PDA

View Full Version : 16 годишен с 18 годишна?



qkiq_metal
03-30-2019, 20:42
Здравейте, харесал съм си едно момиче, тя е на 18 аз съм на 16 и не се познаваме. Един мой приятел учи в нейното училище и така разбрах за нея, единствено което направих е, че и пратих покана във фейсбук на която тя не реагира...
Наистина много съм я харесал така че ще съм ви благодарен за съвети как да се запозная с нея, как да я впечатля и мнение относно разликата годините ни. Ще съм благодарен на всяко мнение, моля само сериозни коментари, благодаря предварително!

HollyGolightly
03-31-2019, 04:42
От различни училища сте, не сте от една компания, не се познавате, тя дори не е реагирала на поканата ти във фейса. То какво мнение да дам, освен да те посъветвам да почакаш да ти мине.

haritov
03-31-2019, 08:52
Здравейте, харесал съм си едно момиче, тя е на 18 аз съм на 16 и не се познаваме. Един мой приятел учи в нейното училище и така разбрах за нея, единствено което направих е, че и пратих покана във фейсбук на която тя не реагира...
Наистина много съм я харесал така че ще съм ви благодарен за съвети как да се запозная с нея, как да я впечатля и мнение относно разликата годините ни. Ще съм благодарен на всяко мнение, моля само сериозни коментари, благодаря предварително!

Първо питаш майка си дали те пуска до късно вечер и после ще ти кажа какво да правиш.

Грозния
03-31-2019, 13:56
Здравейте, харесал съм си едно момиче, тя е на 18 аз съм на 16 и не се познаваме.
... и пратих покана във фейсбук на която тя не реагира... Забрави :? !

fire_magic
03-31-2019, 14:53
Здравейте, харесал съм си едно момиче, тя е на 18 аз съм на 16 и не се познаваме. Един мой приятел учи в нейното училище и така разбрах за нея, единствено което направих е, че и пратих покана във фейсбук на която тя не реагира...
Наистина много съм я харесал така че ще съм ви благодарен за съвети как да се запозная с нея, как да я впечатля и мнение относно разликата годините ни. Ще съм благодарен на всяко мнение, моля само сериозни коментари, благодаря предварително!

Забрави за фейсбук като за начало

qkiq_metal
04-01-2019, 08:46
Забрави за фейсбук като за начало

Искаш да кажеш, че най-добре да се запозная с нея очи в очи

HollyGolightly
04-01-2019, 13:25
Искаш да кажеш, че най-добре да се запозная с нея очи в очи
Той, както и всички останали искаме да кажем просто да не се занимаваш и да си намериш някоя друга с която да имате поне някакви допирни точки

qkiq_metal
04-01-2019, 16:38
Не мога да не се занимавам защото я харесвам така както никое друго момиче до сега. Трябва да опитам

Грозния
04-01-2019, 17:10
Искаш да кажеш, че най-добре да се запозная с нея очи в очиНе мисля че и това ще помогне... :?
Казаха ти да спреш със свалките във фейсбука като за начало. Това не означава, че онази след като те е отрязала във ФБ, на живо ще осъзнае че теб е чакала цял живот :D !

Той, както и всички останали искаме да кажем просто да не се занимаваш и да си намериш някоя друга с която да имате поне някакви допирни точкиПо-ясно от това едва ли може да се каже!

Не мога да не се занимавам защото я харесвам така както никое друго момиче до сега. Трябва да опитамПрави каквото искаш.
Ние ти дадохме съвет. Нищо няма да се получи между вас, според мен само ще си загубиш времето, а освен това най-вероятно ще бъдеш и емоционално наранен!

HollyGolightly
04-01-2019, 18:33
Не мога да не се занимавам защото я харесвам така както никое друго момиче до сега. Трябва да опитам
Харесал си я визуално, няма как да знаеш дали наистина я харесваш и искаш да си с нея без да я познаваш. Реално ти нищо не знаеш за нея.
Как въобще смяташ да пробваш и да се запознаеш с нея като сте от различни училища и нямате общи познати? Ако тръгнеш да я преследваш най-много да я притесниш и да си навлечеш проблеми. А ако си има приятел пък още по-зле за теб.
Дай си малко време и ще ти мине. Не си първият не си и последния на който му се случва да се увлече по някой по този начин.

TrollFactory
04-03-2019, 13:09
Харесал си я визуално, няма как да знаеш дали наистина я харесваш и искаш да си с нея без да я познаваш. Реално ти нищо не знаеш за нея.
Той иска да я ебе. Не му трябва да я опознава.


Как въобще смяташ да пробваш и да се запознаеш с нея като сте от различни училища и нямате общи познати?
Смята, че е голям пинизлия, а и пита тук за всеки слчуай. Все пак нали се казва, че който не е питал в тийнпроблем, той не е успял да бодне. Ценните съвети тук са за цял живот!


Ако тръгнеш да я преследваш най-много да я притесниш и да си навлечеш проблеми.
Не изглежда притеснителен. Направо е почнал с фейсбука. Ако му беше потвърдила поканата сигурно вече щеше да е на етап "здр, ко пр?" и 50 % по-близко до секса. Ама ей та на! Тия пусти технологии не уведомяват защо отсрещната страна не отговаря. Дали си влиза във фейсбука? Дали не й се е случило нещо, че не отговаря на поканата на героя тук? Сигурно той си казва "Няма как да не ми примеме поканата! За каква се мисли? Ами, ако й се е случило нещо? Например, дали не я е блъснала кола? Ами, ако е починала и съм бил чикии на снимките й, дали ме е гледала като призрак и това ядосало ли я е? Да не ми се случи и на мен нещо сега заради това?..." Само през какви терзания минава един млад човек... Само тя, ако знаеше през какви сложни дилеми преминава сега нашия герой! Сигурно щеше да му пусне заради усилията!


А ако си има приятел пък още по-зле за теб.
Ааа, това е лесно! Той вече се е абстрахирал от това. Ако има, то имаза всички, нали така?


Дай си малко време и ще ти мине. Не си първият не си и последния на който му се случва да се увлече по някой по този начин.
И какво сега излиза, че забраняваш на младежа да мечтае ли?

HollyGolightly
04-03-2019, 13:39
Той иска да я ебе. Не му трябва да я опознава.
Е и аз искам да мога да летя, ама всеки трябва да си знае възможностите



Не изглежда притеснителен.
Кой говори за неговата притеснителност в случая?


И какво сега излиза, че забраняваш на младежа да мечтае ли?
да мечтаеш е едно, да вярваш че ще стане и да преследваш някаква дето си виждал веднъж и нямате и една разменена дума или дори поглед, си е буквално хвърчане в облаците. И никак не е лошо човек понякога да стъпва на земята

Sladura1:7
04-03-2019, 14:00
Маляък си за нея

TrollFactory
04-03-2019, 14:18
да мечтаеш е едно, да вярваш че ще стане и да преследваш някаква дето си виждал веднъж и нямате и една разменена дума или дори поглед, си е буквално хвърчане в облаците. И никак не е лошо човек понякога да стъпва на земята
Абе ти нещо не си в час. Къде прочете да казвам, че мисля, че ще му се получат нещата?

Грозния
04-03-2019, 19:47
Той иска да я ебе. Не му трябва да я опознава.В библийския смисъл това е едно и също!
Още тогава "(о)познавам" се е превърнало в евфемизъм за секс, но повечето хора днес не си дават сметка за това!

TrollFactory
04-04-2019, 08:52
Авторе, какво стана, отворили ти ти се парашутът? Осъществи ли пенетрация след всички безценни съвети тук?

qkiq_metal
04-05-2019, 13:37
Авторе, какво стана, отворили ти ти се парашутът? Осъществи ли пенетрация след всички безценни съвети тук?

Запознах се с нея, ще видя какво ще стане.

Stamni01
04-05-2019, 14:16
Късмет, как се запозна със нея?

Sladura1:7
04-05-2019, 16:15
Не се надявай на нещо повече приятел, имате разлика в годините, иначе може да те приеме в компанията си, аз лично познавам много хора дето излизат ПРИЯТЕЛСКИ с по-малки от тях. Вие ако сте от една компания със времето ще ти омръзне и сам ще спреш да в харесваш.

MAlkochoweche
04-10-2019, 01:55
Стига го отрязахте с негативни мнения! Момичетата и момчетата в тази възраст пробват .... какво да правят на 16-18 години ... не знам колко на брой познати си хванаха каки по-голями от тях и добиха опит... всичко търси опит да се развива да напредва... имаш шанс стига тя да не си има човек до нея но би трябвало да разбереш когато общуваш с нея ще е по-отдръпната.... ше усетиш освен ако не е от тези "точни приятелки" дето никой не иска до себе си... Няма да градите семейство та да нямаш шанс ако е свободна имаш шанс както всеки друг друг е въпроса че тя може да отговори на този интерес или не.... Пробвай от опит никого не се е оплакал ... на тези години проба опит това е... не можеш да искаш кой знае колко сериозни отношения има определени хора дето още от тези години градят голямата любов –> след това или срадат от голяма като период връзка или им се развиват отношенията в бъдеще и градят нагоре... Така че моя съвет е да внимаваш как се държи тя като отбележи твоя интерес дали отдръпнато или не и да действаш стига да не се е отдръпнала! (съжалявам за изпуснатите нз колко запетаи и ако има правописни грешки .... важен е смисъла не сме на матура по Бел )

TrollFactory
04-10-2019, 06:59
(съжалявам за изпуснатите нз колко запетаи и ако има правописни грешки .... важен е смисъла не сме на матура по Бел )
Това не е оправдание! Освен това така като гледам авторът вече се е запознал с кифлата. От тук насетне темата е приключила. Единствената загадка, която остава е дали авторът я е ебал или не и дали тя е откликнала на поканата му за приятелство просто, защото обича вниманието било то и от изпаднали метъли.

kaRamella
04-30-2019, 00:41
Сега ще ти разкажа нещо.
Имаше едно момче, което бе по-малко от мен.
Пращаше ми покана в фейсбук. Реших да я одобря - какво пък - голямата работа си казах.
Видях , че е от един квартал, който много много не обичах тогава... ( ама че съм била странна) та си викам - боже мой, ужас, що ли го приех...
Писа ми - Здрасти, Ко праиш ( дъра бъра) ... викам си тоя малкия кво се опитва даже да ми пише и му сийнвах със седмици.
И един ден се разхождам с една моя приятелка с нейната кола и една спортна кола ни задминава направо като спрели и ни прави къси-дълги...и моята приятелка възкликва - А, едно момченце с което се запознах наскоро. Та мен ми стана интересно , кой пък ли е тоя позьор и в движение си го настигнахме, свали си прозореца и го съзрях наживо .. Същия тоя с 4 години по-малък от мен седеше в колата си срещу мен и онемях ... даже не можех да повярвам, че това е същият човек.
Е, оговорихме си среща на близкия тророар хаха , запознахме се и макар разликата... е вече сме почти 2 години заедно.


Извод : Не се отказвай бе! ( колкото и да е надута понякога госпожичката)

FuzzyDesertMeaw
04-30-2019, 04:42
..

Ти, дъще

Я, кажи ти, дъще, ти девствена ли си? - питам аз.

kaRamella
05-04-2019, 13:17
Ти, дъще

Я, кажи ти, дъще, ти девствена ли си? - питам аз.

Имам дъщеря на 4 години...Според теб?!

FuzzyDesertMeaw
05-04-2019, 17:55
Имам дъщеря на 4 години...Според теб?!

Има малка вероятност да си все още девствена, но май не си. Изглежда младичка си играла на чичо Доктор. :-P

FuzzyDesertMeaw
05-04-2019, 18:33
^^ Изглежда, че младежът, с който си, не е таткото на момиченцето ти. Какво се случи с биологичният му татко? Не е ли тъжно, че в днешно време родителите са пълни егоисти и в търсене на по-добро за себе си се разделят още преди чедата им да са проговорили.. :///

kaRamella
05-05-2019, 22:40
Изгоних го от вкъщи,защото смятам,че е неподходящ за баща.

FuzzyDesertMeaw
05-05-2019, 23:07
Изгоних го от вкъщи,защото смятам,че е неподходящ за баща.

Коментар в 01:40 ч. - явно на някой не му се спи, а и му е скучно.. :д

kaRamella
05-06-2019, 00:18
Коментар в 3:18 - Живея както ми е кеф :р

FuzzyDesertMeaw
05-06-2019, 07:19
Коментар в 3:18 - Живея както ми е кеф :р

Брей, брей, попаднах на игрив MILF. :Д

kaRamella
05-06-2019, 12:11
Точно ти на нищо не попадаш;)

FuzzyDesertMeaw
05-06-2019, 12:14
Точно ти на нищо не попадаш;)

Ааа, попаднах, попаднах.. форумно, но попаднах... на силно татуирана мама. Я, покажи всички татуси - нали са затова - да бъдат видяни и оценени.

kaRamella
05-06-2019, 12:17
Ааа, попаднах, попаднах.. форумно, но попаднах... на силно татуирана мама. Я, покажи всички татуси - нали са затова - да бъдат видяни и оценени.
Оооо, не, аз си ги правя за мен си, а не да впечатлявам някого...Тия морафети ги има при петнадесетгодишните.

FuzzyDesertMeaw
05-06-2019, 12:22
Оооо, не, аз си ги правя за мен си, а не да впечатлявам някого...Тия морафети ги има при петнадесетгодишните.

Ти пък.. Всички останали ги правят индиректно и за всички останали, ти единствена - само за себе си.. Какво се правиш, ве, Мира?

kaRamella
05-06-2019, 12:31
Ти пък.. Всички останали ги правят индиректно и за всички останали, ти единствена - само за себе си.. Какво се правиш, ве, Мира?
На октопод се правя,що...

FuzzyDesertMeaw
05-06-2019, 12:33
На октопод се правя,що...

Мда, ако не друго, то определено си игрива..

kaRamella
05-06-2019, 14:37
Хаххха

FuzzyDesertMeaw
05-06-2019, 15:14
Хаххха

Не те подценявам - ти си от тези, които лесно могат да влязат под кожата на всеки мъж (независимо колко дебелокож е той - стига да не е преплувал реката)... Общо взето си мафиотско момиче, октоподче. :Д

kaRamella
05-06-2019, 18:08
Хахаха уби ме!
Благодаря все пак:)