PDA

View Full Version : Съвет



ootiswtf
03-13-2019, 23:15
Имам един проблем не съм наясно какво точно се случва. На 21 години съм, а момичето за което ще ви разкажа на 16. Познаваме се 5 6 месеца и мога да кажа, че ме чувстваше много близък - постоянно ме търсеше, говорехме/пишехме и ми споделяше всичко. Малка е за мен и не съм задълбочавал нещата. Напоследък започна да се държи по-дръпнато, при което аз се ядосах и и казах, че няма как нещата да продължат така. Известно време продължи да се държи така(без причина според мен), но като видя че съм съвсем сериозен и ще приключа отношенията ни започна да се обяснява и извинява и си оправи поведението. От действията и съм с впечатлението, че има нещо към мен - постоянно(имам предвид на ден поне веднъж) ми обяснява с кой излизала и тем подобни с цел да я ревнувам, когато общува с мои (общи) приятели постоянно извърта темата за мен или уж невинно ги пита за мен, а аз разбирам от тях. Като и казах, че нещата няма да продължат ревна и въпреки, че няколко пъти и казах, че не искам да продължаваме, защото няма смисъл ако ще се държи така, продължи да настоява да говорим, да се разберем и как за всичко си имало обяснение. В същото време наскоро ми каза, че нямала нищо към мен. Та въпроса е има ли или не.

HollyGolightly
03-14-2019, 01:45
Има, но както сам каза, а и както тя ти показва с инфантилното си поведение, малка е за теб.

TrollFactory
03-14-2019, 12:27
В същото време наскоро ми каза, че нямала нищо към мен. Та въпроса е има ли или не.
Ами казала ти е, че няма нищо към теб. Значи нещата са се пр..али. А и дори да е имала, ти си я разкарал първи. И сега ревнуваш и пишеш теми в тийн-а докато някой друг може би попълва нейните празноти (емоционални и физически). На 16 вече са , така че си се пр..ал съвсем сам и никой не ти е виновен колкото и да ти се иска да я изкараш нея виновна, за да се почувстваш по-добре.

ootiswtf
03-14-2019, 14:22
Ами казала ти е, че няма нищо към теб. Значи нещата са се преебали. А и дори да е имала, ти си я разкарал първи. И сега ревнуваш и пишеш жалкарски теми в тийн-а докато някой друг може би попълва нейните празноти (емоционални и физически). На 16 вече са ебливи, така че си се преебал съвсем сам и никой не ти е виновен колкото и да ти се иска да я изкараш нея виновна, за да се почувстваш по-добре.

Как ревнуваш някой, към който нямаш нищо? + не съм я ракарвал.

HollyGolightly
03-14-2019, 15:59
Как ревнуваш някой, към който нямаш нищо? + не съм я ракарвал.

Като нямаш нищо към нея, защо ти пука дали тя има чувства или не и защо пишеш специално теми за това?

ootiswtf
03-14-2019, 16:58
Като нямаш нищо към нея, защо ти пука дали тя има чувства или не и защо пишеш специално теми за това?

Това са неща, които трябва да се знаят.

9999
03-14-2019, 21:43
Мацката те харесва! Нормално, ти си батко. Очевидно и ти я харесваш, както вече ти обясниха половината разбирковци тука. Аз също съм на това мнение. А ти е казала, че не изпитва нищо към теб, защото се надява по този начин да продължите да общувате. На тази възраст тийновете са така. Като минат на 3-тият етаж мисленето се променя и като ги отрежат, се скриват в дън земя и гледат да те избягват, за да не те виждат и да не се мъчат. Но тя е само на 16 пич. Няма как да е друго я. И аз не мога психически да мина моралната граница да спя с под 18 годишна. То аз не мога да мина под 20, какво остава за 16.

ootiswtf
03-15-2019, 00:36
А ти е казала, че не изпитва нищо към теб, защото се надява по този начин да продължите да общувате.

Цялата работа се разви така - тя ме пита дали имам нещо към нея, при което аз и казах, че в началото имах в предвид нещо повече, но след това съм се светнал, че няма как да се получат нещата(защото е доста по-малка, което и спестих). Казах и че ще се прецака "приятелството", ако опитаме да имаме нещо повече от това. Точно след което тя ми обясни, че нямала нищо към мен. Имаш в предвид, че е решила че това е единствения начин да продължим да общуваме?

HollyGolightly
03-15-2019, 03:34
Връщам си думите назад, и двамата сте с акъл на 16 годишни.
Как очакваш да ти каже че има чувства към теб след като си и обяснил че не изпитваш нищо към нея и че нищо няма да се получи. Кой би тръгнал да се обяснява в любов след такова отрязване?
И не, това не са неща които трябва да се знаят или които биха те интересували ако наистина нямаше интерес към нея

haritov
03-16-2019, 11:59
Имам един проблем не съм наясно какво точно се случва. На 21 години съм, а момичето за което ще ви разкажа на 16. Познаваме се 5 6 месеца и мога да кажа, че ме чувстваше много близък - постоянно ме търсеше, говорехме/пишехме и ми споделяше всичко. Малка е за мен и не съм задълбочавал нещата. Напоследък започна да се държи по-дръпнато, при което аз се ядосах и и казах, че няма как нещата да продължат така. Известно време продължи да се държи така(без причина според мен), но като видя че съм съвсем сериозен и ще приключа отношенията ни започна да се обяснява и извинява и си оправи поведението. От действията и съм с впечатлението, че има нещо към мен - постоянно(имам предвид на ден поне веднъж) ми обяснява с кой излизала и тем подобни с цел да я ревнувам, когато общува с мои (общи) приятели постоянно извърта темата за мен или уж невинно ги пита за мен, а аз разбирам от тях. Като и казах, че нещата няма да продължат ревна и въпреки, че няколко пъти и казах, че не искам да продължаваме, защото няма смисъл ако ще се държи така, продължи да настоява да говорим, да се разберем и как за всичко си имало обяснение. В същото време наскоро ми каза, че нямала нищо към мен. Та въпроса е има ли или не.

Що се занимаваш? Като иска да има нещо да ти лопа на вратата и да почва да рони сълзи.

ootiswtf
03-16-2019, 13:10
Що се занимаваш? Като иска да има нещо да ти лопа на вратата и да почва да рони сълзи.

Няма колко по-съгласен да съм.