PDA

View Full Version : Искам да му пиша, но неезнам какво след Целувката ...



Roza_bez_bodli
02-04-2019, 17:29
Здравейте ! Вероятно ще се смеете малко на темичката ми, но бих искала да споделя , защото леко съм объркана ...
Преди месец време с компания отидохме на дискотека ,при нас се присъединиха още познати в дискотеката и леко се заиграх с едно момче от другата компания и по едно време той ме целуна . Не очаквах, но не се дръпнах първоначално,после излязох на въздух. Беше ми неловко бях влюбена в друг . Той ме беше последвал и продължихме да се целуваме .
Хванаха ни две приятелки и се прибрахме вътре и после нищо .
През следващите няколко дни имаше коментари и раздухване на случилото се и аз му писах за да му кажа все пак се познаваме ...
Преди седмица се видяхме в обща компания но той се държа леко студено ...
Онзи ден случайно се засякохме и се посмяхме малко, но на мен ми се иска нещо повече от това ...
Иска ми се да има продължение тази история ... Паднала съм си по него
Искам да му пиша , но незнам какво ...

anonimna:D
02-04-2019, 18:05
Какво си му написала, че си била влюбена в друг ли?

anonimna:D
02-04-2019, 18:08
Като цяло, явно си му написала някаква страшната простотия, щом е бил толкова дръпнат втория път. Може и да те е използвал пърият път, доста често срещано е. Пиши му, питай го дали иска да излезете само двамата, да се разходите, а-у. Не ги прибързвай нещата. А това, че си супер бързо влюбчива се забелязва и не се харесва. Опознай го първо. Пък, ако не стане нищо, здраве да е, ще си намериш друг

Roza_bez_bodli
02-04-2019, 18:10
Какво си му написала, че си била влюбена в друг ли?

НЕ .Преди целувката бях влюбена в друг
Писах му че приятелките от компанията го коментират на работното ми място ...
Голям гол съм си вкарала ...

divergent
02-05-2019, 07:46
Ами очевидно му е станало неприятно от тези коментари и затова се е държал студено. Ако имаше каквито и да било мераци към теб, нямаше да го притесни факта, че целувката ви се обсъжда.

TrollFactory
02-05-2019, 07:51
По всяка вероятност, с оглед на обстоятелствата, при които сте се забили (В чалготека! Ах, че каква прелест и каква класика само! Точно като за начало на любовта на живота ти!) е бил пиян и е щял да чука всичко, което има дупка. А сега, когато го търсиш докато той е "на свежа глава", защо мислиш, че не те отразява? Нима смяташ, че от всички други причини е точно пък за това, че му пука изключително много за това какво някакви непознати кифли магазинерки в някакъв смотан магазин си говорят по между си за него докато пушат цигарки и пият по кафенце докато чакат клиенти?

Roza_bez_bodli
02-05-2019, 09:12
По всяка вероятност, с оглед на обстоятелствата, при които сте се забили (В чалготека! Ах, че каква прелест и каква класика само! Точно като за начало на любовта на живота ти!) е бил пиян и е щял да чука всичко, което има дупка. А сега, когато го търсиш докато той е "на свежа глава", защо мислиш, че не те отразява? Нима смяташ, че от всички други причини е точно пък за това, че му пука изключително много за това какво някакви непознати кифли магазинерки в някакъв смотан магазин си говорят по между си за него докато пушат цигарки и пият по кафенце докато чакат клиенти?

По дяволите ! Незнам ! Точно заради това, че е бил пиян и е щял да чука всичко което мърда там . Напълно ми е ясно ! Това си е мой проблем, че ми е харесало ... И не, не мисля да се превърне в любовта на живота ми !
Майната му !!!

Dark_dark
02-05-2019, 11:00
Зарежи тая работа , малката ;)

anonimna:D
02-05-2019, 17:29
Първо, мацката не е малка. Ходи на работа, значи е 18+. Второ била съм свидетел и на много по-странни и шантави запознанства и прерастването след това в нещо много сериозно. И накрая, не мисля, че който и да било, има правото да я обижда и накърнява достойнството. И как, ако не е тайна разбрс, че е магазинерка, с прости приятелки, неправещи нищо по цял ден, освен да пушат и пият кафенца. Мисля, че можеше да си изкажеш мнението, без останалия негативизъм. Защото на мацката и стана кофти, а реално няма защо, пък ти почваш да си вярваш колко си велик, защото си слоевестно по-даровит и не могат да те надиграят в твоята игричка. Ама реално някъде ниско се намираш. Защото всеки с малко повече в главата, гледа да помогне на другарчето, не да го доспъне.

9999
02-05-2019, 19:17
Какво работиш момиче и на колко години сте двамата с мъжагата? Важно инфо, за да можем да поразсъждаваме над информацията и ситуацията. А и не на последно място, имаш ли си приятел, че тука имаме хора, които са малко претенциозни спрямо тези обстоятелства?

anonimna:D
02-06-2019, 03:54
Мале, мале, първо се обиди на онзи трол, после говориш като него. Мале, мале :D :D :D

Roza_bez_bodli
02-06-2019, 07:34
Мале, мале, първо се обиди на онзи трол, после говориш като него. Мале, мале :D :D :D

Същото мнение като неговото чух от приятелка, и затова така . Винаги ще има и хубави мнения и не чак толкова хубави коментари .

TrollFactory
02-06-2019, 07:53
И как, ако не е тайна разбрс, че е магазинерка, с прости приятелки, неправещи нищо по цял ден, освен да пушат и пият кафенца.
Ами просто съм изключително добър психолог. 8) Обърнах внимание на правописните грешки, манталитета на участващите в историята, мястото на развитие на действието, сложих всичко на един кантар... И така стигнах до резултата, че авторката работи в магазин. 8) И ето, че се оказах прав!:


Да TrollFactory е прав като цяло и да , работя в магазин . Незнам как го е разбрал, може да е следял друга моя тема и в кръга на шегата не дай си боже да е въпросноя младеж :D
Не, не си споделила в никоя друга тема, спокойно! 8)


Така да в магазин работя ... Мъжагата е по-малък и ми хареса да се натискаме ... Не съм обвързана по никакъв начин ...
Мъжете нямат уважение към жени, които са готови на първите няколко минути от първата им среща да клекнат пред тях или да бъдат наведени. А ти си демонстрирала именно това завирайки езика си в устата му. А може да има и детайли, които спестяваш. И след като вечерта е приключила и той така и не те е изчукал, защото е нямало къде да те заведе, на сутринта когато е помислил на трезвена глава просто те е отписал. Това трябва да ти говори, че той просто си е казал, че не му трябваш за връзка след като не иска да те вижда по сред бял ден, а просто е мислел да те мине единствено като бройка. Ти така ли почваш връзките си? Запознаваш се с хората след секс? Класическите романтични връзки започват с някаква игра между двамата, така че да им е интересно. А ти какво правиш? Пияна, заляна и загубила всякакво себеуважение, след има-няма няколко минути търкане в някой непознат с потни петна на подмишниците в кръчма под ритмите на ориенталско-циганска музика очакваш, че ще започнеш връзка с мъж, който да стане бащата на твоите на деца? Или просто си свикнала с това да си ниска летва и се предлагаш евтино, за да получаваш секс? Това е доста тъжно.


И честно казано от това че е по-мъничък малко се притеснявам и не на последно място - леко пийнал и със сигурност готов да изчука всичко живо с дупка :D
А ти още ли се притесняваш той какво си мисли? Бил е готов да чука и сега съжаляваш за проспуснатия шанс ли? Голяма сделка си изпуснала, няма що.


Но щом не ме потърси след това явно има причина или не помни , :D
Може и да помни, че дъхът ти на цигари и алкохол не му е харесал. Ето това постигаш с евтино поведение. Не целя да те убиждам, а просто да ти кажа истината такава каквато е. Нали затова пишеш във форум?

9999
02-06-2019, 08:09
Мислех да се изкажа по темата, особено след върпоса ми за работата и годините на двамата участници в историята (и особено, след като прочетох и темата на авторката за инициативата от страна на жените), но като видях, че Трола е във вихъра си познавайки (с помощта на психологията) това и онова относно живота на авторката и реших да не го правя. Когато Тролът говори, Аз мълча! 8)

Но това му изказване за правописните й грешки направо ме разплака, спомняйки си темата на Елиа и какво коментирахме в нея :D