PDA

View Full Version : Първо гадже първа връзка и малко shit.



525tds99
01-29-2019, 13:06
Здравейте на 17 години съм скоро правя 18 искам да започна с това че за първи път си правя акаунтче тук защото четох подобни теми като моята и забелязах че има много подозрителни хора тва си е ваша работа keyboard warriors а колкото до ника ми това е модел на кола и годината и на производство защо такъв ник ми щото не мисля да се задържам тук само една лека темичка на който му се чете филми. Та по въпроса... До преди 1 месец мн хлътнах по едно момиче допадна ми момичето супер много излизахме натискахме се по тъмни улички хаха само до секс не стигнахме но не и бързахме един ден просто момичето ми каза че ме харесва и че и е готино с мен да излизам и тнт но не била сигорна какво иска съответно скъсахме не разбрах какво има напредвид...за първи път си харесвам момиче чак да тръгна с нея и затова искам да се допитам с Опитните не си пишем нз даже кви се водим смисал раздялата ни мина добре всеки по пътя си...един месец мина от както скъсахме и връзката ни траеше 2 седмици и 3 дена хаха от време на време мисля за нея хаха нз защо...предполагам че защото ми е за първи път. Главния въпрос е какво има напредвид момичето не съм сигорна? Но в същото време ме харесва по нейните думи... Искам някой да ми разясни. Бащата каза че няя как да стане защото тя е колкото мене 5 дена ни е разликата апък супер мн ми допадна никога не бях срещал по интересно момиче Мъжа тряяло да е по-голям от жената иначе нямало как да стане аз не вярвам де... най-готиното и качество беше че не е леко момиче а може и да е ахха?? Плюс да допълня и на нея и беше за първи път да има връзка как така аз бях сигорен а тя не. Иначе не се притеснявайте аз ще го преживея дискотеки бол. Въпроса е друг ако има разбрали де хаха филма е объркан знам а btw тя е девствена а аз не възможно ли е да се е оплашила? Или нещо такова хаха дайте си мненията и критиките даже може да споделите нещо подобно кофти случки ако ви е fun. Btw 2 или 3 whatever... Не е фейк темата хаха но който е сигорен че е oh well cant change that смисал не си търся хейт щото трови ама ще чета отговорите ви с сигорност квито и да са. Поздрави на всички живо и здраво.

anonymous1043668
01-29-2019, 14:40
Здравейте на 17 години съм скоро правя 18 искам да започна с това че за първи път си правя акаунтче тук защото четох подобни теми като моята и забелязах че има много подозрителни хора тва си е ваша работа keyboard warriors а колкото до ника ми това е модел на кола и годината и на производство защо такъв ник ми щото не мисля да се задържам тук само една лека темичка на който му се чете филми.
Явно доста сме те уплашили да не би някой да започне да хейти темата ти. Имай в предвид че това е български форум и хейтът от страна на някои потребители е неизбежен.


един ден просто момичето ми каза че ме харесва и че и е готино с мен да излизам и тнт но не била сигУрна какво иска съответно скъсахме не разбрах какво има напредвид...
Ами щом като е била детствена много ясно че ще се прави на недостъпна,само дето не е ли малко неадекватна реакция от нейна страна? Ако питаш мене и тя не знае какво иска..

525tds99
01-29-2019, 15:23
Хаха така е прав си аз го разбирам но сякаш липсва нещо смисал всичко беше перфектно нямаше грешки мисля си че аз съм сбъркал някаде мн бях превързан към нея каквото кажеше го правех е не буквално но сеш се брадата пречи махни я тука искам там сме дося не бях се превързвал толкова мн и ми харесваше да го прая и налрая кво shit не че съжалявам но сякаш ме въртя постоянно няма да лъжа опарех са първите дни беше супер отровено сега само някакви слаби мисли за нея its weird бахти чуствам се като някакъв глупак... Майната му братле :D

525tds99
01-29-2019, 15:25
Хаха не уплашен ама се запознах набързо секс страницата там е мазало пхаха

525tds99
01-29-2019, 15:29
Като цяло беше ми чудно кво ще ми каже непознат смисал в нета щото да обсъждам с наще абсурд а приятелите викат има други и тва е хаха

HollyGolightly
01-29-2019, 18:02
Боже Господи, 10 пъти написа сигОрен…
Т’ва дето баща ти го казал също не е така, освен ако не те мисли за много глуповат и недоразвит и за това да те бута към това да си търсиш по-малки, че да са ти на акъла.
Това с девствеността е малко вероятно, според мен и е било интересно че някой и обръща внимание, след това е решила че не си човека за нея и така. Нищо объркано или сложно не виждам в историята ти.

paradosou
02-01-2019, 11:05
връзката 2 седмици и 3 дена хаха

най-готиното и качество беше че не е леко момиче а може и да е ахха??

Иначе не се притеснявайте аз ще го преживея дискотеки бол.
:lol: :lol: :lol:
Аз съм скандализирана. Доста е свежо, когато някакви хора говорят сякаш ги е срам, че евентуааално са изпитали нещо към някого, било то и за 2 седмици + 3 дни :lol:. На 17 да си лекуваш объркаността и "мъката" с "к04ки" и "бело"... :д (не че и доста отдавна не си е било пак така де). Украсих и ти приписах думи, ама пак остава забавно.

Ако критерият за най-готино качество е просто момичето да не е леко, не ти завиждам... :/

А все пак на въпросите ти: девойката може всъщност да е имала интерес, просто да е чувала от приятелки, че "трябва да се дърпа" и затова да ти е казала, че не е сигурна. Може да е очаквала въпреки това да я търсиш и да я искаш.
Вариант Б е просто да не знае какво иска/й е се прави. Често срещано, не само на 16-17, ами и на 66 :smt043.
Има и други варианти, естествено, ама от мен толкова.

525tds99
02-02-2019, 01:55
Хаха допада ми отговора ти е даже и горния ме радва с тежкото влизане Кът Цялу квот такоа няя я търся тя си е такава не изкача на дискотеки кафенца не пуши не пие хаха нищо не прави е сериозно е :D по принцип и дефакто тя си е смотана но мен тва не ме бърка смисааал не го гледам тва щото съм бил от двете стани едвам я накарах да изкочи с мене по една пица чуеек мн е спекана исрам я да отиде с мен на пица :D :D не искала да я гледам как яде щяла да са оклепа и я исрам от околните апък НИЩО И НЯМА просто мн е срамежлива ама аз тва не ма бърка е ххааха пак казвам.... просто ми допадна и тва е и бях готов за мн неща да напрая за нея да я вкарам в Реалността ако мЪ разбираш? щото толкоз е спекана хаха ама в крайна сметка ще завърша така... да кажем че аз съм си виновен хаха няя са тровя хаааа gotta keep goin you know what I mean? :D ИНАЧЕ даже и бело не е нужно те сами са навират като са напият даже идват да пият от твоята чашка без обиди хаха не намеквам нищо лошо към женския пол има и мъже парцали хаха ама аз предполагам че си запозната. Ъъъммм за тва дали ме е било срам хаха не точно но нещо подобно все едно вървях срещу себе си не бързам за връзки ама то стана случайно с нея... :D Shiiieeet, И да смешно е понякога като се замисля се смея хаха как се получиха нещата най-вече с кафето сутрин! :D

Indistinct
02-02-2019, 05:59
Не мога да преценя кое е по-тъжно - правописът или начинът ти на мислене. Не пуши, не пие и това я прави смотана? Опитвал ли си да опознаеш интересите й, въобще какво я вълнува?