PDA

View Full Version : Защо винаги става така???



vesitta
02-23-2019, 09:08
На 16 години съм, никога съм нямала гадже, нито първа целувка. Не нога да кажа че не си харесвам някви момчета и че не се забиваме по някакъв начин, но никога не стигаме до връзка или до целувка, защото те се отдръпват. Държа се супер готинп с тях смисъл говорим си за висчко и мога да развиваме всякакви теми. Просто всички ме възприемат като просто приятелка. Проблема едва ли е във външния вид защото съм и слаба и висока (1.75). Не знам с какво ги отблъскаван винаги.
Ето например сега харесвам едно момче прегръщаме се и някви такива но той изведнъж се отдръпна и аз нищо не мога да направя. Ако знаете как да прескоча “проятелското” моля отговорете, защото имам чувството че проблема е в мен

haritov
02-23-2019, 10:43
Проблема не е в теб,просто не останаха мъже в тая държава и добре,че съм аз да отмия срама,но за жалост си малка за мен :D

Не се притеснявай всяко зло за добро. Приятеслвто между мъж и жена няма все още и рано или късно ще има развитие.

Гледай си уроците за сега,те мъжете сами ще дойдат.

진린의신
02-23-2019, 12:26
Може момчето да го е срам и да се чувства неудобно, може да е стеснителен, най-добре си поговори с него! Ако ти показва пак някакви признаци на отдръпване, тогава си сгрешила човека! Надявам се всичко да мине добре! :)

9999
02-23-2019, 13:52
Няма как да ти дадем съвет, понеже не присъстваме на разговорите ви. Може да казваш нещо, което да ти се струва нормално, но те да не го приемат така. Също така, може твърде бързо и твърде явно да показваш на дадено момче, че го харесваш. Обикновено в такива случаи ние се отдръпваме. Много мразим хората и най-вече жените да имат очаквания от нас.

elia_666
02-23-2019, 16:38
На 16 години съм, никога съм нямала гадже, нито първа целувка. Не нога да кажа че не си харесвам някви момчета и че не се забиваме по някакъв начин, но никога не стигаме до връзка или до целувка, защото те се отдръпват. Държа се супер готинп с тях смисъл говорим си за висчко и мога да развиваме всякакви теми. Просто всички ме възприемат като просто приятелка. Проблема едва ли е във външния вид защото съм и слаба и висока (1.75). Не знам с какво ги отблъскаван винаги.
Ето например сега харесвам едно момче прегръщаме се и някви такива но той изведнъж се отдръпна и аз нищо не мога да направя. Ако знаете как да прескоча “проятелското” моля отговорете, защото имам чувството че проблема е в мен

Намери си някой по голям! И какво значи прегръщаме се и някви такива? Кви такива?

Ospi
02-23-2019, 16:54
Ако искаш може да ти покажа как се прави.

elia_666
02-23-2019, 17:25
Ако искаш може да ти покажа как се прави.
На мен ли говориш?

TrollFactory
02-26-2019, 07:46
Проблема едва ли е във външния вид защото съм и слаба и висока (1.75). Не знам с какво ги отблъскаван винаги.
Това, че си слаба е хубаво, не си и толкова висока, но гърдите, дупето, фейска, косата, симетрията на краката, изправената походка и т.н. са също важни неща. Така че проблемът като нищо може да се намира и във външния ти вид. Не се самохвалствай така, защото самочувствието ти явно не е обективно. Не може на 16 никой да не иска даже да се закача с теб. Пусни една снимка да те видим.


имам чувството че проблема е в мен
Да, точно така е. Красивите момичета не остават без внимание.

Crazito69
03-09-2019, 09:54
+1

Ospi
03-14-2019, 23:31
На мен ли говориш?

И на теб също може хехехе

HollyGolightly
03-15-2019, 03:30
А може просто да си скучна