PDA

View Full Version : След пушене на марихуана



Mr.Killer
01-26-2019, 20:03
Здравейте!
От заглавието се разбира за какво става въпрос. Та в тоя ред на мисли: принципно не съм по тези неща и не съм редовен пушач. Да не кажа изобщо. Пушил съм на 3,4 пъти,от които само 1 път ме е хващало.
Наскоро пуших по често - 3 пъти за седмица. След последния път, в който се напуших от тогава имам чувството, че съм напушен постоянно. Вече трети ден ми се мотае главата и ми е едно такова странно. Докато бях напушен се бях филмирал, че ще умирам, беше ми повече зле отколкото добре. Имам чувството, че колкото повече спя толкова повече ми е зле като стана. Като не бях спал ми беше ок.
Затова пиша тук, ако някой му се е случвало подобно нещо, ако може да сподели.

BlacklaslalNigga
01-26-2019, 21:38
Редовни и полу-редовни пушачи са споделяли, че когато спрат тревата, за повече от ден. До 3-5 ден, особено при редовните, имат усещането, за "облак" в съзнанието си, това, което ти описваш: "мотае ми се главата и ми едно такова странно.". Докато се събудят с бистър ум. Без "облак". А, някои го нямат това въобще.

Какво имаш предвид под: "мотае ми се главата".?
Ако това включва главоболие, означава че тревата ви е била пръскана.
От друга страна, като си се филмирал толкова много, и то, че ще умираш. Психически ти е повлияло и влия е. Може би обяснива дългото спане.
Прекаляването със съня те прави по мързелив. Вместо да се събудиш с повече енергия, се събуждаш с по малко енергия, засилва се странното чувство и създава коктейл, за ленивост през по голямата част от деня.
Някои от тези редовни и полу-редовни казват, че когато бягат(джогинг), след това се чувстват бодри и с бистър ум. Все пак спортуването е полезно.

Доколкото разбрах, ти се намираш под полу-редовните, обаче си на път да станеш такъв. Загледай се по напред в бъдещето и се виж, когато си от редовните пушачи. Би ли пушил, всеки ден, по една или повече "цигари" ?

Mr.Killer
01-26-2019, 22:35
Болки в главата нямам. Иначе по принцип съм си с обърнат режим на спане и спя по много.
А относно това,че ми се "мотае главата" имам предвид, че ми е замаяно през целия ден и самия поглед към света ми е различен(не знам как по-добре да го опиша), все едно си напушен.
Общо за 3 години съм пушил 6 пъти, като 3 от тях са тази седмица та не съм от пушачите.
Но със сигурност повече такива ла*на няма да пуша.

LoveSofia
01-27-2019, 06:16
Не на дрогата!
https://i.imgur.com/XU4Zhqj.jpg

BlacklaslalNigga
01-27-2019, 12:22
Не си, но се е насъбрало. Иначе, ще се оправиш.