаш красиви очи" са най-тъпите шаблонни фрази, тя просто не е била привлечена по никакъв начин. Фейсбук е като морето, в което има много риба и просто не е останала впечатлена. Бас държа обаче, че ако автора имаше снимки, на които разпуска на някоя яхта, кара скъпа кола или се е снимал как държи волана й, а на ръката си носи часовник за 40 бона малкия миндил е щял да захапе въдицата още преди да й е писал "Здрасти"...

fire_magic
10-16-2018, 11:09
Опрекнах за това, че не и е казал нищо в дискотеката, а след това е решил да и пише правейки и банални комплименти. Казах и, че дискотеките са пропаднало място. Човек като ти чете коментара остава с впечатлението, че всички студенти са едва ли не девствени понеже са бедни и няма с какво да привлекът вниманието на момичетата, че даже и на разпоретините. Изобщо издигате парите на извънземно ниво. (да се чуди човек как се шлякат от 13-14 годишни пускайки на неадекватни и безпарични 14-15 годишни момченца) Мислиш ли, че дори да носи часовник за 40 бона малката курва може да разпознае дали е фейк или не. Всеки може да се снима и да се направи, че притежава нещо скъпо във фейсбук. А на реално богатият човек никога не му е притрябвала такава отрепка и дори не би отишъл на такова място. Следователно наистина ли мислиш, че критерият на малките пикли пък дори и на по-пораснали е толкова висок? Те едва ли някога ще имат честта изобщо да срещнат такъв човек, камо ли да им обърне внимание... Самите те го знаят.

Иначе това хич не е банално, отиваш при непозната и предлагаш да я черпиш питие. Нищо банално. Просто гориш с някви къси кинти мислейки си, че имаш по-голям шанс да я забиеш. Изобщо не е натегаческо и банално, не. Показваш класа и преумущество пред останалите, или че си загорял и в името на надеждата да ебеш си готов да се разделиш с 5-10-20лв? Може и директно да ти откаже с "Оо, я се разкарай, аз не съм такава" Тази възрастова група 17-21 неуравновесена и не знае какво точно иска, виж ако беше 25-30 годишна можеше с една почерпка и да ходят да си правят кефа някъде но истината е, че малките пикли не знаят какво точно искат поради една или друга причина и в тези години чакат принцовете на бели коне. След като не се получи, много бързо разбират какво е добре и си коригират капризите.

anonymous1043668
10-16-2018, 11:49
...и едно намусено скръстило ръцете момиче (около 17/18г) ми хвана погледа. Смисъл иска не иска се открояваше една такава умърлушена, сериозен поглед.

Еми има и такива момичета.И аз се държа по същия начин като задник докато другите момичета около мен са едни весели,засмяни и т.н.Може просто да не иска да си има приятел или ти да не си и симпатичен..

-Здрасти,
- Seen,
хмм, така и така няма да стане работата поне да и кажа поне за какво и пратих покана:
-имаш.. уникални очи... прекрасна усмивката.. (мн рядко да напиша на някоя нещо подобно)
- Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока
Вижда се ,че иска да в оставиш.Не се занимавай с нея..

TrollFactory
10-16-2018, 13:03
Човек като ти чете коментара остава с впечатлението, че всички студенти са едва ли не девствени понеже са бедни и няма с какво да привлекът вниманието на момичетата, че даже и на разпоретините.
Не съм говорил за всички студенти. Има си и пинизлии, на които им връзва, а авторът не е от тях и аз просто хайлайтнах неговите грешки.


Изобщо издигате парите на извънземно ниво. (да се чуди човек как се шлякат от 13-14 годишни пускайки на неадекватни и безпарични 14-15 годишни момченца)
Виж сега, ако авторът правеше секс от 13-14-15 годишна възраст, значи щеше да е от пинизлиите и такава тема изобщо нямаше да е пуснал тук. Фактите обаче са, че не му се отваря парашута и той няма късмет дори с категорията на малките пикли, които описваш като уж най-неадекватни. Е, значи нещо му куца и то доста. На възраст от 25 той тепърва няма да става готин, така че може да наблегне поне на класическите неща, които могат да му помогнат и ще ги повторя накратко пак, ако подари някаква причина не можеш да стоплиш красноречието ми от по-горе. 1-во. Да не мята гюбеци цяла вечер очаквайки това да е привлекателно. 2-ро. Да си направи труда е щедър за момичетата, които харесва (т.е. да ги черпи. Неговият тип очевидно не са еманципирани интелектуалки, така че рискът да му откажат почерпките намалява. За 17 годишна пикла пък шансът да предложи да си поделят сметката е минимален, а като може да й предложи почерпка тя ще се впечатли от това, че е поне батко с възможности, които са по-големи от тези на ебачите от нейната възрастова група).


Мислиш ли, че дори да носи часовник за 40 бона малката курва може да разпознае дали е фейк или не. Всеки може да се снима и да се направи, че притежава нещо скъпо във фейсбук.

Виж, тук говорим за тактика. Никой няма да го слага на детектор на лъжата. Много изопачаваш нещата без да вникваш в това, което казвам. Но да поставим нещата така: Негов профил със снимки, на които се е снимал в хола със соц гарнитурата как боде кюфтенца срещу профил с хубава кола и часовник (макар и фалшив). Определено ще има разлика в съзнанието на средностатистическия миндил (пак повтарям, авторът не си е набелязал интелектуалка)


А на реално богатият човек никога не му е притрябвала такава отрепка и дори не би отишъл на такова място. Следователно наистина ли мислиш, че критерият на малките пикли пък дори и на по-пораснали е толкова висок? Те едва ли някога ще имат честта изобщо да срещнат такъв човек, камо ли да им обърне внимание... Самите те го знаят.
Човек, никой не ти говори за "реално богатите". Говорим за общо първо впечатление, с което на авторът да му връзва като на пич с поне средни финансови възможности за страната. А на малките пикли критерият им в това отношение със сигурност ще се завиши за онези, които реално не могат да изпъкнат на външност. Индивидите в тази въпросна група на "ръбове от към визия", към която хипотетично спада и нашият герой от темата, трябва да разчита на някакъв друг коз, ако са лишени от такъв естествен чар и този случай парите (стандарта) биха свършили перфектна работа за замазване на положението. (Малкият миндил щеше да си каже "Брей, може да е ръб, но пък гледай, че ме черпи. Има потенциал, ако случайно се навия да походим заедно известно време..."



Иначе това хич не е банално, отиваш при непозната и предлагаш да я черпиш питие. Нищо банално. Просто гориш с някви къси кинти мислейки си, че имаш по-голям шанс да я забиеш. Изобщо не е натегаческо и банално, не. Показваш класа и преумущество пред останалите, или че си загорял и в името на надеждата да ебеш си готов да се разделиш с 5-10-20лв?
Да, добре. Изобщо дай по-добре никакви кинти да не отделя, защото ще е "натегаческо". По-добре ще да е викаш, да разчита само на естествения си чар в чалготеката или именно този прекрасен натурален вид на прошляк без пари, с очертания от пот под мишниците от "разденсване". Смело да пристъпи и да почне да се "запознава". Те пичките венга ще си кажат "щом толкова добре разденсва, леле какъв ще е в леглото!...". Само дето авторът вече е опитвал тази тактика (предполагам многократно) и резултатът е че пуска теми в тийнпроблем. Мацките нито са оценили неговите движения, нито е завел досега някоя в леглото по този начин дори и по случайност.


Може и директно да ти откаже с "Оо, я се разкарай, аз не съм такава" Тази възрастова група 17-21 неуравновесена и не знае какво точно иска, виж ако беше 25-30 годишна можеше с една почерпка и да ходят да си правят кефа някъде но истината е, че малките пикли не знаят какво точно искат поради една или друга причина и в тези години чакат принцовете на бели коне :D След като не се получи, много бързо разбират какво е добре и си коригират капризите.

Чакат те "принцовете на бели коне". Не виждаш ли как си противоречиш само в едно мнение? Хем по-горе казваш, че се плющят като идиоти всички 13-14-15 годишни, хем, че чакат избрания... Почерпката е просто стръв и трябва да можеш да си я позволиш. Ако откаже, по-скоро отказва свалката като цяло. Ако се навие да играе тази класическа игра, значи всичко е наред и почвата е опипана, така да се каже... Дай на автора друга идея за свалка тогава като класиките не ти допадат, нали си големия разбирач?

fire_magic
10-16-2018, 17:37
"Чакат те "принцовете на бели коне". Не виждаш ли как си противоречиш само в едно мнение? Хем по-горе казваш, че се плющят като идиоти всички 13-14-15 годишни, хем, че чакат избрания... "
Да, имах предвид, че в началото 14-15 годишни имат връзки, да пробват какво е секс и т.н. остават разочаровани след няколко. Всичките им близки и приятели им казват "Не бързай, съвсем скоро ще се появи подходящия" и те слушкат донякъде, стават малко резачки на всеки да си вдигнат самочувстието. Масово твърдя, че го има това. Нали знаеш и лафа за путката, че над 90% от жените няма какво друго да предложат и като ти я дадът очакват нещо голямо в замяна? В тия години е доста изявено, тя си мисли "О, сега съм най-млада и хубава, кога ако не сега ще си хвана някой свестен и евентуално да си уредя живота"

"Мацките нито са оценили неговите движения, нито е завел досега някоя в леглото по този начин дори и по случайност."
Това за гюбеците в дискотеките също не съм го толерирал ни най-малко, ти ми го приписа все едно...и защото? Колко е завел в леглото си какви са и как, само той знае... Ако му се ебе винаги има лесно и ефективно решение, отива директно при курви срещу заплащане без да се натоварва и прави на някакъв. Платената любов винаги излиза по-евтино. Нещата са ясни, прости и ефективни. Не се правиш на клоун и знаеш какво получаваш в замяна. Не си ангажиран с нищо. Не виждам с какво малките неадекватни кучки са по-добри от една платена курва, особено ако търсиш само секс.

"Дай на автора друга идея за свалка тогава като класиките не ти допадат, нали си големия разбирач?"
Не искам да ти влизам в контра за всичко, макар, че мога, но не ми допада. Само ще спомена, че нещо банално реши да маскираш като класическо. Не е проблем. То баналните неща са си класически... Ти каза, че еди какво си е банално, и му предложи нещо също толкова, ако не и повече. По-банално ли е да и пишеш "Здравей" след, което се опитваш да започнеш някакъв нормален разговор или да отиваш да се предлагаш с питие с цел "Аре ми врътнеш един свирчок в кенефа за тая почерпка, щот за кво мислиш ти я правя?" Не е нужно да го казваш или нещо подобно, но като даваш нещо караш другия да се чувства длъжен с нещо нали? В кой случай си по-досаден, жалък или нормален? --- Зависи от гледната точка
Зависи и какво търсиш в случая, нещо набързо или внезапно си хлътнал и решил, че тя може да бъде любовта на животът ти и не искаш да те помисли за пълен идиот?! Всяка ситуация е строго индивидуална... Всяка жена би реагирала различно. Не мога да давам универсални съвети нито пък мисля, че някой друг може... Хубаво черпиш я питие, тя ти благодари и после какво? Изобщо въпросът в успеха на свалката не е толкова до тези неща, а в самия разговор , дали ще те намери за забавен, тъп, клоун, сдуханяк, пичага или нещо друго спрямо нейните разбирания, ... Когато тръгнеш да я черпиш тя вече знае защо искаш да го направиш. В смисъл вече си ясен. Всичко е ясно, но това нищо не значи. Нямам против цялото нещо, просто казвам, че също е банално. Може просто да си има приятел, ние тук я изкарваме супер долна без да знаем нищо за нея. Автора пробвал 1 път сдухал и почнал да се оплаква къде е проблема с жените... Основният проблем в действията или бездействията му е, че на живо не й е казал нищо, а после и прави някакви да кажем класически комплименти :D от нищото се едно в диското се е направил на ударен или по-скоро е нямал достатъчно топки да й каже каквото и да е било.

Грозния
10-16-2018, 17:53
Празните приказки са най-вече от теб. Подстрекаваш автора да си мисли, че красноречивото отрязване от въпросната девойка не е сигнал, че бърка ами е едва ли не просто въпрос на малшанс, че този път не му се е отворил парашута и като цяло си е на прав път със стратегията "Здрасти". Здрасти и so what? Kакво като коч компанията му се е била омешала в тълпата докато накрая се е залепила до група ученички, защото са загорели 25 годишни чички? Поне да ги бяха черпили и автора да беше обелил 1 приказка с въпросната девойка. На сутринта какво точно е очаквал да се случи? Тази да се влюбила в него както приказката за Пепеляшка затова, че е въртял мазни гюбеци цяла вечер с бира в ръка и се е "раздавал" ли? Знам, че може би ти и автора сте в грешката да правите паралел между чалготеката и селския мегдан, на който младите танцуват в народни носии докато не се "вземат", но тази архаична селска традиция не е пренесена буквално в Студентски град, а е малко видоизменена. И по конкретно, не е достататъчно младите само трябва да въртят гюбеци и да се потят, за да убедят пияното момиче до тях да им духа, а трябва да се постарят малко повече, за да му се докажат. Така както стандарта в града е по-висок от този на село, така и в една дискотека трябва да покажеш на момичето, че струваш повече от едни гюбеци и една бира. И да предположим, че не го е отрязала заради възрастта и външността и дори в името на конкретния пример кажем, че девойката си е малка парантия, която действително си търси някой батко за секс. Какво предимство има той, ако не може да й предложи елементарни неща, които една малка разпоретина като нея иска като например елементарните възможности поне да я черпи с нещо? Били са в дискотека, а той се е доказал като някакъв навлек, скъсаняк и елементарник мислещ си, че колкото по-добре ги върти гюбеците, толкова по-високи шансове има. По никакъв начин не се е откроил от всички останали бедни студенти и мазници в дупката, в която са били. А и не на последно място, след като тя му е разгледала снимките във фейсбук и го е разкарала е от ясно по-ясно какъв е случая. И дори да оставим в страни факта, че "Здрасти" и "имаш красиви очи" са най-тъпите шаблонни фрази, тя просто не е била привлечена по никакъв начин. Фейсбук е като морето, в което има много риба и просто не е останала впечатлена. Бас държа обаче, че ако автора имаше снимки, на които разпуска на някоя яхта, кара скъпа кола или се е снимал как държи волана й, а на ръката си носи часовник за 40 бона малкия миндил е щял да захапе въдицата още преди да й е писал "Здрасти"...
Велико :) !


Не съм говорил за всички студенти. Има си и пинизлии, на които им връзва, а авторът не е от тях и аз просто хайлайтнах неговите грешки.


Виж сега, ако авторът правеше секс от 13-14-15 годишна възраст, значи щеше да е от пинизлиите и такава тема изобщо нямаше да е пуснал тук. Фактите обаче са, че не му се отваря парашута и той няма късмет дори с категорията на малките пикли, които описваш като уж най-неадекватни. Е, значи нещо му куца и то доста. На възраст от 25 той тепърва няма да става готин, така че може да наблегне поне на класическите неща, които могат да му помогнат и ще ги повторя накратко пак, ако подари някаква причина не можеш да стоплиш красноречието ми от по-горе. 1-во. Да не мята гюбеци цяла вечер очаквайки това да е привлекателно. 2-ро. Да си направи труда е щедър за момичетата, които харесва (т.е. да ги черпи. Неговият тип очевидно не са еманципирани интелектуалки, така че рискът да му откажат почерпките намалява. За 17 годишна пикла пък шансът да предложи да си поделят сметката е минимален, а като може да й предложи почерпка тя ще се впечатли от това, че е поне батко с възможности, които са по-големи от тези на ебачите от нейната възрастова група).



Виж, тук говорим за тактика. Никой няма да го слага на детектор на лъжата. Много изопачаваш нещата без да вникваш в това, което казвам. Но да поставим нещата така: Негов профил със снимки, на които се е снимал в хола със соц гарнитурата как боде кюфтенца срещу профил с хубава кола и часовник (макар и фалшив). Определено ще има разлика в съзнанието на средностатистическия миндил (пак повтарям, авторът не си е набелязал интелектуалка)


Човек, никой не ти говори за "реално богатите". Говорим за общо първо впечатление, с което на авторът да му връзва като на пич с поне средни финансови възможности за страната. А на малките пикли критерият им в това отношение със сигурност ще се завиши за онези, които реално не могат да изпъкнат на външност. Индивидите в тази въпросна група на "ръбове от към визия", към която хипотетично спада и нашият герой от темата, трябва да разчита на някакъв друг коз, ако са лишени от такъв естествен чар и този случай парите (стандарта) биха свършили перфектна работа за замазване на положението. (Малкият миндил щеше да си каже "Брей, може да е ръб, но пък гледай, че ме черпи. Има потенциал, ако случайно се навия да походим заедно известно време..."



Да, добре. Изобщо дай по-добре никакви кинти да не отделя, защото ще е "натегаческо". По-добре ще да е викаш, да разчита само на естествения си чар в чалготеката или именно този прекрасен натурален вид на прошляк без пари, с очертания от пот под мишниците от "разденсване". Смело да пристъпи и да почне да се "запознава". Те пичките венга ще си кажат "щом толкова добре разденсва, леле какъв ще е в леглото!...". Само дето авторът вече е опитвал тази тактика (предполагам многократно) и резултатът е че пуска теми в тийнпроблем. Мацките нито са оценили неговите движения, нито е завел досега някоя в леглото по този начин дори и по случайност.



Чакат те "принцовете на бели коне". Не виждаш ли как си противоречиш само в едно мнение? Хем по-горе казваш, че се плющят като идиоти всички 13-14-15 годишни, хем, че чакат избрания... Почерпката е просто стръв и трябва да можеш да си я позволиш. Ако откаже, по-скоро отказва свалката като цяло. Ако се навие да играе тази класическа игра, значи всичко е наред и почвата е опипана, така да се каже... Дай на автора друга идея за свалка тогава като класиките не ти допадат, нали си големия разбирач?Браво, разби го!
Евалата!

fire_magic
10-16-2018, 17:58
Няма що бе Грозния, разбит съм, съсипан и съкрушен :D
Всеки си казва мнението, не спори и не се бие с никого, ама какво да ти се обяснява на теб :D
Ти какво, търсиш си приятели ли и решаваш първо да му излижеш топките? Дали е добра стратегия? :D

fire_magic
10-16-2018, 20:24
И какво говориш за града и провинцията, София е най-голямото село, там са най-големите селяци, позьори и прошляци. Масово хората със средни финансови възможности за страната живеят на ръба на мизерията. Живеещи в София с около 1000 заплата мъкнат зимнини и продукция от семейство и роднини живеещи в провинцията, по селата. (това го правят всички, не само бедни български студенти), дори и така едвам свъртат двата края като си оправят сметките. В Бг е масова мизерия и в същото време позьорщина. Ще иде да набие 20лв в някаква отрепка за пиене с надеждата да я ебе, после ще си маже филии с лютеница вместо да яде месо или нещо по-ползотворно. Това е грозната действителност. Студент издържащ го техните пък дори и да работи, ще иде да покаже класа(или средна финансова възможност, което дори да похарчиш кинтите, може да си ги взел на заем от приятел и да имаш няколко кредита, но важно е да се опиташ да се направиш на някакъв , нали?) Кому е нужна тази заблуда и фалш. И тя би останала с впечатление, че има кинти само ако е безмозъчен кавун. Похарчил 20-50 кинта, после ще гладува, поза. По-добре иди еби някоя курва и не се занимавай с глупости, щото после ще си го изкарваш на момичетата :D . Но не, трябва да се каже, че платените момичета са лошо нещо и трябва да се тормозиш и занимаваш с глупости... Ако всяка знаеше, че би предпочел компанията на някоя платена курва, а не нейната, което е и често срещан факт вече заради глупостите и капризите дали щеше да ти се прави, а? Заради някаква малка общоприета грешчица да те среже или просто си бил по-срамежлив и не си имал смелостта да я заговориш какъвто може би е случаят. Когато искаш секс, отиваш и правиш секс, когато искаш сериозна връзка се въоръжаваш със сериозно търпение и си трябва да си готов на доста компромиси и жертви.

Правил съм това с питиетата и ми се е случвало да черпя стабилно, след малко да ми обясни, че всичко е много найс, но си има сериозен приятел, който много я ревнувал по-принцип. От тогава малко я намразих тази стратегия, защото след това се чувстваш като тъпанар. :D И си мисля неща от сорта "Ами овца като си имаш сериозен приятел на когото държиш, и който много те ревнува, пък не приемай почерпката тогава?!?, Аз тука не съм дошъл да бия и чукам приятелят ти" И след малко идва някъв паляк с още 4-5 себеподобни путки и дори може да си позволи да ти направи някои забележки: кой си, ти къв си, как смееш да черпиш неговата сериозна приятелка, защо?, ти не знаеш ли , че те са заедно?!? -Да брат, света се върти около теб и твоята овца, всички за вас говорят.
С това питие излизаш като балък, който си мята кинти на вятъра с цел да направи някакво ?!?кой знае какво впечатление, както и си е. Кой както иска... Или любимото ми "Ми аз тук съм с една приятелка, ако искаш да ме почерпиш трябва да почерпиш и нея щото тя нещо да не се разстрои, еди кво си..." Ми ок, ако трябва цялото заведение ще почерпя.......Само и само да ми дадеш шанса да се боря за възможността да си вкарам члена в божествената ти вагина.....бах мааму.
Филма е пълен с тия питиета.
Трупа се бързо xp общо взето :D

polqk2000
10-16-2018, 23:11
Еми има и такива момичета.И аз се държа по същия начин като задник докато другите момичета около мен са едни весели,засмяни и т.н.Може просто да не иска да си има приятел или ти да не си и симпатичен..

Вижда се ,че иска да в оставиш.Не се занимавай с нея..



Ами да аз просто исках да кажа това което мисля, и на нея и го написах, но след като това е нейната реакция окей. Не съм се натягал повече.

Не знам само защо колегите по-горе развиха теории за това кой беден, кой богат, кой как трябва да се държи. Тук конкретно показах,че не съм от този тип и целта на излизането ми не е била да забия поредния миндил в дискотеката. Видях различно държание на момиче което се отличаваше, винаги различното/нестандартното ми е хващало окото, реших да опитам най-приятелски да видя какво ще стане.

Да направил съм грешка,че е била твърде малка,( реално това го разбрах чак на сутринта),че не съм я заговорил още на момента, може би,че не съм я почерпил.

fire_magic
10-16-2018, 23:26
- Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока

и какво стана след това, блокира ли те? Още ли сте приятели във фейсбук? :D


Да направил съм грешка,че е била твърде малка,( реално това го разбрах чак на сутринта),че не съм я заговорил още на момента, може би,че не съм я почерпил.

Ти каква реакция очакваше след това, което си надробил? Пишеш й 2 комплимента и излизате заедно някъде, тя захласната по теб?
Можеше и да продължиш да пишеш нещо от сорта на "Оф, не съм играч, просто ти ме грабна най-много от всички момичета в дискотеката" Или нещо от сорта. Някакви нормални неща. И ако те пита защо не си я заговорил в дискотеката винаги можеш да кажеш, че е било много шумно, по-принцип не си падаш по такива места, бил си в шашинг от нейната неземна красота и не си могъл да обелиш и дума, Lol , ... Ако те пита това показва все пак, че има някакъв интерес, ето на, пита те защо не си я заговорил?! Сърдита е и затова те наказва с разкарване... Аре действай там. То с бездействие, ако ставаше. Винаги могат да се фикснат някои грешки. Но, ако не те харесва като цяло или си има приятел... е по-сложно.

Можеш ли да говориш изобщо или си спечен на пес? :D

TrollFactory
10-17-2018, 07:30
И какво говориш за града и провинцията, София е най-голямото село, там са най-големите селяци, позьори и прошляци.
Всичките ми примери бяха свързани със съвсем друго явление (селянията и погрешно оцененото самочувствие на средностатистическите прошляци в Студентски град), но думите производни от "село" очевидно отключват някакъв твой защитен механизъм по дефолт и ти побърза да си извадиш комплексите на показ по темата за прованса обръщайки темата на 180 градуса започвайки да ми говориш с най-старите и изтъркани шаблони като "София е най-голямото село". Е, твоят град по-културен ли стана, инфраструктурата ли му се подобри или пък и двете заедно и т.н. след като повтори тази мантра, която въпреки, че всички от прованса повтарят, в същото време бутат себе си и своите деца на всяка цена, за да дойдат да живеят в столицата все едно, че тук е Америка? Има някакво противоречие между аргументи от този род и реалността, не мислиш ли? Със "селяни" (казвам го в кавички, защото селянин е начин на поведение и нямам нищо против трудещите се и изкарващи си хляба на село) София се пълни от провинцията. Повярвай ми, ако един стар гражданин застане до някой от прованса, ще си проличи кой от къде е още на първите 5 минути. Но нека не разгръщаме тази тема в момента. Нямам нерви за нея.


Масово хората със средни финансови възможности за страната живеят на ръба на мизерията. Живеещи в София с около 1000 заплата мъкнат зимнини и продукция от семейство и роднини живеещи в провинцията, по селата. (това го правят всички, не само бедни български студенти), дори и така едвам свъртат двата края като си оправят сметките.

Човек, що за глупости говориш? Ходят да мъкнат зимнини хората, които по принцип са си от село. Питай някой истински софиянец дали се занимава със зимнина. Фактът, че ми отвори темата за компотите си говори, че това си е твоя начин на живот, но на милиони други хора не е. Не ги натрапвай тези глупости за 1000-та лева заплата. Познавам много хора с доходи надхвърлящи по няколко пъти този. В София за 1000 лв ще работиш, ако маркираш стоки на някоя каса. Пълно е с работни места за хората, които не ги мързи. Разликата е там, че по прованса като цяло има голяма носталгия по комунизма. Ностаглия към "буркан икономиката" (не може да изкараш зимата, ако не вариш зимнина) и масовото чувство, че някой (например държавата) е длъжна да осигури плюскането задължително за без пари на всички. В столицата са много университетите, медицинските специалисти и прочее концентирани кръгове от интелектуалния капацитет на страната. По провинцията е имало тежка промишленост (заводи работещи на минус), в които хора от няколко поколения са работили и нищо друго не са знаели или можели. Превънати в търтеи сега мислят, че трябва да е като преди без да желаят да дадат каквото и да е от себе си. После завиждат на софтуерните инжинери, че взимат големи заплати докато те са очаквали, че щом са дошли в столицата и са записали някоя мързелива специалност като политология или икономика е трябвало да им върже за повече от 1000 лв на някоя каса... Светът не работи по този начин. Живеем в див капитализъм. Като си мързелив, знай си защо си в лайната и не се оплаквай.


В Бг е масова мизерия и в същото време позьорщина. Ще иде да набие 20лв в някаква отрепка за пиене с надеждата да я ебе, после ще си маже филии с лютеница вместо да яде месо или нещо по-ползотворно. Това е грозната действителност. Студент издържащ го техните пък дори и да работи, ще иде да покаже класа(или средна финансова възможност, което дори да похарчиш кинтите, може да си ги взел на заем от приятел и да имаш няколко кредита, но важно е да се опиташ да се направиш на някакъв , нали?) Кому е нужна тази заблуда и фалш. И тя би останала с впечатление, че има кинти само ако е безмозъчен кавун. Похарчил 20-50 кинта, после ще гладува, поза.
Ауу, големите пари дето са 20-50 кинта. :D Ми ще спести малко и ще вкара малко пози, нали е млад човек? Ти мислиш като някоя бабичка "За какво ми е да нося маркови обувки? Ще си взема гумени обувки за 10 лв. от Кауфланд!". И пак отваряш темата за плюскането с тия сравнения как видиш ли, щом е изялзал и е почерпил някоя мацка ще маже филии с лютеница вместо да яде месо. Разбирам, че темата за плюскането ви е любима на някои, но това не може всичко в живота да сравняваш така.


По-добре иди еби някоя курва и не се занимавай с глупости, щото после ще си го изкарваш на момичетата :D . Но не, трябва да се каже, че платените момичета са лошо нещо и трябва да се тормозиш и занимаваш с глупости... Ако всяка знаеше, че би предпочел компанията на някоя платена курва, а не нейната, което е и често срещан факт вече заради глупостите и капризите дали щеше да ти се прави, а? Заради някаква малка общоприета грешчица да те среже или просто си бил по-срамежлив и не си имал смелостта да я заговориш какъвто може би е случаят. Когато искаш секс, отиваш и правиш секс, когато искаш сериозна връзка се въоръжаваш със сериозно търпение и си трябва да си готов на доста компромиси и жертви.

Ами иди и направо си плати вместо да черпиш. Кой те е спрял? Въпрос на това какво те удовлетворява.


Правил съм това с питиетата и ми се е случвало да черпя стабилно, след малко да ми обясни, че всичко е много найс, но си има сериозен приятел, който много я ревнувал по-принцип. От тогава малко я намразих тази стратегия, защото след това се чувстваш като тъпанар.
Проблемът си е твой, че целият ти експириънс се свежда до някакво тъпо преживяване. Отрязала те, хубаво. Няма нужда да мишкарееш за напред. След като си решил и стотинка повече да не даваш на/за момиче, това си е твое решение. Но не може да налагаш категорично мнение тук.


:D И си мисля неща от сорта "Ами овца като си имаш сериозен приятел на когото държиш, и който много те ревнува, пък не приемай почерпката тогава?!?, Аз тука не съм дошъл да бия и чукам приятелят ти" И след малко идва някъв паляк с още 4-5 себеподобни путки и дори може да си позволи да ти направи някои забележки: кой си, ти къв си, как смееш да черпиш неговата сериозна приятелка, защо?, ти не знаеш ли , че те са заедно?!? -Да брат, света се върти около теб и твоята овца, всички за вас говорят.
Тук вече малко преиграваш. Като виждаш, че мацката е в заведението без своя приятел, значи ти нещо ти бъркаш в стратегията. Ако имаш кинти, а тя иска забавления, определено ще си тръгне с теб. Но ако си за 20-те лева (сигурно и по-малко, защото по начина ти на мислене се съмнявам да си я черпил за повече от 5), тя вече ще е разбрала за това до края на вашия разговор и тактично ще се измъкне с това, че си имала била приятел. Класика! Но, ако си изиграеш картите хубаво се съмнявам да откаже да излезе с теб. След като не можеш да й предложиш къде да отидете после, какво очакваш? Нещата се правят с предварителен план.


С това питие излизаш като балък, който си мята кинти на вятъра с цел да направи някакво ?!?кой знае какво впечатление, както и си е. Кой както иска... Или любимото ми "Ми аз тук съм с една приятелка, ако искаш да ме почерпиш трябва да почерпиш и нея щото тя нещо да не се разстрои, еди кво си..." Ми ок, ако трябва цялото заведение ще почерпя.......Само и само да ми дадеш шанса да се боря за възможността да си вкарам члена в божествената ти вагина.....бах мааму.
Филма е пълен с тия питиета.
Трупа се бързо xp общо взето :D
Никой не иска да черпиш цялото заведение. Това си е твоята мишкарска интерпретация на някаква ситуация, която мисля, че даже не ти се е случвала, но я даваш като пример само, за да ни убедиш в своята "правота".

Можеше и да продължиш да пишеш нещо от сорта на "Оф, не съм играч, просто ти ме грабна най-много от всички момичета в дискотеката" Или нещо от сорта. Някакви нормални неща.
Да, изгаря тя от желание да си губи времето да чете как авторът й се обяснява, че иска да в крайна сметка иска да я чука, но без да може да й предложи нищо друго по-интересно.


И ако те пита защо не си я заговорил в дискотеката винаги можеш да кажеш, че е било много шумно, по-принцип не си падаш по такива места, бил си в шашинг от нейната неземна красота и не си могъл да обелиш и дума, Lol
Даа, като каже точно това викаш въобще няма да си личи от 100 км неговото най-основно намерение към нея е просто да я чука. А тя моментално трябва да прояви интерес разбираш ли:

, ... Ако те пита това показва все пак, че има някакъв интерес, ето на, пита те защо не си я заговорил?!
Даа, 100 % ей сега ще прояви горещ интерес след като е разгледала профила му със снимките от 8-ми декември в хола със соц гарнитурата и как боде кюфтенца с още няколко загоряли типа с провинциално излъчване, които пият евтин концентрат.


Сърдита е и затова те наказва с разкарване... Аре действай там. То с бездействие, ако ставаше. Винаги могат да се фикснат някои грешки. Но, ако не те харесва като цяло или си има приятел... е по-сложно.
Даа, мнооого му е сърдита, а той трябва да й се разкае за това... Ако го направи, после обезателно ще станат нещата. Добре.

9999
10-17-2018, 08:16
Казваш, че си образован, но написаното от теб е бъкано с правописни, пунктуационни и смислови грешки. Аз специално трудно разбрах в началото какво си искал да кажеш. Думата "майтапДЖия" ми направи най-голямо впечатление. Много се надявам просто мисълта ти да тече твърде бързо и да не сварваш да пишеш (правилно), а не че не знаеш граматиката.

Много ми е интересно в кой град се развива действието и в коя дискотека. И защо реши, че е на седемнадесет?

polqk2000
10-17-2018, 10:43
- Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока

и какво стана след това, блокира ли те? Още ли сте приятели във фейсбук? :D



Ти каква реакция очакваше след това, което си надробил? Пишеш й 2 комплимента и излизате заедно някъде, тя захласната по теб?
Можеше и да продължиш да пишеш нещо от сорта на "Оф, не съм играч, просто ти ме грабна най-много от всички момичета в дискотеката" Или нещо от сорта. Някакви нормални неща. И ако те пита защо не си я заговорил в дискотеката винаги можеш да кажеш, че е било много шумно, по-принцип не си падаш по такива места, бил си в шашинг от нейната неземна красота и не си могъл да обелиш и дума, Lol , ... Ако те пита това показва все пак, че има някакъв интерес, ето на, пита те защо не си я заговорил?! Сърдита е и затова те наказва с разкарване... Аре действай там. То с бездействие, ако ставаше. Винаги могат да се фикснат някои грешки. Но, ако не те харесва като цяло или си има приятел... е по-сложно.

Можеш ли да говориш изобщо или си спечен на пес? :D


Хах, не ме е блокирала :D За какво повече трябва да и се обяснявам,че не съм играч и прочие.. щом това е нейното становище след един нормален комплимент окей.




Казваш, че си образован, но написаното от теб е бъкано с правописни, пунктуационни и смислови грешки. Аз специално трудно разбрах в началото какво си искал да кажеш. Думата "майтапДЖия" ми направи най-голямо впечатление. Много се надявам просто мисълта ти да тече твърде бързо и да не сварваш да пишеш (правилно), а не че не знаеш граматиката.

Много ми е интересно в кой град се развива действието и в коя дискотека. И защо реши, че е на седемнадесет?

Пиша през телефона и главно през свободното време (което ми е кът) и изобщо не се впрягам чак толкова за пунтуация и прочие, не пиша Дипломна работа за да се напрягам излишно.

Как реших ли ? ами нали я намерих в ФБ, снимки, дати, рожденни дни.

polqk2000
10-17-2018, 10:46
- Отговора беше Благодаря играч,ай намери си друга зеленоока

и какво стана след това, блокира ли те? Още ли сте приятели във фейсбук? :D



Ти каква реакция очакваше след това, което си надробил? Пишеш й 2 комплимента и излизате заедно някъде, тя захласната по теб?
Можеше и да продължиш да пишеш нещо от сорта на "Оф, не съм играч, просто ти ме грабна най-много от всички момичета в дискотеката" Или нещо от сорта. Някакви нормални неща. И ако те пита защо не си я заговорил в дискотеката винаги можеш да кажеш, че е било много шумно, по-принцип не си падаш по такива места, бил си в шашинг от нейната неземна красота и не си могъл да обелиш и дума, Lol , ... Ако те пита това показва все пак, че има някакъв интерес, ето на, пита те защо не си я заговорил?! Сърдита е и затова те наказва с разкарване... Аре действай там. То с бездействие, ако ставаше. Винаги могат да се фикснат някои грешки. Но, ако не те харесва като цяло или си има приятел... е по-сложно.

Можеш ли да говориш изобщо или си спечен на пес? :D


Хах, не ме е блокирала :D За какво повече трябва да и се обяснявам,че не съм играч и прочие.. щом това е нейното становище след един нормален комплимент окей.




Казваш, че си образован, но написаното от теб е бъкано с правописни, пунктуационни и смислови грешки. Аз специално трудно разбрах в началото какво си искал да кажеш. Думата "майтапДЖия" ми направи най-голямо впечатление. Много се надявам просто мисълта ти да тече твърде бързо и да не сварваш да пишеш (правилно), а не че не знаеш граматиката.

Много ми е интересно в кой град се развива действието и в коя дискотека. И защо реши, че е на седемнадесет?

Пиша през телефона и главно през свободното време (което ми е кът) и изобщо не се впрягам чак толкова за пунтуация и прочие, не пиша Дипломна работа за да се напрягам излишно.

Как реших ли ? ами нали я намерих в ФБ, снимки, дати, рожденни дни.

9999
10-17-2018, 10:49
Не целя да те обиждам. А това в кой град се случва? И в коя дискотека?

fire_magic
10-17-2018, 13:42
бла, бла бла, аз съм богат, умен, интелектуалец, всичко ми се получава, защото имам гениален план, ти не си почерпил момиче с повече от 5 лв, защото си беден, нямаш какво да й предложиш, тя го усеща и те отрязва

Защо се опитваш да ме нападаш лично, аз не съм го направил, споделям някакво мнение и мисли, не държа да убеждавам никой в тях, за разлика от теб? :D За протокола, похарчих около 30, ама само за протокола, не мисля да го обсъждам повече... Нито да коментирам финансовите си възможности и перспективи и колко съм готов да профукам по някоя случайна непозната... :D


...
Ти пък какво толкова предложи, освен почвай с почерпките и се прави на мъж с възможности?

fire_magic
10-17-2018, 13:48
Хах, не ме е блокирала :D За какво повече трябва да и се обяснявам,че не съм играч и прочие.. щом това е нейното становище след един нормален комплимент окей.
Ми ддз, ако искаш и не ти пречи. Поне може да тръгне накъв разговор. Ти кво иначе можеш да й кажеш? Нищо. Сдухваш и забравяш за нея, независимо колко си я харесвал.

TrollFactory
10-17-2018, 13:52
Защо се опитваш да ме нападаш лично, аз не съм го направил, споделям някакво мнение и мисли, не държа да убеждавам никой в тях, за разлика от теб?
Не, не съм нападал лично. Но наистина разликата между мен и теб е от земята до небето. Ти например фалшифицираш казаното от мен в цитатите, които ползваш с цел да заблудиш читателите. Аз не бих паднал толкова ниско.


Ти пък какво толкова предложи, освен почвай с почерпките и се прави на мъж с възможности?
Ми много неща го посъветвах, но как да ги перефразирам, за да ги разбереш и ти и той? Просто е безмислено да се хабя, за да повтарям едно и също. Който разбрал, разбрал! А и ти очевидно се палиш и коментираш само нещата, които някак си вътрешно те стягат (са ти комплекс), когато дори рандом разговор бегло ги засегне, а в действителност те нито са отнесени към теб в съответния момент, нито ти, ако допуснем, че посмееш да претендираш за средна интелигентен, би трябвало да им се връзваш. Но както и да е. Очевидно водя този спор с индивид, който няма желание да признае елементарна победа. Предпочиташ да заливаш с боза темите? Ок, няма да те репликирам повече. Чувствай се във вихъра си с невероятните си съвети! В крайна сметка авторът ще прецени сам кого да послуша.

fire_magic
10-17-2018, 14:19
Не, не съм те нападал лично. Но наистина разликата между мен и теб е от земята до небето. Да, ти си на земята, а аз на небето, примерно.


"Ми много неща го посъветвах, но как да ги перефразирам, за да ги разбереш и ти и той? Просто е безмислено да се хабя, за да повтарям едно и също."
Какво друго си казал тогава, пишеш 2 тона лайна и хипотетични предположения, за които могат да се използват и 2 изречения. Правиш анализ на ситуацията според твоята гледна точка на нея и т.н.
Аз да претендирам за средно интилигентен? Нямам претенции да претендирам да влизам в която и да е група. И изобщо не ме интересува кой за къде би ме определил, че спадам. Не виждам с това как помагаш по темата, освен по желанието си да убедиш някой в нещо, че ти си човека! Ти си интелитентния, знаещия, можещия, влизаш в спор който дори не се води и печелиш елементарно естествено!
Аз спор не съм водил, но ти явно водиш :D. Хйде кажи, какво друго реално си казал тогава, освен почвай с почерпките и се прави на мъж с възможности за да ти върже евентуално. За какво толкова друго има да те послуша автора? Явно държиш да убедиш някой в нещо и, че печелиш нещо някъде си, кой знае каква си мишка в действителност със самочувстие до небесата...

fire_magic
10-17-2018, 14:21
Не, не съм нападал лично. Но наистина разликата между мен и теб е от земята до небето. Ти например фалшифицираш казаното от мен в цитатите, които ползваш с цел да заблудиш читателите. Аз не бих паднал толкова ниско.


Ми много неща го посъветвах, но как да ги перефразирам, за да ги разбереш и ти и той? Просто е безмислено да се хабя, за да повтарям едно и също. Който разбрал, разбрал! А и ти очевидно се палиш и коментираш само нещата, които някак си вътрешно те стягат (са ти комплекс), когато дори рандом разговор бегло ги засегне, а в действителност те нито са отнесени към теб в съответния момент, нито ти, ако допуснем, че посмееш да претендираш за средна интелигентен, би трябвало да им се връзваш. Но както и да е. Очевидно водя този спор с индивид, който няма желание да признае елементарна победа. Предпочиташ да заливаш с боза темите? Ок, няма да те репликирам повече. Чувствай се във вихъра си с невероятните си съвети! В крайна сметка авторът ще прецени сам кого да послуша.

Ти малоумен ли си, кое не е отнесено към мен? Позволи си да кажеш, че едва ли съм почерпил в дадената ситуация момичето с повече от 5лв, което не е така, но това с каква цел е въобще? Коментираш мои евентуални действия, които не са така, критикуваш ги но това не е отнесено към мен. Що са нелеп идиот си? И всичко това само за да убедиш някой в нещо. Путка си.

TrollFactory
10-17-2018, 14:43
Ти малоумен ли си, кое не е отнесено към мен? Позволи си да кажеш, че едва ли съм почерпил в дадената ситуация момичето с повече от 5лв, което не е така, но това с каква цел е въобще? Коментираш мои евентуални действия, които не са така, критикуваш ги но това не е отнесено към мен. Що са нелеп идиот си? И всичко това само за да убедиш някой в нещо. Путка си.
Айде тихо там, въшкар! Какво ти евентуално твое действие като ти сам си сподели малоумното мнение, че почерпките са пари на вятъра? Комплексите ти си личат от километри! Но аз, за съжаление, не мога да направя нищо повече за теб освен да те иронизирам с надеждата, че това помогнало поне малко на теб или на някой друг като теб. Ти си нелеп, защото вадиш комплексите си на преден план и се опитваш да ги маскираш като положителни качества. Например скръндза и прошляк за теб е = на "Не хабя излишни пари, т.е. съм хитър. Те пускат и за без пари". Освен всичко друго ти казваш, че обезателно трябва да разичташ на зимнина и не можеш да си представиш как е възможно в България да живеят и хора с над 1000 лв доход. Балък! Бедняк (но и в мисленето! Има бедни, но поне интелигентни хора за разлика от теб) и прочее епитети няма да ми стигнат, за да те опиша подобаващо. Ай сиктир! Изби те на някаква селска чест и не зная точно заради какво... Гледай си компотите и зимнината там и не точи много лиги по София, че се препълни. (Не казвай, че не ти е заветна цел... От толкова много неща, които издаде неволно и дори неповикан да се обадиш просто си личи, че изпитваш някакви дълбоки комплекси на тема прованса срещу София)...
Хайде, чиба! Стига си лаел по мой адрес! Никога няма да ме стигнеш! Нито след 10, нито и след 1000 години!

fire_magic
10-17-2018, 15:18
:D :D :D
Ще умра от смях, давай, продължавай. Ти каза , че няма да репликираш повече! :D
Ти изгаряш от желание автора да те послуша за нещо си и като цяло да убедиш хората в нещо докато аз не, мен достатъчно хора ме слушат в ирл!
Ти се засегна и разбунтува от неща които съм написал като цяло за страната, които са факт. И аз не се кефя на факта, че в бг е масова немотия, но ти и реши да го отричаш? Имаш ли представа колко милиона българи са извън България главно поради тази причина, малко лайно такова? И говорех за 1000лв в за в София, че са малко, а масово по толкова се взима! Ти реши да припишеш на мен, че аз спадам някъде си, засегнал съм се и т.н. Да бе, сигурно. :D Някъде там из твоята глава или дори не и там, просто така ти изнася иначе няма за какво да се хванеш да измислиш. Това ти е стратегията бунак фалшив! :D
Говоря, че масово се взима по толкова, не че не съществуват хора изкарващи повече, но ти си неадекватно лайно. :D
Нямам против почерпките, казвам че си имат и недостатъци и то не главно финансови, и че също са банални!.
Tи си скапан въшкар, ето винаги не си по темата и се занимаваш лично с мен, решавайки, че така ще убедиш някого в твоята правота? Не на мен тези, путьо !. Докога ще си измисляш "факти" за мен с тази цел? Ти мислиш, че не съм почерпил, ти мислиш, че аз съм нямал 5 лв, ти мислиш, че еди какво си дори не ми се е случвало, може би защото на теб не се е?. - Не, ти си безмозъчно лъжливо лайно, което не може да мисли. И в същото време ми твърдиш, че това не се отнасяло за мен? Путка смотана мазна...
"Просто е безмислено да се хабя," Личи си, че се хабиш, докато аз релаксирам и си правя гаргара. :D Всичко това с цел да убедиш себе си и най-вече някой друг, че си прав. (Първо очерняваме другия измисляйки си "факти" за него, после казваме, ето затова мнението му не струва.) Не, че в този форум влизат повече от 10-15 човека, но ти ги чувстваш като 2000. :D Ти не просто стреляш на посоки, много повече. Всичко при теб е измислици, поза, лъжи и прибързани много удобни заключения. Жалко, че дори не си близо до реалността! :D Правиш си някакви много удобни заключения винаги и си вярваш на 100%, това е.
Какво да ти стигам на тебе, прошляк, на колко години си, какво си постигнал? :D Или да приема,че си Бойко Борисов? :D

fire_magic
10-17-2018, 15:39
Хайде, чиба! Стига си лаел по мой адрес! Никога няма да ме стигнеш! Нито след 10, нито и след 1000 години!
Като се правиш на велик е хубаво да го докажеш поне малко, не мислиш ли?
Или ще покажеш снимка хванал волана на някое ламбо и всичи трябва да ти се преклоним? Палячо, проститутка , лъжец... Това ти е начина на мислене, показа го със съветите си, да се снима например автора в скъпи коли,яхти за фейсбук, да се опита да заблуди успешно някой, че е успешен мъж с възможности. Курвенско мислене! Пълен фалш от кореняка софиянец?!

fire_magic
10-17-2018, 17:36
"По провинцията е имало тежка промишленост (заводи работещи на минус), в които хора от няколко поколения са работили и нищо друго не са знаели или можели. Превънати в търтеи сега мислят, че трябва да е като преди без да желаят да дадат каквото и да е от себе си."

Хем казваш, че ходят да работят и са работили, хем се превръщат в търтеи. :? Може би за да не станеш търтей не трябва да работиш? :? Запада ни принуждава да махнем заводите, за да не им бъдем конкуренция. Заводи не могат да работят на минус, освен ако не се ръководят от някой като теб. И след като прочетеш това не ми говори, че съм от хората, които много искат комунизъм и т.н., твърдо против него съм.

"като ти сам си сподели малоумното мнение, че почерпките са пари на вятъра?"
Не изцяло и не винаги, но могат и да бъдат, както можеш да си навлечеш и други проблеми. Защо непременно ги обожествяваш като нещо прекрасно? Доста си еднозначен, пък за интелектуалец се имаш... Глупак...

Грозния
10-17-2018, 18:39
Да, ти си на земята, а аз на небето, примерно.Току що сам призна че си неадекватен!
Буквално!

пишеш 2 тона лайна и хипотетични предположения, за които могат да се използват и 2 изречения. Нима?!
Първо виж себе си!

fire_magic
10-17-2018, 20:32
^слабоумник, изчезни :D Да, буквално, пиша от едно облаче...

TrollFactory
10-18-2018, 08:19
:D :D :D
Ще умра от смях, давай, продължавай. Ти каза , че няма да репликираш повече! :D
Ти изгаряш от желание автора да те послуша за нещо си и като цяло да убедиш хората в нещо докато аз не, мен достатъчно хора ме слушат в ирл!
Покъртително неграмотно е да пишеш съкращения от английски на кирилица. А пък и на английски си неграмотен, защото би трябвало да има "the" пред "real life".


Ти се засегна и разбунтува от неща които съм написал като цяло за страната, които са факт. И аз не се кефя на факта, че в бг е масова немотия, но ти и реши да го отричаш? Имаш ли представа колко милиона българи са извън България главно поради тази причина, малко лайно такова?
Страната си е много добре, но ти си зле и те успокоява да съдиш за всички по себе си. Явно така се чувстваш по-малко нагазил в лайната, но аз ли съм ти виновен, че тоалетната ти е на двора?


И говорех за 1000лв в за в София, че са малко, а масово по толкова се взима! Ти реши да припишеш на мен, че аз спадам някъде си, засегнал съм се и т.н. Да бе, сигурно. :D Някъде там из твоята глава или дори не и там, просто така ти изнася иначе няма за какво да се хванеш да измислиш. Това ти е стратегията бунак фалшив! :D
Говоря, че масово се взима по толкова, не че не съществуват хора изкарващи повече, но ти си неадекватно лайно. :D
Ясен си ми колко си комплексиран. В момента, в който се появи някой и ти каже, че може би взима над твоите 1000 лева и ти почваш да обиждаш на лайна, но истината е, че насраният си ти. Не съм ти виновен нито аз, нито държавата, че ти си идиот и не можеш да печелиш пари и мисленето ти е скотско.



Нямам против почерпките, казвам че си имат и недостатъци и то не главно финансови, и че също са банални!. Tи си скапан въшкар, ето винаги не си по темата и се занимаваш лично с мен, решавайки, че така ще убедиш някого в твоята правота? Не на мен тези, путьо !. Докога ще си измисляш "факти" за мен с тази цел? Ти мислиш, че не съм почерпил, ти мислиш, че аз съм нямал 5 лв, ти мислиш, че еди какво си дори не ми се е случвало, може би защото на теб не се е?. - Не, ти си безмозъчно лъжливо лайно, което не може да мисли. И в същото време ми твърдиш, че това не се отнасяло за мен? Путка смотана мазна...
По-добре говори тия неща на себе си. Може да има стимулиращ ефект и да се оправиш. Замисли се колко пъти повтори думата лайно в текста си? Явно лайната са нещо съпътстващо в твоето ежедневие? Да не би да чистиш тоалетни за прехрана?


"Просто е безмислено да се хабя," Личи си, че се хабиш, докато аз релаксирам и си правя гаргара. :D Всичко това с цел да убедиш себе си и най-вече някой друг, че си прав. (Първо очерняваме другия измисляйки си "факти" за него, после казваме, ето затова мнението му не струва.) Не, че в този форум влизат повече от 10-15 човека, но ти ги чувстваш като 2000. :D Ти не просто стреляш на посоки, много повече. Всичко при теб е измислици, поза, лъжи и прибързани много удобни заключения. Жалко, че дори не си близо до реалността! :D Правиш си някакви много удобни заключения винаги и си вярваш на 100%, това е.

Не ме интересува колко хора влизат във форума. Не идвам тук с друга цел освен да се разнообразявам от време на време и да ме разсмиват глупаци като теб.


Какво да ти стигам на тебе, прошляк, на колко години си, какво си постигнал? :D Или да приема,че си Бойко Борисов? :D
Постигнал съм немислими по величина неща за теб, но не виждам смисъл да ти ги обяснявам. Самоуспокоявай си се там, че всички работят като теб за 1000 лева и мий предните стъкла на колите в бензиностанцията, където работиш по-усилено, за да си докарваш малко повече, така че евентуално да стигнеш до единодушието с нормалните хора, че 5 лева никак не са много за почерпка.


Като се правиш на велик е хубаво да го докажеш поне малко, не мислиш ли?
Или ще покажеш снимка хванал волана на някое ламбо и всичи трябва да ти се преклоним? Палячо, проститутка , лъжец... Това ти е начина на мислене, показа го със съветите си, да се снима например автора в скъпи коли,яхти за фейсбук, да се опита да заблуди успешно някой, че е успешен мъж с възможности. Курвенско мислене! Пълен фалш от кореняка софиянец?!
И все пак София е прекрасен град с прекрасни възможности. А ти си от някое затънтено село! Хайде, пукай се от яд, че на някои не им се налага да ходят на двора по голяма нужда. А това каква кола карам не мисля, че има нужда да ти обяснявам. Нали и без това ме обвиняваш, че съм бил лъжец, така че какво значение би имало за теб? Най-много да се пукнеш от яд.

Хем казваш, че ходят да работят и са работили, хем се превръщат в търтеи. :? Може би за да не станеш търтей не трябва да работиш? :? Запада ни принуждава да махнем заводите, за да не им бъдем конкуренция. Заводи не могат да работят на минус, освен ако не се ръководят от някой като теб. И след като прочетеш това не ми говори, че съм от хората, които много искат комунизъм и т.н., твърдо против него съм.
Обясних ти, че тези заводи са работили на загуба. Хем е имало работа за всички, хем не се работило. Но няма смисъл да се впускам да ти говоря на теми за историята, културата и народната психология. Малко си ограничен, за да схванеш тези неща така или иначе.


"като ти сам си сподели малоумното мнение, че почерпките са пари на вятъра?"
Не изцяло и не винаги, но могат и да бъдат, както можеш да си навлечеш и други проблеми. Защо непременно ги обожествяваш като нещо прекрасно? Доста си еднозначен, пък за интелектуалец се имаш... Глупак...
Какво значи "Не изцяло и не винаги, но могат и да бъдат"? Осъзнаваш ли колко много си противоречиш? Имаш много елементарно ниво на разбиране за света и се изразяваш неясно и объркано по съвсем елементарни въпроси. Съжалявам те, че си такъв комплексар.

fire_magic
10-18-2018, 11:04
"Постигнал съм немислими по величина неща за теб, но не виждам смисъл да ти ги обяснявам. "
Аха, но аз трябва да обяснявам как не съм мизерник и едва ли не да ти се отчитам? Ако не го направя приемаме, че е така и си прав. Колко удобно. Това с бензиностанцията и кенефите ме изкефи, давай следващото. :D
Засегнал съм се бил, ми не, ама защо да те оставям да пишеш измислици за мен без възражение, казвайки че това би ме направило по-интелитенген? Как да се опитам да водя що годе нормална дискусия като аз казвам нещо, някои случки например и ти идваш почваш да пишеш, че еди какво си дори не се е случвало(при положение, че се е), че преигравам и такива неща? Не мислиш ли, че това е изнервящо и несъобразително?

"Не изцяло и не винаги, но могат и да бъдат"?
Ми зависи от ситуацията и случая. Всичко е относително. Някоя може много да я кефи това, друга да и е банално, изтъркано и да не я кефи. Ако не разбираш и за теб монетата има само една страна си е твой проблем. Ти си вярвай, че винаги черпейки си винаги на най-правият път.

"Съжалявам те, че си такъв комплексар."
Аз те съжалявам повече. Надявам се това да ти помага. :D Всеки знае, че бунаци като теб могат да просперират само в паралелни светове. Комплексар си точно ти. Човек с непреодоляни психологични проблеми, което води до непрестанно желание да се доказва, както и да омаловажава другите. (това е цялостното ти държание във форума към всички потребители)

TrollFactory
10-18-2018, 14:27
"Постигнал съм немислими по величина неща за теб, но не виждам смисъл да ти ги обяснявам. "
Аха, но аз трябва да обяснявам как не съм мизерник и едва ли не да ти се отчитам? Ако не го направя приемаме, че е така и си прав. Колко удобно. Това с бензиностанцията и кенефите ме изкефи, давай следващото. :D
Естествено, че предположението ми те е изкефило, няма как. Тези професии наистина ти отиват.


Засегнал съм се бил, ми не, ама защо да те оставям да пишеш измислици за мен без възражение, казвайки че това би ме направило по-интелитенген?
И кое беше измислица? Ти започна с 1000-та лева и колко е тежък живота. Показа, че си завистлив, неграмотен и много комплексиран на тема село и това кой колко пари изкарва. На такива като теб искрено им се радвам като науча, че мизерстват, защото животът ги е поставил на мястото им.


Как да се опитам да водя що годе нормална дискусия като аз казвам нещо, някои случки например и ти идваш почваш да пишеш, че еди какво си дори не се е случвало(при положение, че се е), че преигравам и такива неща? Не мислиш ли, че това е изнервящо и несъобразително?
Ти си изнервен, не аз. И с какво по-точно трябва да се съобразявам? С теб ли? Много ли си важен?


"Не изцяло и не винаги, но могат и да бъдат"?
Ми зависи от ситуацията и случая. Всичко е относително. Някоя може много да я кефи това, друга да и е банално, изтъркано и да не я кефи. Ако не разбираш и за теб монетата има само една страна си е твой проблем. Ти си вярвай, че винаги черпейки си винаги на най-правият път.
Пак повтарям, зависи как черпиш. Ако черпиш като скъсаняк = "- Не мога да ти взема това, избери си друго... Например наливна бира!". И дори и мислено да си казваш "Само 2 лв и е вече моя!" не се чуди защо си тръгваш сам в края на вечерта.




"Съжалявам те, че си такъв комплексар."
Аз те съжалявам повече. Надявам се това да ти помага. :D Всеки знае, че бунаци като теб могат да просперират само в паралелни светове. Комплексар си точно ти. Човек с непреодоляни психологични проблеми, което води до непрестанно желание да се доказва, както и да омаловажава другите. (това е цялостното ти държание във форума към всички потребители)
Когото и да питаме (от умеещите да мислят потребители разбирасе) ще каже, че твоите постове в тази тема бяха топ комплексарски. Стана за резил и мисля, че е време да си ходиш. Гледам, че профила ти е на 11 години. Сега теоретично би трябвало да си някъде около 30. Ситуацията става доста смешна, ако счетем, че си човек на почти средна възраст и търсиш признание сред тийнеджърите и им раздаваш съвети тук мислейки си, че градиш авторитет...
Елементарник!

fire_magic
10-18-2018, 15:08
" Ако черпиш като скъсаняк = "- Не мога да ти взема това, избери си друго... Например наливна бира!". "
Кой изобщо черпи така? Това е нелепо. Черпиш каквото поиска естествено.

" така че евентуално да стигнеш до единодушието с нормалните хора, че 5 лева никак не са много за почерпка." - Кога съм казвал, че са много? Поредните ти измислени напъни.

"Нали и без това ме обвиняваш, че съм бил лъжец, така че какво значение би имало за теб? Най-много да се пукнеш от яд."
Хем няма да ти вярвам, хем ще се пукна от яд? Как ще стане?


"И кое беше измислица? Ти започна с 1000-та лева и колко е тежък живота. Показа, че си завистлив, неграмотен и много комплексиран на тема село и това кой колко пари изкарва. На такива като теб искрено им се радвам като науча, че мизерстват, защото животът ги е поставил на мястото им."
Това, че съм казал, че мисля нещо за масово(1000та лева заплата), не значи, че се отнася за мен. Споменал съм някои факти за страната - решаваш удобно да ги лепнеш веднага на мен под предтекст да почнеш с измишльотините, на които искрено се забавлявам. Елементарник! Има статистики! Научи се да бъдеш малко по-адекватен. Кое е показало, че съм завистлив само не разбрах? Ако си приел, че това, че съм поискал да подкрепиш с нещо твърденията си, че си много успял и велик е признак на завист значи си супер бавняр, защото логическа ти връзка е колкото на червей! (А тоя ми казва да доказвам нещо си, мани го, завижда щото му казах, че съм много велик и успял, затова просто ще кажа, че завижда и готово!) :D Паляк! :D Осъзнаваш ли колко си смешен? :D Къде е комплексът ми на тема село? В това, че се подигравам на позьорите мъкнещи буркани и продукция нон-стоп и че не могат дори да се издържат сами в София камо ли да помогнат с нещо на уж по-бедните си близки по провинцията? Трябва да уважавам и величая това, така ли? Престани да обвързаш всичко с мен с единствената цел да си подкрепиш глупавите твърдения, аз наистина нямам такъв опит. Но имам наблюдения и за разлика от теб общувам с хора. Нищо не ми пречи да си споделям наблюденията и това което мисля!
Това го написах и понеже ти започна да казваш какво търсел средностатистическият миндил - лъжите, снимките със скъпи неща, позите, парадирането. Цялата свалка трябва да е основана на заблуда. Като цяло много мразя такива неща и затова подхванах темата- Защо изобщо някой ще прави такива неща като общо взето се знае как стоят нещата(дори самият миндил знае) и едва ли не за едното чукане си готов на всякакви лъжи. Изтъкваш тези неща като положителни и ги удобряваш, съветваш автора да ги прави. Не удобрявам това да се правиш на някакъв какъвто не си с надеждата и целта да излъжеш и да чукаш някоя. Сж! За по-долно нещо рядко се сещам, а ти? Дори и така, успяваш ли да чукаш въобще? След това не се ли чувстваш като пълна отрепка?! Или се чувстваш като супер мъжкар? А през цялото време правейки го изобщо как се чувстваш?
"Сега теоретично би трябвало да си някъде около 30. Ситуацията става доста смешна, ако счетем, че си човек на почти средна възраст и търсиш признание сред тийнеджърите и им раздаваш съвети тук мислейки си, че градиш авторитет..."
Туко-що описа себе си. Аз признание и авторитет никога не съм търсил, особено пък тук. Никога не съм настоявал някой да се съгласява с мен за каквото и да е било, за разлика от теб. - Отново нищо не каза. Всъщност става, ако си признаеш, че беше за теб. Аз само си правя кефа. Ти си този който се старае.

"Ти си изнервен, не аз. И с какво по-точно трябва да се съобразявам? С теб ли? Много ли си важен?"
Написах, че е изнервящо, не че съм изнервен. Ти когато не се съобразяваш да не би да очакваш някой да се съобразява с теб?

"твоите постове в тази тема бяха топ комплексарски."
Нали трябва да има нещо на което да кълвеш? Можем да приемем, че на кукичките е имало закачени еякулирали пениси, които ти си налапал с удоволствие обяснявайки колко са вкусни. :D



Нали се сещаш, че тук можеш да пишеш каквито пожелаеш глупости, дори да им вярваш. Но реално, ако се срещнем на живо ще те унижа в рамките на 30 секунди, нещо от което толкова много се притесняваш. Сигурно след това ще се самоубиеш от срам!
Позьор смешен! :D

9999
10-18-2018, 15:26
Нали се сещаш, че тук можеш да пишеш каквито пожелаеш глупости, дори да им вярваш. Но реално, ако се срещнем на живо ще те унижа в рамките на 30 секунди, нещо от което толкова много се притесняваш. Сигурно след това ще се самоубиеш от срам!
Позьор смешен! :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

an7raks
10-18-2018, 17:15
Хах, не ме е блокирала :D За какво повече трябва да и се обяснявам,че не съм играч и прочие.. щом това е нейното становище след един нормален комплимент окей.





Пиша през телефона и главно през свободното време (което ми е кът) и изобщо не се впрягам чак толкова за пунтуация и прочие, не пиша Дипломна работа за да се напрягам излишно.

Как реших ли ? ами нали я намерих в ФБ, снимки, дати, рожденни дни.
Така и така си си изтървал реалният шанс да се случат нещата, що поне не й драскаш, като нямаш какво да правиш? Обикновено с някакви „криви” мацки е доста забавно, ако имат някой зад зелените очи, де. Нямаш какво да губиш, ако й пишеш в свободното си време, а можеш да си извлечеш ползи било то откъм поведение, било то и секс, въпреки че лично аз не бих рискувал със 17-годишна.
И друго - за 24 години предполагам си разбрал, че комплиментите от непознати нямат никаква стойност за повечето красиви момичета/жени. Те си ги получават и без нищо да правят. На тоя етап си пич номер 19382, който й прави комплимент в чат... Ако поне беше на живо, вероятно щеше да си номер 582.

polqk2000
10-18-2018, 21:54
Така и така си си изтървал реалният шанс да се случат нещата, що поне не й драскаш, като нямаш какво да правиш? Обикновено с някакви „криви” мацки е доста забавно, ако имат някой зад зелените очи, де. Нямаш какво да губиш, ако й пишеш в свободното си време, а можеш да си извлечеш ползи било то откъм поведение, било то и секс, въпреки че лично аз не бих рискувал със 17-годишна.
И друго - за 24 години предполагам си разбрал, че комплиментите от непознати нямат никаква стойност за повечето красиви момичета/жени. Те си ги получават и без нищо да правят. На тоя етап си пич номер 19382, който й прави комплимент в чат... Ако поне беше на живо, вероятно щеше да си номер 582.

Какво да и пиша повече, не виждам смисъл дори и за запълване на времето, не мисля да се униживам или да се правя на две и половина, квото такова. Пробвах, бях изкрен и казах това което мисля. Да за някой това би било позьорско/банално или както казваш всеки втори и го казва, но чакай малко какво друго бих могъл да харесам в нея първоначално, без да я познавам..? Очи, усмивка, тяло, гърди.

Може би бих бил пич номер "582" ако я бях заговорил, но явно така е било писано.

fire_magic
10-18-2018, 22:24
Не схващаш идеята. Затова си на това дередже.
Каква трябва да е връзката между това какво си харесал първоначално в нея и това което ще й казваш/говориш?
Когато харесаш гъза на някоя напълно непозната, мислиш, че сред първите думи, които трябва да обелиш пред нея са, че има хубав гъз или че гъза й много ти харесва? Така си бил искрен и си казал това което мислиш. След това се сещаш какво става, но явно така е било писано...

TrollFactory
10-19-2018, 07:57
" Ако черпиш като скъсаняк = "- Не мога да ти взема това, избери си друго... Например наливна бира!". "
Кой изобщо черпи така? Това е нелепо. Черпиш каквото поиска естествено.
Ами именно ти черпиш така, ако черпиш изобщо. И стига да не си редактираш мненията за пореден път, потребителите сами могат да се върнат назад няколко мнения в темата и да видят какво ти е мнението за почерпките. Сега много се раздаваш, че черпиш винаги "каквото поиска", а само няколко поста назад се обясняваш как почерпките са пари на вятъра и предпочиташ да минаваш без тях.


" така че евентуално да стигнеш до единодушието с нормалните хора, че 5 лева никак не са много за почерпка." - Кога съм казвал, че са много? Поредните ти измислени напъни.
Ами според теб са много, нали взимаш само 1000 лева и ако случайно почерпиш няма да имаш друга възможност освен да се обърнеш към "зимнината" (доста селска дума междудругото). Чак се опалкваш, че парите няма да ти стигнат, за да плюскаш месо, ако случайно развържеш малко кесията и почерпиш. Виж си само мисленето и комплексите отново в този твой пост:

И какво говориш за града и провинцията, София е най-голямото село, там са най-големите селяци, позьори и прошляци. Масово хората със средни финансови възможности за страната живеят на ръба на мизерията. Живеещи в София с около 1000 заплата мъкнат зимнини и продукция от семейство и роднини живеещи в провинцията, по селата. (това го правят всички, не само бедни български сташ на туденти), дори и така едвам свъртат двата края като си оправят сметките. В Бг е масова мизерия и в същото време позьорщина.Ще иде да набие 20лв в някаква отрепка за пиене с надеждата да я ебе, после ще си маже филии с лютеница вместо да яде месо или нещо по-ползотворно.


"Нали и без това ме обвиняваш, че съм бил лъжец, така че какво значение би имало за теб? Най-много да се пукнеш от яд."
Хем няма да ти вярвам, хем ще се пукна от яд? Как ще стане?
Ясно се вижда злобата и компексите ти щом започна да обиждаш столицата. Нека ти напомня:
София е най-голямото село, там са най-големите селяци, позьори и прошляци.
Защо е тази злоба? Защото на теб ти се налага да ходиш в двора по голяма нужда ли? Тук тактично не ми отговори.


Това, че съм казал, че мисля нещо за масово(1000та лева заплата), не значи, че се отнася за мен.
Аз ли съм виновен, че в същото време така реалистично описваш нещата там за зимнината, хилядата лева заплата и мизерията, че човек да се чуди дали пък не говориш от собствен опит?


Споменал съм някои факти за страната - решаваш удобно да ги лепнеш веднага на мен под предтекст да почнеш с измишльотините, на които искрено се забавлявам. Елементарник!
Стига ми кради думи от постовете, които съм използвал първи срещу теб. Нямаш ли си собствен дар слово?


Има статистики! Научи се да бъдеш малко по-адекватен. Кое е показало, че съм завистлив само не разбрах?
В момента, в който се отлючи нещо в теб, за да отвориш темата "Столицата срещу прованса" си разбрах, а и си пролича и за останалите, че имаш много дълбоки комплекси. Ти просто прочете някъде из контекста нещо окрасено с епитета "селски" и реши, че аз се правя на голямата работа. Типично за селяндурите като теб е да го избивате на чест да леете жлъч по посока столицата докато вътрешно си знаете, че вашият "град" си е чисто село. В което няма нищо лошо де, аз обичам китните малки градчета, но сбърканият манталитет на теб и на хората като теб създава стереотипите, а ти не правиш нищо, с което мнението на хората относно това да е друго.


Ако си приел, че това, че съм поискал да подкрепиш с нещо твърденията си, че си много успял и велик е признак на завист значи си супер бавняр, защото логическа ти връзка е колкото на червей! (А тоя ми казва да доказвам нещо си, мани го, завижда щото му казах, че съм много велик и успял, затова просто ще кажа, че завижда и готово!) :D Паляк! :D Осъзнаваш ли колко си смешен? :D

Завист? На какво има да ти завиждам? На тоалетната в двора или хилядата лева? Смешникът си ти! Моля ти се, застреляй се!


Къде е комплексът ми на тема село? В това, че се подигравам на позьорите мъкнещи буркани и продукция нон-стоп и че не могат дори да се издържат сами в София камо ли да помогнат с нещо на уж по-бедните си близки по провинцията?
Ти не се подиграваше, а по мнението ти изглеждаше сякаш споделяш лична история. Сега нещо извърташ фактите. Комплексите си ги показва във всеки един твой пост в тази тема. Прочети отново това, което ти казах малко по-горе, за да ти се набие в тъпата глава.


Трябва да уважавам и величая това, така ли? Престани да обвързаш всичко с мен с единствената цел да си подкрепиш глупавите твърдения, аз наистина нямам такъв опит. Но имам наблюдения и за разлика от теб общувам с хора. Нищо не ми пречи да си споделям наблюденията и това което мисля!
Не знам с какви хора общуваш, но едва ли са от интелектуалните кръгове на обществото. Никой не те е и спрял да си изразяваш калпавите мнения. Не знам и как и защо реши, че съм те дал за пример. Ти се самопосочи за такъв по назад казвайки директно, че не си за почерпките. А по-нататък сам разкри всичко останало (за хилядата лева, зимнината и как ако черпиш ще го караш само на филии.). Просто считам, че щом разказваш нещо, вероятно е от личен опит. Това е всичко. А ти ми се нахвърли и вместо да разсееш съмненията за това, ти потвърди това мнение за истина, защото не се разграничи по никакъв начин от него, а се нахвърли да обясняваш как София е най-голямото село и прочее.


Това го написах и понеже ти започна да казваш какво търсел средностатистическият миндил - лъжите, снимките със скъпи неща, позите, парадирането. Цялата свалка трябва да е основана на заблуда. Като цяло много мразя такива неща и затова подхванах темата- Защо изобщо някой ще прави такива неща като общо взето се знае как стоят нещата(дори самият миндил знае) и едва ли не за едното чукане си готов на всякакви лъжи. Изтъкваш тези неща като положителни и ги удобряваш, съветваш автора да ги прави. Не удобрявам това да се правиш на някакъв какъвто не си с надеждата и целта да излъжеш и да чукаш някоя. Сж! За по-долно нещо рядко се сещам, а ти? Дори и така, успяваш ли да чукаш въобще? След това не се ли чувстваш като пълна отрепка?! Или се чувстваш като супер мъжкар? А през цялото време правейки го изобщо как се чувстваш?
Да сравняваш една почерпка (проявата на щедрост, възможности и класа) с платения секс е глупаво, защото мацката може така или иначе да не прави секс с теб, явно в твоята чугунена глава ти дава някакво спокойствие, че позицията ти е правилна, но вярвай ми, тук вече ставаш за смях.



"Сега теоретично би трябвало да си някъде около 30. Ситуацията става доста смешна, ако счетем, че си човек на почти средна възраст и търсиш признание сред тийнеджърите и им раздаваш съвети тук мислейки си, че градиш авторитет..."
Туко-що описа себе си. Аз признание и авторитет никога не съм търсил, особено пък тук. Никога не съм настоявал някой да се съгласява с мен за каквото и да е било, за разлика от теб. - Отново нищо не каза. Всъщност става, ако си признаеш, че беше за теб. Аз само си правя кефа. Ти си този който се старае.
Правиш си кефа ти... Умираш от срам може би. Виж се само какъв си резил. Редактираш мненията си по 100 пъти, допълваш ги и в крайна сметка цял ден ти отнема да напишеш един пост, защото си твърде тъп и ти е трудно да се изразяваш.


"твоите постове в тази тема бяха топ комплексарски."
Нали трябва да има нещо на което да кълвеш? Можем да приемем, че на кукичките е имало закачени еякулирали пениси, които ти си налапал с удоволствие обяснявайки колко са вкусни. :D
За разлика от теб, аз хомосексуални наклонности нямам. Тези неща, които пишеш излизат от твоята фантазия.


Нали се сещаш, че тук можеш да пишеш каквито пожелаеш глупости, дори да им вярваш. Но реално, ако се срещнем на живо ще те унижа в рамките на 30 секунди, нещо от което толкова много се притесняваш. Сигурно след това ще се самоубиеш от срам!
Позьор смешен! :D
Говори за себе си. Тотално се насра тук и всички ти видяха сеира.

fire_magic
10-19-2018, 13:38
"Завист? На какво има да ти завиждам? На тоалетната в двора или хилядата лева? Смешникът си ти! Моля ти се, застреляй се!"
Питах за моята завист къде е изразена. За твоя завист никога не съм питал? Странно, може би искаш да си признаеш нещо? Ти си тотално глупав, приеми го. Аз съм ти редактирал мненията с цел заблуда, аз ти казвам сбито какво си написал, докато всички твои аргументи са основани на празни приказки и измислици.

"Редактираш мненията си по 100 пъти, "
-Щото не ти чета и половината от глупостите, после решавам да ти отговоря, ако случайно реша да прочета нещо повече.

"Говори за себе си. Тотално се насра тук и всички ти видяха сеира."
Хахаха, тролска путкан фабрика.
Що не си признаеш, че си поредното лапе дето зубка по цял ден, майка му още му бърше сополите и му помага с уроците, а татко му му дава съвети как да бъде топ-гъзарче. Въпреки това по всяка вероятност си все още девствен.

:D :D :D

TrollFactory
10-19-2018, 14:10
"Завист? На какво има да ти завиждам? На тоалетната в двора или хилядата лева? Смешникът си ти! Моля ти се, застреляй се!"
Питах за моята завист къде е изразена. За твоя завист никога не съм питал? Странно, може би искаш да си признаеш нещо? Ти си тотално глупав, приеми го. Аз съм ти редактирал мненията с цел заблуда, аз ти казвам сбито какво си написал, докато всички твои аргументи са основани на празни приказки и измислици.

Редактираш всичките си мнения след като те иронизирам с цел да заблудиш останалите потребители, че нещата които коментирам всъщност не си ги казал. Но всички могат да се върнат назад в темата и да видят неподправени цитати от твоите мнения в моите постове, които съм анализирал доста обстойно. Старая се да съм обективен и честен. А ти се стараеш да лъжеш и мажеш като дърт циганин и не ти се получава. И определено завиждаш на гражданите от столицата. Това мисля, че стана ясно на всеки до този момент след неадекватната злоба която изля по гражданите на София. Такава може да таи само един нискочелен, неинтелигентен и дълбоко комплексиран човек от най-бедната част на прованса.


"Редактираш мненията си по 100 пъти, "
-Щото не ти чета и половината от глупостите, после решавам да ти отговоря, ако случайно реша да прочета нещо повече.
Обяснимо е, че не дочиташ, защото четенето те изморява като процес. Това е работа за интелигентни хора.


"Говори за себе си. Тотално се насра тук и всички ти видяха сеира."
Хахаха, тролска путкан фабрика.
Що не си признаеш, че си поредното лапе дето зубка по цял ден, майка му още му бърше сополите и му помага с уроците, а татко му му дава съвети как да бъде топ-гъзарче. Въпреки това по всяка вероятност си все още девствен.

:D :D :D
Няма какво да си признавам, защото предположенията ти за мен са неадекватни. Имам много с какво да се хваля, но не виждам смисъл да излизам като комплексар пред останалите само, за да ти доказвам точно пък на теб нещо. На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш. И да, наистина съм топ-гъзар! А ти си топ-мишкар! И спри да се връщаш да си редактираш мненията постоянно, че още повече се излагаш!

fire_magic
10-19-2018, 14:21
Какъв ти е проблемът с това аз да се излагам не мога да разбера? Не мислиш ли, че това е мой проблем? Нали всичките ти аргументи се въртят около тази основа? Следователно е добре дошло за теб.

"Имам много с какво да се хваля, но не виждам смисъл да излизам като комплексар пред останалите само, за да ти доказвам точно пък на теб нещо. На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш. " Nice one. Нали знаеш, че всичко без доказателства е торба с лайна?

TrollFactory
10-19-2018, 14:28
Какъв ти е проблемът с това аз да се излагам не мога да разбера? Не мислиш ли, че това е мой проблем? Нали всичките ти аргументи се въртят около тази основа? Следователно е добре дошло за теб.
Нямам никакъв проблем с теб, но ти очевидно имаш някакъв проблем с мен. Сподели конкретно какъв е той и ще го разрешим.


"Имам много с какво да се хваля, но не виждам смисъл да излизам като комплексар пред останалите само, за да ти доказвам точно пък на теб нещо. На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш. " Nice one. Нали знаеш, че всичко без доказателства е торба с лайна.
Не смятам, че дължа на някого да публикувам доказателства за постиженията си тук, още по-малко пък на теб. Ако искаш ми вярвай, все ми е тая за теб.

fire_magic
10-19-2018, 14:40
Проблем, ако трябва да приемем че има е, че си мислиш, че си прав за всичко и си вярваш на глупостите. Категоризираш крайно нещата и се величаеш. Избираш си удобна крайна точка и натискаш газта докрай, като шофЕр без спирачки и счупено кормило. В реалният живот можеш само да катастрофираш тежко. Анализите ти са твърде прибързани, крайни, едностранни, целенасочени. Мога единствено да ти пожелая много да живееш и много да видиш.

"Обяснимо е, че не дочиташ, защото четенето те изморява като процес. Това е работа за интелигентни хора."
Това пък какво беше. Твърдиш, че ако интелигентен човек чете, не може да се измори? Изобщо как се измерва умората от четенето спрямо интелигентността? Колкото по-висок интелект, толкова по-малко изморяване след четене. Бинго!?
Като надробиш всичко на отделни цитати така и коментираш след това всеки един, е доста непрегледно и неудобно за четене. Трябва да ти отделя достатъчно време докато ти събирам пъзела. Този стил е ужасен.

"една почерпка (проявата на щедрост, възможности и класа) "
Според мен е просто проява на явни симпатии към въпросното момиче. Възможности и класа..., може би, ако черпиш цялото заведение при всяко твое посещение...

"Ами именно ти черпиш така, ако черпиш изобщо. И стига да не си редактираш мненията за пореден път, потребителите сами могат да се върнат назад няколко мнения в темата и да видят какво ти е мнението за почерпките. Сега много се раздаваш, че черпиш винаги "каквото поиска", а само няколко поста назад се обясняваш как почерпките са пари на вятъра и предпочиташ да минаваш без тях. "
-Ако ще черпиш, ще черпиш както трябва, а че можеш да минеш и без и това е така. Че могат да са и просто пари на вятъра и това е така. Кое не разбра?

"Аз съм топ-гъзар!"
Престани да вярваш на мама и тате, събери малко смелост, излез най-после от вкъщи и направи нещо по въпроса с мечтата си.

"Правиш си кефа ти... Умираш от срам може би. Виж се само какъв си резил. Редактираш мненията си по 100 пъти, допълваш ги и в крайна сметка цял ден ти отнема да напишеш един пост, защото си твърде тъп и ти е трудно да се изразяваш."
Повтаряш думичките резил, срам и позор през 2 изречения. Ясна е работата . Явно е, че са ти болна тема и постоянно ги употребяваш не само тук, а из целия форум по всички теми? Жалък си, скоро ще проявя състрадание и ще те оставя, споко... :(
Измисли нещо друго и най-накрая заговори някое момиче. Няма да умреш от срам, ако я заговориш, спокойно! Това не е престъпление! Ако все пак толкова много се притесняваш и не можеш да го преодолееш си вземи няколко часа при психолог преди това!

"На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш"
Пред мен си само в яденето на лайна.

"А ти се стараеш да лъжеш и мажеш като дърт циганин и не ти се получава. И определено завиждаш на гражданите от столицата. Това мисля, че стана ясно на всеки до този момент след неадекватната злоба която изля по гражданите на София. "
На какво да им завиждам? На мизерията ли? СЕки втори пробва у София, и като не му се получи тръгва към чужбината. Някои си остават с пробването и цял живот не могат да се устроят като нормални хора там. Нали каза, че страната е много добре. Защо изобщо се случват такива неща тогава след като според теб живеем в страхотна държава. Или съдиш по това, че ти си добре=цялата държава е супер! Много елементарно и удобно.


"И спри да се връщаш да си редактираш мненията постоянно, че още повече се излагаш!"
Постове (на повече от един ден) не могат да се редактират. А ние с теб си пишем по веднъж на ден така, че не виждам от кво се притесняваш пак и говориш глупости?
Написани мнения от мен преди твой пост, никога не съм се и опитвал да редактирам, дори да съм можел, а май това намекваш? Ако оспорваш извади си часовника и провери. След твой последен пост, какъв е проблемът да редактирам моят последен. - Моят последен, след твоят последен, разбира се!!!? Преценил съм, че има какво да добавя, особено след начинът по който си правиш постовете!? Отнема ми време да се занимавам с тях. Заявявам ти, че редактирам съвсем честно и съобразително, ако не можеш да схванеш! Преди да почнеш да четеш всичко е оправено за теб! Можеш да ми благодариш и да не лъжеш в тази насока!



"Не смятам, че дължа на някого да публикувам доказателства за постиженията си тук, още по-малко пък на теб. Ако искаш ми вярвай, все ми е тая за теб. "

Че не ти вярвам и на 0,001% (поне засега) можеш да бъдеш 100% сигурен. Нито пък мисля, че някой друг ти вярва. "все ми е тая за теб" - Сякаш някой е на друг принцип в онлайн пространството за някого.

Сам си кръстил себе си тролска фабрика.

fire_magic
10-21-2018, 00:27
Няма какво да си признавам, защото предположенията ти за мен са неадекватни. Имам много с какво да се хваля, но не виждам смисъл да излизам като комплексар пред останалите само, за да ти доказвам точно пък на теб нещо. На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш. И да, наистина съм топ-гъзар!

Може и да са неадекватни, но пък истински?
Парадирането само по себе си е признак на комплексарщина. Парадирането ти за това колко си велик надхвърли небесата още от самото начало. Вече си излезнал като комплексар, така че можеш да се успокоиш и да решиш да вкараш някакви доказателства в цялата работа. Не го прави заради мен, а заради всички останали! Покажи на целият форум какво си постигнал шампионе. Освен това да бъдеш ТролскаФабрика?

TrollFactory
10-22-2018, 07:14
Проблем, ако трябва да приемем че има е, че си мислиш, че си прав за всичко и си вярваш на глупостите. Категоризираш крайно нещата и се величаеш. Избираш си удобна крайна точка и натискаш газта докрай, като шофЕр без спирачки и счупено кормило. В реалният живот можеш само да катастрофираш тежко. Анализите ти са твърде прибързани, крайни, едностранни, целенасочени. Мога единствено да ти пожелая много да живееш и много да видиш.

Анализите са ми безупречни! Ако не бяха, кажи ми тогава защо повече хора се съгласяват именно с мен, а не с теб?


"Обяснимо е, че не дочиташ, защото четенето те изморява като процес. Това е работа за интелигентни хора."
Това пък какво беше. Твърдиш, че ако интелигентен човек чете, не може да се измори? Изобщо как се измерва умората от четенето спрямо интелигентността? Колкото по-висок интелект, толкова по-малко изморяване след четене. Бинго!?
Като надробиш всичко на отделни цитати така и коментираш след това всеки един, е доста непрегледно и неудобно за четене. Трябва да ти отделя достатъчно време докато ти събирам пъзела. Този стил е ужасен.
Напротив, аз коментирам с цитати, за да бъде ясно, че не си измислям и същевременно да е по-лесно за читателите да знаят какво коментирам, а не да се връщат назад в темата и да си сглобяват мнението парче по парче както е необходимо при твоите мнения, защото твоят стил на писане е меко казано е ужасен. Ти пишеш разчленено и хаотично. Прихващаш си нещо от контекста, което ти е удобно да коментираш, не караш по същество и се връщаш да редактираш мненията както ти е удобно или когато се сетиш да добавиш нещо все едно. Това не е спортсмеснко, защото едно на ръка, че въвеждаш всички в заблуда, когато редактираш първоначалните си словоизлияния на базата на получената реакция, така че да изглежда, че уж казваш нещо, на което не му е отговорено както и трябва и това си е съвсем чиста форма на манипулация в разговора и второ, мненията ти не са с ясно рамкирани цитати и в тях липсва порядък. На човек му е трудно да се връща всеки път назад, за да види какво точно си коментирал. Не те мързи да редактираш, но те мързи да привеждаш мненията си в четлив вид...


"една почерпка (проявата на щедрост, възможности и класа) "
Според мен е просто проява на явни симпатии към въпросното момиче. Възможности и класа..., може би, ако черпиш цялото заведение при всяко твое посещение...
След хидялидите ти редакции, изобщо не се разбира какво си искал да кажеш тук.


"Ами именно ти черпиш така, ако черпиш изобщо. И стига да не си редактираш мненията за пореден път, потребителите сами могат да се върнат назад няколко мнения в темата и да видят какво ти е мнението за почерпките. Сега много се раздаваш, че черпиш винаги "каквото поиска", а само няколко поста назад се обясняваш как почерпките са пари на вятъра и предпочиташ да минаваш без тях. "
-Ако ще черпиш, ще черпиш както трябва, а че можеш да минеш и без и това е така. Че могат да са и просто пари на вятъра и това е така. Кое не разбра?
Първоначално беше казал, че изобщо не би черпил и почерпките са пари на вятъра. А сега казваш, че би черпил каквото и както трябва. От социално слаб студент от провинцията, който говореше за това, че една почерпка е равна на гладуване цяла седмица и филии с лютеница без мессо, стана много щедър изведнъж? Защо не кажеш, че в крайна смета си склонен да се съгласиш с мен, а чак сега, след 100 поста си измени мнението, така че привидно да излезе, поне за тези, които не четат резила ти от самото начало, че си много щедър



"Аз съм топ-гъзар!"
Престани да вярваш на мама и тате, събери малко смелост, излез най-после от вкъщи и направи нещо по въпроса с мечтата си.
Аууу, извади тежкия коз "мама и тате". Е, по-истинни ли смяташ, че станаха предположенията ти за мен? Ти по-успял ли стана като каза това? Повярвай ми, аз отдавна съм направил нещо по върпоса с мечтата си и съм постигнал толкова много колкото ти в целия си живот умножен по 1000 не би. Сега, това че се дразниш на успелите хора си е твой проблем.



"Правиш си кефа ти... Умираш от срам може би. Виж се само какъв си резил. Редактираш мненията си по 100 пъти, допълваш ги и в крайна сметка цял ден ти отнема да напишеш един пост, защото си твърде тъп и ти е трудно да се изразяваш."
Повтаряш думичките резил, срам и позор през 2 изречения. Ясна е работата . Явно е, че са ти болна тема и постоянно ги употребяваш не само тук, а из целия форум по всички теми? Жалък си, скоро ще проявя състрадание и ще те оставя, споко... :(
Измисли нещо друго и най-накрая заговори някое момиче. Няма да умреш от срам, ако я заговориш, спокойно! Това не е престъпление! Ако все пак толкова много се притесняваш и не можеш да го преодолееш си вземи няколко часа при психолог преди това!
Хахахаха! Говори ги тия неща на себе си.


"На светлинни години съм пред теб във всяко едно отношение, за което се сетиш"
Пред мен си само в яденето на лайна.
Нещо бъркаш. Аз лайна не ям. Така че достойно ти преотстъпвам първенството в тази твоя любима класация.


"А ти се стараеш да лъжеш и мажеш като дърт циганин и не ти се получава. И определено завиждаш на гражданите от столицата. Това мисля, че стана ясно на всеки до този момент след неадекватната злоба която изля по гражданите на София. "
На какво да им завиждам? На мизерията ли? СЕки втори пробва у София, и като не му се получи тръгва към чужбината. Някои си остават с пробването и цял живот не могат да се устроят като нормални хора там. Нали каза, че страната е много добре. Защо изобщо се случват такива неща тогава след като според теб живеем в страхотна държава. Или съдиш по това, че ти си добре=цялата държава е супер! Много елементарно и удобно.
Значи, първо не се казва "у София". Това само разкрива какъв си селяндур. Особено простоватото ти селсло излъчване си проличава и в диалога, който водим тук, когато изписваш думите така:

СЕки

чужбината
И т.н. България ще е много по-прекрасно място за живеене, ако хората с твоя манталитет направо се изнесете вкупом и си останате да си миете паници някъде из вашата любима чужбина. Глупакът иска държавата да го нахрани и да го превърне в буржоа. Е, няма как да стане, но ти иди в някоя друга държава и опитай. На мен не ми пречи, даже ми е добре дошло да те няма.


"И спри да се връщаш да си редактираш мненията постоянно, че още повече се излагаш!"
Постове (на повече от един ден) не могат да се редактират. А ние с теб си пишем по веднъж на ден така, че не виждам от кво се притесняваш пак и говориш глупости?
Написани мнения от мен преди твой пост, никога не съм се и опитвал да редактирам, дори да съм можел, а май това намекваш? Ако оспорваш извади си часовника и провери. След твой последен пост, какъв е проблемът да редактирам моят последен. - Моят последен, след твоят последен, разбира се!!!? Преценил съм, че има какво да добавя, особено след начинът по който си правиш постовете!? Отнема ми време да се занимавам с тях. Заявявам ти, че редактирам съвсем честно и съобразително, ако не можеш да схванеш! Преди да почнеш да четеш всичко е оправено за теб! Можеш да ми благодариш и да не лъжеш в тази насока!
Сега лъжеш изключително долно. Никой не ти вярва обаче. Ще почна да правя скрийншоти на мненията ти преди да ги редактираш и после да ги показвам пред останалите. Ще береш бая срам.


"Не смятам, че дължа на някого да публикувам доказателства за постиженията си тук, още по-малко пък на теб. Ако искаш ми вярвай, все ми е тая за теб. "

Че не ти вярвам и на 0,001% (поне засега) можеш да бъдеш 100% сигурен. Нито пък мисля, че някой друг ти вярва. "все ми е тая за теб" - Сякаш някой е на друг принцип в онлайн пространството за някого.
Ама не ме интересува вярваш ли ми или не! Кой си ти, че да ми дреме?


Сам си кръстил себе си тролска фабрика.
А когато ти се регистрираше, нямаше ли по-гейски никнейнмове от fire_magic или бяха заети?


Може и да са неадекватни, но пък истински?
Парадирането само по себе си е признак на комплексарщина. Парадирането ти за това колко си велик надхвърли небесата още от самото начало. Вече си излезнал като комплексар, така че можеш да се успокоиш и да решиш да вкараш някакви доказателства в цялата работа. Не го прави заради мен, а заради всички останали! Покажи на целият форум какво си постигнал шампионе. Освен това да бъдеш ТролскаФабрика?

И къде съм парадирал? Във всичките си мнения съм неутрален по отношение на такива въпроси като каква кола карам или къде живея и прочее. С нищо не парадирам. Ако за теб човек, който е успял по някакъв начин задължително "парадира" си проличава още повече елементарното мнение! Стига си клеветил, лъгал и мазал!

fire_magic
10-22-2018, 15:09
Ти си този който постоянно говори за някакви кенефи в дворове по провинцията, после настояваш да съм ти отговарял на това и се сърдиш, че някой ти говори за лайна.
За промяната на постовете, да докажеш, че лъжа, можеш само да се постараеш да го направиш и да не докажеш нищо, защото не е така. Можеш единствено да се постараеш да изглежда така!
Ставаш за долен лъжлив политик.
Мнението ми за почерпките никога не е било едностранно и категорично. Ти зае позицията да обясняваш как това е нещо толкова важно и велико. Щедрост било, по-скоро симпатии и интерес. Щедрост е да направиш дарение за нещо без да очакваш нищо в замяна или например да оставиш пари на някой просяк по улицата. Аз ти казвам, че от опита който имам почерпката не ти вдига шансовете за успех кой знае колко, това зависи и от много други неща. С почерпката изразяваш най-вече симпатии и интерес към въпросното момиче.

fire_magic
10-22-2018, 15:27
Анализите са ми безупречни! Ако не бяха, кажи ми тогава защо повече хора се съгласяват именно с мен, а не с теб?
Къде изобщо някой се е съгласявал с когото и да било?
И в крайна сметка можеш ли да предположиш колко ме интересува? Пиша си единствено с теб, като ЛС, само че публично без грам да ми пука. Камо ли да имам за цел да заблуждавам някого за когото не ми пука.

Грозния
10-22-2018, 17:05
Къде изобщо някой се е съгласявал с когото и да било?Аз подкрепям TrollFactory за казаните от него неща в тая тема :) !

Той те направи за смях, при това с твоя помощ :D !

fire_magic
10-22-2018, 17:19
Аз подкрепям TrollFactory за казаните от него неща в тая тема :) !

Той те направи за смях, при това с твоя помощ :D !

Ти си най-ограниченият потребител във форума, твоята подкрепа има значение колкото на една мравка.

Изобщо замисли се как е възможно да стане без моя помощ. Мисловният ти капацитет е нулев.

Грозния
10-22-2018, 17:31
Изобщо замисли се как е възможно да стане без моя помощ.Както в айкидото се използва силата и тежестта на противника да го повалиш!

Както Нора Недкова, Ричард и Кулагин в БигБръдъра!

Както човек сам се изложи, никой не може да го изложи!

Ако не бяха твоите качества и действия, TrollFactory никога нямаше да може да те изложи така хубаво :) !

fire_magic
10-22-2018, 20:09
Както в айкидото се използва силата и тежестта на противника да го повалиш!

Както Нора Недкова, Ричард и Кулагин в БигБръдъра!

Както човек сам се изложи, никой не може да го изложи!

Ако не бяха твоите качества и действия, TrollFactory никога нямаше да може да те изложи така хубаво :) !

Браво глупако, дори не схвана какво ти намекнах.
Че без аз да пиша нищо не може да стане. Но ти си мега-тъп и заграваш супер бавно.
Това какво аз пиша и защо си е моя работа. Анализите му в крайна сметка са доста далеч от реалността колкото и да са добре направени.
А ти гледай и вярвай каквото ти покажат в Брадъра и въобще не се напрягай да мислиш. Тези предавания са точно като за теб!
Нали не мислиш, че форума без тролване би бил интересен? :D Не се напрягай да мислиш, приемай всяко написано мнение като чиста монетa излизаща от ума на някой, който би умрял за него и въобще недей да мислиш защо е написано, моля те! :D

fire_magic
10-22-2018, 20:26
И изобщо как смееш да се подиграваш на Ричард. Той скоро ще става мултимилионер, а ти още не си спал с момиче! Дори не си могъл да си позволиш повече от 20 лв за проститутка за първият си път! OMG !

fire_magic
10-23-2018, 00:04
" Е, няма как да стане, но ти иди в някоя друга държава и опитай. "
Какво да опитвам, паляк? Аз се чувствам добре тук. Дори не съм си помислял да замина. Но не можеш да отричаш статистиките, вместо това ме нападаш лично с някакви кенефи и т.н. , защото си ограничен опитвайки се да отклониш темата. Ти каза, че чистя кенефи някъде, ти каза, че ходя в тоалетна на двора, ти каза, че взимам 1000лв заплата и едвам оцелявам, но както ти казах си доста далеч от истината. Но ти си лайнце и държиш на своето.

fire_magic
10-23-2018, 00:26
Ти се фукаше колко си успял и колко много неща си постигнал. Това само по себе си е признак на комплексарщина.

TrollFactory
10-23-2018, 09:17
Ти си този който постоянно говори за някакви кенефи в дворове по провинцията, после настояваш да съм ти отговарял на това и се сърдиш, че някой ти говори за лайна.
Извинявай ама не си ли ти този, който започна да говори, че в България масово всички разчитат на зимнина? Аз не съм виждал хората в София масово да варят зимнина в междублоковото пространство. Зимнина се вари на село, където масово тоалетните са двора. И изхождайки именно от категоричността на твоя тон в собствения ти пример предположих, че си от село (сега, не знам дали по настоящем живееж в село, това е друга тема) с оглед на тази предубеденост, че без зимнина не може да се живее. Така мислят хората на село. Нищо лично.


За промяната на постовете, да докажеш, че лъжа, можеш само да се постараеш да го направиш и да не докажеш нищо, защото не е така. Можеш единствено да се постараеш да изглежда така!
Какво значи да се постарая да изглежда така? Аз ли ти пиша постовете или ти ги пишеш под моя диктовка? Съвсем сам се закопаваш със собствените си постове. Никой друг не ти е виновен, още по-малко пък аз, затова че се излагаш и го осъзнаваш едва след като някой посочи грешките ти вместо просто да се съгласиш. Селска чест ли е това някаква, не зная, но си бая упорит в глупостите си.


Ставаш за долен лъжлив политик.
Лъжлив не съм, но това бих го приел като комплимент. Политиците винаги са на печелившата страна, ако сложим на една везна гражданите и политическата класа.


Мнението ми за почерпките никога не е било едностранно и категорично.
Айде бе! Сериозно? Или не ти каза именно следното по този повод:

Ми ок, ако трябва цялото заведение ще почерпя.......Само и само да ми дадеш шанса да се боря за възможността да си вкарам члена в божествената ти вагина.....бах мааму.
Филма е пълен с тия питиета.
Мисля, че от това твое изказване показа липсата в теб на дори най-елементарна класа.


Ти зае позицията да обясняваш как това е нещо толкова важно и велико.
А ти зае великата си по-горе цитирана позиция.


Щедрост било, по-скоро симпатии и интерес. Щедрост е да направиш дарение за нещо без да очакваш нищо в замяна или например да оставиш пари на някой просяк по улицата. Аз ти казвам, че от опита който имам почерпката не ти вдига шансовете за успех кой знае колко, това зависи и от много други неща. С почерпката изразяваш най-вече симпатии и интерес към въпросното момиче..
Виж, не се и съмнявам колко си щедър към просяците. Сигурно се чувстваш ненадминат по великодушие като подхвърлиш от време на време (например веднъж на 5 години) някоя друга стотинка на някой беден нещастник и после се хвалиш на дамите, които искаш да свалиш как се бориш обществено значими социални проблеми като скитничеството и поради тази причина тази вечер ще минат и без твоята почерпка, защото твоите големи пари са били дадени вече на някой просяк.


Къде изобщо някой се е съгласявал с когото и да било?
Вече имаш пример.

И в крайна сметка можеш ли да предположиш колко ме интересува?
Очевидно, че най-горещо те интересува след като продължаваш да спориш.


Пиша си единствено с теб, като ЛС, само че публично без грам да ми пука. Камо ли да имам за цел да заблуждавам някого за когото не ми пука.
Ау, че голямо геройство изисква да пишеш в форум. Даже не ти пукало! Да те аплодираме ли чакаш?


" Е, няма как да стане, но ти иди в някоя друга държава и опитай. "
Какво да опитвам, паляк? Аз се чувствам добре тук. Дори не съм си помислял да замина.
Опа, изведнъж на село ти стана хубаво? Нали до преди малко беше много зле ситуацията в държавата?


Но не можеш да отричаш статистиките, вместо това ме нападаш лично с някакви кенефи и т.н. , защото си ограничен опитвайки се да отклониш темата.
Добре, изведнъж каза, че си ок, а сега ми говориш за статистики. Последно, каква е ситуацията в държавата?


Ти каза, че чистя кенефи някъде, ти каза, че ходя в тоалетна на двора, ти каза, че взимам 1000лв заплата и едвам оцелявам, но както ти казах си доста далеч от истината. Но ти си лайнце и държиш на своето.
Добре, директно те питам тогава, за колко пари работиш и какво?

Ти се фукаше колко си успял и колко много неща си постигнал. Това само по себе си е признак на комплексарщина.
Никаква компексарщина не е. Просто не би било честно да говоря друго. А ти, ако щеш вярвай. Притрябвало ми е някакъв селски тип като теб ходещ до двора по голяма нужда да ми дава оценки. Хайде да ти го кажа на твоя език сега: "у лево"!

fire_magic
10-23-2018, 13:32
Опа, изведнъж на село ти стана хубаво? Нали до преди малко беше много зле ситуацията в държавата?
През целият си живот ми е било идеално. Какво като съм написал някакво мнение, че ситуацията в държавата не е прекрасна? Трябва ли да го обвързвам това с мен, моят живот, моите доходи и т.н.? Както ти казах, аз съм си екстра. Това не променя нещата с милионите емигранти и като цяло общата ситуация в страната. За хората няма работа. Не е толкова лесно и да започнеш някакъв бизнес в България понеже сметките невинаги излизат. Вносът е много евтин. Не можеш да произвеждаш нещо и да се конкурираш с друго нещо произведено в Китай, защото крайната цена на китайският продукт е много по-евтина. Ако целият бизнес в България се върти само около внос мислиш, как мислиш ще се развият нещата в по-далечно бъдеще? Твоят продукт пак няма да бъде купен, дори да е по-качествен защото масата няма кинти и в повечето случаи винаги избира по-евтиният вариант.

fire_magic
10-23-2018, 13:39
Добре, директно те питам тогава, за колко пари работиш и какво?
Защо трябва да ти давам някакъв отчет, при положение, че ти нищо не си казал за себе си? Не искам да пораждам завист в когото и да било и съм предпазлив. Доходите ми не са фиксирани, това ти е достатъчно.

TrollFactory
10-23-2018, 13:52
Доходите ми не са фиксирани, това ти е достатъчно.
Аха, ясно! Работиш с бакшиши! Ако е така, кръгът от професии се свива и лесно може да се насочим към по-конркетни предположения какъв си.

Защо трябва да ти давам някакъв отчет, при положение, че ти нищо не си казал за себе си?
Казах дори повече от необходимото.

Не искам да пораждам завист в когото и да било и съм предпазлив.
Едва ли някой ще ти завиди, ако си кажеш, че отсервираш маси или миеш прозорците на коли около бензиноколонките.

fire_magic
10-23-2018, 14:48
Пак не позна, жалко!

fire_magic
10-23-2018, 14:50
Не бачкам за друг. Дори никога не съм го правил досега.

Грозния
10-23-2018, 16:51
Не бачкам за друг. Дори никога не съм го правил досега.Значи или си шеф на голяма мултинационална корпорация, или си уличен продавач :D .

За нас остава загадка, кое ли от двете си :razz: !

fire_magic
10-23-2018, 17:46
Значи или си шеф на голяма мултинационална корпорация, или си уличен продавач :D .

За нас остава загадка, кое ли от двете си :razz: !

Щом фантазията ти съзрява само тези 2 примера, че и нищо друго...
Давай, вaриантите нека са 2, ти избери единият и каквото кажеш, това ще съм! :D :razz:
Дори това да си шеф не означава да не бачкаш за друг, защото собственика може да е друг и ти просто да бачкаш за него начело на предприятието му. Тъпчо ! :D