PDA

View Full Version : Моля дайде ми съвет!



Hrisi92
10-20-2018, 16:34
Здравейте хора,аз съм момиче на 19 години,напоследък ми се случи нещо и продължава ако някой е имал подобен проблем моля да ми сподели как се е излекувал от това !!
Преди седмица оперираха сестра ми от гуша,от тогава не се чувствам добре получавам сърцебиене общо взето не се чувствам добре.Понякога имам чувството че нещо ме задуваша та ходих на лекар и ми казаха че се полувача от емоции... когато влезна в някакъв магазин сякаш не ми достига въздух :( пия някакви хапчета за нерви и това е .... Според вас от емоции ли се полувача всичко? Моля дайте ми мнение никога не ми се е случвало това нещо

tochko
10-21-2018, 10:36
Как е сестра ти, възстановява ли се? Изследваха ли те преди да предпишат хапчетата?

Предполагам ако горните неща са наред, наистина виновен може да е стреса. Опитай да го избегнеш във всичките му форми на всяка цена. Мисли за симптомите като за нещо което няма нужда да си причиняваш. Излез на терасата на слънце, пусни си музика или излез с приятели. Опитай да се чустваш добре.

9999
10-21-2018, 11:25
Изследвай си хормона на стреса в някоя лаборатория и после отиди на ендокринолог. Тестът се прави рано сутрин без да си яла и пила каквото и да е.

Hrisi92
10-21-2018, 15:24
Възстановява се,всичко е наред с нея :) не са ме изследвали за тези хапчета,казват е “невробекс” след като ги приемам се чувствам по-добре но доста хора ми казаха че е от емоциите всичко това

haritov
10-21-2018, 18:09
и с мен се получава така от нерви

мина и без хапчета (алкохола не е хапче) просто я карай спокойно и хакуна матата

tochko
10-23-2018, 21:16
Намали стреса и погледни за билкови успокоителни. Не ползвай коз според мен.