PDA

View Full Version : НЕ-ДНЕВНИКЪТ на форума!



Грозния
04-05-2019, 18:20
Уважаеми съфорумци, отварям нова тема за дневник на форума, която ще е алтернатива на това в което се е превърнала старата!

Всеки е добре дошъл, но да е наясно, че тука никой не е абониран за лични харесвания!

или

"Който го е страх от мечки, да не ходи в гората!"

FuzzyDesertMeaw
04-05-2019, 19:21
Грозния, я ходи в гората и прави обиколки около оста си..

Грозния
04-06-2019, 09:57
Ти пък кой/коя си :? ?!

FuzzyDesertMeaw
04-07-2019, 09:37
Твоят неприятел тук. Бегай в гората да се въртиш около оста си!

Грозния
04-07-2019, 20:23
Твоят неприятел тук. Бегай в гората да се въртиш около оста си!Защо поне не се представиш, фейкчо?

FuzzyDesertMeaw
04-07-2019, 20:43
Защо поне не се представиш, фейкчо?

И защо да го правя? Тук всеки е анонимен с изключение на Тори или Лиланда.

TrollFactory
04-08-2019, 08:37
И защо да го правя? Тук всеки е анонимен с изключение на Тори или Лиланда.

Мистерията е разкрита. Очевидно ти си ето тази потребителка:
https://www.teenproblem.net/users/view/1229964.html
Явно искаш да привлчеш впечатление към себе си като разлаеш старите кучета, но за съжаление не изглежда някой да е в ступор от появата ти. Трябва да се постараеш повече.

FuzzyDesertMeaw
04-08-2019, 10:33
Мистерията е разкрита. Очевидно ти си ето тази потребителка:
https://www.teenproblem.net/users/view/1229964.html
Явно искаш да привлчеш впечатление към себе си като разлаеш старите кучета, но за съжаление не изглежда някой да е в ступор от появата ти. Трябва да се постараеш повече.

Какъв си ми умник!

Не позна.

Ще се пробваш ли пак?

FuzzyDesertMeaw
04-08-2019, 10:35
https://www.instagram.com/224.0.0.2

TrollFactory
04-08-2019, 10:47
Какъв си ми умник!

Не позна.

Ще се пробваш ли пак?



https://www.instagram.com/224.0.0.2

Може би си майка й?
Съжалявам, но нищо не ми говори името ти. За мен си никой.

FuzzyDesertMeaw
04-08-2019, 11:30
Естествено, че съм никой. Никой от многото тук (ако си достатъчно умен да ме разбереш).

Blubalu
04-08-2019, 14:20
Няма тема в този форум, в която да можете да обиждате. Нещо сте се объркали.

FuzzyDesertMeaw
04-08-2019, 20:09
...

Стига рева като ощипана госпожица! Тази тема вече е моя. Приватизирам ти я!

YoungBloodZ
04-09-2019, 06:50
Няма тема в този форум, в която да можете да обиждате. Нещо сте се объркали.

Гледам коментари се трият, а фейкове не се банват. Що тъй правиш?

FuzzyDesertMeaw
04-09-2019, 07:49
То, по твоят аршин и Грозния е фейк, и дриймуолкър, и айнютон. Ти самият си фейк, също. Ако отричаш да си, моля, линкни свой коментар тук, в който си пуснал своя снимка, на която ясно ти се вижда лицето.

TrollFactory
04-09-2019, 08:02
То, по твоят аршин и Грозния е фейк, и дриймуолкър, и айнютон. Ти самият си фейк, също. Ако отричаш да си, моля, линкни свой коментар тук, в който си пуснал своя снимка, на която ясно ти се вижда лицето.

Не се прави на невменяем! Фейк си, защото си новорегистриран и очевидно познаваш хората тук и идваш, за да ги дразниш. Не бих се учудил, ако имаш много повече от два профила тук.

FuzzyDesertMeaw
04-09-2019, 09:15
Не се прави на невменяем! Фейк си, защото си новорегистриран и очевидно познаваш хората тук и идваш, за да ги дразниш. Не бих се учудил, ако имаш много повече от два профила тук.

Това, горното, да не би да го пишеш за себе си? Няма да се учудя или изненадам, ако се окажеш папугай или големият_кораб_минава..

TrollFactory
04-09-2019, 09:24
Това, горното, да не би да го пишеш за себе си? Няма да се учудя или изненадам, ако се окажеш папугай или големият_кораб_минава..

Стреляш напосоки! Аз други профили освен този не ползван и това може да се потвърди, така че се връщай от където си изпълзял, мишок!

FuzzyDesertMeaw
04-09-2019, 09:35
Стреляш напосоки! Аз други профили освен този не ползван и това може да се потвърди, така че се връщай от където си изпълзял, мишок!

Да бе, ей сега ти повярвах..

TrollFactory
04-09-2019, 12:33
Да бе, ей сега ти повярвах..
Вярвай си и в дядо Коледа, ако искаш, но няма да изглеждаш по-малко умен.


Няма тема в този форум, в която да можете да обиждате. Нещо сте се объркали.

Уважаеми, позволете ми да не се съглася с Вас. Има много потребители, които открито ни обиждат и ни дразнят, но естествено Вие сте се фиксирали върху по-интересните (нас), защото вече ни приемате за дразнители. Разбирам, че искате да си вършите работата необезпокоявано, но какво всъщност сме направили толкова? Единственото, в което явно сме се провинили е, че сме заели моралната позиция да не преставаме да се борим срещу ниската хигиена на някои от разговорите, които определени потребителки и подгласящите им фейкове водят тук. И в определени случаи това изисква изразни средства, които са малко по-остри. Аз лично не виждам нищо лошо в това да става шоу! Все пак сме в открита медия и тези трити коментари са един похабен труд, който сме се постарали (поне за себе си бих казал, че се старая в мненията си) да бъде атрактивен и чрез хумор да усмива пошлостта на някои хора. Освен това, целта на нашите постове далеч не е да се похабим за лични нападки. Същата критика, която имаме към дадени ситуации тук може да се отправи и към обществото ни като цяло. Ние сме своеобразни коментатори на темите от живота и просто използваме мненията на някои екземпляри като примери, върху които да изграждаме гледните си точки. Ако някой го приема малко по-навътре, то съгласете се, че сам го допуска и никой не му е виновен за това, че една чужда реакция относно неговите собствени действия може да го подразни.

FuzzyDesertMeaw
04-09-2019, 13:07
Обръснах мустаците на TrollFactory..

Грозния
04-09-2019, 19:02
Фейк си, защото си новорегистриран и очевидно познаваш хората тук и идваш, за да ги дразниш. Не бих се учудил, ако имаш много повече от два профила тук.Преди време Турксчо си беше направил няколко фейка специално за да ме обижда :D .
Не бих се учудил и други да правят същото :? !

"Нов" потребител с име имитиращо друг и мнения насочени спрямо определени потребители, не може да е друго, освен фейк! Само това е достатъчно за да се докаже, без да му се проверява IP-то :? !

Няма да се учудя или изненадам, ако се окажеш папугай или големият_кораб_минава..Папу гей не може да напише повече от едно изречение наведнъж и речникът му е от 20-30 думи, а големият_кораб се държи неадекватно! Нама как TrollFactory да е някой от тях!

Грозния
04-10-2019, 17:18
Толкова ли не могат да постигнат сами (или поне приблизително да постигнат) нещата в живота, които чичаците им осигуряват?Да, толкова не могат и дори повече! За да постигнат същия стандарт на живот или комфорт, значи да си скъсат задника от бачкане в преносния смисъл и вместо това предпочитат да го направят в буквалния :D ! Защо го правят ли?! Предполагам защото могат!

Един мъж за да постигне нещо в живота, трябва да бачка здраво и да има благоприятно стечение на обстоятелствата, докато за една жена е напълно достатъчно да си намери богат мъж и нищо повече!

Затова дори след всичката тази еманципация и феминизация, мъжете преобладават на ръководни постове и имат по-високи заплати! Една голяма част от жените работят малко за ниски заплати, просто защото нямат нужда да изкарват пари за всичко което искат, след като имат по-богат мъж, който да го осигури!

В огромната част от връзките мъжът ли е по-богат или жената :D ?! Защо не е обратното?

...а каква интересна тема може да дискутираме, ако се съгласят да коментират по поставените от мен и грозния въпроси. Или може би ги е срам от нещо? Интересна, но в същото време много неудобна и нелицеприятна за някои :D !
Може би защото обяснението на всичко това неизбежно стига до най-древния занаят! Чак се чудя защо ги е срам - така е от хиляди години :? !

* * *

Тези жени продължават да пишат банални битовизми, като мислят че са интересни с нещо, а всъщност им липсва и търсят внимание и опитват да предизвикват завист :? !
Модераторките вероятно се виждат в същите образи и индиректно "се засягат" от коментарите ни :? .

П.С. Влизам в стила на пишещите в другия дневник и ще използвам местоимения, за да не обидя някоЯ без да искам :D . Ние обсъждащите темата знаем много добре за какво става въпрос :D !

TrollFactory
04-11-2019, 08:48
Местя и още едно мнение от основната тема тук просто за всеки случай:

Не разбирам защо имам такова самоунищожително поведение. Имам всичко. Всич-ко. И не ми стига. Искам забраненото, проблемите, драмата.
Явно си презадоволена лигла. Момиченцето на мама и тати. Мислиш се за специална и искаш да споделиш. Най-вероятно ще свършиш като алкохоличка или наркоманка, или и двете, женена за някой възрастен чичо, който да ти осигурява стандарта, но с него нито ще изпитваш истинска любов, нито каквото и да било щастие. И поради неудовлетвореността си от калпавия живот ще се успокояваш с наркотици и алкохол.


Просто ми се иска да напиша няколко реда тук, да ме цитират хора, чийто морал идва от липсата на житейска дилема, които хора вероятно няма и да прочета.
Хо-Хо! Сигурен съм, че ще ги прочетеш! Но ще се правиш на важна!


Всъщност е много лесно да си нравствен и морално извисен, когато си седиш вкъщи и си далеч от “грехопадението”. Казвам го и за себе си. Обичам да дразня, измъчвам, наранявам дори. След това изпитвам вина. Това оправдава ли ме? Не.
Дано никога не станеш лекар, че нещата, които пишеш показват една комплексирана, злобна и проста садистична личност!


Но имам топки.
Не, имаш пъпки и мустаци!


Много по-директна и откровена съм от повечето хора. Да не кажа от всеки друг, който познавам. Признавам недостатъците си. Да, не съм добър човек.
Нищо не признаваш! Ти си лицемерна, мислиш си, че недостатъците ти са всъщност някакви положителни качества и наистина не си добър човек, а отпадък.


И никой не е. Жалко, че малко си го признават.
Напротив! Има добри хора, просто ти съдиш от своята камбанария. И до такава степен си се сраснала душевно и физсически с идеята да бъдеш отпадък като човек, че просто ли личи и от това, което говориш. И всички трезвени хора тук ще се съгласят с мен. И не, че ти си признаваш за нещо, напротив. Скриваш се зад една фалшива самоирония, въпреки че смяташ себе си за г-ца перфектна, а всички други за низши. И ето виж какво пишеш по-нататък:


Гнус ме е от хората. Затова си го заслужават. Заслужаваме всяка помия. Всяка грозна тленност. Толкова съм отвратена. Толкова много. Но стига философствах и гледах отвисоко. “Не ми пука” е много въздействаща мантра. Колкото повече я казвам, толкова повече започвам да й вярвам. И влизам в същата тази плява. Никой не ме заслужава. Но скоро с облекчение ще мога да казвам и че не заслужавам никого.
Как може бъдещ лекар да го е гнус от хората? Ти си гнусен психопат, бе!!! Осъзнаваш ли го? За такива неща, които пишеш никоя лекарска комисия не би те допуснала да лекуваш хора!

anonymous1043668
04-11-2019, 10:34
Влизам във форума и виждам това. FuzzyDesertMeaw?? Това е най-жалкото потребителско име което съм чувала! Къв си ти бе? Защо си ми копираш username-а? Защо се караш със Грозния и TrollFactory? Аз нямам фейкове и нямам намерение да се карам тука със никого! FuzzyDesertMeaw изчезни нагла дребна мишко!


Edit: Аз нали ако щях да си правя фейк щях да гледам да не се познава със първия ми акаунт,нали не съм чак такъв идиот!

TrollFactory
04-11-2019, 10:58
...

По този повод казах няколко изключително интересни неща, които бяхa прав централен удар в десетката, но някоя модераторка изтри мнението ми.

Явно изобщо няма смисъл от етикетите на тази тема "алтернатива, анти-цензура, дневник, не-дневник, нов"

Каква ти алтернатива, когато цензурата е по-строга дори и от тази по националните телевизии?

Какво толкова бях казал с това, че мъжете на определени дами от форума са по-възрастни от тях. И дадох единствено предположение, че за тези жени мъжете са просто банкомати. Същите тези жени, които вероятно се смятат за царици и го демонстрират в социалните мрежи, преди 100 години едва ли щяха да могат да валидират значението на своето съществуване с илюзиите, които сега подхранват за себе си благодарение на обществения статут, до който някак си са се докопали посредством задоволявайки нуждите на правилните възрастни мъже. Накратко, преди 100 години нямаше да има къде да се фукат, а и щяха да са без други права освен да раждат деца и да се грижат за домакинството.

Сега изведнъж същите виждайки се като свободони и еманципирани, почват да се възползват от изобретенията на мъжете (Като в това число и самите финикийски знаци, са изобретение на мъжете.) без изобщо да са заслужили по нормален начин нещата. Защото, предполагам, че ще се съгласите с мен, да разчиташ да си осъществиш целите в живота 90% чрез секса и 10% (колкото за цвят) с други качества си е проституция, но завоалирана по някакъв социално приемлив начин. Възрастните богати мъже не плащат на държанките си на ръка, а се "отблагодаряват подобаващо" чрез екскурзии, подаръци и други луксове. Тези мъже са успешни, строят сгради, самолети, коли, занимават се политика и т.н.. и в един момент се появява някаква жена, която не прави нищо от тези неща, но успява да си проправи път в обществото благодарение на пеперудката си. Жени знаменити изобретателки или политици почти няма... Най-известните жени са постигнали социалния си статут скачайки от легло на легло докато най-накрая на дърти години са си осигурили мъжки постове в обществото... Но сами биха ли го постигнали? И после какво, били сме равни??? Ами, не, не сме равни. Най-малкото, тук има ли мъже модератори? Администароторът Ренгър ми прилича на мъж администратор съдейки по никнейма му. Така някак си уж мъжки звучи, но мнението ми изчезна докато той беше онлайн... А в самото си мнение бях възможно най-политически коректен. Дори на мястото на една дума за мъжките полови знаци бях използвал знак в буквалния смисъл (ето този: 8==>) и май заради това бях цензуриран...
Както и да. Не казвам, че мъжете нямаме нужда от жените, а и не мисля, че всички жени са мастии, но все пак не може да се отрече, че еволюционно имаме съвсем различни предназначения и мисля, че не е редно да се отрича очевидното... Взех да се паля, а май и това мнение ще отлети... Както и да е...
https://kennonfinancial.com/wp-content/uploads/2017/10/goldigger.jpg

Грозния
04-11-2019, 16:26
...И поради неудовлетвореността си от калпавия живот ще се успокояваш с наркотици и алкохол.Или ще се утешава с други мъже в търсене на нов жив-банкомат :D !

Хо-Хо! Сигурен съм, че ще ги прочетеш! Но ще се правиш на важна!Много ясно че ще го прочетат! Ти и аз сме най-интересното нещо в тоя форум 8) !
Чакат някой потребител да им кажe колко са хубави, преуспели и готини, ама ей на - никой не ще да ги коментира освен нас :razz: !

Не, имаш пъпки и мустаци!Е щом има топки, няма как да няма и пъпки и мустаци :D !
Сто на сто и до тоалетната ходи, оригва се и пърди :razz: !

И не, че ти си признаваш за нещо, напротив. Скриваш се зад една фалшива самоирония, въпреки че смяташ себе си за г-ца перфектна, а всички други за низши. Самоиронията наистина е фалшива, тя пише всичките тия неща с жалката надежда някой да ѝ възрази и да ѝ направи комплимент горе-долу в следния смисъл:

"Иве, не се самообвинявай, ти си толкова добра, красива, желана и преуспяла, един ден ще бъдеш оценена подобаващо! Ти заслужаваш нещо повече от тоя живот и съм сигурен, че ще го постигнеш!"

Ама ей-на - за толкова години никой не ѝ е написал нещо подобно във форума :D !

Най-малкото, тук има ли мъже модератори? Администароторът Ренгър ми прилича на мъж администратор съдейки по никнейма му. Така някак си уж мъжки звучи, но мнението ми изчезна докато той беше онлайн... А в самото си мнение бях възможно най-политически коректен.100% съм сигурен че понастоящем няма нито един модератор мъж и че всички са жени :? !!!
Дори този Ренгър, независимо че ти звучи мъжки съм абсолютно сигурен че е жена! По цялостното поведение, език и действия това е жена! Убеден съм в това от самото начало, когато Ренгър излезе наяве във форума!

nqmamNervi
04-11-2019, 17:13
и аз мисля, че не трябва да има цензура над различните мнения (най-малко в кофата), колкото и големи простотии да пишете понякога

TrollFactory
04-12-2019, 07:07
Ама ей-на - за толкова години никой не ѝ е написал нещо подобно във форума :D !
Мен ме дразни заради това, че демонстрира самочувствие колкото капки има в морето. В мнението си за себе си тя винаги е най-умната, най-прекрасната, най-еди каква си, а не се вижда от страни колко нещастна и колко незначителен е животът й. Освен това как може да й дадат право да лекува някой ден при такава омраза каквато излизва от нея към хората (И за да не съм голословен, за който чете от тук, нека се върне и прочете по-рано цитираното нейно мнение тук в темата). Такива хора не бива да имат право да практикуват медицина, защото са психопати! Представете си един ден тя как ще решава кой да живее и кой да умре (имаше и такова нейно мнение, че щяла да стане значим човек, от когото да зависят много хора). А цял живот се е настройвала да отмъщава на другите за това, че природата я е наказала с рендосано лице (самата тя не малко пъти се оплаква от пъпките си). И съм й го казвал, че тези пъпки са от злоба и ако спре да бъде злобна може й да понамалеят, но тя не ми вярва.


100% съм сигурен че понастоящем няма нито един модератор мъж и че всички са жени :? !!!
Дори този Ренгър, независимо че ти звучи мъжки съм абсолютно сигурен че е жена! По цялостното поведение, език и действия това е жена! Убеден съм в това от самото начало, когато Ренгър излезе наяве във форума!
Прав си. Авторите на статиите тук са единствено жени, така че следва и ръководството към форумът сайта да е поверен на същите хора.

YoungBloodZ
04-12-2019, 11:53
За да постигнат същия стандарт на живот или комфорт, значи да си скъсат задника от бачкане в преносния смисъл и вместо това предпочитат да го направят в буквалния :D !

Направи ми деня. :D

dreamwalker
04-12-2019, 13:04
По този повод казах няколко изключително интересни неща, които бяхa прав централен удар в десетката, но някоя модераторка изтри мнението ми.

Явно изобщо няма смисъл от етикетите на тази тема "алтернатива, анти-цензура, дневник, не-дневник, нов"

Каква ти алтернатива, когато цензурата е по-строга дори и от тази по националните телевизии?

Какво толкова бях казал с това, че мъжете на определени дами от форума са по-възрастни от тях. И дадох единствено предположение, че за тези жени мъжете са просто банкомати. Същите тези жени, които вероятно се смятат за царици и го демонстрират в социалните мрежи, преди 100 години едва ли щяха да могат да валидират значението на своето съществуване с илюзиите, които сега подхранват за себе си благодарение на обществения статут, до който някак си са се докопали посредством задоволявайки нуждите на правилните възрастни мъже. Накратко, преди 100 години нямаше да има къде да се фукат, а и щяха да са без други права освен да раждат деца и да се грижат за домакинството.

Сега изведнъж същите виждайки се като свободони и еманципирани, почват да се възползват от изобретенията на мъжете (Като в това число и самите финикийски знаци, са изобретение на мъжете.) без изобщо да са заслужили по нормален начин нещата. Защото, предполагам, че ще се съгласите с мен, да разчиташ да си осъществиш целите в живота 90% чрез секса и 10% (колкото за цвят) с други качества си е проституция, но завоалирана по някакъв социално приемлив начин. Възрастните богати мъже не плащат на държанките си на ръка, а се "отблагодаряват подобаващо" чрез екскурзии, подаръци и други луксове. Тези мъже са успешни, строят сгради, самолети, коли, занимават се политика и т.н.. и в един момент се появява някаква жена, която не прави нищо от тези неща, но успява да си проправи път в обществото благодарение на пеперудката си. Жени знаменити изобретателки или политици почти няма... Най-известните жени са постигнали социалния си статут скачайки от легло на легло докато най-накрая на дърти години са си осигурили мъжки постове в обществото... Но сами биха ли го постигнали? И после какво, били сме равни??? Ами, не, не сме равни. Най-малкото, тук има ли мъже модератори? Администароторът Ренгър ми прилича на мъж администратор съдейки по никнейма му. Така някак си уж мъжки звучи, но мнението ми изчезна докато той беше онлайн... А в самото си мнение бях възможно най-политически коректен. Дори на мястото на една дума за мъжките полови знаци бях използвал знак в буквалния смисъл (ето този: 8==>) и май заради това бях цензуриран...
Както и да. Не казвам, че мъжете нямаме нужда от жените, а и не мисля, че всички жени са мастии, но все пак не може да се отрече, че еволюционно имаме съвсем различни предназначения и мисля, че не е редно да се отрича очевидното... Взех да се паля, а май и това мнение ще отлети... Както и да е...
https://kennonfinancial.com/wp-content/uploads/2017/10/goldigger.jpg


Интересна социална среда имаш. Аз не виждам такива жени около мен, нито пък някога съм виждала.

Грозния
04-12-2019, 19:46
Мен ме дразни заради това, че демонстрира самочувствие колкото капки има в морето. В мнението си за себе си тя винаги е най-умната, най-прекрасната, най-еди каква си, а не се вижда от страни колко нещастна и колко незначителен е животът й. Освен това как може да й дадат право да лекува някой ден при такава омраза каквато излизва от нея към хората (И за да не съм голословен, за който чете от тук, нека се върне и прочете по-рано цитираното нейно мнение тук в темата). Такива хора не бива да имат право да практикуват медицина, защото са психопати! Представете си един ден тя как ще решава кой да живее и кой да умре (имаше и такова нейно мнение, че щяла да стане значим човек, от когото да зависят много хора). А цял живот се е настройвала да отмъщава на другите за това, че природата я е наказала с рендосано лице (самата тя не малко пъти се оплаква от пъпките си). И съм й го казвал, че тези пъпки са от злоба и ако спре да бъде злобна може й да понамалеят, но тя не ми вярва.Неистовото желание за власт и контрол е признак за психопатия!

Представям си я като доктор Менгел, на входа на болницата и да посочва с пръст накъде да карат пристигащите - към реанимацията или към моргата :D !

Може би нямаше да е толкова озлобена, ако имаше мъж, който да и обръща внимание. Дори да е грозен чичак с пари! Тогава щеше да мисли за съвсем други неща!

Прав си. Авторите на статиите тук са единствено жени, така че следва и ръководството към форумът сайта да е поверен на същите хора.Статиите от години се пишат предимно от някоя редакторка с фиксация в астрологията :? ! Очаквам най-скоро време да прочета статия "Какви лайна сереш, според зодията." :D !

От статиите на други теми най-интересни ми бяха тези за редки и екзотични животни, но отдавна не съм виждал такива :( .

Направи ми деня. :DЕто че все още има интересни неща във форума (аз и TrollFactory) :D !

FuzzyDesertMeaw
04-13-2019, 22:52
Ядеше ми се торта, но тори така и не почерпи. Не почерпи и преди мноооого време за имения ден - хем и писах, че празнува на св. Мина, хем и писах, че обичам едни 200 гр. шоколади от Кауфланд с цели лешници в тях...
ех, младеж, какво да ги правиш. Нямат уважение към непознатите и не ги черпят със сладко.

Грозния
04-17-2019, 20:25
След двете теми...

https://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/590377-%D0%A2%D0%95%D0%9C%D0%90-%D0%97%D0%90-%D0%A0%D0%90%D0%97%D0%9C%D0%98%D0%A1%D0%AA%D0%9B-%D0%9A%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%93%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B8%D1%8F?p=11612 953&viewfull=1#post11612953
https://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/590381-%D0%92%D0%95%D0%A7%D0%9D%D0%98%D0%AF%D0%A2-%D0%92%D0%AA%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%A1-%D0%9A%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0-%D0%B5-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D1%82%D0%B0?p=11612 973&viewfull=1#post11612973
повечето потребители се изпокриха от страх и срам (не знам кое повече) :D !

Грозния
04-25-2019, 20:52
Взех да си събирам версиите.
Ще си купя една нова кола :DКолко ли "версии" струва една кола :? ?!
А едно образование :razz: ?!

Грозния
04-27-2019, 12:56
Бог се пише с главна буква. Не че Му пука как го пишеш.Колкото и да му обясняваш на тоя аграр-болшевик, едва ли ще разбере :? !
Той е менте-патриот и не е християнин - комунист не може да е християнин, нито патриот :? !

Грозния
04-29-2019, 12:08
Утре отиваме да му търсим Куч по приютите, йейейейейейе. Втори кучешки член на семейството. Щастлива съм, пък!Поздравявам ви за щастливото събитие :) !
Поне се борите за преодоляване на демографската криза сред кучешката популация в страната :? !

inewton
04-29-2019, 15:55
Колкото и да му обясняваш на тоя аграр-болшевик, едва ли ще разбере :? !
Той е менте-патриот и не е християнин - комунист не може да е християнин, нито патриот :? !

То дори не става въпрос какъв е. Само се опитвах да обясня, че не може да пише правилно на собствения си език. Което може би малко е в противоречие с патриотизма му, но това е в реда на нещата май. Те повечето патриоти са полуграмотни.

Грозния
05-22-2019, 17:18
Сървърите на форума скоро ще се пръснат от посетители, умиращи от желание да четат битовизмите на няколко неудовлетворени от живота кифли, които очевидно не намират аудитория нито в инстаграм, нито във фейсбук :? .

Чудя се къде ли е TrollFactory!
Вече и на мен почва да ми става скучно тук :( !

TrollFactory
05-30-2019, 11:22
Сървърите на форума скоро ще се пръснат от посетители, умиращи от желание да четат битовизмите на няколко неудовлетворени от живота кифли, които очевидно не намират аудитория нито в инстаграм, нито във фейсбук :? .

Чудя се къде ли е TrollFactory!
Вече и на мен почва да ми става скучно тук :( !

Всичко тук за съжаление е в пълен застой! Как да му се иска на човек да участва тук, когато няма нищо ново? А госпожиците кифли въобще не ги и чета. Инстинктивно си знам, че ако са писали нещо тук, то е вероятно да е съобщение как са разходили кучетата си и кога после са си легнали да спят като с изключения тук-таме може и нещо друго вълнуващо да споделят на аудиторията от останалите кифли като например, че по средата между тези две събития са и яли нещо, което ги е накарало да забързат крачката към вкъщи.

Papugai
05-30-2019, 19:17
Чудя се къде ли е TrollFactory!


скоро не си заставал пред огледалото, а

Грозния
05-30-2019, 20:29
...между тези две събития са и яли нещо, което ги е накарало да забързат крачката към вкъщи.Да не би да искаш да кажеш, че може да им се е досрало :D ?!

Грозния
06-08-2019, 17:24
Пак са ми изтрили мненията подмолно, без основание или обяснения, в жалък опит да потулят случая и собствената си неадекватност и некомпетентност :? !

Грозния
06-28-2019, 18:42
TrollFactory ония теми и мнения са били изтрити, защото пеперудката се е оплакала на модераторКИТЕ, вместо да отговори на поставените от нас въпроси като мъж на място, какъвто очевидно не е :D !

Видя че губи почва под краката си, скри се като мишок и модераторКИТЕ са изтрили темите и мненията по негово искане и по линия на женската солидарност :? !

Грозния
06-29-2019, 17:35
Поредният фейк-потребител:

Вкарай им каноколит в ключалката и им лепни един лист А4 на вратата с надпис "Намалете звука на телевизора, бе деба и дъртаците насрани!!!" Гарантирам, работи like a charm
Нещо ми подсказва, че този фейк с необичаен стремеж за публикуване из стари теми и пресилено-изкуствен опит за младежки изказ е създаден от модераторКИТЕ в жалък опит за имитация на форумна активност.
:?

TrollFactory
07-02-2019, 10:48
Искам да попитам уважаемите модератори защо изтриха темите за Димитър Списаревски и Христо Луков? Течеше интересна дискусия в тях и просто така бяха премахнати! Все ми е тая за триенето в другите теми, но защо в раздел политика трябва да се напомня, че България е на 111-то място по свобода на словото?
от конституцията на България:
Чл. 37.
(1) Свободата на съвестта, свободата на мисълта и изборът на вероизповедание и на религиозни или атеистични възгледи са ненакърними. Държавата съдейства за поддържане на търпимост и уважение между вярващите от различните вероизповедания, както и между вярващи и невярващи.
Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
Чл. 40.
(1) Печатът и другите средства за масова информация са свободни и не подлежат на цензура.

Е, но честито за другите, които пък имат право да изразяват свободата на мисленето си и имат хиляди теми за четене по техен вкус като "Зумбата намалява менстуалните болки" или "Летните косми по краката Хит или Шит", или all time клик бейт хитовете като "Емили Ратайковски си показа най-милото. Виж повече тук!"! Имате си цели 3953 страници с такива новини! Заповядай България! Чети и коментирай тези теми тук! Другите неща са някакви простотии! Ако се трият "Ее, ама че са нагли да питат!Ми може би са били против правилата! Доволен ли си сега? На ти причина!"

Така и все още нямам отговор защо теми свръзани с близкото минало засягащо комунистическия период от управлението на страната ни не се допускат да се развият в този форум. А това е сериозен червен флаг. И в пряк, както и в преносен смисъл. Считам мълчанието ви за потвърждение, че върху медията ви се оказва натиск да не се допускат конкретни теми за историческата истина от българската история макар и от тогава до сега да са минали десетилетия или почти столетие. Явно всичко по този въпрос на всички етажи в управлението на медиите в страната е в пълен синхрон, включително и тук.

"Министерството на истината се занимаваше с информацията, забавленията, образованието и изкуствата. Министерството на мира се занимаваше с войната. Министерството на любовта поддържаше законността и реда. А Министерството на изобилието отговаряше за икономиката."

"В повечето случаи нямаше съд, нямаше съобщение за арест. Хората просто изчезваха, винаги през нощта. Името се заличаваше от всички списъци, изтриваше се всеки спомен, че нещо някога е направено, отричаше се цялото съществуване и после се забравяше. Така унищожаваха, заличаваха, а след това обикновено се казваше: „изпарили са го“.

Ситуацията тук тъжно напомня цитатите от тук https://bg.wikiquote.org/wiki/1984_(книга)
Особено докато в обществото кипи скандала за това как най-накрая ще пише за комунистическия режим в учебниците по история за 10 клас и въпреки това учебният материал е умишлено е манипулиран, за да изглежда, че всичко е било цветя и рози. Изглежда, че партийната сигурност (ДС) бди и тук.

TrollFactory
07-02-2019, 11:08
Мое мнение №2 от днес, което вероятно също ще изтрият:


Хайде стига сте писали глупости, за да изглежда така сякаш има истиснки потребители с реални проблеми.
ema_asenovva е профил регистриран 2018 година. От къде се е сетила за неактивния си профил цяла една година по-късно е дошла да пише съчинения чак сега на тема "как да се сприятелим"? Или може би е знаела преди една година (през 2018 ), че след една година (през 2019) ще има някакъв проблем (евентуално като този описан по-горе) и е решила да се застрахова и да се регистрира тогава без намерения да пише пазейки си го за бъдещето, когато току-виж може да потрябва, защото е много полезно да имаш профил за такива ситуации във форум, който отдавна не пишат деца или тийеджъри и трупа паяжини с по седмици или месеци преди да има някакво раздвижване точно в тези раздели, в които потребители от този вид пишат.

Мисля, че действително тук се трупа някакъв фалшив актив от потребителски мнения, когато за твърде дълго в някой от разделите няма движение! Евтин похват за привличане на потребителски мнения в полу-мъртвите раздели...

Грозния
07-02-2019, 20:29
МодераторКИТЕ успяха да изгонят и малкото останали реални потребители със скука и триене на активни теми!

Останаха да пишат само потребители с модераторски чадър (холи, тори и харков), които не пишат нищо интересно и всякакви критики и въпроси към тях се трият системно, както и фейковете на самите модераторКИ, симулиращи форумна активност :? !

Грозния
07-04-2019, 17:23
Харката докладва въпросите зададени към него, като някоя ощипана госпоЙца, вместо да отговори като мъж :razz: !

TrollFactory
07-16-2019, 13:04
Форумът официално вече е поставен на командно дишане и изглежда като, че само фейкове пускат теми и мнения, но и това не му помага. Надявам се Грозният да е на море или някъде другаде на приятна лятна почивка и заради това да е спрял да пише само временно. Почвам да се замислям дали другарките от настоящия модераторски екип на тийнпроблем (на снимката долу) не са му направили нещо.
http://ciml.250x.com/gallery/arbeiterweltbewegung/frauenbewegung/soviet_women_flag.jpg

inewton
07-16-2019, 16:00
Почвам да се замислям дали другарките от настоящия модераторски екип на тийнпроблем (на снимката долу) не са му направили нещо.

Може да са му направили... нещо и вече да е от тях. Не е като да не наподобяват такъв тип.

Грозния
07-24-2019, 00:38
Форумът официално вече е поставен на командно дишане...
https://thumbs.gfycat.com/UnfitColorfulCoati-small.gif

https://i.gifer.com/ZZSx.gif

https://media1.tenor.com/images/16fb01183237f9a8ded301717e60fd0a/tenor.gif

:D

TrollFactory
07-24-2019, 08:39
^ Добре си дошъл отново, колега! :D

Пускам мнението си и в нашата тема тук за всеки случай, за да не се загуби, ако го изтрият от тяхната 8) :

Форумът е на системи и такива фейк теми със симулации на тийнпроблеми го доказват. Особено, когато се регистрират и потребители като FSG само, за да коментират с окуражаващи коментари клишета, след което "автентичната" авторка казва облекчена "прав си!", за да внуши, че е преборила вече страховете си в резултат на тази интернет подкрепа и благодари най-учтиво като операторка на customer support (както Грозният се беше изразил в една от темите). После същият потребител (FSG), за да засили малко раздел "Музика и ТВ" пуска тема "каква музика слушате" все едно още сме 2006-та и музиката трудно се намира. Вече на никой съвременен тийнейджър не му дреме кой какво слуша при изобилието от музика, която залива youtube. Всеки може да си намери какво да слуша и без да следи тема за музика, в която се пускат "шано" линкове. Уви, този форум не може да продължава в духа на изминалото десетилетие, да не говорим, че настоящото е към своя финал. С навлизането в 2020 мислете повече какво ще правите с този форум. Може да се опитате да го интегрирате повече със социалните мрежи или нещо подобно, за да му се даде малко дишане... Но нищо няма да ви спаси, ако продължавате с фейк темите и потребителите. Те само доказват колко сте закъсали всъщност.

nqmamNervi
07-24-2019, 19:39
^ Добре си дошъл отново, колега! :D

Пускам мнението си и в нашата тема тук за всеки случай, за да не се загуби, ако го изтрият от тяхната 8) :
...
Уви, този форум не може да продължава в духа на изминалото десетилетие, да не говорим, че настоящото е към своя финал. С навлизането в 2020 мислете повече какво ще правите с този форум. Може да се опитате да го интегрирате повече със социалните мрежи или нещо подобно, за да му се даде малко дишане... Но нищо няма да ви спаси, ако продължавате с фейк темите и потребителите. Те само доказват колко сте закъсали всъщност.
а теб защо толкова те е грижа за това място? защо му отделяш време и внимание? чисто любопитство

TrollFactory
07-25-2019, 11:25
а теб защо толкова те е грижа за това място? защо му отделяш време и внимание? чисто любопитство
Не съм поел никакъв специален ангажимент към това място или към никого в него. Като всички други, предполагам и аз идвам просто, за да си кажа по някоя приказка с някой непознат от време на време и това е. Понякога си правя експерименти с провокации към определени хора, но за мен това е просто неангажиращ и безопасен начин да се позабавлявам от чуждите реакции, което понякога преминава в чиста простотия в следствие, на което си правите някакви заключения за мен, от които още повече се забавлявам.

Грозния
08-01-2019, 21:50
Няма ме 2-3 дена и във форума има едва 4-5 поста от има-няма 3-4 потребители :? !

anonymous1043668
08-02-2019, 07:23
Няма ме 2-3 дена и във форума има едва 4-5 поста от има-няма 3-4 потребители :? !

На никой не му се занимава с този форум повече,ето ти видя преди 1-2 дена в дневника аз си изразих мнението,да направя опит за някаква малка дискусия и стана така, че две кучки взеха да лаят по мене. Ако трябва да бъда честна, искам да напусна този жалък форум, останаха само фейкове ,американката ,кучкарката(дето и тя изчезна напоследък) ,онзи джендъра ,аз ,ти и TrollFactory и още някой по-неактивен потребител.. Съветвам те да напуснеш и ти.

Грозния
08-02-2019, 20:50
На никой не му се занимава с този форум повече,ето ти видя преди 1-2 дена в дневника аз си изразих мнението,да направя опит за някаква малка дискусия и стана така, че две кучки взеха да лаят по мене. Ако трябва да бъда честна, искам да напусна този жалък форум, останаха само фейкове ,американката ,кучкарката(дето и тя изчезна напоследък) ,онзи джендъра ,аз ,ти и TrollFactory и още някой по-неактивен потребител.. Съветвам те да напуснеш и ти.Добре дошла в темата ни - истинският дневник :) ! Сама виждаш колко са ограничени ОНЕЗИ две потребителки и колко жалък и беден е социалният им живот - окупирали са умиращ форум за да си помпат самочувствието и да се правят на важни! То тука напоследък наистина няма какво и с кого да си кажеш. Напуснаха дори феновете на кучкарката и американката :D. Смятай :) !

Аз също много пъти съм мислил да напусна, но при създалата се ситуация, това би било твърде безотговорно от моя страна! Това би означавало форумът да умре окончателно за по-малко от седмица :D !

anonymous1043668
08-03-2019, 07:52
Добре дошла в темата ни - истинският дневник :) !

Благодаря за топлото посрещане! :)


Сама виждаш колко са ограничени ОНЕЗИ две потребителки и колко жалък и беден е социалният им живот - окупирали са умиращ форум за да си помпат самочувствието и да се правят на важни!

Така е,правят го за внимание,дори и не четат предишните постове на хората,те просто влизат, пишат един пост в темата относно как им е минал деня и излизат. Неотдавна попитах tori защо се занимава и тя не ми отговори - ако го е прочела, предполагам,че и тя не знаеше какво да отговори или не е могла да разбере въпроса ми изобщо.


То тука напоследък наистина няма какво и с кого да си кажеш.

Има теми за разговор хиляди. Само дето аз не съм съгласна да си водя ежедневен монолог за разлика от други хора.


Напуснаха дори феновете на кучкарката и американката . Смятай !

Естествено, че и на фена с най-волското търпение ще се откаже при мисълта да чете едни и същи тъпни, на всичкото отгоре написано неграмотно с грешки и с селяшки диалект


Аз също много пъти съм мислил да напусна, но при създалата се ситуация, това би било твърде безотговорно от моя страна! Това би означавало форумът да умре окончателно за по-малко от седмица !

Моето мнение си остана това:

Ако Грозния престане да публикува във форума, Teenproblem.net е 100% стар,застоял и мъртво обречен форум. Добре че е той да публикува нещо,без значение какво..

Necrologist
08-03-2019, 12:25
чувствам се заблуден
през цялото това време четох мненията на кучето по-горе
чак сега разбирам, че това е другия акаунт на грозния и трябва да бъде добавен в черния списък

anonymous1043668
08-03-2019, 12:38
чувствам се заблуден


ти вечно си заблуден. Това е твоята специалност.


през цялото това време четох мненията на кучето по-горе

Благодаря за вниманието,но аз не искам такова и ще те помоля да ме оставиш на мира.


чак сега разбирам, че това е другия акаунт на грозния и трябва да бъде добавен в черния списък
Само дето аз нямам фейкове.. и ако под черен списък разбираш хора, които не можеш дори да ги обидиш,значи правилно съм за там..

Повече няма да ти отговарям на жалките ти и неверни опити за обида.

Грозния
08-04-2019, 19:48
чувствам се заблуден
през цялото това време четох мненията на кучето по-горе
чак сега разбирам, че това е другия акаунт на грозния и трябва да бъде добавен в черния списъкЗа много хора е страшен шок да се окаже че Грозния е прав за нещо, или че има хора подкрепящи и споделящи мненията му!

Шокът е толкова силен, че отказват да приемат истината, дори след като са се сблъскали с нея - вместо това измислят удобни обяснения, че това са фейкове на Грозния, но не и че са сбъркали!

Още по-страшното за някои хора е, че скоро групата подкрепяща Грозния ще се окаже мнозинство във форума :D !

TrollFactory
08-13-2019, 13:20
Още по-страшното за някои хора е, че скоро групата подкрепяща Грозния ще се окаже мнозинство във форума :D !
Според мен групата като мнозинство вече е факт. Не виждам някой да подкрепя некролога, кучкарката, американката и други.
Ако беше демокрация и имаше избори за модератори, преспокойно можеше да се кандидатираш. Може да си спретнем някакви избори с отделна тема и анкета и да видим към кой лагер клонят везните. :)

dreamwalker
08-14-2019, 22:54
Филипчо още бил тук. Как си, Филипчо.

Грозния
08-26-2019, 20:11
Много ми е странно, защо модераторите правят десетки фейкове, пускащи по една фалшива тема за да симулират активност във форума, като в същото време с основните си профили се крият като мишоци и не обелват и една дума :? !

Срам ли ги е от нещо?! Или пък ги е страх?!

Почти никой от редовните, истински потребители не пише вече, дори аз влизам от дъжд на вятър.
Чудя се колко ли време ще е нужно на модераторите и админите да загреят, че това с фалшивите профили и теми не помага, не е интересно, вече е ясно на всички и колко тъпо изглежда отстрани :? !

TrollFactory
08-27-2019, 11:31
Много ми е странно, защо модераторите правят десетки фейкове, пускащи по една фалшива тема за да симулират активност във форума, като в същото време с основните си профили се крият като мишоци и не обелват и една дума :? !

Нали за пред рекламодателите трябва да изглежда горе-долу легитимен фалшивият им брояч долу в дъното на страницата преброяващ хилядите им посетители дневно. :D


Срам ли ги е от нещо?! Или пък ги е страх?!
Наскоро бях видял обява за това, че се търсят модератори, които да отговарят за съдържанието на различни сайтове и повишават форумната активност. За какво да пишат в собствените си теми? Ти пък сега двойна работа им създаваш открехвайки началниците им за това, че освен да пишат теми, трябва и да отговарят от модераторските си профили сами на себе си, за да симулират още повече активност... :D Къде сега ще им се занимава да си слагат аватари, подписи и да участват в така интересните си теми. Какъвто и да си, та дори и като студент стажант работещ в агенция за тролове за невероятните 200 лв месечни подаяния, за който препоръката от фалшивия му работодател ще му се струва важна за бъдещето му, пак няма да искаш да се преработваш. Така даже е по-добре като работят като сиви кардинали. Нямам нужда някой да ми пише по темите непрекъснато демонстрирайки как е power trip-нал. Ако разгледаш по-стари теми може погледнеш (въпреки че ти си стар потребител и знаеш, така че това се отнася и за всеки друг, на когото му е интересно), че е имало много power трипващи модератори.



Почти никой от редовните, истински потребители не пише вече, дори аз влизам от дъжд на вятър.
Чудя се колко ли време ще е нужно на модераторите и админите да загреят, че това с фалшивите профили и теми не помага, не е интересно, вече е ясно на всички и колко тъпо изглежда отстрани :? !
Те и да стоплят какво се случва, в техните SOP-та какво трябва да правят пише друго. Докато шефовете от Инвестор са доволни, а те не вярвам да виждат teenproblem като основна част от бизнеса си, едва ли ще има промяна. Трябва рекламодателите да се усетят, че нещо не е в ред с този сайт посещаван от двама души в седмицата...
Аз пък си влизам колкото да посчупя малко време тролейки, а като почти безнадзорен форум тийнпроблем ми дава тази свобода. Въпреки че, ако нещо ме издразни достатъчно и мен няма да видите повече тук. :D

Грозния
09-03-2019, 19:59
Вече почти няма сериозни теми и истински потребители и на мен ми е все по-безинтересно да влизам и да пиша тук :? .
За сметка на това, броят на фейковете (и темите им) е нарастнал неимоверно! Някой модераторски д-р Франкенщайн прави тия глупости в неистов опит за съживяване на форума-труп :? !

TrollFactory
09-04-2019, 07:12
Вече почти няма сериозни теми и истински потребители и на мен ми е все по-безинтересно да влизам и да пиша тук :? .
За сметка на това, броят на фейковете (и темите им) е нарастнал неимоверно! Някой модераторски д-р Франкенщайн прави тия глупости в неистов опит за съживяване на форума-труп :? !

Напълно точно определение! Въпросният Франкренщайн вади трупове, съживява ги като им сменя паролите и се логва с тях, за да пише от тяхно име, така че темите да изглеждат така сякаш са писани от стари потребители и на пръв поглед в това да няма нищо съмнително. И първият ми пример от следните няколко фейка от лавината фейкове тази седмица показва точно за това:


Е, явно някой обаче е параноичен и това с форумния администратор и фалшивия профил ме впечатли, адмирации. Като цяло трудно се впечатлявам от каквото и да е..
По повод коментара, който направих, че това е отвлечен профил на потребител, който не е влизал от отдавна. Целта на това да ползват стари профили (лесно е като администратор да смениш паролата на потребител и да влезеш да напишеш фейк тема с него) е, за да изглеждат по-легитимни фейк темите. Но всички ще се съгласят, че едва ли някой, който не си е влизал от няколко години в профила си, който е с едва една шепа мнения ще се сети току-така от нищото да пуска тема и така горещо да се вълнува от мненията, които би получил в един опустял от отдавна форум. Тия ченгеджийски номерца ги знаем и пред нас, наблюдателните и критично мислещите не минават! 8) Гледай я, чак адмирации ми отдава? Че защо адмирации и с какво по-точно съм я впечатлил? Явно с безкомпромистната си наблюдателност както винаги! 8)

Ето още фейкове:


Да, малко е странно изведнъж да почне да се поблиува, но все пак е възможно някои от историите да са истински, пък даже и да не са е много вероятно на някой да му се е случвало нещо подобно!

Аха, значи според теб е "малко странно" и си се регистрирал(а) съвсем случайно, за ми кажеш как "пък даже и да не са е много вероятно на някой да му се е случвало нещо подобно!"?


Профилът ми е наистина е от 3 години и какво ? Кефи ме как наистина това ми е единственият профил и просто влизам през 2 - 3 дена да видя какво става, а ти пишеш, че съм фейк. И пак питам... как очакваш да не е затрупан с паяжини и прах като има индивиди като теб :)
Да, точтно защото влизаш през 2 - 3 дни и имаш толкова горещ интерес към форума си само 26 мнения, 1/2 от които са в резултгат на форумна активност, която рязко се покачва след промените във форума (новия модераторски екип)


Не мисля, че е ок да коментираш когато не знаеш. Платена съм била хахах. Да създадох си профила вчера, защото от няколко дни с приятеля ми четем историите и след като видях последните се бях престрашила да споделя и своята. Но както вече казах, хора като теб просто отказват хората. Да, възможно е онези истории да са фейк, но не те ме спират да пиша, нали? ;)

Да, убеди ни, че с "приятеля ти" сте имали толкова топъл интрес от форума, че чак сте стояли и сте го чели заедно, дори сте си направили този профил като общ и освен това чак ти е било необходимо да се "престрашиш", за да пуснеш тема (която я няма все още). Освен това призмнаваш, че историите може да са фейк, но ти с твоите цели общо 3 и трите, от които в тази тема са демонстрация за интересът ти и това, че нищо не би те спряло да пишеш...

Разбира се това по-горе са само части от веселбата. На който му се занимава с фейкове да влезе и в самите теми и да се убеди сам в правотата на анализите ми и това колко жалки са опитите за съживяване на трупа на teenproblem.

Ако не сме аз и Грозния ще четете само фейкове, кучешки и гъзоблизнически истории. 8)

Грозния
09-07-2019, 21:24
В една друга тема бях написал още един коментар разобличаващ модераторКИте и дейността им, но е бил изтрит!
Нищо... аз не съм забравил какво съм написал - ще го напиша пак!

Преди време запитах модераторКИте (публично) какво са са зършили, но те не ми отговориха!
Щом са наети тук на заплати, предполагам че е PR или журналистика. Използвайки фейк-профили, пускащи нескопосани фейк теми, съшити с бели конци, като в същото време с истинските си профили се крият като мишоци, доказаха че са некадърни дори в собствената си професия :? !

П.С. Не си правете труда да триете, аз ще си го копирам това и ще го поствам докато аз реша 8) !

ghostuser001
09-07-2019, 21:30
...
П.С. Не си правете труда да триете, аз ще си го копирам това и ще го поствам докато аз реша 8) !

Човече, и аз преди време си бях направил принт-скрийн на една моя тема. Но ми я изтриха. Публикувах я на ново, ползвайки копираното. Втори път го изтриха, но тогава ми блокираха профила - FuzzyDesertMeaw. Ах, как ми липсва - така хубаво звучеше с това "Мяу" накрая :cry:

Грозния
10-01-2019, 19:16
Спрях да пиша и форумът умря тотално!
Предупредих ви! :?

TrollFactory
10-02-2019, 07:10
Спрях да пиша и форумът умря тотално!
Предупредих ви! :?
Пророчеството ти се сбъдна! Страшна скука е! Какъв форум е това вече след като няма с кой да си кажеш една приказка? Екипът спешно трябва да вземе мерки да се погрижи за здравето на форума създавайки нови теми! Но, като казвам теми, имам предвид не като тези:

https://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/590750-%D0%A0%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D 1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D1%81-2019-%D0%9B%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82
Потребителите (които вече ги няма така или иначе) вече се усетиха, че новите теми са прекалено фалшиви. Трябва да полагате повече усилия във въображението си за сценариите, които пишете. Дори с франкенщайновите си творения във формата на съживени стари профили не си помагнахте за дълго, въпреки че имахте възможност действително да прокарате интерес към написаните от вас така теми и да им дадете допълнителната легитимност необходима, за да излъжете хората да пишат... Това, което трябва да си вземете като поука е, че е необходимо темите да са интересни! Но разбира се не всеки умее, а и не всеки трябва да създава теми. Наемете си хора с въображение. Аз не бих отказал да пиша и срещу заплащане тук, въпреки че за сега го правя от благородни подбуди (просто да троля някои хора и да whoreshame-вам някои заблудени потребителки), но това ми хоби почва да се изтърква и да ми омръзва, особено след като лефтнаха много от класическите ми мишени... Но те лефтнаха именно поради горепосочените проблеми. Просто е мъртвило тук! И май много скоро ще осъзнаете и ще ви се иска да намерите потребители като нас (мен и грозния), на които дори ще сте склонни да плащате, за да останат да пишат тук. Осънзайте го! Това вече не дори потъващ кораб! Това е самото дъно! Форумът никога не е бил по-празен и скучен!

anonymous1043668
10-02-2019, 11:38
Колкото и да се ядосваме за нещо, на което е отдавна писано да се развали, няма смисъл. Те модераторите и администраторите си изкарват паричките, форума гние, но дреме им на оная им работа. Тук - таме редактират някое мнение за да замажат работата пред нас и си гледат живота. Със сигурност не чуват около 80% от нашите оплаквания, като изключим ghostuser - a как изтърси една простотия и му спряха предишния акаунт. Най - добре ще е всички да цъкнат на 'log out' и да не гоним вятъра, investor един ден ще съжалява, но няма да е днес..

Грозния
10-02-2019, 16:48
...новите теми са прекалено фалшиви. Трябва да полагате повече усилия във въображението си за сценариите, които пишете. Дори с франкенщайновите си творения във формата на съживени стари профили не си помагнахте за дълго, въпреки че имахте възможност действително да прокарате интерес към написаните от вас така теми и да им дадете допълнителната легитимност необходима, за да излъжете хората да пишат... Това, което трябва да си вземете като поука е, че е необходимо темите да са интересни! Но разбира се не всеки умее...Това няма как да се прави от тъпунгери и некадърници! За да пускаш фейк теми, трябва да имаш поне малко качества, като въображение и дар-слово!


Простакът и некадърникът може да са поне донякъде интересни, ако играят себе си - имало е много такива живи, истински и неподправени примери във форума!

С истинските си профили модератроКИте се крият като мишки и мислят, че с фейк темите които пускат са стигнали върха на оригиналността, но реално само лъсва, колко некадърни и бездарни са всъщност!

Не искам да изостявам феновете си, но вече не ми е интересно да влизам тук и ще влизам по-рядко. Преди бях тук всяка вечер, а сега ако вляза и веднъж седмично ми е много. :?

П.С. То Слави Трифонов спря шоуто си, пък какво остава за мен! :D

Няма такъв форум!

https://www.youtube.com/watch?v=LA8lyQoxGgw

TrollFactory
10-03-2019, 09:33
^ Така е, за всичко си прав!
Постовете от редовни потребители са вече толкова пренебрежимо малко число, че е все едно дали някой от тях ще се върне и ще си направи труда да пише ей така от умиление към добрите стари времена, защото просто няма да има кой да му отговори. Това е една спирала каквато се наблюдава при изтичането на мръсните води в канала докато не остане нищо до последната капка. После и да дойде някой, като види, че последното мнение е на няколко седмици или месеца, като в някои раздели последните мнения дори нямаше да са от тази година, ако в тях не пишеха с фейковете си знаете кои, въобще няма да има мотивация да стои, камо ли пък да се регистрира. Тук е станало като едно гробище на стари профили... Тръпки да те побият, все едно се разхождаш в миналото и това мълчание от всяка тема, раздел и профил... все едно всичките са на покойници... Не е много приятно това чувство, така че те разбирам защо няма да влизаш както и останалите, които лефтнаха поетапно.

anonymous1043668
10-04-2019, 18:47
Само аз ли забелязах, че от известно във форума на началата страница са пуснали вицове? Никой не е повдигнал темата, то не е и кой знае какво, но смятам, че това е пореден опит за събиране на посещения за сайта. Почти никой виц не е развлекателен, личи си че е взет от някъде, пък и засяга само темата за училището, как да се обясни на администраторите, че това са вицове за 12-17 годишни деца да се разпознават в тях, а такива деца тук няма? С гледка към тези вицове като първото нещо щом влезеш тук, началната страница стана още по-смешна и селяшка. Наистина голяма простотия.

Грозния
10-06-2019, 17:45
Само аз ли забелязах, че от известно във форума на началата страница са пуснали вицове? Никой не е повдигнал темата, то не е и кой знае какво, но смятам, че това е пореден опит за събиране на посещения за сайта. Почти никой виц не е развлекателен, личи си че е взет от някъде, пък и засяга само темата за училището, как да се обясни на администраторите, че това са вицове за 12-17 годишни деца да се разпознават в тях, а такива деца тук няма? С гледка към тези вицове като първото нещо щом влезеш тук, началната страница стана още по-смешна и селяшка. Наистина голяма простотия.Аз пък мисля, че това с вицовете е добра идея, но не е достатъчно.
Все пак естеството на форума е такова, че не е уместно крайно просташки или мръсни вицове да изскачат от началната страница. :D

TrollFactory
10-07-2019, 09:28
Аз вицове не чета, но дайте пример от тях. Не знам какви са, питам от любопитство, за да си потвърдя предположенията, че едва ли става въпрос за избиващ рибите хумор. Все пак предполагам, че след като екипът работи по презумпцията, че материалите тук трябва да са подходящи за деца, едва ли вицовете, които публикуват ще такива каквито Слави ги разказваше вечер. Но при всички положения, превръщането на този сайт (или по-скоро опит за превръщане, защото за мен това е една доста орязана версия на това, което тази платформа можеше да бъде) в онлайн детско-юношеско списание е тотален провал. Ако статиите бяха някому интересни, под тях щеше да кипи от коментари както и в другите купени от инвестор сайтове. Прилвичащият адутория ресурс на този сайт никога не са били статиите в него (и при това какви статии тип "Кендъл Дженър/Емили Ратайковски си показаха ... банските), а самият форум. И докато това не се разбере, че ресурс трябва да се налива във форума, а не в някакви "нови" рубрики, които никой не чете (като вицовете), тук никой няма да стои. Чудя се и как го генерират този трафик освен чрез кликбейти от други свои медии, в които се поставя част от статията и "пълната статия може да прочетете в teenproblem". Така се акумулира някаква дневна посещаемост, но самият сайт вече е като фантом. Ако не видиш клик бейт линк, за да го посетиш, няма да се сетиш никога да го потърсиш. Особено днешните тийнеджъри, те дори не знаят какво е "teenproblem", а преди всеки го знаеше...

anonymous1043668
10-07-2019, 11:42
^ Много изчерпателно и точно описание на състоянието на сайта. Искам да добавя как те цензурират теми и дискусии, вицовете също са с цензурирано ограничение, а същевременно пишат за известни звезди и за зодиите, тоест неща, от които се интересуват възрастните, или клюкарките, без никаква работа. Статиите от тяхна страна нямат цензура като например "(известна личност) се оказа, че е гей! ; (Друга известна личност) прави снимки в неприлични пози! " Ето това е голям двоен стандарт не само в този сайт, но и в управлението на investor, които прави доста лошо впечатление.



Също така ей сега за рамките от няколко дни цъфнаха няколко акаунти, един от които беше на модератори, издадоха се, те го изтриха след това, но ще рискувам като го преразкажа от части.

Потребителя беше hentailover22 (така мисля)
"Здравейте, аз съм нов и ще ви помоля без вулгарни думи и изрази благодаря"

Това е без сянка на съмнение коментар от някой модератор или администратор. Когато отговорих:

"Приличаш на модератор. Ако не ти харесва, по-добре напусни. Който го е страх от мечки да не ходи в гората."

След това магически тези два коментара изчезнаха. Ето това е официалното доказателство за fake акаунтите!

Blubalu
10-07-2019, 12:47
Как ще са изчезнали магически като аз ги изтрих и си го пише.

anonymous1043668
10-07-2019, 13:09
Как ще са изчезнали магически като аз ги изтрих и си го пише.

Здравейте, Blubalu! Мога ли да попитам - това брои ли се за потвърждение, че този акаунт, който споменах по-горе е Ваш или на някой от вашите колеги и ако не, защо го изтрихте, след като не нарушаваше нито едно от правилата по никакъв начин?

Blubalu
10-07-2019, 13:11
А аз да разбирам ли, че този спамерски акаунт, пускащ теми на латиница е ваш, щом го защитавате така ревностно?

anonymous1043668
10-07-2019, 13:14
А аз да разбирам ли, че този спамерски акаунт, пускащ теми на латиница е ваш, щом го защитавате така ревностно?

Ами предполагам, че можете да проверите IP адреса - Вие сте човека с по-висок стаж в този форум, не аз. Също така ще го кажа и на Вас - аз профили, освен този не притежавам.

Blubalu
10-07-2019, 13:36
Въпросът беше риторичен. Просто се чудя как изобщо може да ви хрумне, че модератор или администраточ ще седне да си прави профили и да пише глупости.

anonymous1043668
10-07-2019, 13:48
Въпросът беше риторичен. Просто се чудя как изобщо може да ви хрумне, че модератор или администраточ ще седне да си прави профили и да пише глупости.

Така мислим, поради простата причина, че форума има драстчно малко посещение, в сравнение с предишните години. Основната причина е, защото започнаха да се появяват меко казано абсурдни теми, които много съмняват мен и другите потребители, че са реални проблеми на хора. Обвиняваме Вашия екип, че го правите за почвече посещение, и тези теми да са е един вид ''дефибрилатор'' на форума и трафика му. Също така вицовете и публикациите пак моят да се броят за опит за набиране на посещения.

Blubalu
10-07-2019, 14:09
Аз пък смятам, че с просто око се вижда, че от подобни теми няма никакъв смисъл и надали някой от нас е толкова прост, че да се занимава с безсмислици.
Разбира се вие сте свободни да мислите каквото намерите за добре. Провокира ме изказването, че мненията били изчезнали мистериозно.

anonymous1043668
10-07-2019, 14:24
Аз пък смятам, че с просто око се вижда, че от подобни теми няма никакъв смисъл и надали някой от нас е толкова прост, че да се занимава с безсмислици.
Разбира се вие сте свободни да мислите каквото намерите за добре. Провокира ме изказването, че мненията били изчезнали мистериозно.


Да аз разбрах, заради какво започнахме разговора, но защо тогава допускате подобни идиотщини като тези потребители? В темата "Модераторска помощ" докладвах толкова много нарушения на правилата, но никой или на само няколко ми обърнаха внимание.

Blubalu
10-07-2019, 14:46
Защото в някои от случаите глупави теми се пускат и от потребители, на които в последствие им става интересно, и пишат и другаде. Аз предварително не мога да знам какъв е случаят, съответно предпочитам да оставя такава тема. Когато е абсолютна пързалка тя изобщо не тръгва или отмира за отрицателно време така или иначе. Това е моята логика.

П.С. Лека вечер от мен

anonymous1043668
10-07-2019, 14:55
Защото в някои от случаите глупави теми се пускат и от потребители, на които в последствие им става интересно, и пишат и другаде. Аз предварително не мога да знам какъв е случаят, съответно предпочитам да оставя такава тема. Когато е абсолютна пързалка тя изобщо не тръгва или отмира за отрицателно време така или иначе. Това е моята логика.

П.С. Лека вечер от мен

Разбирам, но като се подаде сигнал, моля разгледайте го.
Благодаря, че приказвахте с мен и лека вечер.

ghostuser001
10-07-2019, 16:15
Хахахахах, Фузинаторът как го троли админа.. :D

Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!

yikes
10-07-2019, 16:47
Всичко ми харесва.

Грозния
10-08-2019, 18:08
^ Много изчерпателно и точно описание на състоянието на сайта. Искам да добавя как те цензурират теми и дискусии, вицовете също са с цензурирано ограничение, а същевременно...Същевременн в дъното на форума често има жени по цици, в линкове към gol.bg! :D
(не че аз имам нещо против)

П.С. Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!

anonymous1043668
10-08-2019, 18:18
Хахахахах, Фузинаторът как го троли админа.. :D

Браво, Фузинатор, евала - признах те. По-голям трол си от мен!


Същевременно в дъното на форума често има жени по цици, в линкове към gol.bg! :D
(не че аз имам нещо против)

П.С. Евалата Фузи, каза им всичко както си трябва!

Благодаря! :)

Радвам се, че успях да привлека вниманието на властта, а тези признания отиват в подписа ми.

Грозния
10-20-2019, 15:48
Пълна скука! :?

Грозния
11-09-2019, 10:00
Форумът умря! :?

Няма какво повече да правя тук. Ще си взема дъъъълга почивка от това място. Може след време да се завъртя пак да видя дали има някаква промяна, но честно казано силно се съмнявам.

Довиждане и до нови срещи приятели! :D

Грозния
01-13-2020, 19:48
Вече дори модераторКите не влизат в тоя форум а уж са на заплати. :?

anonymous1043668
01-13-2020, 21:04
Вече дори модераторКите не влизат в тоя форум а уж са на заплати. :?

Те понякога идват, но само да си направят гавра с потребителите. Вече дори са се отказали да ми редактират мненията.. не знам дали да се радвам или да се издразня от този факт.



Чудя се колко ли хора от форума вече не са между живите. Като се има предвид големият брой потребители регистрирани през годините, със сигурност за толкова време някои от тях вече не са на този свят.

Ако питаш мен това по-горе е факт и за потребителя в дневника, който модераторките се опитаха да "съживят".


опи

Грозния
05-12-2020, 18:52
Извънредното положение е към края си и форумът отново опустя.

DieselBlood
05-12-2020, 23:27
Какъв е този комунизъм, който цари във форума, по дяволите?! Даже, когато мачока беше админ, не си спомням да е имало такава диктатура. Влизам рядко, но последното мнение, където бях написал, че определен кръг от хора са спали с майката на форума, беше цензурирано. WTF?! Вие сериозни ли сте? Наистина ли мислите, че тийнейджърите не са чували въпросният израз и не го употребяват доста повече от нормалното? Явно, освен житейски проблеми, голяма част от потребителите наистина са престанали да влизат заради тази абсурдна диктатура.

Грозния
05-13-2020, 20:05
Какъв е този комунизъм, който цари във форума, по дяволите?! Даже, когато мачока беше админ, не си спомням да е имало такава диктатура. Влизам рядко, но последното мнение, където бях написал, че определен кръг от хора са спали с майката на форума, беше цензурирано. WTF?! Вие сериозни ли сте? Наистина ли мислите, че тийнейджърите не са чували въпросният израз и не го употребяват доста повече от нормалното? Явно, освен житейски проблеми, голяма част от потребителите наистина са престанали да влизат заради тази абсурдна диктатура.Добре дошъл/ла!

Виждам че си стигнал/а до същите изводи!

DieselBlood
05-13-2020, 21:39
Добре дошъл/ла!

Виждам че си стигнал/а до същите изводи!

Още преди години, бях стигнал до този извод. Количеството butthurt, което се подвизава тук, е просто невероятно. Явно съм направил добре, че доста дълго не влизах.

Грозния
05-17-2020, 20:55
Още преди години, бях стигнал до този извод. Количеството butthurt, което се подвизава тук, е просто невероятно. Явно съм направил добре, че доста дълго не влизах.Значи имаме сходни разбирания!
Заповядай тук отново и нека направим форума едно по-добро място! :D

DieselBlood
05-17-2020, 22:02
Значи имаме сходни разбирания!
Заповядай тук отново и нека направим форума едно по-добро място! :D

Така и така нямам какво да правя, след като ме съкратиха....може да понаминавам.

Грозния
05-18-2020, 16:53
Така и така нямам какво да правя, след като ме съкратиха....може да понаминавам.Какво работеше?

DieselBlood
05-19-2020, 12:49
Какво работеше?

Бях към пристанището в Бургас. Обаче Домуса реши, че нашето звено е излишно и ни тегни чертата.

Грозния
05-19-2020, 20:02
Бях към пристанището в Бургас. Обаче Домуса реши, че нашето звено е излишно и ни тегни чертата.А сега?

DieselBlood
05-20-2020, 00:16
А сега?

Сега съм на борсата и получавам обещетение като безработен.

Грозния
05-23-2020, 20:38
Сега съм на борсата и получавам обещетение като безработен.Дано си намериш нова работа по-скоро!
Мислил ли си за работа в чужбина и би ли отишъл да работиш там за повече пари?

DieselBlood
05-25-2020, 17:49
Дано си намериш нова работа по-скоро!
Мислил ли си за работа в чужбина и би ли отишъл да работиш там за повече пари?

Мислил съм много пъти. Бих отишъл без колебания. Чакам да поотмине тая простотия с коронавируса и ще се замисля отново за чужбина.

Грозния
05-25-2020, 18:05
Мислил съм много пъти. Бих отишъл без колебания. Чакам да поотмине тая простотия с коронавируса и ще се замисля отново за чужбина.Насочил ли си се вече към конкретна страна и защо?

DieselBlood
05-25-2020, 20:09
Насочил ли си се вече към конкретна страна и защо?

Най - вероятно Англия. Първо, знам на добро ниво езика. Второ, имам човек там. Трето, заплащането си струва. Просто виждам, че в България е голяма скръб и добри заплати взимат 2-3 професии. Другите духат яко супата. Не съм някакъв върл патриот, че да оставам да се мъча тука.

Грозния
05-25-2020, 22:21
Най - вероятно Англия. Първо, знам на добро ниво езика. Второ, имам човек там. Трето, заплащането си струва. Просто виждам, че в България е голяма скръб и добри заплати взимат 2-3 професии. Другите духат яко супата. Не съм някакъв върл патриот, че да оставам да се мъча тука.Какво мислиш да работиш там? Във фермите ли? Къде ще живееш там? Наемите са доста скъпи.

За други страни замислял ли си се?

DieselBlood
05-25-2020, 22:29
Какво мислиш да работиш там? Във фермите ли? Къде ще живееш там? Наемите са доста скъпи.

За други страни замислял ли си се?

Фермите не са вариант. Моят човек каза, че имало работа за бармани, пиколо, администратори в хотела, където той бачка. За наем не се притеснявам, понеже момчето каза, че имат отделно крило в хотела за персонала. Иначе, съм наясно с наемите. За други страни не съм се замислял, пък и нещо не ме привличат Германия, Франция и т.н.

Грозния
05-25-2020, 22:34
Фермите не са вариант. Моят човек каза, че имало работа за бармани, пиколо, администратори в хотела, където той бачка. За наем не се притеснявам, понеже момчето каза, че имат отделно крило в хотела за персонала. Иначе, съм наясно с наемите. За други страни не съм се замислял, пък и нещо не ме привличат Германия, Франция и т.н.Това звучи добре. В такъв случай не бих отказал ако и на мен ми намерите такава работа :D !

Бил ли си някъде навън за по-дълго време?

DieselBlood
05-25-2020, 22:49
Това звучи добре. В такъв случай не бих отказал ако и на мен ми намерите такава работа :D !

Бил ли си някъде навън за по-дълго време?

За съжаление, не. Исках да отида на бригада в Америка, но ми отказаха виза по причини, известни само на Летящото Спагетено Чудовище.

Грозния
05-27-2020, 00:35
За съжаление, не. Исках да отида на бригада в Америка, но ми отказаха виза по причини, известни само на Летящото Спагетено Чудовище.Защо искаше да отидеш в САЩ, а не някъде в Европа?

DieselBlood
05-27-2020, 01:32
Защо искаше да отидеш в САЩ, а не някъде в Европа?

Защото чувах наляво - надясно как хората са си изкарвали на бригади в Америка и реших да опитам и аз. Като цяло, отрицателни мнения чух само за Северна Каролина, защото шефовете масово били почти същите като нашите. Повечето са си изкарали доста добре, върнаха се с прилични пари и маса готини спомени.

Грозния
06-24-2020, 19:05
Другарят Исаев има кошмари - отвсякъде му се привиждат фейкове! :D

Грозния
07-01-2020, 17:02
Пълна скука! :?

DieselBlood
07-07-2020, 23:56
Грозен, престани да тровиш Армията, че ще вземе да откачи и ей тогава си такова таковата. :D :D :D

TrollFactory
07-08-2020, 06:38
Всеки да се притеснява за себе си, мен никой не може да ме отрови. Аз съм Армия, те са войници-наемници.

Другарю Исаев, армията ти от фейкове ли имаш предвид? :D


Наше дело правое, враг будет разбит, победа будет за нами!

https://i.imgur.com/IpGDbc0.jpg



Другарю Исаев, не мисля, че форумните ти клетви, особено като са на безбожник комунист струват и една копейка. По-скоро такива апели показват колко си жалък. :? До сега да беше пуснал поне една снимка. А и между впрочем, ти първи предложи, че ще го направиш и после се отметна от "мъжката си дума", така че какво биха стрували и клетвите ти? Ако искаш се закълни, за да е пълен цирка, аз нямам напротив. :D
След като ти нищо не направи по въпроса (освен върха на айсберга да проговориш на сръбски псувни), нито показа снимка, нито покани другарката да дойде да пише, аз нямам никакви облигации да те взимам насериозно, камо ли пък да ти се заклевам на среднощната ти пиянска клоуниада. А като те гледам, май пак си бил на черешата снощи. :D

Грозния
07-09-2020, 22:42
Грозен, престани да тровиш Армията, че ще вземе да откачи и ей тогава си такова таковата. :D :D :DЧе той не е ли така отдавна?! :D

Wednesday666
07-12-2020, 08:34
Кво става народе :)))

TrollFactory
07-13-2020, 12:55
Кво става народе :)))

Ти ще кажеш какво очакваш да стане като минеш и плеснеш изтърканото до невидимост "Ко ста".
(п.с. Дали може и още по-кратко да се изпише? Например "КС"?)

RedArmy
07-14-2020, 18:46
Стига си избивай комплексите, получени вследствие на самотния си живот, бе, тъпанар. Никой не ти е виновен, че никой никога не те е обичал.

Wednesday666
07-15-2020, 06:30
Ти ще кажеш какво очакваш да стане като минеш и плеснеш изтърканото до невидимост "Ко ста".
(п.с. Дали може и още по-кратко да се изпише? Например "КС"?)

Очаквах все още да има възпитани и спокойни хора, но явно са останали само тези, които обичат да се заяждат :)))

Може и по-кратко да бъде изписано, но не знаех, че ти точно си качествения контрол :))

Хубав ден :)))

Wednesday666
07-15-2020, 06:40
О, аз разбирам от закачка, по-грубите такива от непознати са леко по-трудни за хващане :))

Но, оки, извинявам се за грубата забележка в такъв случай :))

Wednesday666
07-15-2020, 06:52
Важното е да има мир и някаква дискусия, нали затова е форума :)))

Но, за да тръгне някаква дискусия трябва тема. Ще рискувам с баналното, присъедини ли се към протестите тези дни из страната :)))

Wednesday666
07-15-2020, 08:04
Простотия не съм сигурна дали бих ги нарекла, по-скоро добре организиран театър, чиято идея дори и да е за добруването на страната, няма как да се случи.

Дори и да свалят сегашното, който и да е дойде ще е същия палячо и пак ще бъдем на същия хал.

Аз ги видях на 2 пъти протестиращите, но не съм от подкрепящите ги, Особено като ги слушам какви искания имат. Да, имат добри намерения Уж, ако не бройм платените сред тях и тези, които не могат да вържат 2 приказки от агитката на турчалята, но няма как да се изпълнят.

Пълно е с паплач във всички институции и освен с масов разстрел на площада, както е било едно време, май няма да се получат по друг начин нещата :))

RedArmy
07-15-2020, 10:46
Простотия не съм сигурна дали бих ги нарекла, по-скоро добре организиран театър, чиято идея дори и да е за добруването на страната, няма как да се случи.

Дори и да свалят сегашното, който и да е дойде ще е същия палячо и пак ще бъдем на същия хал.

Аз ги видях на 2 пъти протестиращите, но не съм от подкрепящите ги, Особено като ги слушам какви искания имат. Да, имат добри намерения Уж, ако не бройм платените сред тях и тези, които не могат да вържат 2 приказки от агитката на турчалята, но няма как да се изпълнят.

Пълно е с паплач във всички институции и освен с масов разстрел на площада, както е било едно време, май няма да се получат по друг начин нещата :))

Прекалено много ми се издигна в очите, а който си мисли, че съм от БСП да го д..а. Аз за никаква партия от сегашните не съм.

Не виждам някой да прави нещо реално или да направи. 30 години се редуват сини, червени и за цвят и малко жълти. Но просто не искам да е и Бойко, макар че ми е симпатичен, защото има "опасен чар".

И да, бях на протестите и трябва да кажа, че те не бяха просто срещу него, бяха срещу цялата ситуация, която се върти като виенско колело от години. И все пак, през цялото време, си мислех, че и да свалят Бойко и да има предсрочни избори, пак ще изберат него, и само излишно ще се харчат пари за избори. Дори самия Бойко не е толкова виновен за нещата, виновен е защото обича ласкателствата и назначава именно неграмотни хора, които обаче са доста "талантливи" в това да го ласкаят. Реално той се опитва да контролира всичко, а Правителство с некадърни министри не се прави. Именно министрите и съветниците около него, трябва да го съветват и да има дискусии, на които всеки да си каже мнението и накрая да се вземе решение... за каквото и да е. Добре, но Бойко е авторитарен тип човек, освен това е и саможив и безкритичен към себе си... Никога не би взел грамотни хора, които да му дадат насоки, той обича подмазвачи и такива къде са му като сенки и са се залепили по него. Затова се е заобградил предимно с жени, които са некадърници в сферата, в която би трябвало да са министри.

Друг е въпроса, че едно 80% от протестиращите въобще не знаят за какво са там и даже не могат да се изкажат като хората, като отиде репортер при тях. Събрала се тълпа и дай и ние да ходиме там, да видим какво има.

Wednesday666
07-15-2020, 10:48
Чела съм много за убитите ненужно, които са умряли просто ей така. Имам дори роднина, който е бил разстрелян по точно този начин :))
Не искам да се повтаря същото нещо, просто помисли над това - ако вкарат всичките зад решетките, това значи аз, ти и целия народ чрез данъците ни да плащаме, за да си седи Бай Ганьо в "затвора" и да го изхранваме и хрантутим Отново :)

За БСП и президента съм абсолютно съгласна, не мога да го дишам тоя комунист и да ми разправят как той бил само "подкрепен" от тях като се кандидатира за президент е супер пародия. Друг е въпроса, че всичките реално са комунисти, щот от там са дошли. Забавни са като се пънат, че били реформирали държава, която се дави в корупция и беззаконие :))

RedArmy
07-15-2020, 10:50
Не ми харесва желанието ти да повториш "народния съд". Звучиш като РедАрми...

Видя ли, че всеки разумен човек, рано или късно достига до извода, че без радикални мерки не става. И на мен ми се иска да няма насилие и всичко да е хармония и идилия, но не става.

RedArmy
07-15-2020, 10:55
За БСП и президента съм абсолютно съгласна, не мога да го дишам тоя комунист и да ми разправят как той бил само "подкрепен" от тях като се кандидатира за президент е супер пародия.

Радев го познавам лично от 1997-ма, защото тогава дядо ми ме заведе на авиошоу да гледаме изтребители и на МиГ-29 летеше той. Това си ми остана любимия самолет и досега. А после съм го срещал още няколко пъти. Като летец е може би номер 1 в България от новото поколение, но си променя мнението през 2 месеца и не бих го определил като комунист въобще.

Wednesday666
07-15-2020, 11:01
Радев го познавам лично от 1997-ма, защото тогава дядо ми ме заведе на авиошоу да гледаме изтребители и на МиГ-29 летеше той. Това си ми остана любимия самолет и досега. А после съм го срещал още няколко пъти. Като летец е може би номер 1 в България от новото поколение, но си променя мнението през 2 месеца и не бих го определил като комунист въобще.

Твое мнение е това, за мен комунист е не просто човек който изповядва тази идеология, а и такъв, който е захранен с нея. Не би могъл да ме убедиш, че хора, които са израснали с това нещо не го вярват и не искат да е такъв строя.

Не казвам нищо за него като пилот, не съм запозната, не съм го видяла на живо, но за мен мястото на пилотите не е във висшите етажи на властта :))

RedArmy
07-15-2020, 11:17
Твое мнение е това, за мен комунист е не просто човек който изповядва тази идеология, а и такъв, който е захранен с нея. Не би могъл да ме убедиш, че хора, които са израснали с това нещо не го вярват и не искат да е такъв строя.

Не казвам нищо за него като пилот, не съм запозната, не съм го видяла на живо, но за мен мястото на пилотите не е във висшите етажи на властта :))

Той се отказа от модернизация на МиГ-29 до нивото на МиГ-35... Сама можеш да си направиш изводите, умна си.

dreamwalker
07-15-2020, 21:43
Той се отказа от модернизация на МиГ-29 до нивото на МиГ-35... Сама можеш да си направиш изводите, умна си.

Какък извод си правиш от това, че рязко ми стана интересно.

RedArmy
07-16-2020, 02:07
3 извода:

- Че често е фурнаджийска лопата, често безпринципен или с менящи се принципи, недотам мъж (като принципи и идеология).

- Не е комунист, нито социалист, може би по-скоро по-социално ориентиран от другите (неговите алтернативи).

- Може би най-добрия летец-изтребител от сегашните, заедно с Виктор Христов (това в контекста на интересите ми към военната авиация).


И пак казвам - разновидност на социалистическа система не може да съществува в условия на капитализъм. Социална може, не и социалистическа.

Това ми е мнението.

П.П.: Не отговорих на въпроса конкретно. МиГ-35 е съвсем съвременен изтребител от поколение 4++ (което го доближава прекалено близо до 5-то, но трябва да си се интересувала от това) и ще закрие всеки F-15/F-16, да не кажа и F-35, който е пародия на изтребител отвсякъде. И то на многократно по-ниска цена. Ама наистина многократна. А ти да предпочетеш F-16 е просто безумие, а и Грипен (да не кажеш сега, че защитавам президента, който иска него). Това са самолети, който дори китайските изтребители 4-то поколение биха свалили веднага. Как да ти кажа какво е Dog-fight (близък въздушен бой), какво е РЛС, какво е активна фазирана антенна решетка и че при F-16 са имали страшни проблеми, докато създадат все пак нещо, което е по-зле от това, което руснаците са направили в началото на 60-те, какво огромно значение има системата за опознаване "свой-чужд). А двигателите с отклоняем вектор на тягата, които дават уникална маневреност на самолета? А аеродинамиката, виж как формата му "прелива" от едно в друго? Просто приеми на доверие, че, ако западните бяха по-добри, аз щях да го призная и се заклевам в това. Прекалено много съм се разхождал по летищата и знам какво може да направи един модернизиран МиГ-29. Който иска нека гледа: https://www.youtube.com/watch?v=maj1-_wqadM

Wednesday666
07-16-2020, 06:36
Като гръм от ясно небе: Wednesday666, ти спала ли си с АнархиБой - да/не?

Това нещо мисля, че трябва да се изясни преди и останалите малко потребители да напуснат форума и тази мистерия да остане неразбулена. :)

Троловете се появяват пак с безумна скорост :))

Нямах такова мнение за теб, но явно личния ми живот те вълнува безумно много, свой нямаш ли?

Или е скучен?

С кого съм спала или не си е мой проблем, както и на другия човек, не мислиш ли? :)

Wednesday666
07-16-2020, 10:41
Е, сега на тролове ли ще се обиждаме...

Не, просто съм много любопитен (по природа). Обичам клюките и пикантните истории. Спомням си, че около теб и АнархиБой се въртеше някаква мелодрама на несподелена любов, (не)споделен секс и т.н. Та ми е любопитно дали си една от няколкото форумни секс бройки на форумния казанова или не? Не смятам, че е срамно да споделиш дали си била по библейски начин опозната от него или не. :)

Виж за пример Лиланда - тя, въпреки че бе тотално разочарована от контакта си с него, открито заяви преди време, че са имали джиджи-биджи отношения.

Истината обидна ли стана изведнъж, или просто неудобна :)
Да вземам за пример Лиланда е меко казано смешно.
Пикантна история наричаш нещо, развило се през 2013 година :lol:
И не, не съм била по библейски начин опозната от Цветомир, това устройва ли те като отговор?

И хайде ако обичаш, не се бъркай в личния ми живот повече :)

Грозния
07-16-2020, 18:08
Благодаря за отговора на въпроса ми! :) Ясно, ти не си една от бройките на АнархиБой. Пак повтарям - попитах, защото ми бе любопитно. Не се сърди, но съм запомнил ника ти единствено с тази история. Други може да те помнят с друго, аз само с това.

Получих си отговора - няма какво друго да те питам.Само ще цитирам това, преди М да си го е самоизтрил! :)

Wednesday666
07-16-2020, 19:16
Само ще цитирам това, преди М да си го е самоизтрил! :)

Скоро, скоро :)

changemymind_1
07-16-2020, 19:59
В една нормална, правова и преди всичко демократична държава в 21 век власт се печели с изобри, а не се взима по дивашки начин! Мисля, че всички виждат какво се случва в момента и кои имат интерес от служебното правителство на Радев. Точно такива, които като теб се захласват по Русия и мразят и приписват цялото зло по света само на демократичния западен и свободен свят!
Там е работата, че не живеем в нормална, правова и демократична държава. Тук всичко се случва наопаки, властта се взима със сила и всеки се опитва да се облагодетелства максимално. От мирните протести няма никакъв смисъл в нашата страна. Ако съдебната система беше на място, можеше да се очаква някакво възмездие за всички крадци и престъпници, но в нашия случай за съжаление това не е така. Единственото възмездие за тези хора може да дойде, ако нещо в системата се промени, а тази промяна няма как да дойде по мирен начин и смятам, че тези хора си губят времето.

А колкото до Радев - този човек ще остане в историята като президентът, който във всяко свое изказване подтикваше народа да излезе на улицата, критикуваше управлението и създаваше интриги и условия за дестаблизиране на държавата. Човек, от когото се очакваше да се дистанцира от БСП и да бъде обединител на нацията. Вместо това той поиска оставката на главния прокурор и на премиерът - действие, което нарушава независимостта на трите институции.

Борисов пък е нагъл патологичен лъжец и крадец и не става за тази длъжност. Но всичко с времето си - мисля, че сега е доста неподходящ момент да се сваля правителството.

RedArmy
07-19-2020, 23:04
...

"кАчи се у джипката да те повозим малко"
"тая проста кърджалийска п*тка"

- цитати от Любимия ти Вожд и Лидер, хахахаха. Пари да има, на народа му е** майката.

Грозния
07-20-2020, 21:54
Вместо това той поиска оставката на главния прокурор и на премиерът - действие, което нарушава независимостта на трите институции.А нарушение ли е на независимостта на трите власти премиер да лобира за избор на конкретен главен прокурор или главен прокурор да е член на политическа партия?! :?

Старото котило на БКП, от което тръгват всички метастази. Току-що описа ГЕРБ! :D

RedArmy
07-21-2020, 01:32
... За пореден път са качени на автобуси и докарани тумби от безработни, които ще подкрепят всеки протест за едни 30 или 50 лв...

Георги Жеков, ти ли си? Тези с автобусите бяха качени от Тиквата, те затова и само един ден протестираха. На втория и на следващите защо нямаше контрапротести в защита на Бойко? Няма пари да плаща или какво? Няма да отрека, че съм го харесвал някога, когато беше Главен секретар на МВР. Изглеждаше ми като стабилен човек. Но се оказа, че има мания за величие, не можа да се слее с народа. Толкова си тъп, че дори не разбираш, че протестите не са (само) заради пари, а против цялата крадлива сган. ЦЯЛАТА! Не само против ГЕРБ. Аз лично също бих разстрелял цялата тая сган в Парламента, а имам и с какво, но веднага ще си пуснат заптиетата да ме затворят за 30 години. И не ги мразя, защото нямам пари да се обръсна. Заради цялата простотия, която направи досега. За плоския данък, за майките на деца-инвалиди, за орязването на парите от ТЕЛК, за това, че никой не помисли за медицинските работници, които всеки ден работят толкова натоварено, че си нямаш представа, господин компютърджия, за това, че изгониха милиони хора от Родината им, затова, че оставиха пенсионерите, които изградиха същата тази страна, която сега крадат като невидели. За това, че превърнаха детските градини в кафенета. За това, че цяла Северозападна България остана без нито един завод и работно място и хората нямат какво да ядат. Подал ли си си носа навън и да се разходиш за малко във Монтана, Враца, Берковица, Видин, да видиш как изглеждат хората там? Нормално ли е да се молиш за магистрала от Видин до София, за да ходиш на работа? Всеки ден. Знаеш ли разстоянието колко е? И още, и още...

changemymind_1
07-21-2020, 06:48
А нарушение ли е на независимостта на трите власти премиер да лобира за избор на конкретен главен прокурор или главен прокурор да е член на политическа партия?! :?
"А нарушение ли е на независимостта на трите власти премиер да лобира за избор на конкретен главен прокурор"
Имаше един-единствен кандидат - това беше по-притеснителното.
А главният прокурор на коя политическа партия е член? Поне според wikipedia не е член на никоя. Втората част от поста ти е подвеждаща.

Грозния
07-21-2020, 18:55
... да запазим проевропейския си път на развитие. "Проевропейският път на развитие" не мисля че е съвместим с чудовищната корупция във властта която имаме в момента! :?

RedArmy
07-21-2020, 22:28
...

Добре де, има ли смисъл да отговарям на пост на човек, който ОЧЕВИДНО не разбира какво иска да му се каже? Под "за пари" имах предвид за по-големи заплати и пенсии, а не че са платени... Може ли на човек с отрязан крак да му се налага през няколко години пак да се явява на ТЕЛК? Да не би случайно да му е пораснал крак или какво? Колко трябва да си елементарен, да му се не види... Не, ти не си човек, не може да си. Ти си като извънземните от "Полицаят и извънземните" с Луи дьо Фюнес, ако си го гледал изобщо... Колко трябва да е жалък един човек, за да свежда всичко до парите... Facepalm.

RedArmy
07-21-2020, 22:32
Мисля, че помислиха доста добре. В момента всеки медицински работник взима по 1000 лв. от горе всеки месец докато сме в извънредно положние/извънредна епидемиологична обстановка. Даже и за хигиениситите се отнася до колкото знам. Поправи ме, ако ми е грешна информацията.

Ще те поправя, искаш ли телефона на майка ми? Тя работи това. Ще и се обадиш ли? Ще ти разясни нещата. Заплатата не е променена и с лев. Оня ден по Хоризонт слушах, че дори ще се намаляват заплатите, поинтересувай се, не приказвай наизуст.

И не говори по начин, по който внушаваш, че си живял по това време. Нищо не знаеш, нищо не помниш, сигурно си по-малък от мен. Ти не помниш и първите години на 90-те сигурно. Четеш глупости по сайтовете, а не си си направил труда да видиш някаква алтернативна информация.

Wednesday666
07-22-2020, 19:12
Май без да искам създадох негативна дискусия :))
Няма смисъл даже да се включвам по темата, доста обширно сте я дискутирали вече.

Wednesday666
07-23-2020, 14:58
Не се е покрила, по скоро й е писнало от дебили като теб :)))

DieselBlood
07-24-2020, 01:27
M****, какъв ти е филма с dreamwalker? Да не си я сталквал?

RedArmy
07-24-2020, 08:14
Ти па много знаеш тя какво прави.

Знае, знае :) И не се обаждай като не разбираш.

Wednesday, не си създала негативна дискусия, с теб бих дискутирал тая тема, макар че си на другия полюс, но не повтаряш като латерна едно и също, прочетено в интернет. За тези не си заслужава дори да се хабя излишно, няма да им влезе нищо там горе.

Да цитирам постовете му и да отговарям на всеки, за да чуя накрая пак заучени глупости? Мерси.

TrollFactory
07-24-2020, 11:32
Wednesday, не си създала негативна дискусия, с теб бих дискутирал тая тема, макар че си на другия полюс, но не повтаряш като латерна едно и също, прочетено в интернет. За тези не си заслужава дори да се хабя излишно, няма да им влезе нищо там горе.

Единствената причина, поради която би си дискутирал "нещо такова" с нея или с която и да било друга "потребителка" (понеже налиташ на всеки женски профил) е, защото смяташ, че току-виж може да ти се отвори парашута. 8)


Да цитирам постовете му и да отговарям на всеки, за да чуя накрая пак заучени глупости? Мерси.

Ами не са "глупости" и статусът ти не е "мерси" за друго, а просто си веднага "чао" като нямаш аргументи! Това е истината, другарю. 8) Комунизмът е отживелица доказала се като неработеща и като система, и като идеология!

Грозния
07-24-2020, 21:13
Комунизмът е отживелица доказала се като неработеща и като система, и като идеология!Ей че хубаво го каза!
А не мислиш ли че е отживелица доказан член на БКП да е министър-председател на държава в ЕС и НАТО?! :)

RedArmy
07-24-2020, 22:17
Единствената причина, поради която би си дискутирал "нещо такова" с нея или с която и да било друга "потребителка" (понеже налиташ на всеки женски профил) е, защото смяташ, че току-виж може да ти се отвори парашута. 8)

Ако иска тя самата, нека каже, налитам ли и. Изобщо не искам да ми се отваря парашута. Абе бегай оттука бе, кво се занимавам и аз с теб. В мен си е проблема, че ти отговарям изобщо. А ти имаш някаква супер анти-социалистическа мания, която вече граничи и с други, по-тежки психически отклонения, след като мислиш, че налитам на всичко, което е с "женски профил"...

Трябва да си наистина уникален дебил (какъвто си), за да не разбереш от толкова много мои постове, че не искам парите да се дадат на мен (на мен пари не ми трябват, а и да ми трябват няма да ги взема по този начин), а на хората, които са направили нещо за България, а сега живеят в нищета.

И не, майка ми не е акушерка. Шестото ти чувство не работи. Всеки грамотен човек знае, че една болница има много отделения, но повечето работещи там се познават.

Wednesday666
07-25-2020, 06:53
Много ми е интересно защо само пишеш и триеш.
Срам ли те е?
То и аз да бях същия страхливец като теб, и аз щях да трия.
Много добре знам за разлика от теб.
Знам, че те е яд, че не всеки ти дава отчет за всичко, ама сори :)

TrollFactory
07-25-2020, 07:35
Ей че хубаво го каза!
А не мислиш ли че е отживелица доказан член на БКП да е министър-председател на държава в ЕС и НАТО?! :)

В НАТО и ЕС сме по чисто геополитически прични, което не е тайна за никой. Естествено, че не очаква от нас, че по улиците ни ще телат реки от мед и мляко. “Осиновили” са ни с всичките ни проблеми и сега е въпрос на време лека по лека идеологически всяко следващо поколение да придобива все повече западен манталитет. Затова ЕС дава толкова много възможности за пътуване и образование в чужбина. Поне на теория нещата би трябвало да станат по този начин, така че младите да се замислят поне два пъти преди преди да гласуват за някой, който им обещава да ни превърне в “проспериращ” евразийска джамахирия. Проблемът обаче е, че западната цивилизация, точно заради принципите си на свободата на съвестта, демокрацията и върховенството на правото не играят с мръсна пропаганда и разчита по идеалистически наивно, че хората ще заемат правилната страна стига да се даде на време злото да се самоизяде от самосебе си от вътре, точно както СССР се разпадна. За съжаление обаче с напредъка на технологиите, фейк новините и пропагандата в социалните мрежи добиха колосални сили и пропагандата, колкото и некачествена да е тя, много лесно мъти мозъците на най-простата част от населението (която е и най-голяма) и поради тази причина в момента западната цивилизация е изправена пред един огромен тумор с много агресивни метастази. Достатъчно е само да видиш колко много лявата идеология е залегнала в хореографията на сегашните протести. Както точно става дори мен започва да ме обърква. Вчера по НОВА дадоха трибуна отново на приятелите на Исаев и един младеж директно рецитира Енгелс. А колкото до ГЕРБ и “комунистът” Бойко Борисов, според мен в момента няма по-добра алтернатива, защото хората, които традиционно са най-активни по време на избори са мацинствата, пенсионерите и разни излишно революционно настроени младежи като този, който визирах, че рецитира Енгелс (ако намеря видеото ще го постна) твърдо убедени в това, че псевдоинтелектуалните им заключения, до които са достигнали в средата на двадесетте си за това как функционира света са правилни. И такива “нищо знайковци” като последните + гласовете на пенсионерите + гласовете на малцинствата преспокойно пак ще доведад някаква уродлива коалция между проевразийски партии, които за да се бетонират още повече във властта. В момента дори се опитват да прокарат такива настроения сред овчедушната паплач, че трябва да има конституционни промени и това показва начеренията им да управляват с тоталитарен юмрук, което пък ясно се вижда и в хореографията на “спасителя” им... Така че пред “алтернативата” кой може да дойде после и да ни наложи бруталната си визия за евразийски път на България предпочитам Борисов. Политиката и без това не е за всеки. Който и да управлява ще краде. Въпросът е да не се допуска безумието да излезем от ЕС и НАТО използвайки сантимента на старите и наивността на младите. Като дойдат баш червените на власт, а те пред ГЕРБ, които ако са метастаза на БКП, са си направо тумор, жална ни майка. Ще съсипят съвсем държавата.


Ако иска тя самата, нека каже, налитам ли и. Изобщо не искам да ми се отваря парашута. Абе бегай оттука бе, кво се занимавам и аз с теб. В мен си е проблема, че ти отговарям изобщо. А ти имаш някаква супер анти-социалистическа мания, която вече граничи и с други, по-тежки психически отклонения, след като мислиш, че налитам на всичко, което е с "женски профил"...


Ами такова впечатление си ми направил. От какъв зор искаше онова момиче да ти пише на лични понеже се оплакваше от това, че като ходи на преглед джипито му го кара да си сваля сутиена? Щеше да му препоръчаш ти ли да му “уредиш” нещо? После и тук дамата със шестиците каза, че сте си писали на лични и ти се е запълнила кутията (набюдателен съм просто). Тоест ти с всяка, която ти падне връзваш приказка на лични. А за Елисавета да не говорим. С нея искаше да се самоналожиш като форумния Казанова, но не ти върза. Още е смешна тази фалшификация. Очевидно гониш жените във форума и яко им се слагаш. Не веднъж мазно мазно си се слагал на всяка, независимо, че не са били на твоето мнение. С жените си “внимателен” сякаш защото искаш да си оставяш по една “отворена вратичка” за всеки случай. Това казвам. Нищо повече. Ти си го тълкувай както искаш, но за мен си лицемер. 8)



Трябва да си наистина уникален дебил (какъвто си), за да не разбереш от толкова много мои постове, че не искам парите да се дадат на мен (на мен пари не ми трябват, а и да ми трябват няма да ги взема по този начин), а на хората, които са направили нещо за България, а сега живеят в нищета.

Много пъти ти обясних, че не можеш да раздадеш пари просто ей така на всички. Ако няма богати и всички са равни, всички просто ще станат еднакво бедни. Уравниловката води до хронична мизерия, липса на основни блага и демотивация някой да се напъва, за да учи как да ги произвежда, защото този процес е сложен и коства опредлени жертви, които не са оправдани, ако няма да те направят богат. И така общото ниво пада, защото всеки разчита на другия и така докато... СССР или друга свръх социалистическа утопия не се сгромоляса. Това са обективни исторически равносметки до какво води социализмът/комунизмът. Не съм си измислил сам историята. А ти си живееш в някакъв паралелен свят, някъде в средата на миналия век и се възхищаваш на комбайните сглобени в СССР...




И не, майка ми не е акушерка. Шестото ти чувство не работи. Всеки грамотен човек знае, че една болница има много отделения, но повечето работещи там се познават.

Добре, а какво работи в болницата? (Понеже искаш да си по-конкретен ми стана любопитно. До преди това не ме интересуваше.)

Wednesday666
07-25-2020, 08:56
Ти кво, лично познаваш ли я?
Сигурно я познаваш, ама нанайси.
Дай поне да сравняваме хора, които Поне познаваш, щот аз за разлика от теб я познавам :D
Не спори с мен, няма смисъл, излагаш се само.

RedArmy
07-25-2020, 23:19
Да си говориш със самия себе си, е признак на тежка форма на психични отклонения. По-точно на шизофрения. "Всяка прилика с реални личности е напълно случайна" :D Който се е разпознал в този пост - никой не му е виновен :)

TrollFactory
07-26-2020, 08:11
Да си говориш със самия себе си, е признак на тежка форма на психични отклонения. По-точно на шизофрения. "Всяка прилика с реални личности е напълно случайна" :D Който се е разпознал в този пост - никой не му е виновен :)

Аз се сещам за един 30 годишен комунист от форума, който си беше направил женски профил, за да ни тролва, но накрая психичните му отклонения се отключиха или просто си проличаха, когато “майтапът”, въпреки че се изтърка продължаваше вече над месец. Всички потребители му казваха на “момчето”, че има нужда от помощ, а не от въображема приятелка, но той до таква степен се беше вкопчил в съществуването на тази въображаема персона, че вече си съчиняваше истории за това как е в общежитието й докато пишеше тук в малките часове на денонощието. После малко попрестана да пише за “Елисавета”, не знам, може би малко от малко се е поосъзнал. Ако чете това и се припознае, нека сподели подробности дали още са “заедно”, че е любопитно за тези, които следим тази човешка драма. Толкова много си писахме с това момче по темите и спорехеме опитвайки се да му налеем акъл в главата по най-различни теми, че сега би ми било тъжно предполагам не само на мен, ами и на другите, ако му се е случило нещо лошо като например да е изпаднал в тежка депресия в последствие на това, че е осъзнал някакви неща за себе си посредством прекрасните анализи на тъжния му комунистически живот, които направихме. По принцип подобни истории завършват трагично в тежки фази на делириум и са опасни и за околните. Хора намиращи се в такива тежки делюзии трябва да са под внимателно наблюдение.

RedArmy
07-27-2020, 02:19
Аз отново отправям призив към модераторите да се провери дали тя е била мой фейк и да се публикуват нещата тук!

Също да се публикуват фактите и за теб и Грозния. Нека всичко да излезе наяве.

TrollFactory
07-27-2020, 09:42
Аз отново отправям призив към модераторите да се провери дали тя е била мой фейк и да се публикуват нещата тук!

Никой възрастен човек, който е на работа тук, не би се занимавал със смешните ти интриги, които създаваш. Аз затова отдавна отправих призив другарката да дойде тук и сама да ти защити "честта". Има много неща, по които щеше да си проличи дали това си ти или не или дали "тя" си е тя. Фактът, че не откликна на тези покани е показателен, че си хванат да лъжеш като дърт комунист. Как така уж й стискаше да се регистрира само, за да те похвали и да се запознаете, а сега не й стиска да влезе втори път, за да те защити?


Също да се публикуват фактите и за теб и Грозния. Нека всичко да излезе наяве.

И какви толкова "факти" има да се публикуват? Така и не се научи, че аналитичната част не ти се отдава. Всеки твой пост показва абсолютна безпомощност на аналитичните ти способности щом продължаваш да твърдиш, че аз и някой друг сме едно и също лице.

RedArmy
07-27-2020, 13:31
Никой възрастен човек, който е на работа тук, не би се занимавал със смешните ти интриги, които създаваш. Аз затова отдавна отправих призив другарката да дойде тук и сама да ти защити "честта". Има много неща, по които щеше да си проличи дали това си ти или не или дали "тя" си е тя. Фактът, че не откликна на тези покани е показателен, че си хванат да лъжеш като дърт комунист. Как така уж й стискаше да се регистрира само, за да те похвали и да се запознаете, а сега не й стиска да влезе втори път, за да те защити?

Май на теб не ти се удават нито личностния анализ, нито простата логика дори. Ако това е мой фейк, каква е логиката да не си вляза от "другия профил" и да се самозащитя? А?

TrollFactory
07-27-2020, 18:32
Май на теб не ти се удават нито личностния анализ, нито простата логика дори. Ако това е мой фейк, каква е логиката да не си вляза от "другия профил" и да се самозащитя? А?

Напротив, мнението ми е на напълно логично предвид фактите, че профилът на Елисавета беше изоставен толкова набързо и то общо взето веднага след като се регистрира и с идеалното съвпадение да го направи точно в момент, когато ти преживяваше пълен погром и беше открит огън към теб от всички посоки, за да ти се каже, че нямаш капацитет. Освен това, отсъствието на момичето не е доказателство, че това не си ти, а напротив, дори още повече подсилва съмненията, че се опитваш да не си проличи, че си ти.

И какви бяха за Бога бяха тези смешни обяснения “Тя ми каза да не ви се обяснявам...” и нейните нелепи включвания, за да те защити от нас, "злите антикомунисти и демократи"? И цялата история вместо да приключи, ти сам я продължи с пикантните си разкази как вече излизате заедно и ти дори пусна “специален епизод” тук от спалнята й и твърдеше, че пишеш от там в тийнпроблем в малките часове. И след като споделяше за ескалацията на вашата бурно развиваща се социалистическа любов с такъв ентусиазъм сякаш си малка ученичка, която пише за първото си “пижамено парти” в дневника си, не е справеливо сега да ни оставяш в невидение за по-нататък. Дори бихме се радвали за теб, другарю! Така че аз поне не виждам нищо лошо да опиташ докажеш твърдението си поне с някакъв опит. Иначе излизаш като пълен клоун, който се преструва на “социалистическия Казанова”, другарят Исаев, на когото само две изречения за комунизма във форума са му достатъчни, за да подмокри всяка една другарка от Отечествения фронт! А при това и 23 годишна, че и “рускинче”. Човек ще си каже, че обсъждаме класика на съветското кино и режисура, а не диагнозата на най-смешният 30 годишен комунист във форума, който е полу-безработен и толкова нелеп, че едва ли някога ще си намери жена (освен ако не си регистрира такава :D ), защото не излиза от комунисическата си детска стая облепена с плакати с комунистически лозунги и портрети на будни комунистически дейци и герои и е вманичен по строй и време, което ако беше продъжлило едва ли сега щеше да има компютър, за да разказва всичко това. И вместо да се поогледа около себе ви и да излезе в реалността, той тъпче на едно място някъде в мрачното комунистическо минало, защото то резонира много добре с животът му, който е също по комунисически тъжен и окаян.


Теб те помня) Първият ми профил беше някъде от 2011 и тогава ми направи впечатление как добре се аргументираш и си защитаваш мнението. А и беше пускал една снимка с обица на ухото, която беше доста готина) Даже ти писах веднъж, но имаше някакъв проблем със съобщенията тогава.... Ако искаш и можеш, ми пиши

Оуу, завърнала се само заради теб? И те хвали колко си секси. Ако сега е на 23, това означава, че от 14 годишна те помни... И видиш ли, още тогава е била впечатлена колко "добре се аргументираш и си защитаваш мнението". :D


RedArmy, продължавай да пишеш на хора, които не искат и не могат да мислят :) Да видим докъде ще стигнеш. Нали ние си знаем в какво вярваме, какво ти пука за тези тук? Предупредих те, че няма смисъл. Има 2ма 3ма, които развалят цялата атмосфера така или иначе. Остави ги и ми пиши.

И в какво точно вярвате?

И няколко седмици по-късно вече имаме пламенна социалистическа любов:


Заедно сме с моя фейк в момента в общежитието и. Не иска да пише тук.

Комедията е пълна! :D

RedArmy
07-28-2020, 16:30
Ей че хубаво го каза!

Ти ли? Хахаха. Цирк отвсЕкъде.

Грозния
08-01-2020, 20:21
Форумът достигна нови низини на популярност.
За последните 24 часа има 3 мнения в 2 теми! :?

anonymous1043668
08-01-2020, 20:42
Форумът достигна нови низини на популярност.
За последните 24 часа има 3 мнения в 2 теми! :?

На мен ми направи впечатление нещо друго:

https://i.imgur.com/PSaOipk.png

https://i.imgur.com/FnupJUt.png

Тук пукнат човек не пише, от къде са тези хора? За 2012 разбирам, времената са били различни, но как може толкова много "гости" да хабят времето си да ходят по стари теми на забравен от години вече форум? Нещо не ми се връзва.

Вече модераторите достигнаха и ново ниво на мързел, не правят нови теми, само подправят номерата на хората.

Може и аз да греша, удря ме носталгията, когато минавам през старите теми..

TrollFactory
08-01-2020, 22:30
На мен ми направи впечатление нещо друго:

https://i.imgur.com/PSaOipk.png

https://i.imgur.com/FnupJUt.png

Тук пукнат човек не пише, от къде са тези хора? За 2012 разбирам, времената са били различни, но как може толкова много "гости" да хабят времето си да ходят по стари теми на забравен от години вече форум? Нещо не ми се връзва.

Вече модераторите достигнаха и ново ниво на мързел, не правят нови теми, само подправят номерата на хората.

Може и аз да греша, удря ме носталгията, когато минавам през старите теми..

За мен това са си фалшиви посетители. Който каквото иска да си говори, няма шанс при такива цифри на посещение активността тук да е както сега с хиляди пъти по-малка. Навярно са пипали нещо по брояча с цел привличане на рекламодатели. Един вид “Вижте ни! Имаме най-четения младежки форум!”, което щеше да е истина, ако беше 2012-та.

anonymous1043668
08-02-2020, 01:13
За мен това са си фалшиви посетители. Който каквото иска да си говори, няма шанс при такива цифри на посещение активността тук да е както сега с хиляди пъти по-малка. Навярно са пипали нещо по брояча с цел привличане на рекламодатели. Един вид “Вижте ни! Имаме най-четения младежки форум!”, което щеше да е истина, ако беше 2012-та.

Специално отидох в секцията "Кой е на линия?" и забелязах как едни и същи теми са разглеждани от няколко човека. Има толкова теми, ако бяха истински хора щяха да излизат на всеки "Гост" - *различна тема*.
Тук много и зависи до къде са им правомощията и на какво е правен самият форум.

Тъжно ми става като знам че вече на тази възраст всички останали българчета и цингета са се изсипали по гнусния токсичен Facebook и нямат шанс за нещо по-добро.

Ти какво мислиш, Троле? Има ли някакъв шанс нещата, ако ще да е с нов сайт, да се построят на ново?

TrollFactory
08-02-2020, 08:44
Специално отидох в секцията "Кой е на линия?" и забелязах как едни и същи теми са разглеждани от няколко човека. Има толкова теми, ако бяха истински хора щяха да излизат на всеки "Гост" - *различна тема*.
Тук много и зависи до къде са им правомощията и на какво е правен самият форум.

Изкючително лесно е за някой, който разбира да “бръкне” в кода, за да може да се показва на брояча рандом висока бройка посетители като определени раздели като Секс и Любов се напомпват допълнително, за да се пази усещането за автентичност, защото уж са традиционно най-четените. Гостите тук не пишат, а да ги имаш толкова с хиляди като потенциашни “зрители в ефир” и да няма никакви нови постове говори само за някакви шашми. Да ме извиняват, ако “не разбирам и не е така”, но правото поне да се съмняваме е наше напълно нерушимо право като на потребители и преди всичко като на интелигентни хора (което смея да твърдя за нас - знаеш кои сме).



Тъжно ми става като знам че вече на тази възраст всички останали българчета и цингета са се изсипали по гнусния токсичен Facebook и нямат шанс за нещо по-добро.

Те и фейсбук вече не ползват, защото макар и в него половината от постовете да са шарен текст, това предполага, че все пак трябва да се чете. А с тази ментална леност в днешните дЯца, която самите им родители практикуват и им предават (виж само колко много възрастни хора пишат неграмотно със шарен текст от макс 2-3 изречения статусите си във фейсбук), няма как да очакваме нещо по-добро. Напротив, дечурлигата са в още по-опасните за здравето им Инстаграм и неговите производни, защото в тях вече се набляга единствено и само на картинки и “сторита”. Вече няма нужда дори да се чете. Нащракват си по няколко фотографии, шарят ги малко с ефекти като рандоч думички с блещукащи букви, неграмотни тагове, които са без функции, защото никой не ги чете (но нали трябва да ги има, защото “инфлуенсърите” правят “така”) и готово! Имаме невероятна “история”. Цъкаш и вместо да четеш статус напрягайки се с текст дълъг три секунди четене, гледаш “стори” от няколко снимки, които са като слайшоу или клипче. Децата изобщо са загубили функцията “четене”. Няма и кой да им я преподава вече. Образованието го закриха тотално с дистанционното обучение, защото то поне предполага функционално грамотни учители. Не знам колко може да се разчита на учителите в момента, от които 80-% са биха предпочитали да си ползват записките на жълта хартия и да пишат с тебешир на дъската (а дори и да е бяла, те не могат да направят разлика между перманентен маркер и такъв за дъска) пред това да се учат на на нещо “по-фенси” като да сглобяват презентации ня пауър пойнт и как да модерират “онлайн класната стая”. Видя ли клипчета в ютюб на какво им приличат часовете сега?





Ти какво мислиш, Троле? Има ли някакъв шанс нещата, ако ще да е с нов сайт, да се построят на ново?

Никакъв шанс няма. Както майспейс гушна букета, същото се случва с всяка “социална мрежа”, която не действа по правилата на стандартните скучни корпоративно централизирани “социални” платформи за общуване. Явно плебеите обичат да ги следят. Да си имат реална прифилна снимка, да се представят с истинското си име и да ги лайкват други “истински като тях” хора. И понеже всеки в повечето случаи в тези мрежи е с истинското си име и снимки, лицемерието е огромно. И е един тюрлюгювеч от пасмина на всякаква възраст. Постове от шарени тексове, мнения за които “на всеки много му пука”, куцо, кьораво и сакато дава псевдозагрижената си, псевдограмотна социална критика за всичко и всеки и на фона на ширещата се неграмотност от самите възрастни, децата какъв пример могат да вземат? Че те самите родители им правят профили във фейсбук... Защо по дяволите има толкова тъпи хора? Да си маркираш детето като добитък и да му направиш инстаграм и фейсбук. Всеки се е взел за инфлуенсър вече. Как децата да взимат друг пример, когато самите им родители показват фрапираща неграмотност и дисфункционалност в мислнето в такива пропорции?

Ако масовата неграмотност по форумите ни плашеше преди 10 години, сега вече тази тенденция е бетонирана и строи цели онлайн мегаполиси с небостъргачи от купчини мнения с по-малко взета обща стойност и полезност от колкото едно кучешко лайно. Дъното е изкопано вече отдавна и очаквам вместо да се стигне до диаманти, да се пукне някоя тръба с отходни води и да залаее цялата система. Едва когато хората започнат да плуват в мръстотия може би ще им уврат главите... Или може би пък не? Ти какво смяташ?

anonymous1043668
08-02-2020, 11:07
Изкючително лесно е за някой, който разбира да “бръкне” в кода, за да може да се показва на брояча рандом висока бройка посетители като определени раздели като Секс и Любов се напомпват допълнително, за да се пази усещането за автентичност, защото уж са традиционно най-четените. Гостите тук не пишат, а да ги имаш толкова с хиляди като потенциашни “зрители в ефир” и да няма никакви нови постове говори само за някакви шашми. Да ме извиняват, ако “не разбирам и не е така”, но правото поне да се съмняваме е наше напълно нерушимо право като на потребители и преди всичко като на интелигентни хора (което смея да твърдя за нас - знаеш кои сме).

Не може 1000-2000 човека да се врат в стари теми и грам да не заинтересуват от сегашното състояние на форума, единствените регистриращи се "гости", които е ясно за тях, че не са fake-ове, са рекламни и спам ботове на други съмнителни сайтове.



Те и фейсбук вече не ползват, защото макар и в него половината от постовете да са шарен текст, това предполага, че все пак трябва да се чете. А с тази ментална леност в днешните дЯца, която самите им родители практикуват и им предават (виж само колко много възрастни хора пишат неграмотно със шарен текст от макс 2-3 изречения статусите си във фейсбук), няма как да очакваме нещо по-добро. Напротив, дечурлигата са в още по-опасните за здравето им Инстаграм и неговите производни, защото в тях вече се набляга единствено и само на картинки и “сторита”. Вече няма нужда дори да се чете. Нащракват си по няколко фотографии, шарят ги малко с ефекти като рандоч думички с блещукащи букви, неграмотни тагове, които са без функции, защото никой не ги чете (но нали трябва да ги има, защото “инфлуенсърите” правят “така”) и готово! Имаме невероятна “история”. Цъкаш и вместо да четеш статус напрягайки се с текст дълъг три секунди четене, гледаш “стори” от няколко снимки, които са като слайшоу или клипче. Децата изобщо са загубили функцията “четене”. Няма и кой да им я преподава вече. Образованието го закриха тотално с дистанционното обучение, защото то поне предполага функционално грамотни учители. Не знам колко може да се разчита на учителите в момента, от които 80-% са биха предпочитали да си ползват записките на жълта хартия и да пишат с тебешир на дъската (а дори и да е бяла, те не могат да направят разлика между перманентен маркер и такъв за дъска) пред това да се учат на на нещо “по-фенси” като да сглобяват презентации ня пауър пойнт и как да модерират “онлайн класната стая”.

Че винаги е имало неграмотни и деца, имало е, но проблема е как сега такива деца са навсякъде, където и да отидеш. Аз не знам възрастни хора във Facebook да пишат чак толкова много, но ако под думата "възрастен" имаш предвид едва навършили 18 години леко мургави нацепени батки, които имат 1200 снимки само на селфита с телефон към огледало и постоянно пращат покани към останалите 13 годишни "пичета" със късите поли, високите токове и статуси на Гери Никол или която и да е било фолк певица.

Това по-горе описаното от теб ми напомня повече за Snapchat, а в Instagram са вече ""инфлуенсърите"" и остатъка, на може би не чак толкова селяшките "пичета", но е истина, че гладкото мозъче на дИтИето не може да понесе "трудния материал" като елементарни правила по български или някоя книга.

https://i.imgur.com/AoBKxcv.png


Дистанционното обучение е само формалност, не мога да очаквам 60+ възрастни хора със скъсани нерви, разширени вени и 31+ години като развален грамофон да говорят едно и също нещо сега тепърва да сядат и да се учат как да включват камерата на компютър, който най-вероятно дори няма или не подкрепя такава.


Видя ли клипчета в ютюб на какво им приличат часовете сега?

Oof, направо лошо ми става като се сетя. Веднъж се опитах да гледам Съдби На Кръстопът, то не е spam, то не са от коментари сорта на "jfjjfjfjfwwww" направени от малки деца, обиди и ненормална неграмотност, токсично, токсично направо рак щях да хвана.
Гнус ме е вече да чета коментарите или да гледам български клипове изобщо.




Никакъв шанс няма. Както майспейс гушна букета, същото се случва с всяка “социална мрежа”, която не действа по правилата на стандартните скучни корпоративно централизирани “социални” платформи за общуване. Явно плебеите обичат да ги следят. Да си имат реална прифилна снимка, да се представят с истинското си име и да ги лайкват други “истински като тях” хора. И понеже всеки в повечето случаи в тези мрежи е с истинското си име и снимки, лицемерието е огромно. И е един тюрлюгювеч от пасмина на всякаква възраст. Постове от шарени тексове, мнения за които “на всеки много му пука”, куцо, кьораво и сакато дава псевдозагрижената си, псевдограмотна социална критика за всичко и всеки и на фона на ширещата се неграмотност от самите възрастни, децата какъв пример могат да вземат? Че те самите родители им правят профили във фейсбук... Да си маркираш детето като добитък и да му направиш инстаграм и фейсбук. Всеки се е взел за инфлуенсър вече. Как децата да взимат друг пример, когато самите им родители показват фрапираща неграмотност и дисфункционалност в мислнето в такива пропорции?

MySpace, беше велик сайт, беше хубав сайт
Плебеите не знаят, че ги слеят, те искат да консумират, те само това могат. Простата маса се хвърля със всички сили право напред да си дава информация и снимки, търсейки себеподобни. Всеки индивид лае, но няма нищо цветно и оригинално има само едноцветна простотия и неграмотност. Много вожд, малко индианец. Всеки иска да се качи на главата на всеки, показвайки нови низини на българската простотия. Как мога да обясня на простота съпруга за разплод, дето седи вкъщи и бременее с нови деца и няма с какво да се занимава, да не се публикува голи снимки на новото и бебе във Facebook, защото тя не знае за "тъмната мрежа" и как само с това се пълнят скритите от просто око сайтове за детска пронография, тъй като нещо е публично, всеки може да го види?
Децата се давят в лайната на "модернизираните" си родители, ставайки още-по прости и неграмотни от тях.


Защо по дяволите има толкова тъпи хора?
Целият свят и изпростял и оскотил в интерес на истината. Ако създателите на новите социални мрежи са имали за цел масова простотия или да дадат повече възможност на простите за изява, са го постигнали перфектно!



Ако масовата неграмотност по форумите ни плашеше преди 10 години, сега вече тази тенденция е бетонирана и строи цели онлайн мегаполиси с небостъргачи от купчини мнения с по-малко взета обща стойност и полезност от колкото едно кучешко лайно. Дъното е изкопано вече отдавна и очаквам вместо да се стигне до диаманти, да се пукне някоя тръба с отходни води и да залаее цялата система. Едва когато хората започнат да плуват в мръстотия може би ще им уврат главите... Или може би пък не? Ти какво смяташ?

Не искам да съм от онези хора, но наистина така ги мисля нещата - не ми се вярва, че България ще оцелее много дълго на където е тръгнала. Няма ЕДНО нормално функциониращо нещо, нито образование, нито власт, нито закон, нито трудови условия и резултата е налице - българското население се топи със стабилна скорост, българските деца са неграмотни, прости, нещастни и самотни. Вече българите не искат да стават родители или нямат финансова възможност и всичко с връзки се постига.
България се превърна в държава, която ражда насилници - Насилие по улиците, насилие в училище, насилие в дома, насилие по интернет, насилие по телевизията, насилие родители към деца и роднини, насилие в болниците, насилие един към друг. И в чужбина ги има такива неща, но при тях нещата и хората са далеч по-озаптени.

Единственото качествено българско нещо е избягало някъде другаде в сутрешните блогове все има интервюта с българи от чужбина, как такива хора няма и тук,много интересно.. :?

Грозния
08-02-2020, 16:03
Явно плебеите обичат да ги следят. Да си имат реална прифилна снимка, да се представят с истинското си име и да ги лайкват други “истински като тях” хора. И понеже всеки в повечето случаи в тези мрежи е с истинското си име и снимки, лицемерието е огромно.
https://i.pinimg.com/originals/8c/82/70/8c82706b42f4c578e8985d98a38f7563.jpg

Целият свят и изпростял и оскотил в интерес на истината. Ако създателите на новите социални мрежи са имали за цел масова простотия или да дадат повече възможност на простите за изява, са го постигнали перфектно!Перфектният резултат беше постигнат едва наскоро - със затварянето на учебните заведения!
Защо мислиш приложиха такива "противоепидемиологични мерки" :? ?!

anonymous1043668
08-02-2020, 17:10
Перфектният резултат беше постигнат едва наскоро - със затварянето на учебните заведения!
Защо мислиш приложиха такива "противоепидемиологични мерки" :? ?!

Да в интерес на истината - още една възможност българската неадекватност да лъсне.
Като ги затвориха и платиха толкова пари по дигитални платформи, сега ще ги отварят ли, няма ли да ги отварят?
Ами децата, които завършват или след 7 клас като кандидатстват? Тях кучета ги яли..
Когато става въпрос за образованието на децата винаги има едно стъпало по-надолу.

TrollFactory
08-03-2020, 08:59
Не може 1000-2000 човека да се врат в стари теми и грам да не заинтересуват от сегашното състояние на форума, единствените регистриращи се "гости", които е ясно за тях, че не са fake-ове, са рекламни и спам ботове на други съмнителни сайтове.

Дори някои рекламни ботове стоят неизтрити. Явно толкова и гледат модераторките.



Че винаги е имало неграмотни и деца, имало е, но проблема е как сега такива деца са навсякъде, където и да отидеш. Аз не знам възрастни хора във Facebook да пишат чак толкова много, но ако под думата "възрастен" имаш предвид едва навършили 18 години леко мургави нацепени батки, които имат 1200 снимки само на селфита с телефон към огледало и постоянно пращат покани към останалите 13 годишни "пичета" със късите поли, високите токове и статуси на Гери Никол или която и да е било фолк певица.

Малограмотните деца са продукт на гнусните малограмотни родители. Онзи тип мазни хора, които възпитават дЯцата си, че върхът е да се боде салата и кюфтета докато се гледа Планета. Готви се задължително с по една туба олио на ядене и се чудят защо цялото семейство след 30 почват да приличат на тюлени и китове. Ако се разходиш малко по улиците и виждаш за какво става въпрос. В парка са същите. Типична черта за българският мъж е докато се разхожда да му се показва цепката на огромните задни части. Иначе е налял и в ръцете, има огромендебел врат и бръсната глава. Жена му до него, преди да роди може да изглежда що-годе окей, но народи ли дЯца, сякаш цялата й мисия да бъде жена престава и започва да се трансформира в това, в което мъжът й я е водил по точки с дебелите си части, но не онези под пъпа. И тя почва да налива в глезените, корема, а в комбинация с това и характерът й става все по-нагъл. Смята, че като е народила вече и всеки й е длъжен да й прави място. Нейните дЯца според нея обезателно са "Индиго" и най-възпитани, макар че отношението й към "малкият индиго гений Гошко", на когото предстои едва ли не да стане бъдещият президент на галактиката, й е да го пусне на площадката да събира фасове в пясъчника докато през това време тя пуши тънки цигарки и чеква статусите на нейните приятелки, Гери Никол или на някоя друга фолк певица. И така малкият гений Гошко е обречен да расте и в крайна сметка да повтаря същото поведение като на своите мили родители. Повтаря най-вече баща си и дебелокожото му отношение към почти всичко в живота и най-вече, ако то не е мазно и не се яде. Ако пък детето е "индиго генийка", тя повтаря майка си и вече на 13 е по чалготеките с късите поли, високите токове, пуши "Карелия слимс" и гледа лошо все едно, че ще се сбие с всяка за нейния тъп 15 годишен епилиран футболист. И естествено пищи в истерия, когато види чалгарките на някой концерт, пие водка Флирт с ябълков сок и после е готова на всичко, за да я повози някой батко с татуси и без част за врат на 20 годишната си немска кола или на мотор точно като по чалга клиповете...


Това по-горе описаното от теб ми напомня повече за Snapchat, а в Instagram са вече ""инфлуенсърите"" и остатъка, на може би не чак толкова селяшките "пичета", но е истина, че гладкото мозъче на дИтИето не може да понесе "трудния материал" като елементарни правила по български или някоя книга.

Не са виновни само социалните мрежи. Те са само огледало на човешката тъпотия. И преди 60 години е имало топ идиоти, и сега. Въпросът е, че в момента е много по-лесно да се "объркаш", защото виждаш всичко това като "съвсем нормалните обстоятелства и всичко е в такъв ред на нещата от години". И понеже тия "инфлуенсъри/ки" показват колко е готино да си безработен и да се снимаш по цял ден, много деца дори не се напъват за нещо вярвайки, че и те така като щастливите нищправещи лентяи ще се уредят я като инфлуенсъри, я като мутри или "дами". Малките инфлуенсърки почват да се снимат по еротично бельо на 12, което са купили самите им майки. И нито децата, нито те осъзнават, че всъщност в Инстаграм мастурбират хиляди мъже. (Или най-вероятно го осъзнават и ги кефи). Мислят си, че всичките тези лайкове под снимките им са искрената оценка за "характера им". Не знам дали в омазнените им мозъци увира идеята защо, ако качат някой "дълбокомислен статус", той не събира повече от 100 пъти по-малко лайкове от колкото разчекнатите им пози... Ако има нещо по-жалко от тези момичета, това са онези мъже, които са били "малкият индиго гений Гошко" като малки, а сега са очичаващи общаци, които пушат тонове кутии с цигари, отърбушват се от мазно ядене и алкохол и си мислят, че са много оборотни като свалят малки разпоретини с неграмотните си коментари с повече емотиконки от колкото пунктуация и обръщения сякаш се уговорят с проститутка. Или пък свалките "много си яка, ще ти пръсна дупарата, принцесо!" или нещо от сорта са трепач и аз не мисля адекватно спярямо съвременната ситуация и това е просто новата норма?



Дистанционното обучение е само формалност, не мога да очаквам 60+ възрастни хора със скъсани нерви, разширени вени и 31+ години като развален грамофон да говорят едно и също нещо сега тепърва да сядат и да се учат как да включват камерата на компютър, който най-вероятно дори няма или не подкрепя такава.

Няма как за под 1000 лв да преподава някой отдаден на професията си учител, който да не се пречупва въпреки всекидневния тормоз от страна на умалените мутрокопия на родителите си. Няма адекватен млад човек, който иска да практикува тази професия при тези условия. Затова дистанционното обучение е единствената възможност за вкарване на някакъв ред в училищата. Замисли се, празните училищни сгради значат по-малко насилие върху ученици и учители. Има и по-голям шанс някой млад да се излъже да работи като учител, ако му обещаят, че ще има възможност да преподава история, химия или предмета, който обича спокойно от вкъщи и няма "мутро-индиго" деца да му храчат на стола, в чантата или в лицето....


Oof, направо лошо ми става като се сетя. Веднъж се опитах да гледам Съдби На Кръстопът, то не е spam, то не са от коментари сорта на "jfjjfjfjfwwww" направени от малки деца, обиди и ненормална неграмотност, токсично, токсично направо рак щях да хвана.
Гнус ме е вече да чета коментарите или да гледам български клипове изобщо.

Това е обществото. Даваш възможност на всеки да си изкаже мнението без да е на улицата и да има шанс да го бият и гледаш как се изсипва гнусната вербална агресия на всеки втори, който обезателно е с големи претенции, че най-добре разбира от обществената подреба и само да му дадат на него власт и ехее... Жалка история! :D

TrollFactory
08-03-2020, 10:24
MySpace, беше велик сайт, беше хубав сайт
Плебеите не знаят, че ги слеят, те искат да консумират, те само това могат. Простата маса се хвърля със всички сили право напред да си дава информация и снимки, търсейки себеподобни. Всеки индивид лае, но няма нищо цветно и оригинално има само едноцветна простотия и неграмотност. Много вожд, малко индианец. Всеки иска да се качи на главата на всеки, показвайки нови низини на българската простотия. Как мога да обясня на простота съпруга за разплод, дето седи вкъщи и бременее с нови деца и няма с какво да се занимава, да не се публикува голи снимки на новото и бебе във Facebook, защото тя не знае за "тъмната мрежа" и как само с това се пълнят скритите от просто око сайтове за детска пронография, тъй като нещо е публично, всеки може да го види?
Децата се давят в лайната на "модернизираните" си родители, ставайки още-по прости и неграмотни от тях.

Да, беше хубав сайт, но се появи фейсбук, който показа на потребителите, че могат да са много по-мързеливи и скучният копорпоративен син цвят, подреденото в еднотипни квадратчета и безлична каталогообразност на всеки профил заразиха постепенно консуматорската маса. Тя безвързвратно се отучи да се напряга и сега се научи, че всичко може да става много по-мързеливо, когато е еднакво, монотонно и изисква единствено слайдъпване и поставянето на лайк с по-малка стойност и от чикия. А МайСпейс можеше да си го модифицираш и организираш както си искаш по свой вкус с малко елементарни технични умения. Накрая обаче победи безвкусицата!



Целият свят и изпростял и оскотил в интерес на истината. Ако създателите на новите социални мрежи са имали за цел масова простотия или да дадат повече възможност на простите за изява, са го постигнали перфектно!

Не искам да съм от онези хора, но наистина така ги мисля нещата - не ми се вярва, че България ще оцелее много дълго на където е тръгнала. Няма ЕДНО нормално функциониращо нещо, нито образование, нито власт, нито закон, нито трудови условия и резултата е налице - българското население се топи със стабилна скорост, българските деца са неграмотни, прости, нещастни и самотни. Вече българите не искат да стават родители или нямат финансова възможност и всичко с връзки се постига.
България се превърна в държава, която ражда насилници - Насилие по улиците, насилие в училище, насилие в дома, насилие по интернет, насилие по телевизията, насилие родители към деца и роднини, насилие в болниците, насилие един към друг. И в чужбина ги има такива неща, но при тях нещата и хората са далеч по-озаптени.

Единственото качествено българско нещо е избягало някъде другаде в сутрешните блогове все има интервюта с българи от чужбина, как такива хора няма и тук,много интересно.. :?

И аз не съм много за моралната паника. Но да не би чалгата някой да ни я вкара от вън? Не, явно духовният вакуум, в който се е намирал българският народ изведнъж е имал нужда да се запълни и в ямата се е изляло най-ниското, пошлото и протитуското. Но това означава, че явно цялата тази скотщина си я е имало в народа така или иначе и "културата" е просто отражение на съкровените мечти и всекидневни желания на Ганьо. Не му е вменена. Ако 80% от народа ни е това, то аз се отказвам да се тормозя излишно. Хубаво си направила, че си емигирала! Природата (планините и морето) няма да избягат. По-хубаво е човек действително да се връща тук само по веднъж в годината, когато му домилее, да види за малко "нещата" и да си ходиш преди да си е припомнил много добре защо е избягал/а. Няма как, от царство насилствено бяхме превърнати в "народна република". Това е като омари да минеш на кюфтета и от световен клас шампанско на домшна ракия. Няма защо да се чудим на резултатите... Трябва да минат още десетилетия или столетия, за да се сформира истинско европейско самосъзнание...

anonymous1043668
08-03-2020, 11:18
Дори някои рекламни ботове стоят неизтрити. Явно толкова и гледат модераторките.

Да, в "Модераторска Помощ" не спряхме да подаваме сигнали и аз в тази тема им направих забележка, те дойдоха, подправиха номерата на хората и си отидоха.



Малограмотните деца са продукт на гнусните си родители. Онзи тип мазни хора, които възпитават дЯцата си, че върхът е да се боде салата и кюфтета докато се гледа Планета. Готви се задължително с по една туба олио и се чудят защо цялото семейство след 30 почва да приличат на тюлени и китове. Ако се разходиш малко по улиците и виждаш за какво става въпрос. В парка са същите. Типична черта за българският мъж е докато се разхожда да му се показва цепката на огромните задни части. Иначе е налял в ръцете, има дебел врат и бръсната глава. Жената до него, преди да роди може да изглежда що-годе окей, но народи ли дЯца, сякаш цялата й мисия да бъде жена престава и започва да се трансформира в това, в което мъжът й я е водил по точки. И тя почва да налива в глезените, корема, а в комбинация с това характерът й става все по-нагъл. Смята, че като е народила вече и всеки й е длъжен да й прави място. Нейните дЯца според нея обезателно са "Индиго", макар че отношението й към "малкият индиго гений Гошко", на когото предстои едва ли не да стане бъдещият президент на галактиката й е да го пусне на площадката да събира фасове в пясъчника докато през това време тя пуши тънки цигарки и чеква статусите на нейните приятелки, Гери Никол или на някоя друга фолк певица. Малкият гений Гошко расте и повтаря същото. Повтаря най-вече баща си и дебелокожото му отношение към почти всичко в живота и най-вече, ако то не е мазно и не се яде. Ако пък детето е "индиго генийка", тя повтаря майка си и вече на 13 е по чалготеките с късите поли, високите токове, пуши "Карелия слимс" и гледа лошо все едно, че ще се сбие с всяка за нейния 15 годишен футболист. И естествено пищи в истерия, ако види чалгарките на някой концерт, пие водка Флирт с ябълков и после е готова на всичко, за да я вози някой батко на мотор или кола точнко като по чалга клиповете...

Като каза за мазни хора, България е страна със сериозен проблем със затлъстяването. Мисля, че по статистика всеки втори българин или около 60% от хората са се освинили. Класическите български горделиви свине, които си показват потта от мас през горещите дни, и си мислят че е с чесън и алкохол пандемията ще мине. Много се дразня на жени, които си мислят, че ако имат деца, всеки им е длъжен. Да не съм и аз откраднал презерватива? Нищо чудно да мяза на тюлен, не може да има 3-ма Гошковци и да не носи 46 номер.

Не забравяй как малкия "индиго Гошко" на 9 години вместо да учи правилата по БЕЛ или по който и да е било предмет, той кибичи до 3 часа играейки Minecraft или Fortnite на геймърският си светещ компютър,ми как мама ще го остави "милият и Гошко" да стои без компютър? След това си прави геймърски канал в Youtube със светещо intro и dubstep музика и познай вече от къде са простите коментари под видеата..




Не са виновни само социалните мрежи. Те са само огледало на човешката тъпотия. И преди 60 години е имало топ идиоти, и сега. Въпросът е, че в момента е много по-лесно да се "объркаш", защото виждаш всичко това като нормално. И понеже тия "инфлуенсъри" показват колко е готино да си готин и безработен и да се снимаш по цял ден, много деца дори не се напъват за нещо. Малките инфлуенсърки почват да се снимат по еротично бельо на 12, което са купили майките им все пак. Не осъзнават, че всъщност в Инстаграм мастурбират хиляди мъже. Мислят си, че всичките тези лайкове под снимките им са искрената оценка на "характера им". Не знам дали в омазнените им мозъци увира идеята защо, ако качат някой "дълбокомислен статус", той не събира 100 пъти по-малко лайкове... Ако има нещо по-жалко от тези момичета, това са онези мъже, които са били "малкият индиго гений Гошко" като малки, а сега са очичаващи общаци, които мислят, че са много оборотни като свалят малки разпоретини с неграмотни коментари с повече емотиконки от колкото пунктуация.
И аз се съгласявам, че винаги е имало идиоти, просто сега идиотите получават поощрение и мотивация да бъдат такива със 800 likes и 2300 последователи в Instagram. Те децата нямат вече мотивация за нищо, като са видели как се изкарват лесно пари ставайки известен, започват да търсят лесния път, приятния път. На мен ми казват, че вървя по лесния път с моите рисунки, но мага да ти гарантирам, че болката във врата, очите и ръцете и часовете кибичене над една рисунка на 4RAM стария ми компютър изобщо не ми беше лесно. Самия факт, че момичетата в Instragam, като си снимат кръглия гъз си мислят, че са харесвани заради характера, е жалък, тази мисъл направо се самоубива.

Има и още един тим момичета, не го знам какъв е точно, но под някой коментар слагат толкова много емотиконки, до момента в който се чувстваш неудобно. "Омг, благодаря за лайковете обичам виииии <3 <3 <3 <3 <3 <3 (:(:(: :p :p :p ^.^ XD XD XD c: :> *:"



Или пък свалките "много си яка, ще ти пръсна дупарата, принцесо!" или нещо от сорта са трепач и аз не мисля адекватно за ситуацията?

Ако порасналият "Индиго Гошко" им пише така, тези от типа Karen ще направят screenshot на чата и ще го пуснат, за да могат нейните прекрасни фенове да го обиждат с прости и неграмотни коментари.




Няма как за под 1000 лв да преподава някой отдаден на професията си учител, който да не се пречупва въпреки всекидневния тормоз от страна на умалени мутрокопия на родителите. Няма адекватен млад човек, който иска да стане учител в такива условия. Затова дистанционното обучение е единствената възможност за вкарване на някакъв ред в училищата. Замисли се, празните училищни сгради значат по-малко насилие върху ученици и учители. Има и по-голям шанс някой млад да се излъже да работи като учител, ако му обещаят, че има шанс да преподава история или химия от вкъщи и няма мутро-индиго деца да му храчат на стола, в чантата или в лицето....

Аз се радвам на обучението от вкъщи, има деца, които са с проблеми като social anxiety disorder, или които са тормозени, няма как някой да ги хване да ги бие през екрана на компютъра, нали?




Това е обществото. Даваш възможност на всеки да си изкаже мнението без да е на улицата и да има шанс да го бият и гледаш как се изсипва гнусна вербална агресия от всеки...

Ще ми се да има някакъв шанс да се спре интернета на идиотите. Просто такива хора не го заслужават. Интернета може да е много полезен инструмент за намиране на интформация или за контакт с близки, такива токсични задници са болест.



Да, беше хубав сайт, но опростачването предполага смъкване на нивото на множество фронтове. Все пак МайСпейс трябваше да си го украсяваш, да сглобяваш компонентите му и беше по-скоро нещо като личен блог, но се появи фейсбук, който показа на потребителите, че могат да са много по-мързеливи и скучният копорпоративен син цвят, подреденото в еднотипни квадратчета и еднотипността на всеки профил попиха постепенно консуматорската маса, която сега се научи, че всичко може да става много по-мързеливо, когато е еднакво, монотонно и изисква единствено слайдъпване и поставянето на лайк с по-малка стойност и от чикия.

Не знам дали си ползвал MySpace но на времето трябваше да знаеш html code за да можеш да си направиш страницата да ти изглежда по определен начин, искаше се някакво умение, някаква мисъл. Искам и да отбележа как MySpace не се въртеше около отвратителни реклами и нямаше начин да те следят през камерата или да ти записват гласа. Всичко вече е бизнес.
Знаеш ли за онази битка между PewDiePie vs T-series? PewDiePie загуби, което е сериозен проблем, защото той беше един човек, когато снима, все едно те приема в дома си и говориш с него, докато T-series е корпорация, тя се поставя на пиадестал и иска да мачка техните последователи.
Аз очаквам мрачното бъдеше на световните корпорации как изцеждат всичко възможно от хората като роби
https://i.imgur.com/bRPfkOA.png
(Artwork by Steve Cutts)



Не съм много за моралната паника. В обществата по света винаги е имало и винаги ще им простаци, плебеи, мизерници, лъжци, боклуци и прочее. Въпросът е единствено, че ми е жал, че уж сме "бяла" държава, а всъщност е яко измангаляла цялата работа. Да бе би чалгата някой да ни я вкара от вън? Не, явно духовният вакуум, в който се е намирал българският народ изведнъж е имал нужда да се запълни и се е запълнил с най-ниското, пошлото и протитуското. Това означава, че явно цялата тази скотщина си лично желание на Ганьо. Не му е вменена. Ако 80% от народа ни е това, то аз се отказвам да се тормозя. Природата (планините и морето) няма да избягат. По-хубаво е човек действително да се връща тук веднъж в годината, когато му домилее, да види за малко нещата и да си ходиш преди да си е припомнил много добре защо е избягал/а. Няма как, от царство насилствено бяхме превърнати в народна република. Няма защо да се чудим на резултатите... Трябва да минат още десетилетия или столетия, за да се сформира истинско европейско самосъзнание...

Въпросът е дали ще оцелеем въпросните десетилетия и столетия докато това нещо да се случи. Или в България до 10 години няма да има и един българин ще има само цигани, и те да се наричат българи..
Мразя ги Троле, ако зависеше от мен щях да направя законно за се убиват, да им се спрат помощите за деца, да им се събарят къщите, да се поощравя всеки, който набие или убие циганин и да се насилват да работят като общаци. Да видиш как ще се озаптят.



Хубаво си направила, че си емигирала...
Аз направо си избягах, не стоя на едно място пътувам, само дочувам по нещо за държавата от ляво и дясно.

TrollFactory
08-03-2020, 13:31
Да, в "Модераторска Помощ" не спряхме да подаваме сигнали и аз в тази тема им направих забележка, те дойдоха, подправиха номерата на хората и си отидоха.

Това са хора, които са тук само заради заплатата. Показателно е, че не се включват в дискусиите. Т.е. не влагат никакво "сърце" в работата си. Явно им е дори скучна и досадна. Не се знае дали изобщо са в графата "13 - 30", може и да са 50 + годишни, работили дълги години като редактори в архаични вестници и списания... И тук са ги наели да пишат статии за младежка аудитория и да модерират дори не като основно, а просто странично задължение. А статиите нямат никакви коментари. Това е директен индикатор, че никой не ги чете.


Като каза за мазни хора, България е страна със сериозен проблем със затлъстяването. Мисля, че по статистика всеки втори българин или около 60% от хората са се освинили. Класическите български горделиви свине, които си показват потта от мас през горещите дни, и си мислят че е с чесън и алкохол пандемията ще мине. Много се дразня на жени, които си мислят, че ако имат деца, всеки им е длъжен. Да не съм и аз откраднал презерватива? Нищо чудно да мяза на тюлен, не може да има 3-ма Гошковци и да не носи 46 номер.

Затлъстяването на една нация и изродяването на външния й вид е пряко следствие на културата й. Като за българинът са най-важни тежките маси, няма как да се очаква нация от атлети.



Не забравяй как малкия "индиго Гошко" на 9 години вместо да учи правилата по БЕЛ или по който и да е било предмет, той кибичи до 3 часа играейки Minecraft или Fortnite на геймърският си светещ компютър,ми как мама ще го остави "милият и Гошко" да стои без компютър? След това си прави геймърски канал в Youtube със светещо intro и dubstep музика и познай вече от къде са простите коментари под видеата..

Малкият "индиго Гошко" е напълно зависим от родителите си. Те са прости, че му позволяват всичко. И благодарение на интернет той става в пъти по-хитър от тях и непрекъснато може да си позволява да ги манипулира. За някои неща е достатъчно голям вече (да пише коментари под снимките на инфуенсърките по гащи), но не и достатъчно голям, за да си слуша учителите. А и допълнително вкъщи му се внушава от простия Ганьо с търбуха, че онези с хубавите коли, жени и къщи са всъщност не успели благодарение на други качества, а на това, че са обратни, престъпници или нещо друго не е наред. И така до толкова се вгнетява в съзнанието на малкия индиго Гошко в съзнанието му от безкапацитетния му родител, че друг начин да се успее няма, че дори и да е имало в действителност малко "индиго" в него, той е обречен да порастне като "Гошо тъпото" и накрая да се реализира като общак далеч от инфлусенсърските си мечти.



И аз се съгласявам, че винаги е имало идиоти, просто сега идиотите получават поощрение и мотивация да бъдат такива със 800 likes и 2300 последователи в Instagram. Те децата нямат вече мотивация за нищо, като са видели как се изкарват лесно пари ставайки известен, започват да търсят лесния път, приятния път. На мен ми казват, че вървя по лесния път с моите рисунки, но мага да ти гарантирам, че болката във врата, очите и ръцете и часовете кибичене над една рисунка на 4RAM стария ми компютър изобщо не ми беше лесно. Самия факт, че момичетата в Instragam, като си снимат кръглия гъз си мислят, че са харесвани заради характера, е жалък, тази мисъл направо се самоубива.

Само че, за съжаление, някои от тези жрици е много по-вероятно да са утрешният елит на държавата или поне тези, които се отъркват в него.




Има и още един тим момичета, не го знам какъв е точно, но под някой коментар слагат толкова много емотиконки, до момента в който се чувстваш неудобно. "Омг, благодаря за лайковете обичам виииии <3 <3 <3 <3 <3 <3 (:(:(: :p :p :p ^.^ XD XD XD c: :> *:"

Няма как да очакваш от курви да имат богат речник.




Ако порасналият "Индиго Гошко" им пише така, тези от типа Karen ще направят screenshot на чата и ще го пуснат, за да могат нейните прекрасни фенове да го обиждат с прости и неграмотни коментари.

Обикновено най-неграмотните се правят на най-големите патриоти защитници на грамотността и загрижени за изкурвяването и опростачването на нацията. Е, като толкова много обичат отечеството, защо са масово неграмотни? Винаги, когато питам там в някой публичен чат не смеят да се обадят!



Аз се радвам на обучението от вкъщи, има деца, които са с проблеми като social anxiety disorder, или които са тормозени, няма как някой да ги хване да ги бие през екрана на компютъра, нали?
Разбира се. И все пак нищо не може да замени интерактивния социален контакт на живо. Не може да отнемеш възможността на детето да се социализира, освен ако не очакваме бъдеще от затлъстяващи хора неизлизащи от домовете си включени по цял ден в една компютърна реалност, която ги разболява и им е вменена като норма от деца. Представи си тъпите деца, които не ползват компютрите си за нищо креативно колко глупави възрастни ще бъдат, ако им се отнеме да научат най-елементарните неща за живота, които могат да научат все пак при живата интеракция с хора. Не всички са гении все пак. Тези, които ползват компютрите си действително, за да творят шедьоври било то програми или други произведения я са между 1 и 5 %, я не. Останалите играят компютърни игри, чатят, гледат филми, порно и новини.




Ще ми се да има някакъв шанс да се спре интернета на идиотите. Просто такива хора не го заслужават. Интернета може да е много полезен инструмент за намиране на интформация или за контакт с близки, такива токсични задници са болест.
Ти ако спреш на точно тези хора интеренета е все едно да им спреш алкохола. Считай, че са излезли по улиците, за да обръщат колите и да палят витрините. По-скоро трябва да се спрат хората от това да правят деца, ако нямат квалификация за родители. На създаването, отглеждането и възпитаването на нов живот трябва да се гледа като на нещо отговорно. В добра среда всяко дете ще може да се развие, ако не като гений, поне като добър и качествен човек. Определено масовата среда е от хора, които както описах, си заебават децата в пясъчника да ровят боклуци докато те пушат и пукат бири докато си разказват неприлични вицове или обсъждат какво са гледали по телевизията с други родители докато оставят отглеждането на самотек. Детето е буквално изоставено с един копютър/таблет/в пясъчника и реализацията му в живота е "каквото стане". Много малко са далновидните родители със стратегия как да възпитат така детето си, така че то да не е после в тежест на обществото, а в негова помощ.



Не знам дали си ползвал MySpace но на времето трябваше да знаеш html code за да можеш да си направиш страницата да ти изглежда по определен начин, искаше се някакво умение, някаква мисъл. Искам и да отбележа как MySpace не се въртеше около отвратителни реклами и нямаше начин да те следят през камерата или да ти записват гласа. Всичко вече е бизнес.
Знаеш ли за онази битка между PewDiePie vs T-series? PewDiePie загуби, което е сериозен проблем, защото той беше един човек, когато снима, все едно те приема в дома си и говориш с него, докато T-series е корпорация, тя се поставя на пиадестал и иска да мачка техните последователи.
Аз очаквам мрачното бъдеше на световните корпорации как изцеждат всичко възможно от хората като роби

Знам какво е МайСпейс, помня, че имаше html кодове и може да си окрасяваш скина по много готини начини. Винаги всичко е било бизнес. Просто тогава беше "златната ера" на интернета преди той да бъде превзет от корпорациите. МайСпейс също беше корпорация, но прилагаше "златният принцип" за почти абсолютна свобода на изразяване на личността. Хората обаче имат стаден овчи манталитет и всичко се юрна в глупавия гейсбук с овчо въодушевление, че едва ли не това е "мрежата за възрастните". Абсолютно безвкусна платформа, все едно е "линкдин", но не за да се фукаш със CV, а със снимки на трапезите и екскурзиите си. МайСпейс беше погребан от твърдата му самоувереност, че хората не обичат еднообразие. Даже май го довършиха като се опитаха да го превърнат да бъде до последно в някаква по-скоро музикална платформа, но по това време дори ласт.фм беше към своя залез. По всичко личи, че линията на развитие на социалните мрежи е като на всички други корпорации. Сега виждаме, че същото се случва и с аповете. Вече не можеш да изкараш пари от тази работа. В търсачките топ резултатите са заети от приложения, които се разработват от мощни корпорации изкупващи всички предни позиции и обричащи приложението ти да потъне надолу в забвение. Явно трябва да чакаме някаква революция в интернет, която да го върне към златната му ера, когато нещата не бяха така глупаво централизирани като за идиоти.

TrollFactory
08-03-2020, 13:32
Въпросът е дали ще оцелеем въпросните десетилетия и столетия докато това нещо да се случи. Или в България до 10 години няма да има и един българин ще има само цигани, и те да се наричат българи..
Мразя ги Троле, ако зависеше от мен щях да направя законно за се убиват, да им се спрат помощите за деца, да им се събарят къщите, да се поощравя всеки, който набие или убие циганин и да се насилват да работят като общаци. Да видиш как ще се озаптят.
Оцеляването не е нищо особено като функция. Дори малцинствата, въпреки тежките си условия на живот, са оцелили, та ние ли няма, които сме преживяли уж 5 века "робство"? Въпросът е, че до тогава всичко ще се е толкова омешило, че вероятно няма да има никакво значение дали си ром или българин. За добро или за лошо просто ще трябва да дочакаме и това. Ти например по съвсем обективни причини не личи да искаш да правиш деца, камо ли да се върнеш тук, за да ги направиш. Светът като цяло е тръгнал към постепенно свиване на популацията. Може би и малцинствата, след един определен момент и все пак след достигането на някакво културно ниво (виж само как чалгата еволюира и колкото и да е пошла си има фен маса, пазар и дори институция като "Планета Пайнер" произвеждаща "звезди", а в оновата й е философията на "простия народен човек или представителя на някой малцинствен етнос") ще спрат с експоненциалното възпроизводство, ще прегнат сили и ще се интегрират в социо-политическия живот на страната по пълноценен и градивен начин... А може би пък не?


Аз направо си избягах, не стоя на едно място пътувам, само дочувам по нещо за държавата от ляво и дясно.
Спасила си се при всички положения. Много хора мечтаят да са на мястото ти, да пътуват, да изкарват много пари с таланта си и т.н., но както каза ти, едва ли са готови да преминат през всичко това или изобщо си дават сметка какво ти е коствало както направи сравнение с това да работиш с комп с 4гб рам докато се научиш...

anonymous1043668
08-03-2020, 15:39
Това са хора, които са тук само заради заплатата. Показателно е, че не се включват в дискусиите. Т.е. не влагат никакво "сърце" в работата си. Явно им е дори скучна и досадна. Не се знае дали изобщо са в графата "13 - 30", може и да са 50 + годишни, работили дълги години като редактори в архаични вестници и списания... И тук са ги наели да пишат статии за младежка аудитория и да модерират дори не като основно, а просто странично задължение. А статиите нямат никакви коментари. Това е директен индикатор, че никой не ги чете.

По едно време си мислех, че ни четат как ги обсъждаме и ни се смеят.
Но сега като се замисля най-вероятно са хора на възраст прекалено мрачни и сбръчкани (или поне психически застарели) да си мръднат пръста да правят каквото и да е било, но от някъде мога да ги разбера. Буквално сега сме аз, ти, Грозния и defender - 4 човека. Само четири редовни човека, а преди е имало стотици. Ти би ли се върнал да триеш 2-3 спам поста и да следиш 4 човека как си спамят?
Пак не разбирам защо ми изтриха темата, явно на някои от тях им нараних християнското его.
Не искам да правя нова тема за Сатанизма, нямам сили, тази тема и "Каква е цената на любовта" са достатъчни.


Затлъстяването на една нация и изродяването на външния й вид е пряко следствие на културата й. Като за българинът са най-важни тежките маси, няма как да се очаква нация от атлети.

На времето при най-малката групичка от събиране на хора, дали било семейство, приятели, по работа у нас винаги е имало толкова ядене и месища като за изгладнял клан хиени. И всичко се изяДЪше и изПИЙше. Нищо не се променило.




Малкият "индиго Гошко" е напълно зависим от родителите си. Те са прости, че му позволяват всичко. И благодарение на интернет той става в пъти по-хитър от тях и непрекъснато може да си позволява да ги манипулира. За някои неща е достатъчно голям вече (да пише коментари под снимките на инфуенсърките по гащи), но не и достатъчно голям, за да си слуша учителите. А и допълнително вкъщи му се внушава от простия Ганьо с търбуха, че онези с хубавите коли, жени и къщи са всъщност не успели благодарение на други качества, а на това, че са обратни, престъпници или нещо друго не е наред. И така до толкова се вгнетява в съзнанието на малкия индиго Гошко в съзнанието му от безкапацитетния му родител, че друг начин да се успее няма, че дори и да е имало в действителност малко "индиго" в него, той е обречен да порастне като "Гошо тъпото" и накрая да се реализира като общак далеч от инфлусенсърските си мечти.

И накрая малкият "индиго Гошко" от мечти за "геймът-инфлуенсър" и "новият PewDiePie" го виж един дебел мазен хитрец, който не може да свърши една работа сам, една къща не може да ремонтира и пак дебелият мутряга, и пак с дебелата му съпруга-свиня и ето го цикълът се завърта наново.
Колкото и неприятно да е лицето на Ганьо, той казва истината за България - само със връзки и бой.



Обикновено най-неграмотните се правят на най-големите патриоти защитници на грамотността и загрижени за изкурвяването и опростачването на нацията. Е, като толкова много обичат отечеството, защо са масово неграмотни? Винаги, когато питам там в някой публичен чат не смеят да се обадят!

Да, не може да кажа кой и коя година е създал България, но смее да се бие в гърдите и на протестите бясно да вее българското знаме и да се хвърля в протестите пред парламента за и той не зае за какво, важното е да е за бъдещето на България. Предполагам, че пак е подобна на принципа "индиго Гошко и мутренския му баща" или това, че той не осъзнава, че България е под почти всеки Европейски стандарт и че всъщност като сгазиш 3 годишно дете на улицата след като си се наджуркал от поредната трапеза-свинарник всъщност трябва да те затворят.

Троле, то и тука се вижда, като се опитаме да говорим с тези скотове, не знаят как да отговорят, само устат им знае и мълчат като насрани.



Разбира се. И все пак нищо не може да замени интерактивния социален контакт на живо. Не може да отнемеш възможността на детето да се социализира, освен ако не очакваме бъдеще от затлъстяващи хора неизлизащи от домовете си включени по цял ден в една компютърна реалност, която ги разболява и им е вменена като норма от деца. Представи си тъпите деца, които не ползват компютрите си за нищо креативно колко глупави възрастни ще бъдат, ако им се отнеме да научат най-елементарните неща за живота, които могат да научат все пак при живата интеракция с хора. Не всички са гении все пак. Тези, които ползват компютрите си действително, за да творят шедьоври било то програми или други произведения я са между 1 и 5 %, я не. Останалите играят компютърни игри, чатят, гледат филми, порно и новини.

В интерес на истината дете може да оскотее със или без социализация, зависи от двете. Ако детето се "социализира" с децата на по-горе описаните типове хора, какво мислиш, че излезе от него? Ще се сприятели с неподходящата компания и научени от техните родители, че може да правят каквото си искат, скоро хормоните им и хаосът у домовете им ще ги подтикне към престъпления и насилие, и накрая кого си мислиш, че ще тормозят? Ще пребият възрастна жена за 20лв или ще смачкат малкото тяло на едно 2 годишно по погрешка отскубнало се дете с лъскавите си коли ли?
Аз като кибичех вкъщи се научих да се занимавам с нещо, моето семейство беше на граница между средата и мизерия, нямало е кой да ме обича, само бой и викове по цял ден, децата ме тормозеха, и до ден днешен нямам приятели, и все пак е станало от мен нещо, поне малко-по прилично от очакваното..

В България насилието над деца и самотата при децата е с плашещи размери въпреки всичко..От нещастни деца не става добри хора, стават насилници, агресори и хора, които нужда от спешна психологическа помощ.



По-скоро трябва да се спрат хората от това да правят деца, ако нямат квалификация за родители. На създаването, отглеждането и възпитаването на нов живот трябва да се гледа като на нещо отговорно. В добра среда всяко дете ще може да се развие, ако не като гений, поне като добър и качествен човек. Определено масовата среда е от хора, които както описах, си заебават децата в пясъчника да ровят боклуци докато те пушат и пукат бири докато си разказват неприлични вицове или обсъждат какво са гледали по телевизията с други родители докато оставят отглеждането на самотек. Детето е буквално изоставено с един копютър/таблет/в пясъчника и реализацията му в живота е "каквото стане". Много малко са далновидните родители със стратегия как да възпитат така детето си, така че то да не е после в тежест на обществото, а в негова помощ.

Това с раждаемостта и начина на отглеждане на децата е световен проблем. Черни или не хората не спират да се еб** и да раждат деца, които не знаят как да оглеждат деца, само да хабят вече намаляващите ресурси на планетата.
И въобще това нещо да имаш дете, насилствено да го завлечеш в този свят пълен с насилие и мизерия, да го биеш и да му казваш да не се е раждало, не мога да го разбера. Не е ли малко нагло?
Това е въпрос, който ме тормози от много време, Троле, можеш да ми кажеш какво мислиш.
Аз съм антинаталист. За мен е истинска жестокост да "влечеш" живот в тази мизерия, в това насилие, при тези безкрайно жестоки и ненормални хора. Защо родителите искат да имат деца , а същевременно искат нищо лошо да им се случва във свят в който си обречен да страдаш? Звучи едва ли не като оксиморон. Ти си обречен да страдаш и да умреш, what is done it can not be undone.
Примерно аз не искам да имам деца, защото не мога да говоря с хората, режа си ръцете, не живея на едно място, имам нестабилна работа, и въпреки като има кажа "Не искам деца, не мога" пак получавам осъдителни погледи и лоши коментари. Защо? Въобще осъзнаваш ли какво е да се даде дете на някой като мен? Ами ако го нараня без да искам? Тогава пак ще имам осъдителни погледи? Това е като бащата, синът и магарето - както и да ги поставиш, пак хората ще са недоволни.
Това, че имаш деца не ме кара да се "смиля" към теб и да си дам последната кутията със сладолед в магазина на теб. Не, не съм егоист,аз съм човешко същество, което те е изпреварило и е в шибаното си право да си купи сладолед, ти сама си си виновна, на мен приятно ми си е в ресторантите и по влакове деца да ми пищят след като вече ме боли главата от компютъра?


.. А може би пък не?

Дълбоко се съмнявам,Троле. От България най-много да се превърнем в ДжипсиЛенд



Спасила си се при всички положения. Много хора мечтаят да са на мястото ти, да пътуват, да изкарват много пари с таланта си и т.н., но както каза ти, едва ли са готови да преминат през всичко това или изобщо си дават сметка какво ти е коствало както направи сравнение с това да работиш с комп с 4гб рам докато се научиш...

Избягах със първите си пари. Вземах си тайно сака и заминах за Англия при една чат-приятелка. Нямах нито пари, нито кой знае колко репутация, нито дрехи, нито приятели, нито нищо. А това, че съм от България грам не ми помогна. Не третират много добре Българите, да не говоря за расизъм. Какво правя е за себе си - докато връстниците ми се влачеха по дискотеки, пички-мички си стоях вкъщи.

Но аз не ходя само на лъскави места. Бях и за много малко в Индия и Саудитцка Арабия. Мизерия е. Страшно е, не искам България да стане като тях.

anonymous1043668
08-03-2020, 18:47
Мога да ходя където искам, нека да видя малко свят, не мисля, че ще се върна в България някога..
Аз не съм извън България от вчера, какво ме викаш като баба внучето си да се прибира? :?

Ако си мислиш, че остатъка от живота си ще го прекарам в пусто село, на което едва можеш да му прочетеш името, тичат улични кучета, и има само 2-3 пенсионера, ако нещо ми се случи да викна няма кой да ми помогне, редовно им спират водата и тока и трябва да треперя всяка вечер да не би мангали да не опустошат екипировката ми си се заблудил..

Какъв е проблема, яд ли те е? Аз ли ти бях следващата жертва?

anonymous1043668
08-03-2020, 19:32
^ Какъв странен отговор от един самоубиец...

Повече не ми говори

Necrologist
08-03-2020, 20:19
Мзвездичке единственото момиче, което ти обръща внимание, всъщност е момче

Necrologist
08-03-2020, 20:23
не визирах себе си сладурчо

Necrologist
08-03-2020, 20:31
ти по оправни жени ли си падаш? как е мама, липсва ли ти?

TrollFactory
08-03-2020, 23:18
По едно време си мислех, че ни четат как ги обсъждаме и ни се смеят.
Но сега като се замисля най-вероятно са хора на възраст прекалено мрачни и сбръчкани (или поне психически застарели) да си мръднат пръста да правят каквото и да е било, но от някъде мога да ги разбера. Буквално сега сме аз, ти, Грозния и defender - 4 човека. Само четири редовни човека, а преди е имало стотици. Ти би ли се върнал да триеш 2-3 спам поста и да следиш 4 човека как си спамят?
Пак не разбирам защо ми изтриха темата, явно на някои от тях им нараних християнското его.
Не искам да правя нова тема за Сатанизма, нямам сили, тази тема и "Каква е цената на любовта" са достатъчни.

Според мен се набиваме на очи достатъчно, за да ни четат. Последно като уличих KASAPA, че явно е сводник щом се дразни толкова, когато закачаме фейк профилите на потенциалните жрици, които идват тук само, за да втрещят със сексуалната си разкрепостеност, бързо бързо ми изтриха мнението. Но пък него не го баннаха, въпреки че от всякъде си личи, че профилите на курвите са негови, защото винаги се появява в тяхна защита. Ти си прави сметката какви неща се разиграват тук. Отделно има и няколко потребители, които не са съвсем в ред. Пишат неадекватни лични съобщения и се въртят наоколо въпреки, че не пишат от профилите си. Някои пък настоятелно изтръгват информация от теб с доста премислени методи. Има дори и комунисти. Форумът според мен е доста интересен, дори и да е в паяжини. Темата ти за Сатанизма беше доказателство колко интересни дискусии могат да се развият тук. Уви, изтриха я от некомпетентност! Отделно покрай това стават достатъчно интриги, които да ми задържат вниманието. Този форум е нещо като игра за мен. За теб какво е?

TrollFactory
08-03-2020, 23:54
На времето при най-малката групичка от събиране на хора, дали било семейство, приятели, по работа у нас винаги е имало толкова ядене и месища като за изгладнял клан хиени. И всичко се изяДЪше и изПИЙше. Нищо не се променило.
Никога не са ме привличали "големи пиршества на целия клан". Родата в България е често от лицемери и използвачи и на такива събирания човек бива атакуван с ласкателства от гъзоблизци, които ти точат лиги по възможностите. Същото е и със срещите на випуска, на които всеки се прави на много услял, а същевременно нервно си разгръща менюто докато накрая не поръча от най-евтиното, а нали беше уж много успял? Хората са страшни елементарници и проблемът е, че са материалисти до мозъка на костите си. Какви ти истински приятели и човешки взаимоотношения като, когато като се видят хората само си приказват за това кой колко печели (и калкулира сметките си в същото време и с какво отсрещният човек може да му бъде полезен).


И накрая малкият "индиго Гошко" от мечти за "геймът-инфлуенсър" и "новият PewDiePie" го виж един дебел мазен хитрец, който не може да свърши една работа сам, една къща не може да ремонтира и пак дебелият мутряга, и пак с дебелата му съпруга-свиня и ето го цикълът се завърта наново.
Колкото и неприятно да е лицето на Ганьо, той казва истината за България - само със връзки и бой.

Да ти кажа честно, не гледам PewDiePie. Дори не съм си правил труда да го гледам. Харесвам най-различни влогъри, но не са топ комерсиални какъвто е този, който предполагам е нещо като “царя на Ютюб”, защото от бая влогъри чувам да го имат за нещо като икона. Той ли е "татенцето на влоговете"? Ако ми препоръчаш нещо, ще ти се доверя да гледам. Наистина се пренапълни с много garbage entertainment. Иначе не всички са свинчуги и мутри естествено. Такова твърдение вече бие на българофобия. Аз съм бъгарин и не се чувствам като нито едно от тези кофти определения, които дискутираме. Не ми и пука изобщо. Мисля, че просто съм израстнал над нещата. Дразнят ме, коментирам ги с много комедия, но не оставям да ми тровят живота. Най-глупавото нещо е да се предадеш заради тълпата. Тя те тъпче само, ако й се буташ в краката. Т.е. ако правиш същите тъпотии като нея.


Да, не може да кажа кой и коя година е създал България, но смее да се бие в гърдите и на протестите бясно да вее българското знаме и да се хвърля в протестите пред парламента за и той не зае за какво, важното е да е за бъдещето на България. Предполагам, че пак е подобна на принципа "индиго Гошко и мутренския му баща" или това, че той не осъзнава, че България е под почти всеки Европейски стандарт и че всъщност като сгазиш 3 годишно дете на улицата след като си се наджуркал от поредната трапеза-свинарник всъщност трябва да те затворят.

За протестите коментирах много в скорошните си постове. Ако си ги прочела (мисля, че бяха интересни), може да видиш какво точно смятам за тях както и за тези, които най-много развяват байряци. Дори Исаев ходи на тия протести, а вече видях в кадрите и хора, които познавам и не съм убеден, че някога моралният им компас е бил такъв капацитет, че сега да им вярвам как са там от искрени подбуди, а не срещу 50 - 100 лв. Пълно е провокатори и фалшива овча възбуда, която се подклажда партийно. Протестите отдавна ги яхнаха изгладнелите партии, а скандалите, заради които започна всичко някак си се изплъзнаха между пукнатините и сега като лешояди малките партии се хранят от народното овчо въодушевление, че се случва едва ли не нещо велико като са превърнали булевардите в къмпинг зони, мирише на наденици и урина. Та за Бога, аз не видях за тези хора една тоалетна да им е докарана! Както протестират, така и ще управляват! Точно тези озверели хора искат в момента да завземат властта. Не бива да се подценява силата на простите хора в големи тълпи! Как не чух един с конкретни искания? Само “оставка” знаят да скандират, да горят кофи и да ходят по нужда на улиците... И целият този фарс е така смешно оркестриран, че фалшът си личи на всеки с малко повече акъл. Но с кого да споря, виж как тук като се опитваш да спориш разумно ти се нахвърлят като озверели вълци, та навън ли да спориш с хора, които са в алкохолна еуфория, крещят, палят кофи и си мислят, че участват в някакво велико революционно дело, а след това партията, която ги е пратила за провокации ще ги възнагради с хубави назначения на мързеливи длъжности във властта. Колкото по-кръгла нула е човекът, толкова повече самочувствие и жажда за власт има. Интелигентният човек си знае силите в живота, а простият познава само философията на завистта и блюблизничеството като единствени средства за успех в живота.


Троле, то и тука се вижда, като се опитаме да говорим с тези скотове, не знаят как да отговорят, само устат им знае и мълчат като насрани.
Но пък това не ми пречи да продължавам да ги дразня като им казвам истината в очите. Сигурен съм, че осъзнават нещата, които им казавам поне наполовина и затова са толкова озверели. Харесват ми такива реакции! Значи постигам каквото искам! :D



В интерес на истината дете може да оскотее със или без социализация, зависи от двете. Ако детето се "социализира" с децата на по-горе описаните типове хора, какво мислиш, че излезе от него? Ще се сприятели с неподходящата компания и научени от техните родители, че може да правят каквото си искат, скоро хормоните им и хаосът у домовете им ще ги подтикне към престъпления и насилие, и накрая кого си мислиш, че ще тормозят? Ще пребият възрастна жена за 20лв или ще смачкат малкото тяло на едно 2 годишно по погрешка отскубнало се дете с лъскавите си коли ли?

И все пак масовият случай не е такъв. Не всеки се подтиква към девиантно поведение само защото родителите му са бедни. Ето, ти си се научила да рисуваш. Не знам дали си взимала наркотици или имала проблеми със закона? Или си?



Аз като кибичех вкъщи се научих да се занимавам с нещо, моето семейство беше на граница между средата и мизерия, нямало е кой да ме обича, само бой и викове по цял ден, децата ме тормозеха, и до ден днешен нямам приятели, и все пак е станало от мен нещо, поне малко-по прилично от очакваното..

А защо смяташ, че нямаш приятели? Онази чатърка, на която си се доверила, когато си заминала не ти ли е била нещо като приятелка все пак?



В България насилието над деца и самотата при децата е с плашещи размери въпреки всичко..От нещастни деца не става добри хора, стават насилници, агресори и хора, които нужда от спешна психологическа помощ.

Може да станат и добри хора. Не всички деца са обречени. Има много примери за деца расли по домовете, а в последствие станали звезди или качествени хора със собствени семейства и т.н. Не винаги обстоятелствата трябва да те пречупят.




Това с раждаемостта и начина на отглеждане на децата е световен проблем. Черни или не хората не спират да се еб** и да раждат деца, които не знаят как да оглеждат деца, само да хабят вече намаляващите ресурси на планетата.
И въобще това нещо да имаш дете, насилствено да го завлечеш в този свят пълен с насилие и мизерия, да го биеш и да му казваш да не се е раждало, не мога да го разбера. Не е ли малко нагло?
Това е въпрос, който ме тормози от много време, Троле, можеш да ми кажеш какво мислиш.
Аз съм антинаталист. За мен е истинска жестокост да "влечеш" живот в тази мизерия, в това насилие, при тези безкрайно жестоки и ненормални хора. Защо родителите искат да имат деца , а същевременно искат нищо лошо да им се случва във свят в който си обречен да страдаш? Звучи едва ли не като оксиморон. Ти си обречен да страдаш и да умреш, what is done it can not be undone.
Примерно аз не искам да имам деца, защото не мога да говоря с хората, режа си ръцете, не живея на едно място, имам нестабилна работа, и въпреки като има кажа "Не искам деца, не мога" пак получавам осъдителни погледи и лоши коментари. Защо? Въобще осъзнаваш ли какво е да се даде дете на някой като мен? Ами ако го нараня без да искам? Тогава пак ще имам осъдителни погледи? Това е като бащата, синът и магарето - както и да ги поставиш, пак хората ще са недоволни.
Това, че имаш деца не ме кара да се "смиля" към теб и да си дам последната кутията със сладолед в магазина на теб. Не, не съм егоист,аз съм човешко същество, което те е изпреварило и е в шибаното си право да си купи сладолед, ти сама си си виновна, на мен приятно ми си е в ресторантите и по влакове деца да ми пищят след като вече ме боли главата от компютъра?

Затова казах, че трябва да има специална отсявка на хората, които са годни да имат деца и такива, които не са годни. Да не правят деца хора, които не ги искат или са негодни морално или по други качества (с лош ген например). Да се позволява да се правят деца единствено от хора, които са способни да докажат, че ще могат да им дадат добро бъдеще, няма да ги тормозят и ще имат високи морални стандарти. Може би това ще може да се контролира с чипове. Ставам малко радикален, но не виждам нищо лошо в радикалните мерки, когато те вълнуват добруването на човечеството! Иначе аз няма да съм от хората, които ще те съдят, че не искаш деца. Дори ще ти кажа, че съм съгласен, че не трябва да имаш деца. Четейки те ми се струваш като човек влизащ в "епизоди", особено с тези суицидни наклонности и зловещите ти белези по ръцете. Ако си човек, който е бил "на косъм", според мен позицията ти да не искаш да излагаш друго човешко същество в риск, волно или неволно е достойна за уважение, а не за порицание. Надявам се само тя да не е такава от части и затова защото ти самата си наясно, че не можеш да станеш майка, но поради други естествени причини. Тогава казаното от теб би придало друг контекст и смисъл на позицията ти. Но дори и в такъв случай, пак никой няма право да те съди.

inewton
08-04-2020, 10:17
не визирах себе си сладурчо
Ти да не си АгентМура?

anonymous1043668
08-04-2020, 22:43
Никога не са ме привличали "големи пиршества на целия клан". Родата в България е често от лицемери и използвачи и на такива събирания човек бива атакуван с ласкателства от гъзоблизци, които ти точат лиги по възможностите. Същото е и със срещите на випуска, на които всеки се прави на много услял, а същевременно нервно си разгръща менюто докато накрая не поръча от най-евтиното, а нали беше уж много успял? Хората са страшни елементарници и проблемът е, че са материалисти до мозъка на костите си. Какви ти истински приятели и човешки взаимоотношения като, когато като се видят хората само си приказват за това кой колко печели (и калкулира сметките си в същото време и с какво отсрещният човек може да му бъде полезен).

Има много случаи на богати и успели хора със много приятели, които като загубят всичко, биват изоставени и от близки и роднини. Колкото повече си "успял", толкова повече се превръщаш в обвивка за консумация, ако е имало нещо освен обвивка първоначално..



Да ти кажа честно, не гледам PewDiePie. Дори не съм си правил труда да го гледам. Харесвам най-различни влогъри, но не са топ комерсиални какъвто е този, който предполагам е нещо като “царя на Ютюб”, защото от бая влогъри чувам да го имат за нещо като икона. Той ли е "татенцето на влоговете"? Ако ми препоръчаш нещо, ще ти се доверя да гледам. Наистина се пренапълни с много garbage entertainment. Иначе не всички са свинчуги и мутри естествено. Такова твърдение вече бие на българофобия. Аз съм бъгарин и не се чувствам като нито едно от тези кофти определения, които дискутираме. Не ми и пука изобщо. Мисля, че просто съм израстнал над нещата. Дразнят ме, коментирам ги с много комедия, но не оставям да ми тровят живота. Най-глупавото нещо е да се предадеш заради тълпата. Тя те тъпче само, ако й се буташ в краката. Т.е. ако правиш същите тъпотии като нея.

Знам, че PewDiePie може да прилича на идиот, но истината е, че когато говори серозно се вижда, че изобщо не е глупав или поне не е от онези хора, които са освирепели от власт и се замозабравят, мислейки се за бог. Той дарява доста пари за благотворителност, и изпитва епатия към други влогъри (каткто наскоро стана с Jenna Marbles, тя наскоро напусна платформата)
Може и това да е някаква негова маска, дано да не окаже като Shane Dawson, който със скирити и публични записи беше доказан за педофил и зоолфил.
Той не е "царя на Ютюб", вече е изпреварен от T-series и един детски-бебешки канал го гони, заради "индико Гошковци", изостаени пред екрана. Тъпите и некадърни родители буквално ще съсипят платформата, сега бешеки канали и новият закон на Coppa, правят нещата по-детински, и се обръща вече само внимание на малките копелета.



Но пък това не ми пречи да продължавам да ги дразня като им казвам истината в очите. Сигурен съм, че осъзнават нещата, които им казавам поне наполовина и затова са толкова озверели. Харесват ми такива реакции! Значи постигам каквото искам! :D

Знаем какво става - или беснят и говорят глупости или си тръгват.



Не знам дали си взимала наркотици или имала проблеми със закона? Или си?
Най-лекото ми престъпление е за гарфити и пиратстване на Photoshop, не знаех, че в Америка следят толкова серозно :D.

Рязането на ръце е доказано пристрастяващо, заради адреналина, имало е деца, които са ги махали от насилствени родители и не след дълго самички са се удряли и обезобразявали.
Друго не мога да кажа..



А защо смяташ, че нямаш приятели? Онази чатърка, на която си се доверила, когато си заминала не ти ли е била нещо като приятелка все пак?

Нещата се развалиха с нея, беше англичанска пропаднячка, беше напуснала училише и се квасеше като къба с алкохол, също така имаше vore фетиш и едва ли не искаше да и рисувам порнография за без пари. Малко се хванах като удавник за сламка за нея, не беше от-най лошите хора, надявам се да намери щастие.



Може да станат и добри хора. Не всички деца са обречени. Има много примери за деца расли по домовете, а в последствие станали звезди или качествени хора със собствени семейства и т.н. Не винаги обстоятелствата трябва да те пречупят.

Да такива деца за щастие или нещастие трябва да пораснат по-бързо (може и аз да съм такъв случай, защото никога не се разбирах с другите деца, не мога да кажа) и осъзнават прекалено много неща и може накрая те самите се откажат от това да бъдат родители. Знаеш, да прекъснат цикъла на насилието.




Затова казах, че трябва да има специална отсявка на хората, които са годни да имат деца и такива, които не са годни. Да не правят деца хора, които не ги искат или са негодни морално или по други качества (с лош ген например). Да се позволява да се правят деца единствено от хора, които са способни да докажат, че ще могат да им дадат добро бъдеще, няма да ги тормозят и ще имат високи морални стандарти. Може би това ще може да се контролира с чипове. Ставам малко радикален, но не виждам нищо лошо в радикалните мерки, когато те вълнуват добруването на човечеството!

Това в интерес на истината е много добра идея, не може на магно джери да му лапат банана и накрая да се окаже, че има 90 деца, които тънат в нещастие,мизерии и болести и като разгонен помиар да ноди всичко, което свари.



Иначе аз няма да съм от хората, които ще те съдят, че не искаш деца. Дори ще ти кажа, че съм съгласен, че не трябва да имаш деца.Четейки те ми се струваш като човек влизащ в "епизоди", особено с тези суицидни наклонности и зловещите ти белези по ръцете. Ако си човек, който е бил "на косъм", според мен позицията ти да не искаш да излагаш друго човешко същество в риск, волно или неволно е достойна за уважение, а не за порицание.

Благодаря, рядко срещам хора като теб. Не мога да се намирам в такова състояние, да нямам ама грам опит с деца или да комуникирам като цяло, и накрая от мен едва ли не да стане годен родител.



Надявам се само тя да не е такава от части и затова защото ти самата си наясно, че не можеш да станеш майка, но поради други естествени причини. Тогава казаното от теб би придало друг контекст и смисъл на позицията ти. Но дори и в такъв случай, пак никой няма право да те съди.

Впечатляващо съм в добро здраве, така че ако искам мога да имам колкото си пожелая деца и да ги мъкна по летищата, да ги заключвам в хотелската баня 12 часа на ден, докато си свърша работата, да ядат ресторантска храна и да ги заплашвам с ножа си, когато изписукат. Те няма да имат приятли, нито дом, нито готвена храна и няма да мога да ги запиша на училище. Ще се местим и няма да направя достатъчно впечатление, някой да ми повика закрила на детето. Или още по-добре за мен - като го родя преди да отлетя директо да го зарежа на накакво скътано място да умре от глад и студ. Да видим когато някой американец като го намери, аз отдавна ще съм в Япония.

Представяш ли си? Звучи като някаъв кошмар. От много време се отказах да слушам хоарата ,Троле, защото те минават и заминават.

TrollFactory
08-05-2020, 11:08
Има много случаи на богати и успели хора със много приятели, които като загубят всичко, биват изоставени и от близки и роднини. Колкото повече си "успял", толкова повече се превръщаш в обвивка за консумация, ако е имало нещо освен обвивка първоначално..

Обикновено, както казват, на върха е самотно. И затова тези хора допускат ласкателите около себе си и дори нямат против да си купуват вниманието. Дори се самонасърчават като действително очакват от "приятелите си" да им казват "wow", когато се фукат например, че капака на барбекюто им е с дистанционно управление. Така че сами допускат грешките да се превърнат в обвивка за консумация.


Знам, че PewDiePie може да прилича на идиот, но истината е, че когато говори серозно се вижда, че изобщо не е глупав или поне не е от онези хора, които са освирепели от власт и се замозабравят, мислейки се за бог. Той дарява доста пари за благотворителност, и изпитва епатия към други влогъри (каткто наскоро стана с Jenna Marbles, тя наскоро напусна платформата)
Може и това да е някаква негова маска, дано да не окаже като Shane Dawson, който със скирити и публични записи беше доказан за педофил и зоолфил.
Той не е "царя на Ютюб", вече е изпреварен от T-series и един детски-бебешки канал го гони, заради "индико Гошковци", изостаени пред екрана. Тъпите и некадърни родители буквално ще съсипят платформата, сега бешеки канали и новият закон на Coppa, правят нещата по-детински, и се обръща вече само внимание на малките копелета.

Всички успешни влогъри са т.нар. "Industry plant". Следя влогове с много качествено съдържание, които не получават повече от 2 к гледания, защото ютюб поощрява само такъв тип съдържание, което може да генерира приходи от реклама. Формулата е
"Да открием "откачен/шантав/шарен на вид" влогър, който да бълва клипчета с пранкове, ревюта и псевдосоциално ангажирани "интелигентни коментари" и да го предложим на рекламодател. Ако рекламодателят наддава достатъчно, тогава и клипчето, в което ще се рекламира неговата реклама ще бъде промотирано с алгоритъм, но "успехът" няма да изглежда неестествено, защото "откаченото/шантавото/шареното лице" ще е уж отговорно за гледаемостта, а с такъв образ зрителят ще запази чувството си, че уж има някаква "неутралност" и "натуралност" на съдъражнието, защото смята, че сам е открил този "откачен/шантав/шарен на вид". Детско-бебешките канали не станали популярни само защото някой е седнал просто ей така да си снима детето как си играе с играчки, а после е споделил видеото с приятелите си в гейсбука, които пък така въодушевени са споделили същото със своите приятели, а от там техните с още хора и така експоненциално докато феноменът не набере скорост. Не, няма феномен, всичко са много добре планирани маркетингови ходове на корпоративни стратези с разполагащи с голям бюджет. Машината за звези ютюб отдавна е компроментирана...




Знаем какво става - или беснят и говорят глупости или си тръгват.
Много ми харесва, когато така бесуват, че получават от някой рандом човек в интернет истината за себе си, че сигурно им капе пяна от бяс по клавиатурата докато пишат.



Най-лекото ми престъпление е за гарфити и пиратстване на Photoshop, не знаех, че в Америка следят толкова серозно :D.
А нещо по-тежко? Не казвам да си пишеш самопризнанията. :D Може да загатнеш за какво става въпрос и да оставиш останалото на въображението ни. :D



Рязането на ръце е доказано пристрастяващо, заради адреналина, имало е деца, които са ги махали от насилствени родители и не след дълго самички са се удряли и обезобразявали.
Друго не мога да кажа..
Който нанася такива тежки психологически повреди на дете, не е по-добър от един педофил независимо дали е станал родител (поради така или иначе големия космически шанс да стане такъв в живота си). За да причиниш нещо подобно на малката човешка психика на едно невинно същество, независимо дали е дете или животно, трябва да си тотално опериран от емпатия, с което означава, че си загубил всичко човешко и трябва да бъдеш евтанизиран в името на благото на човечеството и възпрепястването ти не само да създадеш (кастрацията е твърде хуманно решение), но и да посегнеш човешки живот изобщо.





Нещата се развалиха с нея, беше англичанска пропаднячка, беше напуснала училише и се квасеше като къба с алкохол, също така имаше vore фетиш и едва ли не искаше да и рисувам порнография за без пари. Малко се хванах като удавник за сламка за нея, не беше от-най лошите хора, надявам се да намери щастие.

И все пак ти в "тези среди" нямаш ли си някакво ядро от хора, с които да ходиш насам-натам и да сте все пак нещо като приятели. Всеки има нужда от време на време да си "представи номерата" и на живо пред публика.


Да такива деца за щастие или нещастие трябва да пораснат по-бързо (може и аз да съм такъв случай, защото никога не се разбирах с другите деца, не мога да кажа) и осъзнават прекалено много неща и може накрая те самите се откажат от това да бъдат родители. Знаеш, да прекъснат цикъла на насилието.

По-скоро за нещастие. Бързото порастване е свързано с болка. Обикновено има цял живот време, за да търпиш помията в живота. Поне да имаше гарантирани едни 12 - 18 години "детство" (безгрижие). Порастването е бърза работа. Пускат те в казана с клокочеща мръсотия и после какво?



Това в интерес на истината е много добра идея, не може на магно джери да му лапат банана и накрая да се окаже, че има 90 деца, които тънат в нещастие,мизерии и болести и като разгонен помиар да ноди всичко, което свари.
Изключително добра идея е, но малко хора я разбират.
https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones


Благодаря, рядко срещам хора като теб. Не мога да се намирам в такова състояние, да нямам ама грам опит с деца или да комуникирам като цяло, и накрая от мен едва ли не да стане годен родител.
Няма нужда да ми благодариш. Аз благодаря на всички, които се отказват от деца с логично изведените като по-горе причини, било то икономически или лични. Човечеството трябва да се образова с нов дух и светлина.


Впечатляващо съм в добро здраве, така че ако искам мога да имам колкото си пожелая деца и да ги мъкна по летищата, да ги заключвам в хотелската баня 12 часа на ден, докато си свърша работата, да ядат ресторантска храна и да ги заплашвам с ножа си, когато изписукат. Те няма да имат приятли, нито дом, нито готвена храна и няма да мога да ги запиша на училище. Ще се местим и няма да направя достатъчно впечатление, някой да ми повика закрила на детето. Или още по-добре за мен - като го родя преди да отлетя директо да го зарежа на накакво скътано място да умре от глад и студ. Да видим когато някой американец като го намери, аз отдавна ще съм в Япония.

Представяш ли си? Звучи като някаъв кошмар. От много време се отказах да слушам хоарата ,Троле, защото те минават и заминават.

Да, по-добре никакви деца за теб! Да си склонна да извадиш нож на дете или да го зарежеш умишлено някъде, където то да намери смъртта си от глад или студ по неизвестни подбуди или може би заради автоагресия към себе си в следсвие на семеен тормоз ("ще убия каквото е мое просто, защото мога") спонтанно ме накара да ме побият тръпки. Бъди щастлива, но без деца!

Necrologist
08-07-2020, 19:08
Ти да не си АгентМура?

не, аз съм агент боровец

alcoholic
08-08-2020, 17:24
Хахах тук доста пиянска дискусия се е развила. Какво пиете докато пишете тук :)

DieselBlood
08-20-2020, 23:25
Предполагам мога да се включа в дискусията. По - скоро в точката за образованието. Образованието в България е такъв мазен ташак, че просто не е истина. Първо, учебниците са написани по абсолютно дебилен начин. Това не е нищо ново, защото дори и по мое време, учебниците бяха дебилни. Второ, т.н от вас "индиго Гошковци". Не зная дали чалгата е виновна, дали Русия е виновна - това няма значие. Наскоро, моята майка ми показа някаква статия, писана от професор от Латвия(ще я постна, ако я намеря). В нея пишеше, че 97% от настоящите родители, са абсолютни перковци и в главите им прескачат катерици с бръсначи. Не бях особено убеден в статията, но на следващият ден отивам до центъра, защото имах някаква работа. Там виждам потресаваща картинка : майка, на видима възраст между 30 - 35 години, и малко момиченце на възраст между 7 и 9 години. Майката беше с бонбоненорозова коса, а момиченцето беше със зелена коса. Ама зелено като тревата. Пита се в задачата - какво можеш да очакваш ти от тук нататък? Майката прилича на чучело и за да не е сама, загрозява щерката си. След някоя друга годинка, щерката ще я думкат футболистчетата на 13-14 години и, недай Боже, стане белата, маминка ще трябва да търси кинти за аборт и ще се оплаква, въпреки че тя е виновна, че не струва като родител. Та, леко се отплеснах от темата. Образованието в България е разбито напълно. Учителите нямат права, а трябва да са роби на тъпи родители, които си мислят, че те са най от всички. Да, знанията по предмета Х може никога да не ти потрябват в реалния живот, но е хубаво да се учат някои нещица. Наистина, жалко за тези 2-3% от децата, които наистина искат да научат, но биват наричани зубари, натегачи, скучни и т.н от разли дрисльовци и дрисли, които, след завършване на кварталната гимназия, ги чакат професиите : сервитьорката, продавачка, товарач на бойлери, склададжия и тем подобни. Защо се включих точно по тази точка? Точно защото моята майка е учител. И то учител с 30 години стаж. Просто, аз виждам задълбочаване на проблемите в образователната система и няма изглед да се оправи занапред. Пикая връз САЩ и ЕС и тяхната помия, която навлиза в България! Пикая връз разни нещастници, които пречат да се възпитават децата нормално! Чеп за всички, които твърдят, че родителите трябва да са приятели на чавета!

anonymous1043668
08-21-2020, 21:25
Малко си закъснял, но ще се напъна да ти отговоря:

Предполагам мога да се включа в дискусията. По - скоро в точката за образованието. Образованието в България е такъв мазен ташак, че просто не е истина. Първо, учебниците са написани по абсолютно дебилен начин. Това не е нищо ново, защото дори и по мое време, учебниците бяха дебилни.

За нещастие учебните сега са дебилясали на макс и пак не са достатъчни на още по-дебилясълите деца. Има я и другата крайност - има напълно безполезна и подробна информация на ниво университет. Как може 9-ти клас да не е с биология и да учи биохимия? :?



Второ, т.н от вас "индиго Гошковци". Не зная дали чалгата е виновна, дали Русия е виновна - това няма значие.

Има много голямо значение да се намери гнездото на тази масова селяния и тъпотия. Как така простите мангалчета случаха чалга преди време и сега българите я слушат и опростяха като тях? Вероятно е на подсъзнателно ниво, музиката има голямо значение, но опрделено има нещо раково в тази проста цигания.



Наскоро, моята майка ми показа някаква статия, писана от професор от Латвия(ще я постна, ако я намеря). В нея пишеше, че 97% от настоящите родители, са абсолютни перковци и в главите им прескачат катерици с бръсначи. Не бях особено убеден в статията, но на следващият ден отивам до центъра, защото имах някаква работа. Там виждам потресаваща картинка : майка, на видима възраст между 30 - 35 години, и малко момиченце на възраст между 7 и 9 години. Майката беше с бонбоненорозова коса, а момиченцето беше със зелена коса. Ама зелено като тревата. Пита се в задачата - какво можеш да очакваш ти от тук нататък? Майката прилича на чучело и за да не е сама, загрозява щерката си.

Родитлите сега са много токсични и малоумни, като не можеш да гледаш деца, не си прави! Говорих с трола по тази тема, трябва някакъв филтър за тези ненормалници. Аз имам подобна история:
Беше преди години на българското черноморие, аз и още един човек ходим с кърпи и чанти към плажа и пред нас имаше едно семейство със две деца. По голямото дете беше притеснено и искаше да каже на баща си нещо и му вика "тате, тате..". Не след дълго бащата без нищо друго се обърна и удари жесток шамар на детето, направо изплюща! Всички наоколо гледахме към семейството, майката и малкият син мълчат и гледат напред, детето се зачерви и загърчи като червей, имаше отпечатък по лицето и се завлачи по пътя. На бащата така и не му пукаше и така си вървяха.
Защо стана така? Толкова ли беше трудно да се обърне към сина си и да му отговори или да му обясни ако е искало нещо? Ето ти едно нормално българско семейство! И две теми по надалеч ми обясняват колко били развални семействата. Ми развалени са!





След някоя друга годинка, щерката ще я думкат футболистчетата на 13-14 години и, недай Боже, стане белата, маминка ще трябва да търси кинти за аборт и ще се оплаква, въпреки че тя е виновна, че не струва като родител.

Това е вечният кръг на простотията!


Учителите нямат права, а трябва да са роби на тъпи родители, които си мислят, че те са най от всички. Да, знанията по предмета Х може никога да не ти потрябват в реалния живот, но е хубаво да се учат някои нещица.
Не само училите ами и децата са роби на тъпите си родители! Знаеше ли, че депрсията състарява мозъка на децата? За това нещастните деца са далеч-по нормални от евтините си родители и ролите се сменят. Вече има случаи на деца, които съдят родителите си, подават сигнали към социалните и карат родителите си да се откажат от родителските си права, защото не могат повече да ги търпят! Спорд теб защо напуснах България? На времето поне ако имаше дете, го отглеждаше, не обратното.



Пикая връз САЩ и ЕС и тяхната помия, която навлиза в България! Пикая връз разни нещастници, които пречат да се възпитават децата нормално! Чеп за всички, които твърдят, че родителите трябва да са приятели на чавета!

Абе ти им завиждай, сега правят и модерни училища с надежда да измислят по-добра система за образование. В Америка ако така си ошамариш детето както стана тук, щяха да пръснат главата на бащата с камъни. Те нямат чалга и имат поне малко по-малко контролиран брой на чернилки не допускат да им влияе простата мангалска култура!

DieselBlood
08-21-2020, 22:27
С доста от написаното съм съгласен. Но да им завиждам.....това не го разбрах. Защо да им завиждам? Затова, че чаветата се опитват да контролират ситуацията ли? Ми не съм съгласен. Има едно нещо, което се нарича дисциплина. При нас това нещо отдавна го няма. В САЩ дисциплина никога не е имало. Тази измислена свобода която пропагандират, е абсолютна заблуда. Ще ме съди тъпото чаве. Как ли не! Като толкова много иска да си играе на възрастен, стане ли на 16 - аут от вкъщи. И повече да не търси. Прав ли е бащата в твоята история? Естествено, че не! Но това, че съм пляснал детето си зад врата, защото се държи като аутист, не ме прави лош родител. Прилагам следната история. Реших да отида до магазина. Вътре, някакво чаве се беше пляснало на пода и ревеше, защото майка му не искала да му вземе близалка. Подчертавам, детето беше на около 7-8 години. Кажи ми как да не му плясна два шамара, ако бях на мястото на майката?
В Америка никога няма да има качествено образование. Никога! Просто, защото те самите не знаят как да го направят. Говорил съм с доста американци по тая тема и те ми споделят, че се срамуват, защото светът им се смее какви невежи са. Едното момиче ми твърдеше, че имала съученичка в колежа, която казвала, че в Европа, паричната единица била долар. Това е човек, който ще стане банкер след време. Масово, американците не знаят елементарни неща. Така че Америка е последната държава, която искам да ми дават за пример за каквото и да е. Да не говорим, че те там си имат достатъчно проблеми с феминациските, религиозните откачалници, престъпността и т.н. Колкото до това, че не допускат да им влияе мангалската култура - пак не съм съгласен. Те мангалите там са по - голяма напаст от циганите тука. Но иначе са първи да ти приказват за расизъм, бруталност от страна на полицията и подтискане. Като при случая със "светецът" Джордж Флойд. Няма значение, че тоя мангал е с досие, дебело колкото юмрук и различни провинения, но полицията е виновна за всичко.
Обратно в България, че се отнесох малко. Тук положение е зле. Няма да се оправи. То целия свят отива на майната си. Но тук е било зле, зле е и зле ще си остане. Ще се разхождат някакви перковци, където си мислят, че са недосегайми, а наистина умните и амбициозни хора ще изчезнат навън. Защото не може ти да си икономист по образование и да продаваш картофи на пазара, а кретенът, чиито баща кара G класа, да се е наместил да удобна позиция и да си гледа живота. Шуробаджанащина отвсякъде!

anonymous1043668
08-22-2020, 00:52
С доста от написаното съм съгласен. Но да им завиждам.....това не го разбрах. Защо да им завиждам? Затова, че чаветата се опитват да контролират ситуацията ли? Ми не съм съгласен. Има едно нещо, което се нарича дисциплина. При нас това нещо отдавна го няма. В САЩ дисциплина никога не е имало. Тази измислена свобода която пропагандират, е абсолютна заблуда. Ще ме съди тъпото чаве. Как ли не! Като толкова много иска да си играе на възрастен, стане ли на 16 - аут от вкъщи. И повече да не търси. Прав ли е бащата в твоята история? Естествено, че не! Но това, че съм пляснал детето си зад врата, защото се държи като аутист, не ме прави лош родител.

Значи има едно нещо - Америка много голяма стана. България не е. Там един щат е колкото минимум 2 Българии и не можем с едно изречение да обясним точно какво става там. Само законите им са хиляди, за всеки щат има по различн закон, какво остава за всичко останало, че да с прави анализ и аз дето бях в няколко щата и се сприятелявах със всякакви хора не мога да ти кажа и 1/100 от това, което се случва там.



Прилагам следната история. Реших да отида до магазина. Вътре, някакво чаве се беше пляснало на пода и ревеше, защото майка му не искала да му вземе близалка. Подчертавам, детето беше на около 7-8 години. Кажи ми как да не му плясна два шамара, ако бях на мястото на майката?

Тук много зависи и от ситуацията - ако 3 годишно е нормално да не се контролира, защото мозъкът му е още като на маймуна (малките деца са много тъпи) пак не става с бой, напротив - ще се разквичи още по-силно. Ако вече на 7+ години, където вече няма такива сривове е проблем на родителя, пак не става с бой - ще се стархува и няма да ти вярва после. Вземаш детето, казваш му че няма да си играеш игрички. Ако е случката с плажа, обърни се и го попитай какво има - може да е всичко. Идеята да понесеш ситуацията като възрастен, защото ако се държиш като скот и третирш детето като скот, то след време наистина ще стане скот.. разбираш ли?



В Америка никога няма да има качествено образование. Никога! Просто, защото те самите не знаят как да го направят.

На времето са имали! Сега трябва да слагат луди пари за образование, защото така наречните boomer-и са прецакали всичко! Само гледай статиските, като ги видях ми отвя главата. Така наречените boomer-и са единственото скапано поколение в цялото човечество, което не е направило нищо, ама нищо добро за бъдщите поколения - глобално затопляне, замърсяване, изсичане, сривове. И с най-голямата си наглост мрънкат за нас, отвратителен рак, не е трябвало да съществуват.



Говорил съм с доста американци по тая тема и те ми споделят, че се срамуват, защото светът им се смее какви невежи са. Едното момиче ми твърдеше, че имала съученичка в колежа, която казвала, че в Европа, паричната единица била долар. Това е човек, който ще стане банкер след време. Масово, американците не знаят елементарни неща. Така че Америка е последната държава, която искам да ми дават за пример за каквото и да е. Да не говорим, че те там си имат достатъчно проблеми с феминациските, религиозните откачалници, престъпността и т.н.
За нещасти простотията е навсякъде, просто заради нещата описани по-горе се е случило (или не се е случило), да има повече такива деца

Грозния
09-26-2020, 17:14
Форума умре!

alcoholic
11-10-2020, 18:24
Поливаме го
Наздраве!