PDA

View Full Version : Какво да правя с него?



Janka01
10-21-2018, 19:04
Здравейте, на 17 съм. Става дума за момчето, което не просто харесвам, а и не мога без него. Той е на 20, от един град сме познаваме се от много години, имаме общи приятели, излизали сме заедно в компания, но преди почти година осъзнах, че го харесвам, от тогава не съм поглеждала друг и не искам да погледна. Пишем си почти всеки ден, имало е случаи, когато ме е вземал с колата и ме е прибирал до нас /без да ми вземе стотинка/. Искам някакъв съвет, как да разбера дали има чувства към мен, как да му кажа, че аз имам чувства към него?
Благодаря много.

haritov
10-21-2018, 19:11
иди го попитай

ако не кажи от кой град си да ти гледам на карти

Janka01
10-21-2018, 19:13
Срам ме е и може би ме е страх от отговора му.
Това с картите, наистина...

haritov
10-21-2018, 19:25
Срам ме е и може би ме е страх от отговора му.
Това с картите, наистина...

ами страдай си тогава без предприемаш нищо и гледай как друга ще му каже

Janka01
10-21-2018, 19:57
Страхме е от отказа... имам чувство, че ще се срина.

LoveSofia
10-21-2018, 19:58
Излезте и му го кажи или някой път, като те взима с колата :p
Няма страх, или му го казваш, или друга ще му го каже.

haritov
10-21-2018, 20:04
Страхме е от отказа... имам чувство, че ще се срина.

да и ще умреш от мъка :D

и аз мислех някога като теб,но живота продължава

Janka01
10-21-2018, 20:10
Наистина много лесно звучи, но така ще се стъписам че няма да знам какво да кажа...

Janka01
10-21-2018, 20:11
Не знам как ще реагирам на отказа му...

haritov
10-21-2018, 20:16
прави каквото трябва да става каквото ще

Janka01
10-21-2018, 20:19
уауауаууу...

redbul2
10-21-2018, 21:10
Ами предложи му да прекарате една нощ заедно. И ще видиш, че няма да ти откаже. :D Нито един мъж не отказва подобни предложения. :D

HollyGolightly
10-21-2018, 23:17
Не съм чула някой да е умрял от един отказ. Просто му кажи и толкова. А и той явно не е безразличен след като ти отделя толкова много време.

fire_magic
10-21-2018, 23:23
Докато шофира му врътни една свирка.
После го попитай дали има някакви чувства към теб.

TrollFactory
10-22-2018, 06:37
Искам някакъв съвет, как да разбера дали има чувства към мен, как да му кажа, че аз имам чувства към него?

И направо по темата:

Пишем си почти всеки ден, имало е случаи, когато ме е вземал с колата и ме е прибирал до нас /без да ми вземе стотинка/.
Ами ето, че си имала възможност в колата да си поиграеш на неговия скоростен лост, но си била твърде смотана и си го взела за такси. Какво значи "без да ми вземе стотинка"? Искаш да кажеш, че сама си му предложила пари ли?
Ако не си дебела и грозна ще ти върже. Но тъй като се познавате от години и нищо не се е случвало до сега между вас, има две вероятностни: Да не си привлекателна за него или да е педал. Ти прецени. Разкажи ни малко повече за вас. До сега нищо ли не се е случвало между вас?

Janka01
10-22-2018, 16:32
Не искам да слизам на ниво свирки, това за мен е неуважение и глупост.
Между нас нищо не се е случвало до сега, според мен не съм нито 100 кила, нито съм грозна, със сигурност отпада това че е педал. :D
Закачали сме се, пишем си, понякога му звъня и си говорим, вземалме е с колата. Имала съм моменти където се е държал малко като баща, карал ми се е за някои неща в личен план и това е. :P :P

TrollFactory
10-23-2018, 14:01
Не искам да слизам на ниво свирки, това за мен е неуважение и глупост.
Е, щом веднага за свирки си помисли... значи едва ли са ти чак такъв проблем? И от кога свирката е неуважение и глупост? Напротив, показваш буквално своето привличане към въпросното момче.


Между нас нищо не се е случвало до сега,
Е как разчиташ да се случи като не поемаш никаква иниациатива? Пробвай със свирката, така и така явно ти е минало вече през главата като вариант. А ако тръгнете в крайна сметка, ти свирки няма ли да му правиш?


според мен не съм нито 100 кила, нито съм грозна, със сигурност отпада това че е педал. :D
Обаче, като има едно ГОЛЯМО ОБАЧЕ, така е само според теб. Може да си дебела, грозна и той да е педал. Може да е едно от трите. Може и да са две 2 от 3. Докато не ни дадеш твоя и негова снимка, за да преценим най-обстойно, няма как да бъдем по-конкретни.


Закачали сме се, пишем си, понякога му звъня и си говорим, вземалме е с колата. Имала съм моменти където се е държал малко като баща, карал ми се е за някои неща в личен план и това е. :P :P
Е, щом проявява бащински инстинкти, а не ти е баща, значи иска да те опитомява, което в голяма степен отговаря положително, че те харесва. Но разбира се това не изключва другите две неща, които предположихме по-горе. Така че, ако е в процес на колебаене му врътни една свирка в колата, за да наклониш везните в твоя полза. С това няма как да не го спечелиш! Успех!

fire_magic
10-23-2018, 15:53
Напълно подкрепям мненията на TrollFactory по темата.

Janka01
10-23-2018, 16:01
Fire_magic подхвана темата за свирки в колата, иначе нямаше изобщо да ми дойде на акъла
Имам чувство, че ако му кажа и евентуално не ме харесва, може да загубим и приятелската връзка.
За грозотата и дебелината не мисля че е нужно да качвам снимки нито мои, нито негови.
А за педал е абсурдно.
Въпреки това, благодаря за думите и ще помисля над това.

fire_magic
10-23-2018, 16:04
Fire_magic подхвана темата за свирки в колата, иначе нямаше изобщо да ми дойде на акъла
Имам чувство, че ако му кажа и евентуално не ме харесва, може да загубим и приятелската връзка.
За грозотата и дебелината не мисля че е нужно да качвам снимки нито мои, нито негови.
А за педал е абсурдно.
Въпреки това, благодаря за думите и ще помисля над това.

Усмихвайки се се приближи към него проявявайки интимност и близост. Много скоро след това ще разбереш как стоят нещата, не мислиш ли?

Janka01
10-23-2018, 16:12
Другата седмица ще се видим и може да пиша как е протекло...

9999
10-23-2018, 17:05
Другата седмица ще се видим и може да пиша как е протекло...

Ти личните съобщения четеш ли ги, че нещо гледам започваш да се замисляш за предложенията в колата?

Janka01
10-23-2018, 17:21
Готов/а си :)

tochko
10-29-2018, 09:08
Нормално е да те е страх, но ако не му кажеш че го харесваш може да съжаляваш дълго след това. Направи му някакви намеци за да не е гръм от ясно небе и му кажи в подходящ момент и място. Ако загубиш ще е приятел и нищо повече, ако спечелиш-гаджето на мечите ти.

anonymous1043668
10-29-2018, 11:54
Искам някакъв съвет, как да разбера дали има чувства към мен, как да му кажа, че аз имам чувства към него?

Защо просто не само двамата заедно излезете заедно? Аке те отхрърли няма страшно,може да се случи на всеки,просължи напред..


Страхме е от отказа... имам чувство, че ще се срина.
Не няма да се сринеш.Ние хората обичаме да преувеличаваме нещата.Не трябва да се боиш от това да те отхвърлят..


Здравейте, на 17 съм. Става дума за момчето, което не просто харесвам, а и не мога без него....от тогава не съм поглеждала друг и не искам да погледна.
Те всички така казват..Няма гаранция че не можеш да срещнеш някой по-добър..Ама ако не искаш това е друг въпрос.Ако те отхвърли,какво правим?Ще страдаш и ще плачеш заради нещо,което не зависи от теб?

TrollFactory
10-31-2018, 11:20
Е, Янице Как мина? Влюби ли се в теб?

envoy
11-13-2018, 14:29
Подходящ ли е за мен?

В много случаи мъж, който те привлича и с който имате химия, може да се окаже не съвсем подходящ за теб като партньор. И в следващите няколко реда бих искал да обърнем повече внимание на тази тема.

Идеята, разбира се, е да не губиш години от живота си с неправилния човек, с когото се опитвате да изградите нещо заедно без да осъзнавате, че връзката ви е обречена. С помощта на три въпроса се надявам да вникнеш по-добре в отношенията, които имаш и към които се стремиш. Запитай се...