PDA

View Full Version : Харесва ли ме



Rumii
03-18-2019, 15:58
Здравейте. Харесвам едно момче от моя клас. Понеже понякога пътуваме заедно аз реших да пробвам какво ще стане ако "случайно" го хвана за ръката(опитах се да си взема телефона и го хванах) и той не се дръпна. Освен това често си засичане погледите в часовете или усещам, че ме гледа. Няколко човека от класа също забелязват нещо(когато говорим винаги е усмихнат, ако някой го помоли за нещо той често отказва, но ако аз го помоля почти веднага се съгласява, гледал ме по по-различен начин и тн.) , но той твърди че не харесва никоя. Вие мислите ли дали ме харесва? Съжалявам ако не съм сложила историята е правилния раздел.
Пс. На 15 съм

anonimna:D
03-18-2019, 17:48
Има симпатии към теб. Опитай се да се сближиш с него и тогава му разкрий чувствата си. Успех.

Rumii
03-18-2019, 18:06
Има симпатии към теб. Опитай се да се сближиш с него и тогава му разкрий чувствата си. Успех.

Благодаря за съвета. Иначе с него сме много близки

haritov
03-18-2019, 18:21
На тая възраст момченцата се заиграват с всичко.

anonimna:D
03-18-2019, 18:32
Пък тези между 20-30 хич не се заиграват. Те са и по-зле повечето. Дай да не лежим върху стари, глупави стериотипи.

haritov
03-18-2019, 18:58
Пък тези между 20-30 хич не се заиграват. Те са и по-зле повечето. Дай да не лежим върху стари, глупави стериотипи.

Наричат се хормони :D

Иначе ако съдя по мен аз от работа и за ръкоблудство нямам време

anonimna:D
03-18-2019, 19:01
Наричат се хормони :D

Иначе ако съдя по мен аз от работа и за ръкоблудство нямам време

Добре, ще си го търся на 50, че да не го тресът хормоните :D :D :D

inewton
03-18-2019, 19:02
Може да говори за теб, затова да те гледа. Не е задължително да говори хубави неща.

haritov
03-18-2019, 19:10
Добре, ще си го търся на 50, че да не го тресът хормоните :D :D :D

Поне ще е богат :D

anonimna:D
03-18-2019, 19:19
Поне ще е богат :D

Те богатите все след мен тичат, да знаеш :D
Майтапът на страна, не знам защо, инструкторът ми постоянно мислеше, че ходя с топа на града, все с богаташчетата. А е коренно различен въпрос, че дофи не им знам имената, камо ли да съм ги виждала или да ги познавам :D :D

haritov
03-18-2019, 19:23
Те богатите все след мен тичат, да знаеш :D
Майтапът на страна, не знам защо, инструкторът ми постоянно мислеше, че ходя с топа на града, все с богаташчетата. А е коренно различен въпрос, че дофи не им знам имената, камо ли да съм ги виждала или да ги познавам :D :D

Винаги съм знаел,че си скрита лимонка.

HollyGolightly
03-18-2019, 19:56
Пък тези между 20-30 хич не се заиграват. Те са и по-зле повечето. Дай да не лежим върху стари, глупави стериотипи.
Че то разликата между 15 и 20-30 никак не е голяма, че даже много често и след 30 още ги тресе 8-)

haritov
03-18-2019, 19:59
Че то разликата между 15 и 20-30 никак не е голяма, че даже много често и след 30 още ги тресе 8-)

От теб не го очаквах.
По принцип най-трудните години от детството на мъжа са първите 40

HollyGolightly
03-18-2019, 22:29
От теб не го очаквах.
По принцип най-трудните години от детството на мъжа са първите 40
Е как, аз съм напълно съгласна с теб и ви влизам в положение за трудните първи 40 години 8-)

Rumii
03-19-2019, 02:42
Може да говори за теб, затова да те гледа. Не е задължително да говори хубави неща.

Ами предполагам, че са хубави, защото едното от момичетата, което подозира, че ме харесва пътува с него и каза, че той много често ме споменавал от нищото(във всяка тема на разговор) и то все за хубави неща (че съм красива умна, забавна и тн)

TrollFactory
03-19-2019, 07:55
Ами предполагам, че са хубави, защото едното от момичетата, което подозира, че ме харесва пътува с него и каза, че той много често ме споменавал от нищото(във всяка тема на разговор) и то все за хубави неща (че съм красива умна, забавна и тн)

Ако той е толкова влюбен, защото няма как да не е при такова обсипване с комплименти, защо ги прави пред приятелката ти, а не пред теб? На мен по-скоро ми се стува, че приятелката ти се забавлява с теб като ти казва точно каквото искаш да чуеш. Няма мъж, който като е влюбен да се изповядва пред друга и то често. Нещо не е наред. Ако ти си знаеш, че тези неща, които чуваш няма как да са истински (т.е., ако си знаеш, че в действителност не си нито толкова прекрасна, нито толкова забавна и умна), тогава е по-вероятно нещо да те гаврят и да чакат да се изложиш. И защо това момче си говори с друго момиче повече от колкото с теб и поради някаква незнайна причина ти ставаш тема за разговор докато не си там и ако наистина харесва тебе защо не ти ги казва тези неща директно ами ги порти на някаква си там кифла. Замисли се!

anonimna:D
03-19-2019, 09:39
Ако той е толкова влюбен, защото няма как да не е при такова обсипване с комплименти, защо ги прави пред приятелката ти, а не пред теб? На мен по-скоро ми се стува, че приятелката ти се забавлява с теб като ти казва точно каквото искаш да чуеш. Няма мъж, който като е влюбен да се изповядва пред друга и то често. Нещо не е наред. Ако ти си знаеш, че тези неща, които чуваш няма как да са истински (т.е., ако си знаеш, че в действителност не си нито толкова прекрасна, нито толкова забавна и умна), тогава е по-вероятно нещо да те гаврят и да чакат да се изложиш. И защо това момче си говори с друго момиче повече от колкото с теб и поради някаква незнайна причина ти ставаш тема за разговор докато не си там и ако наистина харесва тебе защо не ти ги казва тези неща директно ами ги порти на някаква си там кифла. Замисли се!

Ти пък не си бил на 15 и вършил същите глупости. Стига само си хейтил. Момчето я харесва, от тук нататък тя предприема действия и каквото стане. Аман от негативно настроени

HollyGolightly
03-19-2019, 10:01
Ако той е толкова влюбен, защото няма как да не е при такова обсипване с комплименти, защо ги прави пред приятелката ти, а не пред теб? На мен по-скоро ми се стува, че приятелката ти се забавлява с теб като ти казва точно каквото искаш да чуеш. Няма мъж, който като е влюбен да се изповядва пред друга и то често. Нещо не е наред. Ако ти си знаеш, че тези неща, които чуваш няма как да са истински (т.е., ако си знаеш, че в действителност не си нито толкова прекрасна, нито толкова забавна и умна), тогава е по-вероятно нещо да те гаврят и да чакат да се изложиш. И защо това момче си говори с друго момиче повече от колкото с теб и поради някаква незнайна причина ти ставаш тема за разговор докато не си там и ако наистина харесва тебе защо не ти ги казва тези неща директно ами ги порти на някаква си там кифла. Замисли се!
Защото е на 15.

Rumii
03-19-2019, 10:44
Ами благодаря за мненията. Иначе това момиче, което ми го каза, дори не знае, че го харесвам... Той си говори с нея, защото класът ни като цяло е задружен и тя е единствената в неговата посока когато се прибират. Иначе в училище той си говори най-много с мен(от момичетата).

TrollFactory
03-19-2019, 11:08
Ами благодаря за мненията. Иначе това момиче, което ми го каза, дори не знае, че го харесвам... Той си говори с нея, защото класът ни като цяло е задружен и тя е единствената в неговата посока когато се прибират. Иначе в училище той си говори най-много с мен(от момичетата).

Няма как да не знае, че го хареваш. Такива неща си личат, а и ти го правиш да изглежда твърде явно особено след като проявяваш такъв горещ интерес към темата какво смята той за теб. Според мен си имаш конкуренция и трябва да действаш по-скоро, че тази ще те изпревари. Та те даже се прибират в една посока. Някой ден като нищо ще спрат на една спирка, той ще я изпрати до тях, ще се качат заедно в дома й и ще правят джиджибиджи, а на следващия ден ще ги гледаш като балъчка. Ако не си грозна, действай докато е време! Не че не може и двете да ви мине, но все пак предполагам, че не искаш да го делиш с друга. Ако го вържеш първа, шансовете ти са по-големи. Облечи се предизвикателно, заближи някоя близалка в междучасието и го гледай така сякаш си го търсиш и ще станат нещата. Носи ти бонус точки, ако близалката е червена.
https://render.fineartamerica.com/images/rendered/medium/canvas-print/mirror/break/images-medium/bright-red-lollypop-candy-tracie-kaska-canvas-print.jpg
И ей такава поличка например
https://shop.r10s.jp/w-freedom/cabinet/04043824/img62018060.jpg

Rumii
03-19-2019, 15:53
Ами като цяло не мисля, че има такава опасност, но все пак благодаря☺️ Иначе не се опасявам от конкуренция, просто защото ппц момчето не е красавец или нещо особено.. И всъщност е гаден към повечето момичета и те не го харесват много много, нооо пък към мен е мил, което ми е достатъчно. Всички, които знаят ми се чудят какво му харесвам, но аз си знам моето... Та това е моята "драма" горе-долу.

Грозния
03-19-2019, 18:06
Че то разликата между 15 и 20-30 никак не е голяма, че даже много често и след 30 още ги тресе 8-)Ти пък от къде знаеш :? ?

TrollFactory
03-20-2019, 13:14
Ти пък от къде знаеш :? ?
Може би излиза с доста по-възрастни от нея мъже.

Грозния
03-20-2019, 14:51
Може би излиза с доста по-възрастни от нея мъже.Е аз почти си го помислих, но ако го бях написал, сигурно щяха да ме баннат :D !
Добре че го каза ти, че да не излезе, че се заяждам.

fire_magic
03-20-2019, 15:58
Ами като цяло не мисля, че има такава опасност, но все пак благодаря☺️ Иначе не се опасявам от конкуренция, просто защото ппц момчето не е красавец или нещо особено.. И всъщност е гаден към повечето момичета и те не го харесват много много, нооо пък към мен е мил, което ми е достатъчно. Всички, които знаят ми се чудят какво му харесвам, но аз си знам моето... Та това е моята "драма" горе-долу.

ам така човек, ако поразсъждава малко може да стигне до извод, че и ти не си от най-красивите и всъщност ти липсва доста внимание. Може би това момче е единственото което ти обръща някакво та затова го харесваш a?

anonimna:D
03-20-2019, 17:22
ам така човек, ако поразсъждава малко може да стигне до извод, че и ти не си от най-красивите и всъщност ти липсва доста внимание. Може би това момче е единственото което ти обръща някакво та затова го харесваш a?
Да, тя е урод, той още по-голям урод. Перфектна двойка. Като почнете ей така да си изсмуквате някакеи теорийки само и само, за да се заядете, ставате жалки. То неслучайно имаме една приказка. Не е важното на мен да ми е добре, а на другите да им е зле.

Rumii
03-20-2019, 17:57
ам така човек, ако поразсъждава малко може да стигне до извод, че и ти не си от най-красивите и всъщност ти липсва доста внимание. Може би това момче е единственото което ти обръща някакво та затова го харесваш a?
Всъщност не. Не ми липсва внимание, нормално 15 годишно момиче съм. Имам много приятели момчета, както и момичета, просто не гледам само външния вид. Има момчета, които ме харесват, просто... Той е мил, не псува, по-скромен е, има страхотно чувство за хумор... Неща, които красивите момчета не притежават(тези, които аз познавам). Не разбирам само защо ако някой харесва друг човек, който не е мис свят това автоматично трябва да значи, че и в самия човек има нещо нередно(външен вид). Поне според мен, външния вид не е от толкова голямо значение. А и ако опираме до него, структурата на тялото му е такава, че изглеждам дребна, въпреки скромния си ръст от 176.

anonimna:D
03-20-2019, 18:50
Всъщност не. Не ми липсва внимание, нормално 15 годишно момиче съм. Имам много приятели момчета, както и момичета, просто не гледам само външния вид. Има момчета, които ме харесват, просто... Той е мил, не псува, по-скромен е, има страхотно чувство за хумор... Неща, които красивите момчета не притежават(тези, които аз познавам). Не разбирам само защо ако някой харесва друг човек, който не е мис свят това автоматично трябва да значи, че и в самия човек има нещо нередно(външен вид). Поне според мен, външния вид не е от толкова голямо значение. А и ако опираме до него, структурата на тялото му е такава, че изглеждам дребна, въпреки скромния си ръст от 176.

Не се обиждай на плиткоумния му мозък. Обаче недей да обиждаш и нас, аз съм на близо 22, и съм към 1 68 :D :D Не изглеждаш дребна, повярвай ми :D

haritov
03-20-2019, 18:52
Аз няма да казвам на колко съм. Децата вече чичко ми викат.

Rumii
03-21-2019, 02:55
Хаха, извинявай. Не съм се изразила правилно. Исках да кажа, че той е по-висок от мен и е с доста широки рамене и затова аз изглеждам дребна до него... Не че попринцип съм дребна.

TrollFactory
03-21-2019, 10:54
Е аз почти си го помислих, но ако го бях написал, сигурно щяха да ме баннат :D !
Добре че го каза ти, че да не излезе, че се заяждам.
Разбирам за какво говориш, но твърдо не мисля, че има за какво да баннат човек, ако използва думита "чичаци" или "възрастни мъже".

Грозния
03-21-2019, 19:05
Разбирам за какво говориш, но твърдо не мисля, че има за какво да баннат човек, ако използва думита "чичаци" или "възрастни мъже".Така е, но знаеш коя влиза във форума за да чете само хубави неща за себе си и тя подава сигнали, че получава критики вместо лайкове :? !

Мисля че трябва да порастне :? !

Rumii
03-25-2019, 14:10
Ами ако все още някой следи темата... Имам "развитие". Онзи ден едната от приятелките му му пратила снимка и му казала, че сме много сладки заедно и тн, след което той започна да се държи малко по-гадно с мен. На следващия ден се скарахме, защото той каза на друга моя приятелка,че ме мрази. Тя обаче, му казала, че аз съм го харесвала до преди 2 седмици, при което той реагира като пълен задник. Тя ми прати чата и чувствата ми сякаш изчезнаха. Напълно. Спряхме да си говорим, скарахме се още по-жестоко. Всичко добре, но днес ми каза, че реално ме харесва и тн... Аз обаче, реагирах остро и му казах, че след начина по който се държа не ми пука особено и приключих. Сега донякъде ми е гузно, че реагирах по този начин, но вече наистина не го харесвам нито като гадже, нито като приятел. Така че предполагам, че темата приключва до тук. Благодаря на всички за отговорите❤️

TrollFactory
03-26-2019, 07:49
...
Някак си ми е трудно да повярвам, че на по 15 сте такива дебили. На участници в подобни интриги давам 12 за максимална възраст. Важното е все пак, че нямаше секс в тази история.

fire_magic
03-26-2019, 19:55
Да, тя е урод, той още по-голям урод. Перфектна двойка. Като почнете ей така да си изсмуквате някакеи теорийки само и само, за да се заядете, ставате жалки. То неслучайно имаме една приказка. Не е важното на мен да ми е добре, а на другите да им е зле.

А знаеш ли на мен кое ми се стори жалко и нелепо? Да тръгнеш да пишеш, че имаш чувства към някой/едва ли не си влюбена в него, който всъщност не е нищо особено, в твоите собствени очи?!

Ако тя е толкова харесвана защо и е да се занимава с някой, който за нея всъщност дори не е атрактивен?/не го харесва? Той е г-н никой и не е красавец, но тя имала чувства към него, само защото той не се държал лошо с нея както правил с другите момичета? ХЕЛОУ

HollyGolightly
03-26-2019, 22:27
Ами ако все още някой следи темата... Имам "развитие". Онзи ден едната от приятелките му му пратила снимка и му казала, че сме много сладки заедно и тн, след което той започна да се държи малко по-гадно с мен. На следващия ден се скарахме, защото той каза на друга моя приятелка,че ме мрази. Тя обаче, му казала, че аз съм го харесвала до преди 2 седмици, при което той реагира като пълен задник. Тя ми прати чата и чувствата ми сякаш изчезнаха. Напълно. Спряхме да си говорим, скарахме се още по-жестоко. Всичко добре, но днес ми каза, че реално ме харесва и тн... Аз обаче, реагирах остро и му казах, че след начина по който се държа не ми пука особено и приключих. Сега донякъде ми е гузно, че реагирах по този начин, но вече наистина не го харесвам нито като гадже, нито като приятел. Така че предполагам, че темата приключва до тук. Благодаря на всички за отговорите❤️
Това сериозно ли? Такива неща са приемливи за деца в началното училище, да се обиждат, карат и говорят лошо един за друг като се харесват. На 15 все си мисля че човек трябва да има яснота за чувствата си и как да ги покаже на отсрещния.

KaRiNa.Ni
03-28-2019, 14:42
Не си мисли,че като те гледа,усмихва или помага = харесване
Нарича се любезност,момчетата в този период са любезни,да не говорим какви намеци имат към по-големите какички. :D

TrollFactory
03-29-2019, 07:20
KaRiNa.Ni, защо пишеш по сутиен? Само една лека жена би си сложила за аватар своя снимка по сутиен. Ако не си лека жена, тогава остава да си някой дърт пергиш, който има користни цели към децата тук.

tonybadams
03-29-2019, 07:46
Най-доброто е да прочетеш нещо ,затова как да се обичаме себе си . Да ЗНАЕШ КАК да запазваш целостта си .Така ще те уважават дории тези ,които не те харесват.Хубави книги има барбара де анджелис, луиз хей.
Ако искаш ми пиши да ти видя хороскопа !

ikon
03-29-2019, 12:25
Страх го е било да не се разбере, че те харесва, мисля си, че поне за него още не е приключено нищо.

Stamni01
03-29-2019, 17:42
Аз пък познавам много хубави момичета, дето ходят с НЕ привлекателни момчета, хубавите даже не ги поглеждат вие си преценете.

Грозния
03-29-2019, 19:54
KaRiNa.Ni, защо пишеш по сутиен? Само една лека жена би си сложила за аватар своя снимка по сутиен. Ако не си лека жена, тогава остава да си някой дърт пергиш, който има користни цели към децата тук.Само виж колко фейкове са изпълзели внезапно и едновременно в тая тема:

...

...

...:?
Силно се съмнявам стари профили, не влизали от години да дойдат едновременно да пишат в тая тема.
И още един фейк, създаден специално за темата:

Аз пък познавам много хубави момичета, дето ходят с НЕ привлекателни момчета, хубавите даже не ги поглеждат вие си преценете.

KaRiNa.Ni
04-02-2019, 10:28
Хахаха,не съм влизала от много време,точно защото същите фейк профилчета като "Бойко Борисов - аватар" започват да се заяждат. ;) Няма да ви известя с внимание,над нещата съм.
Със здраве си останете,но не забравяйте ,че като продължавате да тролвате и хейтвате няма да ви останат посетители.
Убедена съм,че тук влизат само 5,6 човека с по 50-100 фейка,за което няма лошо,но говори зле за вас.
Психичните проблеми се решават по два начина: 1 - Психиатър ,2 - Психиатрична клиника .

TrollFactory
04-02-2019, 12:33
Хахаха,не съм влизала от много време,точно защото същите фейк профилчета като "Бойко Борисов - аватар" започват да се заяждат. ;)
Току-що си признахте, че имате фейкове, защото "фейк профилчета като "Бойко Борисов - аватар"" щяха да Ви познаят, ако са се заяждали с Вас. Фактът, че не Ви познавам, а говорите за това, че Ви е било страх да не ви нападна показва, че следите много подробно какво се случва в този форум и оперирате с много фейкове.


Няма да ви известя с внимание,над нещата съм.
Над кои неща си по-точно, "момиче"? Защото със снимка по сутиен не би се изтипосала в толкова четен форум никоя нормална жена, освен ако тя не е жадна за внимание невръстна палавница или момиче за ескорт/на повикване. А съдейски по снимката ти по цици, не излеждаш като да си малка, така че остава втория вариант, но и той може да се зачеркне, защото ескортите оперират най-често във фейсбук или инстаграм и гледат да са анонимни, така че остава варианта да сте просто мъж с изкривени интереси.



Със здраве си останете,но не забравяйте ,че като продължавате да тролвате и хейтвате няма да ви останат посетители.
Убедена съм,че тук влизат само 5,6 човека с по 50-100 фейка,за което няма лошо,но говори зле за вас.
Психичните проблеми се решават по два начина: 1 - Психиатър ,2 - Психиатрична клиника .
Мисля, че Вие имате психични проблеми защото пишете в женски род и отчаяно се опитвате чрез фалшивото си мнение и фалшиви предположения за другите да оневините себе си, въпреки че ситуацията е тип "гузен негонен бяга". Освен това, малко се притеснихте явно и определено дадохте на заден ход с опитите си да се измъкнете насочвайки отчаяно разговора в друга посока:
"като продължавате да тролвате и хейтвате няма да ви останат посетители.
Явно нещо сте се притеснили да не Ви изчезнат хубавите фейкове, така че повдигнахте именно темата за посетителите, но аз в никакъв случай не мога да Ви успокоя, че последствия за тях няма да има, защото ще ви докладвам, а може би не само тук, но и на друго място. Да видим сега дали ще продължите да пишете!