PDA

View Full Version : Проблем с родителите



Sladura1:7
04-06-2019, 11:43
Значи ч мойте родители постоянно ме лъжат, бяхме се разбрали да ми вземат IPhone X, ако си подобря оценките изкарвах доста добри оценки, и като ги попитах ми казаха ти иди и си изкарай пари и си купи ние сме ти купили телефон пък моя телефон е 5s и то вече от 3год много съм им ядосан, какво мислите напук да си снежали оценките все пак са ми обещали, нямат право така да правят и моля само не ме плюите, питам за съвет не идвам да се карам.

haritov
04-06-2019, 11:59
Аз не бих издържал с телефон на 3г :shock: даже не бих споделял,че имам такъв.

Stamni01
04-06-2019, 12:24
Моя телефон също е айфон и съм почти 2год със него и нямам никакво намерение да го сменям, много съм доволна от тази марка само дето много лесно се чупят:D

Грозния
04-07-2019, 08:26
Значи ч мойте родители постоянно ме лъжат, бяхме се разбрали да ми вземат IPhone X, ако си подобря оценките...Щом им се налага прибягват до такива евтини лъжи, значи не си достатъчно зрял за да разбереш важността на образованието. Би трябвало да се стараеш да учиш и без да ти подаряват скъп телефон за това :? !
Ти очевидно си едно разглезено и лигаво хлапе, на което не му пука за бъдещето, а мисли само как да излъже родителите си за някакъв телефон, при положение че в момента нямаш обективна нужда от нов!

...IPhone X... и като ги попитах ми казаха ти иди и си изкарай пари и си купи ние сме ти купили телефон...Ти знаеш ли колко струва тоя телефон?!
Имаш ли някаква бегла представа, колко ще трябва да работиш, за да изкараш сам пари за такъв?!
Защо искаш ТОЧНО тоя скъп телефон?! За да се изфукаш пред "приятелчетата" си ли?!

zara04
04-07-2019, 13:22
Мисля че не трябва да спираш да си поддържаш успеха . Рано или късно те ще го забележат и за награда може да получиш желания телефон, обаче нищо не ти пречи да се постараеш сам да събереш пари за него. Не ти казвам да ходиш да си търсиш работа или да си го купуваш целия сам, но според мен ако събираш от парите за закуска или от роднини ще събереш някаква сума и те могат да доплатят колкото е нужно. Ще ти отнеме време, но ще го цениш много повече отколкото когато е получен наготово.

TrollFactory
04-08-2019, 08:41
Ако към настоящия момент авторът е отличник, то тогава някой трябва да уволни учителките му.

А сега сериозно. Защо се хабите в тази тема? Тя е:
https://static.adweek.com/adweek.com-prod/wp-content/uploads/sites/2/2012/12/fake-followers.jpg

BangoWe
04-12-2019, 17:16
На колко си ?

Sladura1:7
04-12-2019, 17:48
На колко си ?

15

kaRamella
04-30-2019, 01:04
Бе бягай от тука тоя телефон е 2 бона...а...ти....ти си на 15 ?
Какъв ти е проблема?