PDA

View Full Version : Бръснене на краката (момчета)



SpookyBG
04-01-2019, 10:18
Здравейте на 16 съм и до сега съм си бръснал краката 2 пъти (миналото лято и преди 1 месец). След като си обръснах краката с (машинка за коса) миналият месец забелязах че косъмчетата са се удвоили. Предполагам заради бръсненето. Как може да намаля косъмчетата да са по редки. Излъгах се да ги обръсна и сега съжалявам. Ще помогне ли крем депилатор или трябва кола маска. Може да си спестите коментарите от типа на (педалско, педал, гей... И т.н). Искам само да са по редки за да спра да ги бръсна.

qkiq_metal
04-01-2019, 10:32
Пробвай с кола маска, аз съм го правил но пак си ги бръсна с машинката по-лесно е и хем не са ти напълно гладки.

TrollFactory
04-02-2019, 14:02
А защо пък не отидете на козметик заедно? Докато ви правят кола маска може да се държите за ръце и да се подкрепяте взаимно, за да не пискате много докато ви боли.

https://www.funny-emoticons.com/files/smileys-emoticons/crazy-emoticons/258-thats-disgusting.png

elia_666
04-02-2019, 18:28
Ехо Йети (Бойче), в кой век живееш?
Обръсни си козината, че май ние ще повръщаме!

Stamni01
04-02-2019, 18:54
Блъсни ги със бикче ако ги бръснеш постоянно няма да ти е проблем. Също така браво че се бръснеш аз лично мразя косматковци много е гнусно.

TrollFactory
04-03-2019, 11:35
Ехо Йети (Бойче), в кой век живееш?
Обръсни си козината, че май ние ще повръщаме!
Не съм космат, но не се обезкосмявам по допълнителните места, които не са интимни и които най-вече си епилират онези мъже, които са твърде модерни сексуални виждания.
И недей да се правиш на интересна във всяка тема, ако обичаш. Щом се включваш в тук и надаваш такъв вой, може би в този контекст ти имаш някакъв сериозен проблем с тялото си и приемаш прекалено навътре всяко мнение по темата.

nqmamNervi
04-03-2019, 21:24
А защо пък не отидете на козметик заедно? Докато ви правят кола маска може да се държите за ръце и да се подкрепяте взаимно, за да не пискате много докато ви боли.

https://www.funny-emoticons.com/files/smileys-emoticons/crazy-emoticons/258-thats-disgusting.png
:D