PDA

View Full Version : Какво мислите за татусите?



Sladura1:7
04-03-2019, 14:04
Аз лично имам 1 татус 9 клас съм и искам да се правя още ами вие какво мислите харесвате ли ги? Имате ли? Ако да какъв/и? Бихте ли си направили? И ако да какъв?

Stamni01
04-03-2019, 14:06
Харесам ги многоооо! И да имам и бих си правила още много.

Sladura1:7
04-03-2019, 15:57
Аз имам един не чак толкова голям дракон на ръката

DieselBlood
04-03-2019, 18:48
Татусите са хубави само ако имат някакъв смисъл. Този дракон, който си си направил, надали ще ти харесва след 7-8 години. Плюс това, гарантирам ти, че след време няма да те вземат на работа, различна от товарач на бойлери. Затова мислете какво и къде си правите, за да не съжалявате след време.

Sladura1:7
04-03-2019, 19:03
Татусите са хубави само ако имат някакъв смисъл. Този дракон, който си си направил, надали ще ти харесва след 7-8 години. Плюс това, гарантирам ти, че след време няма да те вземат на работа, различна от товарач на бойлери. Затова мислете какво и къде си правите, за да не съжалявате след време.

Аз съм правил татуировки на приятели със струна от китара и мастило много добре се получи и за напред мисля да ставам татуист пък и сме 21 век вече е възможно да се премахват татуировки успешно аз знам случай и не остава белег. Пък и аз си правя татуировките в хубави студиа и едва ли ще имам проблем със премахването но не мисля че ще я премахвам

TrollFactory
04-05-2019, 12:01
Освен че малките деца обичат да се цапат, аз не виждам друг смисъл в това човек да ходи нашарен на балък в детска възраст.

kaRamella
04-30-2019, 01:03
Харесвате ли ги? Да
Имате ли? Да , 7 са
Ако да какъв/и? Е...тайна.
Бихте ли си направили? И ако да какъв? За сега нямам идеи.