PDA

View Full Version : непознато момиче



emieeem
04-08-2019, 16:18
Здравейте, харесал съм си едно момиче с което понякога се засичаме в автобуса, запомних в колко часа се качва и на коя спирка. Въпросът ми е вие как бихте ме посъветвали да се запозная с нея. На 16 съм ако има значение, тя също ми изглежда на 15-16.

Грозния
04-08-2019, 18:16
По-добре не се занимавай със случайни жени, които си срещнал на улицата!
Така ще изглеждаш като някой досадник, маниак и крийпър, какъвто ще си ако го направиш :? !

Stamni01
04-08-2019, 19:58
Опитай се да я заговориш.

TrollFactory
04-09-2019, 07:55
Опитай се да я заговориш.
Какъв точен и изчераптелен отговор само! Пълен план за действие от А до Я и стратегия за приложение! Мисля, че точно на такъв отговор се надяваше и авторът! Сега не му остава за какво да се колебае ами може смело да отива да се запознава с нея, а ако нещо пък не се получи в движение (в автобуса) винаги може да я проследи и да види къде живее и учи и да се опита да я заговори и на други места.

emieeem
04-09-2019, 12:40
Опитай се да я заговориш.

Какво бихте ме посъветвали да кажа?

Stamni01
04-09-2019, 17:18
Седни до нея поздрави я, питай я как е? После пък може да я питаш за Фейсбук примерно, там да се намерите да си пишете и да почнете да излизате. Иначе няма как да стане само с погледи.=D

MAlkochoweche
04-10-2019, 01:40
Отивай говори нещо , че докато чакаш тя да си е хванала 10-тима патил съм от чакането бол или покажи се някак пред нея няма как да те забележи без нищо ...Но изпадах в същата ситуация и докато събера смелост да я заговоря си беше хванала някакъв... говори нещо с продавачките в магазина или къде и да е говориш .. не ти трябва никаква подготовка отиваш говориш и да се притесниш тя ше те разбере ако не е от надутите младежи.. дори и да подготвиш нещо готови фрази и т.н. до момента дето се притесниш и ги забравиш изцяло или от части... говориш евентуално и евентуално можеш да се подготвиш там относно някакъв предмет дали й е интересен или занимание (което няма как да го знаеш ако е напълно непозната) ..теми бол.. просто отиваш говориш и или момичето те разбира отвръща на интереса проявен от теб и говори с теб или ще те игнорира поради причината не я кефиш заета е и т.н. давай говори не си изпускай шанса като мен в минало време и като цяло нещо което можеш да следиш е дали те забелязва дали се усмихва когато те гледа и т.н. но е много относително може случайно да те е погледнала , а да е заета от някого друг ... НО ЗАГОВОРИ Я = както казвам на всички приятели опита се трупа с проби провали или успешни опити , ама си млад и трябва да пробваш...... без значение каква самооценка имаш за себе си и колко готино е момичето.. отиваш и това е ... и в автобуса съм срещал опити на младежи с момичета дето не са били успешно , но важното е че са пробвали и си взимат грешките от отказите им....... И пожелавам ти да намериш човека за теб , но с това аз я отчитам харесвам впечатлила е , ама тя не знае кой съм няма да я спечелиш или привлечеш вниманието

TrollFactory
04-10-2019, 07:12
Отивай говори нещо , че докато чакаш тя да си е хванала 10-тима патил съм от чакането бол или покажи се някак пред нея няма как да те забележи без нищо ...

Ако си е хванала 10-ма, то това не говори добре за момичето. Но с такава бройка шансовете на автора се увеличават!


Но изпадах в същата ситуация и докато събера смелост да я заговоря си беше хванала някакъв...
Ако е същата ситуация и тя си е била хванала някакъв, защо си толкова сигурен, че си го е хванала докато ти се чудиш и изобщо, че си щял да имаш каквито и да било шансове с нея?


говори нещо с продавачките в магазина или къде и да е говориш ..
Да, продавачките в магазина ще ти дадат ценната информация кога горе-долу в месеца тяхната клиентка си купува превръзки и тампони и ще знаеш горе-долу кои дни от месеца да изключиш и в кои може да я проследиш и да действаш.



не ти трябва никаква подготовка отиваш говориш и да се притесниш тя ше те разбере ако не е от надутите младежи.. дори и да подготвиш нещо готови фрази и т.н. до момента дето се притесниш и ги забравиш изцяло или от части... говориш евентуално и евентуално можеш да се подготвиш там относно някакъв предмет дали й е интересен или занимание (което няма как да го знаеш ако е напълно непозната) ..теми бол.. просто отиваш говориш и или момичето те разбира отвръща на интереса проявен от теб и говори с теб или ще те игнорира поради причината не я кефиш заета е и т.н.

А ти, ако просто отидеш и заговориш някого използвайки езиковата култура, която демонстрираш тук, смяташ ли, че имаш някакви шансове? И междудругото от малцинствата ли си? Наистина си много неграмотен! Чак ми се става лошо докато се опитвам да изкарам от мислите ти навързани тук нещо смислено.



давай говори не си изпускай шанса като мен в минало време и като цяло нещо което можеш да следиш е дали те забелязва дали се усмихва когато те гледа и т.н. но е много относително може случайно да те е погледнала , а да е заета от някого друг ... НО ЗАГОВОРИ Я = както казвам на всички приятели опита се трупа с проби провали или успешни опити ,ама си млад и трябва да пробваш...... без значение каква самооценка имаш за себе си и колко готино е момичето.. отиваш и това е... и в автобуса съм срещал опити на младежи с момичета дето не са били успешно , но важното е че са пробвали и си взимат грешките от отказите им....... И пожелавам ти да намериш човека за теб , но с това аз я отчитам харесвам впечатлила е , ама тя не знае кой съм няма да я спечелиш или привлечеш вниманието
А какво би препоръчал на автора, ако тя има боен спрей за самозащита? Изглежда имаш богат опит в свалките в автобуса или поне истории на други младежи в автобуса.
Сериозно, знаеш ли, че образованието е важно нещо!