PDA

View Full Version : Труден избор



anianito7
01-20-2019, 10:10
Здравейте! Имам нужда от съвет, тъй като около мен няма хора, които да ме разберат... Имам си приятел от почти 2 години, с когото наскоро правихме секс. Без мое желание. Отказвах, но той настояваше месеци наред и накрая просто не издържах. От тогава насам всеки път е така. Писна ми да ме карат да правя нещо, което не искам. Не се чувствам готова. Вече не изпитвам нищо към него, освен омраза затова, че не зачита моите чувства. Работата е там, че живея в малък град. Наложи се да разкажа на майка ми всичко и тя не ми позволява да го зарежа, защото я е страх, че всички ще разберат. Да, права е, и аз не искам да се разчува, но не разбира ли, че не мога повече да бъда с този човек. Не искам дори да го виждам. Какво да правя? Дали да поема риска да засрамя семейството си пред целия град, или да остана с този човек, когото ненавиждам? Моля за съвет!!!

elia_666
01-20-2019, 15:05
Здравейте! Имам нужда от съвет, тъй като около мен няма хора, които да ме разберат... Имам си приятел от почти 2 години, с когото наскоро правихме секс. Без мое желание. Отказвах, но той настояваше месеци наред и накрая просто не издържах. От тогава насам всеки път е така. Писна ми да ме карат да правя нещо, което не искам. Не се чувствам готова. Вече не изпитвам нищо към него, освен омраза затова, че не зачита моите чувства. Работата е там, че живея в малък град. Наложи се да разкажа на майка ми всичко и тя не ми позволява да го зарежа, защото я е страх, че всички ще разберат. Да, права е, и аз не искам да се разчува, но не разбира ли, че не мога повече да бъда с този човек. Не искам дори да го виждам. Какво да правя? Дали да поема риска да засрамя семейството си пред целия град, или да остана с този човек, когото ненавиждам? Моля за съвет!!!

Първо не ми става ясно как собствената ти майка те кара да си траеш! Той си те изнасилва общо взето! Аз на нейно място никога не бих ти позволила да търпиш подобно нещо! Колкото и малък да е този ваш град. Няма Кво да да се чудиш и питаш нас, ти сама знаеш какво трябва да направиш! Никой ама никой, дори майка ти не трябва да те кара на сила да правиш нещо против волята и още повече когато това накърнява достойнството ти.

haritov
01-20-2019, 15:13
Какво ли не прави човек за едната чест.
На колко си години?

anianito7
01-20-2019, 17:07
17

Грозния
01-20-2019, 20:35
Имам си приятел от почти 2 години, с когото наскоро правихме секс. Без мое желание. Отказвах, но той настояваше месеци наред и накрая просто не издържах. От тогава насам всеки път е така. Писна ми да ме карат да правя нещо, което не искам. Не се чувствам готова.Като не си готова за секс, защо излизаш с момчета?!

Chervenkov
01-23-2019, 06:18
Заредижи го после разкажи на целия град, че има малка пишка.

anaesthetic0
01-28-2019, 18:52
подай жалба в полицията срещу майка си

inewton
01-28-2019, 19:02
Всеки рано или късно плаща греховете си.

dreamwalker
01-28-2019, 19:42
Здравейте! Имам нужда от съвет, тъй като около мен няма хора, които да ме разберат... Имам си приятел от почти 2 години, с когото наскоро правихме секс. Без мое желание. Отказвах, но той настояваше месеци наред и накрая просто не издържах. От тогава насам всеки път е така. Писна ми да ме карат да правя нещо, което не искам. Не се чувствам готова. Вече не изпитвам нищо към него, освен омраза затова, че не зачита моите чувства. Работата е там, че живея в малък град. Наложи се да разкажа на майка ми всичко и тя не ми позволява да го зарежа, защото я е страх, че всички ще разберат. Да, права е, и аз не искам да се разчува, но не разбира ли, че не мога повече да бъда с този човек. Не искам дори да го виждам. Какво да правя? Дали да поема риска да засрамя семейството си пред целия град, или да остана с този човек, когото ненавиждам? Моля за съвет!!!

Съжалявам, че трябва да го напиша, но от написаното си правя извода, че майка ти е странна. Ти си странна. Градът ви е странен.

HollyGolightly
01-28-2019, 20:18
И като разберат съселяните ти, какво? Някои хора наистина живеят с мисълта че са толкова важни, че всички само седят и мислят с какво да ги засрамят.

TrollFactory
01-29-2019, 07:20
майка ти е странна. Ти си странна. Градът ви е странен.

Нищо странно няма като за родните ни ширини. Не е нищо ново и винаги си е било така. В българските села и в малките български градове хората масово са скотове. Най-интересното, което им се случва е да обсъждат по между си какво има в чуждите гащи и да доносничат за съседите си - кой каква кола има, кой колко пари изкарва, кой с кого си ляга... Нямаш друг избор освен да избягаш с 300 от вас и да заживееш в някое по-културно място.

anonymous1043668
01-29-2019, 07:37
Предлагам ти да го зарежеш. Като гледам на село нищо не се е променило,но кой е другият вариант? Някакъв си там да се гаври със теб ли? Те така или иначе те коментират че вече спиш с него,и да се разделиш нищо фатално няма да се случи.