PDA

View Full Version : Бели точки по пениса



grimpatron4
01-21-2019, 20:33
От както се помня има едни бели точки по целия пенис.Не болят но не ми харесват естетически.Питал съм дерматолози и са ми казвали, че са нормални и няма какво да се занимавам с тях.И се интересувам какви са начините за премахване.Подобни са като на тази снимка

https://imgur.com/q5KytFV

Грозния
01-22-2019, 17:26
Не болят но не ми харесват естетически.Питал съм дерматолози и са ми казвали, че са нормални и няма какво да се занимавам с тях.И се интересувам какви са начините за премахване.Едва ли има друг начин, освен да се обърнеш към частна клиника за пластична хирургия - там ще направят почти всичко, каквото поискаш, стига да си платиш.

wave00
02-10-2019, 17:24
Не се притеснявай. Често срещани козметични израстъци са. И аз имах, създаваха ми дискомфорт, но не са опасни, нито се предават по полов път. Pearly Penis Papules мисля, че се казваха. Реших проблема преди време с операция, по-точно горене с лазер. Като цена е доста соленичко , но си струва. Мен лекаря ми каза, че не вижда смисъл да ги маха, но понеже съм доста загрижен за себе като цяло просто ги махнах. Отиди в някоя клиника, при дерматолог и му кажи за това и че искаш да ги махнеш.