PDA

View Full Version : Книги



hummingbirdddxx
10-28-2018, 11:51
Здравейтe. Пише Ви една тийнейджърка, която много обича да чете, но няма възможност в момента да си закупува нови книги, а в градската библиотека не купуват нови заглавия, тъй като града е малък..Моля всеки един от вас, който има книги за подаряване (ненужни, повтарящи се или просто иска да подари) нека ми пише на лично съобщение. Уверявам ви, че книгите ще отидат при човек, който ще се грижи за тях! Благодаря предварително! :)

Грозния
10-28-2018, 12:20
От какви книги се интересуваш?

LoveSofia
10-28-2018, 16:37
Защо не четеш електронни книги? Да, друго си е хартиен вариант, но пак може да ти е интересно. От кой град си и по книжарниците нищо ли не издават до 10 лева?

От какви книги се интересуваш?

hummingbirdddxx
10-29-2018, 14:58
Всякакви. Тийнейджърка съм и обичам да чета нови неща. Най-много обичам хоръри, романи, класики, чиклит, детски книги и т.н

hummingbirdddxx
10-29-2018, 14:59
Не ми е удобно.. друго си е да хванеш книгата.. да усетиш аромата и.. от малък град съм.. а относно книгите в книжарниците не са особено евтини.. един хубав роман може да струва от 16лв нагоре...

TrollFactory
10-29-2018, 15:39
по книжарниците нищо ли не издават до 10 лева?

Ти май не четеш много. Както авторката каза, минимум 16 лв струват хубавите романи. Сега, че могат да се намерят романи без пари могат ама на възрастта, на която е авторката мислиш ли, че би й било интересно да чете само неща от епохата на ромата "Емил от Льонеберя". А и старите книги в България, които вече нищо не стурват са масово разни детски комунистически романи отдавна загубили морална стойност. Мисля, че на авторката, ако няма пари, уви, й остава да включи канала на Планета и да слуша модерни приказки и идеали на младите момичета в страната днес.

LoveSofia
10-29-2018, 17:22
Ти май не четеш много. Както авторката каза, минимум 16 лв струват хубавите романи.
https://i.imgur.com/0t5Zm43.png
Аз или ти?


Сега, че могат да се намерят романи без пари могат ама на възрастта, на която е авторката мислиш ли, че би й било интересно да чете само неща от епохата на ромата "Емил от Льонеберя".
Или не си чел книгата, или.. Напротив, точно тези книги са най-четени от нас, младежите.


А и старите книги в България, които вече нищо не стурват са масово разни детски комунистически романи отдавна загубили морална стойност.
Пак не позна. Много книги от категория "Художествена литература" (преди 89) са страшно интересни и готини и биха грабнали окото даже на някоя чалгарка, стига да може да чете, освен това струват не повече от 1 лев.


Мисля, че на авторката, ако няма пари, уви, й остава да включи канала на Планета и да слуша модерни приказки и идеали на младите момичета в страната днес.
Не! Поздравления на авторката за обичта й към книгите, всички младежи трябва да сме такива, а не като пропадащите глупаци и лумпени по дискотеките!

Авторке, на улицата никъде ли не продават стари книги? Родителите ти нямат ли колекции? Ако имат, надали си ги прочела до една. Е, вярно е, че няма да намериш хорър книги, но не мисля, че ти е голям проблем, ако наистина обичаш да четеш всичко. Сега никакви книги ли нямаш да четеш?

hummingbirdddxx
10-29-2018, 18:12
Никой в нашия град не продава такива книги на улицата.. казах града е адски малък.. и нашите нямат колекции за жалост..

LoveSofia
10-29-2018, 18:28
А всъщност защо не можеш да си закупиш някоя книга? Нямаш финансови възможности ли?

hummingbirdddxx
10-29-2018, 18:42
Да в момента нямам излишните пари да си купувам.. адски са скъпи книгите, които се продават в момента.. а и покрай училище.. за помагала и още учебници и.. няма как.. :)

LoveSofia
10-29-2018, 20:20
Пусни обява в някой сайт като alo.bg, там най-много хора ще ти отговорят! :)

Грозния
10-30-2018, 17:50
В някои от българските сайтове за продажби съм виждал раздели "подарявам".
Опитай там! Може би някои хора подаряват книги.

*КРЪСТНИКЪТ*
11-18-2018, 20:03
Мойто момиче всеки трябва да прочете Кръстникът.

*КРЪСТНИКЪТ*
11-18-2018, 20:12
Ако ти е мил живота целувай :!:

http://prikachi.com/images.php?images/998/9441998W.jpg

cekupama
12-02-2018, 11:41
OK