PDA

View Full Version : здравейте аз се върнах



Uzerneim
01-09-2019, 23:39
почнах да чета много книги, които ми помогнаха да почна да се държа нормално с хората и да не съм аутист. А вие как сте кафджии? Напоследък имам чувството че животът няма смисъл, но пък от друга страна е най-смисленото нещо което някога ще изживеем. Някъде го прочетох не съм го мислил аз.

TrollFactory
01-10-2019, 08:17
А колко голям аутист си бил? Опиши се на публиката, която не е запозната с теб.

Грозния
01-10-2019, 17:46
Сигурно е от някоя спяща клетка на фейкове :? .

Uzerneim
01-10-2019, 22:34
такъв ми е профила защото ме банваха много пъти още от времето когато си слагахме стар уорс изтребители в подписите и инвейдвахме секса и любовта.

Иначе голям бях аутяга, помня едно момиче ме беше поканило у тях за "кафе" и аз и казах че не обичам кафе ама тя настоя и аз си викам "чакай сега, каза ти, че не искам кафе, а ти настояваш, това ми чупи всякаква логика" и така помислих че иска да ми открадне бъбрека, почнах да треперя и избягах. А пък бившата всеки път като ходих у тях не можех да ям нищо или ако ядох нещо веднага го повръщах. Още първия път като отидох ме гостуваха, ядох, отидох до кенефа и се изповръщах и всички чуха. Всеки път като ходех у тях за няколко дена се връщах 5 кила по-лек.

Грозния аз те помня теб поне от последния път когато писах тук, ти се ме забравил сигурно. Имах подобна тема от сорта на "охо липсвахте ми кпр защо кофата умира".

Uzerneim
01-10-2019, 22:47
Най-старите потребители които помня са deFacto (Мартин), LoveSickk и Наско. Имаше и LambOfGod, за която (или който) си правих фейк профил наречен "lambofcod" и се смеехме, после имаше и един пингвин ама не му помня името вече. Якузата вече не коментира като гледам ама се задържа много той, той играеше дота даже играхме един път заедно. Помня че deFacto и LoveSickk си имаха нещо като romance помежду си. А и кой може да забрави Щрудел, най-милото момиче което някога е съществувало. Не я познавах въобще поне беше малко потайна и не знам колко простотии е правила всъщност, но ми се иска да вярвам, че е била мила като ангел и в истинския живот и че сега е супер щастлива, женена за някой богат красавец и си гледа децата.

Uzerneim
01-10-2019, 22:48
Едно момиче имаше LordOfLight май й беше името. Сякаш беше депресирана. Липсва ми, винаги съм искал да я познавам.

Грозния
01-21-2019, 18:06
Липсва ми, винаги съм искал да я познавам.В библейския смисъл ли :D ?

nqmamNervi
01-21-2019, 19:50
аз те помня, беше стабиляга