PDA

View Full Version : Анкетка до всички, учащи в гимназии, отновно образователната система и промени в нея!



Svetiv
03-20-2019, 09:35
Здравейте, хора! 


Имам огромна нужда от помоща ви! Казвам се Светла, и в момента съм в последния си семестър от бакалавърска степен. Реших да напиша дипломната си работа върху тема, изучаваща и анализираща средното образование в България и за това как вие, гимназистите, се чувствате в училище, какво ви харесва и какво не, и какви евентуални промени бихте желали, които биха ви допринесли за вашето сегашно и бъдещо развитие.
Ще съм изключително благодарна на всеки един от вас, който желае да попълни анкетата, която изготвих, искрено сподели мнението си относно зададените въпроси, и пожелае да я сподели със семейство/приятели/ познати учащи в гимназии. Анкетата е напълно анонимна, и съм отворена към всякакви мнения, идеи, и впечатления от ваша страна по темата. А ето и линкче към нея:


https://www.surveymonkey.com/r/5FZ2PS9

haritov
03-20-2019, 20:42
След тази тема ми падна мнението за висшето. Не знам какво учиш,но според мен...

Svetiv
03-21-2019, 06:13
Здрасти. Благодаря за мнението, оценявам го. Дано хора като теб, с по-трезво мислене относно образованието, развият адекватни идеи. Хубав ден. :)



След тази тема ми падна мнението за висшето. Не знам какво учиш,но според мен...

TrollFactory
03-21-2019, 10:59
След тази тема ми падна мнението за висшето. Не знам какво учиш,но според мен...

Момичето не ти е длъжно да ти се отчита какво учи, а просто моли, който иска да попълни шибаната й анкета. Но, ако ще споделя какво учи, тогава ще е справедливо да споделиш и ти къде и какво си учил. На хората им е любопитно как толкова учен и ерудит човек като теб допуска толкова много правописни, смислови и стилистически грешки.

haritov
03-21-2019, 18:17
Момичето не ти е длъжно да ти се отчита какво учи, а просто моли, който иска да попълни шибаната й анкета. Но, ако ще споделя какво учи, тогава ще е справедливо да споделиш и ти къде и какво си учил. На хората им е любопитно как толкова учен и ерудит човек като теб допуска толкова много правописни, смислови и стилистически грешки.

Аз съм глупав човек,а видиш ли по-глупав човек от мен бягай.

haritov
03-21-2019, 18:20
Здрасти. Благодаря за мнението, оценявам го. Дано хора като теб, с по-трезво мислене относно образованието, развият адекватни идеи. Хубав ден. :)



След тази тема ми падна мнението за висшето. Не знам какво учиш,но според мен...

Ако някой мисли различно от мен не знам как може да се нарече трезво мислещ.
Не казвам,че съм перфектен,но за думи като ''помощТа '' във втори клас ми се караха много. Другото няма да го споменавам,че на хората все пак им плащат за това,а аз не смятам да го правя безплатно.
пп
оправи си заглавието
И в случая изразявам своето възмущение.

Svetiv
03-21-2019, 19:32
Ако някой мисли различно от мен не знам как може да се нарече трезво мислещ.
Не казвам,че съм перфектен,но за думи като ''помощТа '' във втори клас ми се караха много. Другото няма да го споменавам,че на хората все пак им плащат за това,а аз не смятам да го правя безплатно.
пп
оправи си заглавието
И в случая изразявам своето възмущение.[/QUOTE]

Това, че ти пишеш грамотно изобщо не те прави по-малко злобно същество. Вие, които само храните, автоматично създавате ясна представа относно личността си. Като не те кефи неграмотната ми анкета, направи по-грамотна такава, че да се учим всички. :)

haritov
03-21-2019, 19:55
Ако някой мисли различно от мен не знам как може да се нарече трезво мислещ.
Не казвам,че съм перфектен,но за думи като ''помощТа '' във втори клас ми се караха много. Другото няма да го споменавам,че на хората все пак им плащат за това,а аз не смятам да го правя безплатно.
пп
оправи си заглавието
И в случая изразявам своето възмущение.

Това, че ти пишеш грамотно изобщо не те прави по-малко злобно същество. Вие, които само храните, автоматично създавате ясна представа относно личността си. Като не те кефи неграмотната ми анкета, направи по-грамотна такава, че да се учим всички. :)[/QUOTE]

Далеч не пиша грамотно,далеч не съм злобен и имам пълното право да те критикувам,а ти си помисли защо става така и сама оцени ситуацията,а после прецени дали тоя дето те ''храни'' не е прав!

Свиквай да бъдеш критикувана,защото имаш още много да учиш или да наваксваш (зависи от гледната точка).
Помни,че може да не блестиш с интелект,но поне обувките ти трябва да блестят :D

пп
Тия дето те учат получават пари от теб самата и сега ме караш аз да те уча безплатно?

Svetiv
03-21-2019, 21:02
Дори не желая и да задълбавам в коментар върху въпросните ти изказвания, защото са кое от кое по-тъпи. Извинявам се, но хора като теб са това, което продължава да ме спира все още да се завърна в България, въпреки, че вече бих желала да съм си вкъщи. Хубава вечер, и дано си се почувствал по-добре от всичката тази излята енергия. :)
Това, че ти пишеш грамотно изобщо не те прави по-малко злобно същество. Вие, които само храните, автоматично създавате ясна представа относно личността си. Като не те кефи неграмотната ми анкета, направи по-грамотна такава, че да се учим всички. :)

Далеч не пиша грамотно,далеч не съм злобен и имам пълното право да те критикувам,а ти си помисли защо става така и сама оцени ситуацията,а после прецени дали тоя дето те ''храни'' не е прав!

Свиквай да бъдеш критикувана,защото имаш още много да учиш или да наваксваш (зависи от гледната точка).
Помни,че може да не блестиш с интелект,но поне обувките ти трябва да блестят :D

пп
Тия дето те учат получават пари от теб самата и сега ме караш аз да те уча безплатно?[/QUOTE]

TrollFactory
03-22-2019, 08:57
Аз съм глупав човек,а видиш ли по-глупав човек от мен бягай.
Съгласен съм с подчертаното.


Далеч не пиша грамотно,далеч не съм злобен и имам пълното право да те критикувам,а ти си помисли защо става така и сама оцени ситуацията,а после прецени дали тоя дето те ''храни'' не е прав!
Съгласен съм с подчертаното.


Свиквай да бъдеш критикувана,защото имаш още много да учиш или да наваксваш (зависи от гледната точка).
От теб като представител на пролетариата ли има да научи много и какво например? Как да подрежда складове, да маркира стоки на някоя каса или да прави дюнери?


Помни,че може да не блестиш с интелект,но поне обувките ти трябва да блестят :D
Сигурно харесваш да носиш лачени обувки, когато в свободното си време се опитваш да се правиш на буржоа. Освен това афинитетът към отазяващите блясък аксесоари по принцип е характерна черта на хората от малцинствата в страната, в която живеем.


Тия дето те учат получават пари от теб самата и сега ме караш аз да те уча безплатно?
Момичето следва и се занимава с интелектуален труд, което е нещо похвално. А ти си прост бачкатор. Едва ли тя иска точно ти да я учиш на нещо. Освен това един учен не е длъжен да се обяснява на един селски тракторист с какво се занимава. Остави момичето да прави наука. Знаем, че когато простакът подценява и подтиска по-умните от себе си се чувства по-добре, но необходимо ли ти е наистина да го правиш тук?

aleks26
03-22-2019, 09:38
Престанете да се обиждате, заяждате и да спамите темата!!!