PDA

View Full Version : Какво да направя ?! Съвет.



Heu3weS7нA
01-04-2019, 15:54
Здравейте хора. Искам да се допитам и до вашето мнение по един въпрос. Значи има едно момче (приятел), стар мой колега. Работехме заедно в един магазин преди вече 3год. След това излизахме от време на време ей така просто на разходка, като аз никога не съм давала някакви сигнали или надежди за нещо повече. Усетих от негова страна, че май ме харесва, започна да контактува с мен малко по-различно. Като цяло аз гледах да страня или да показвам само и единствено приятелско отношение. Когато ми пишеше не отговарях много бързо, праща ми целувки аз нито един път не съм му изпратила, за да не си помисли, че може да има нещо повече. Един или два пъти ме кара да ходим на кино, но аз съвсем тактично отказвах. Мислех си, че след 1-2-3 отказа ще се усети малко и ще си даде сметка, но уви той продължава. Аз реално го усещам само, като приятел и никога не би могло да има нещо повече. Обърквам се, защото не знам аз ли си въобразявам, че примерно ме харесва и иска нещо повече или той е толкова ограничен, че не може да се досети? !?
Разбирам да ми каже така и така, харесвам те а у и да се приключи... но не той продължава да си ме кара да излизаме и продължава с целувчиците. Дали си въобразявам, че иска нещо повече или наистина е така?

Другия въпрос е какво да правя по-точно ако може съвет :) Не ми беше писал няколко дена, до днес... пак продължава с тия целувкии ме кара да излизаме. За празниците пак целувки бла бла аз нищо.... само съм любезна. Явно още не се е усетил :(

9999
01-04-2019, 17:24
Може да го попиташ какво има предвид с тези целувки и каква е целта на пускането им.

Ако искаш да е нещо завоелирано, може да изиграеш, че имаш приятел. Сподели му някаква уж случка и проблем с гаджето ти и му поискай съвет. Тогава вече би трябвало да схване, че въпреки целувчиците му, ти си гледаш своя живот. Но това си е хамалогия.

BlacklaslalNigga
01-05-2019, 13:36
Ами така ще е, когато си индиректна. Бъди директна, с риск, че всички тези твои спекулации могат да се окажат грешни и ще бъдат разкрити пред момчето, пък може да се окажеш права. Крайният резлултат ще е разрешен случай.

Ако не ти стиска да си директна, то подходи според горното мнение на 9999.

Heu3weS7нA
01-05-2019, 13:59
Ами той знае, че в момента нямам приятел. Аз се надявах, че като не му пращам и аз целувки и отбягвам срещите ще се досети и да не се налага аз да му казвам. Още не съм му отговорила от вчера, дали съм свободна съб. или неделя, а аз реално наистина не мога . Един път ми каза, добре пиши когато можеш и аз примерно не му писах месец някъде и той писа и пак.....
Много обнадежден ще дойде :D


Оп ей сега си влезнах във Фейса и видях, че ,ми е писала една негова приятелка ,,Какво правиш'' ...която е гадже на негов добър приятел , с когото пък аз се познавам от 20години :D

nevermorevon
01-05-2019, 15:24
За някои хора надеждата умира последна хахаха
Ако не усеща намеците ти, явно е малко глупавичък :D

Heu3weS7нA
01-05-2019, 18:09
Ей сега цъкнах на съобщението от снощи, естествено отново има целувка, отново казва, че се радвам за мен въпреки, че не съм казала кой знае какво :D и последва от въпроса заета ли съм много съб и неделя :X
Оххх измъчвам се вече хорааа

Heu3weS7нA
01-05-2019, 18:11
..

BlacklaslalNigga
01-05-2019, 18:28
Нещо, не заяви интерес към коментара ми горе. Той също е опция.

Heu3weS7нA
01-05-2019, 18:38
Ама никак не ми се иска да съм директна :D

BlacklaslalNigga
01-05-2019, 19:10
Желая ти успех тогава. Аз, за друго не мога да се досетя.

Heu3weS7нA
01-05-2019, 19:14
Мерси :) Надявам се скоро ще се осъзнае, ще го отблъсна колкото се може повече накрая ако все още нямам приятел аз ще кажа обратното иии да се свършва :D
Мерси на всички ако има нещо интересно ще драсна за съветче :D

BlacklaslalNigga
01-05-2019, 20:39
ще го отблъсна колкото се може повече накрая ако все още нямам приятел аз ще кажа обратното иии да се свършва.
Уау, това звучи доста противоречиво.
Ми хващай го сега за гадже и да се свършва. Хем да си начешите крастата и двамата.

Heu3weS7нA
01-05-2019, 20:54
Май не си ме разбрал/а правилно :) Може и аз да не се изразих правилно. Не искам да си го хващам за гадже и да си начешвам краста, искам просто да спре с тези досадни съобщения, които ме карат да се тормозя какво да му отговарям ,че да не го засегна :)

nevermorevon
01-06-2019, 00:37
Май не си ме разбрал/а правилно :) Може и аз да не се изразих правилно. Не искам да си го хващам за гадже и да си начешвам краста, искам просто да спре с тези досадни съобщения, които ме карат да се тормозя какво да му отговарям ,че да не го засегна :)

Спри да му отговаряш, няма по-добър отговор от това :)

Heu3weS7нA
01-06-2019, 12:49
Спри да му отговаряш, няма по-добър отговор от това :)

Това и ще направя. Последно споделям :D Значиии нали онзи ден ми беше писал дали съм свободна съб и неделя аз му отговориш чаак снощи към 21 ч. Написах му, че цял ден оправям вкъщи понеже правя разместване и лек ремонт и съм забравила да отговоря и че има още много за оправяне. Той ми написа дали имам нужда от помощ и да идвал. Аз му отговорих, че нямам нужда от помощ и му благодарих все пак. След което той пак ме пита ''Сигурна ли си ? Ще дойда не е проблем'' и аз пак му казвам ,,Мерси, няма нужда'' :) И днес той ми отговаря ''Добре. Искам да знаеш, че винаги ще ти помогна. Стига да искаш разбира се. ''
Е сега се чудя да се смея ли да плача ли. :D Какво да отговоря сега...аз се сещам само за Добре, мерси :D Въпреки, че каквото и да напиша той със сигурност ще продължи с тия милувки от детската градина се1 :D :X :D

TrollFactory
01-07-2019, 08:50
И какво пречи да му кажеш "имам си приятел" и да го отрежеш? Дори и да му кажеш в прав текс "спри да ми пишеш!" Или просто ти харесва да има някой там, независмо какъв, който да те следва плътно за задните части, за да ти повдига самоучвствието, че си много желана госпожица?

Heu3weS7нA
01-07-2019, 14:43
И какво пречи да му кажеш "имам си приятел" и да го отрежеш? Дори и да му кажеш в прав текс "спри да ми пишеш!" Или просто ти харесва да има някой там, независмо какъв, който да те следва плътно за задните части, за да ти повдига самоучвствието, че си много желана госпожица?

Ти пък от къде се взе с този тъп коментар. Да беше прочел по-нагоре и после да коментираш. Човека знае, че в момента нямам приятел ;) първо...и второ малко или много ми е приятел не мога да му кажа Не ми пиши вече... малко грубо и не в мой стил ми идва.Надявах се сам да се усети, че не искам и не може да има нещо повече. Ааа и трето хич не ми е зор някой да ми се влачи зад задните ми части още по-малко той ;) Тъй чееееее моля не се изказвайте неподготвени.
Благодаря.

Skulls and Bones
01-07-2019, 17:25
Най-лесния вариант е..просто му кажи че не изпитваш същото, което и той..Попадал съм в такива ситуации от опит ти казвам. Кажи му, че няма да бъдете нищо повече от приятели и че не искаш да си разваляте отношенията това е. При мен действаше..ама някои оставаха сърдити :D

Heu3weS7нA
01-07-2019, 20:32
Най-лесния вариант е..просто му кажи че не изпитваш същото, което и той..Попадал съм в такива ситуации от опит ти казвам. Кажи му, че няма да бъдете нищо повече от приятели и че не искаш да си разваляте отношенията това е. При мен действаше..ама някои оставаха сърдити :D

Ами първо ще опитам игнор :D вчера последно писа там нещо аз нито съм го прочитала, нито съм му отговаряла. Лошото е, че днес ми звъня на телефона...за щастие само 1 път :D :X Утре ако пак пише нещо вечееее ще се разправяме :D

TrollFactory
01-08-2019, 11:42
Ти пък от къде се взе с този тъп коментар. Да беше прочел по-нагоре и после да коментираш. Човека знае, че в момента нямам приятел ;) първо...и второ малко или много ми е приятел не мога да му кажа Не ми пиши вече... малко грубо и не в мой стил ми идва.Надявах се сам да се усети, че не искам и не може да има нещо повече. Ааа и трето хич не ми е зор някой да ми се влачи зад задните ми части още по-малко той ;) Тъй чееееее моля не се изказвайте неподготвени.
Благодаря.

Първо, научи се кога се използва пълен и кратък член (подсказка: за друг член говоря, не за първото значение на тази дума, за което се сети).
И второ, като за теб е немислимо грубо и не е в твой стил да отказваш или да пазиш факти за личния си живот (като например това дали си имаш приятел или не), тогава защо пускаш тази тема вместо просто да угодиш на колега си? С тази тема какво целиш? Излиза, че си патка не и знаеш какво искаш? "Не мога да му откажа, ще се сърди!"..."Трябва да му откажа, не го харесвам" и накрая "Не мога да му откажа, но не го харесвам! Помощ, какво да правя? Ах, ох!" И докато се усетиш вече ще сте на вечеря в някой ресторант и ще е на колене пред теб с пръстен. Ами като си такава овца заспала, направи му и деца щом толкова се налага да не му нараниш чувствата...

Heu3weS7нA
01-08-2019, 19:03
Май ти си този, който си мисли за ЧЛЕНове ;) хахах
Защо изобщо трябва да коментираш за какво си мисля и каква съм ?!
Темата ми не е за вашето мнение, а за ваш съвет относно даден въпрос/проблем. ;)

TrollFactory
01-09-2019, 07:30
Май ти си този, който си мисли за ЧЛЕНове ;) хахах
Не ми приписвай фантазиите си. Показах ти къде имаш грешки в правописа, а ти нищо не схвана, освен че, сама си подчерта, че тъкмо това си й схаванала от всичко: половия орган на мъжете.


Защо изобщо трябва да коментираш за какво си мисля и каква съм ?!
Не съм коментирал каква си, то се подразбира, но ако искаш да ти го кажа все пак: Ти си една куха лейка.


Темата ми не е за вашето мнение, а за ваш съвет относно даден въпрос/проблем. ;)
След като си пуснала тема, в която не допускаш чуждото мнение, защото си я пуснала изобщо ? И ми дефинирай как може да съставиш съвет без мнение по даден въпрос/проблем.

Heu3weS7нA
01-09-2019, 16:46
А защо не си избиваш другаде комплексите ?! Големия разбирач хахахах.
Ти явно не знаеш какво значи изобщо думата СЪВЕТ, разбрахме че може да я напишеш ама няма да е лошо и да разбереш значението и ;)
Може да изчезваш вече. :)

TrollFactory
01-10-2019, 07:21
А защо не си избиваш другаде комплексите ?! Големия разбирач хахахах.
Не обсъждаме моите комплекси. Не аз съм пуснал темата, много моля![/QUOTE]


Ти явно не знаеш какво значи изобщо думата СЪВЕТ, разбрахме че може да я напишеш ама няма да е лошо и да разбереш значението и ;)
Ако не беше такава куха лейка, щеше да внинкнеш в безценните ми съвети, но ти не та не, искаш просто да чуеш собственото си мнение за себе си. Е, няма как. Да не беше пускала темата.


Може да изчезваш вече. :)
Изчезвай ти! Дразнещо проста си. И дразниш не само мен. Гарантирам ти.

anonymous1043668
01-10-2019, 10:23
(Познайте кой се върна)
Значи ако разбира че не искаш нещо повече е много нахален ако не ще се наложи да си по-директна. Ако продължава с тези съобщения просто му кажи че искаш да сте си приятели и не изпитваш нищо повече..

TrollFactory
01-10-2019, 14:26
(Познайте кой се върна)
И кой толкова се е върнал?
Къв беше ти? Никому неизвестна и безинтересна личност си според мен.
Ако зачезнеш нещо, на никого няма да липсваш.

s0b1esk1
02-03-2019, 16:14
защо си тръгнала да се затормозяваш с такива въпроси? човека иска просто да те чука.
цитирам ти съвет от приятел и ти препоръчвам да го спазваш. "Яж, пий, носи си новите дрехи и си карай bmw-то защото катафалката багажник няма". - Приятел на Собиески