PDA

View Full Version : Грим за училище



t.A.T.u.Forever
01-19-2019, 15:17
Здравейте. Искам да Ви попитам за вашето мнение и моля без нападки. Момиче на 16 години съм, скоро правя 17. Много харесвам тъмно червени и тъмно лилави червила и искам да отида с такова на училище, но се притеснявам как биха реагирали учителите ми. Някои от тях са ме виждали с такова, защото ме имат във фейсбук, но на живо не са и може да реагират по друг начин като ме видят на живо, а тези, които въобще не са ме виждали с такова може да е по странно. Вие какво мислите? Бихте ли отишли с такова на училище? И какъв е проблема , ако се ходи с такива на училище? В класът ми момиче е идвало с тъмно червено червило, но тя е една от проблемните и учителите не се занимават с нея, докато аз съм от тези , които защитават учителите, уча и не създавам никакви проблеми и може на мен да ми направят изречение. Ще се радвам на мненията и съветите Ви. Съжалявам , ако темата не е за тук и благодаря предварително.

Maria_bebe
01-19-2019, 18:43
Ами според мен точно понеже си от тези,които не създават проблеми няма да ти кажат нищо,защото те харесват така да се каже.Също не мисля,че едно малко по-тъмно червило е кой знае какъв проблем,все пак не си тръгнала с черни сенки,пиърсинг и татус на носа,че да го правят на проблем.

t.A.T.u.Forever
01-19-2019, 19:24
Благодаря за мнението ти! Така е , да , рядко ползвам грим и то единствено спирала и очна линия , нищо друго.

LoveSofia
01-19-2019, 20:04
Ходи си, както искаш, стига да не прекрачваш границите на нормалното. Подкрепям горното мнение.

Надявам се името на автора да не е провокация с темата ми.

t.A.T.u.Forever
01-19-2019, 20:18
Ходи си, както искаш, стига да не прекрачваш границите на нормалното. Подкрепям горното мнение.

Надявам се името на автора да не е провокация с темата ми.

Благодаря за мнението. Името ми в профила е , защото съм фен на дуета и няма нищо общо с темата.