PDA

View Full Version : Старата любов



ZackS
04-17-2019, 23:23
Здравейте с едно момиче бяхме заедно 5 години сега вече от 2 години сме разделени защото аз постоянно правех глупости тя ми прощаваше абсолютно всичко но след поредната глупост тя не издържа и ми каза че вече съм започнал да се подигравам с нея и е по-добре да се разделим. От както сме разделени до сега не съм спирал да я обичам сигурен съм че и тя все още има чувства към мен но тя сега си има ново гадже а аз не знам какво да направя как да подходя за да си я върна отново при мен. Много ще съм благодарен да прочета на всички съветите ви за това как пак да сме заедно.

saltygirl
04-18-2019, 05:38
Здравей! Аз ще ти дам един съвет: забрави я! Макар да е трудно, не е невъзможно... Фокусирай се над себе си,избистри ума си,спри да гледаш стари снимки и чатове , ако го правиш. Тя те дърпа към миналото и е имало причина да се разделите. Тя е продължила напред, направи го и ти. Сигурна съм ,че някое прекрасно момиче те чака там, а ти вече ще знаеш да не допускаш същите грешки като преди :) А и ако тя още те обича, то това нейното момче е разигравано, което не е особено добре! Но пък аз мисля,че ти просто дърпаш и нея и себе си към миналото...Гледай единствено напред.

TrollFactory
04-18-2019, 07:39
Здравейте с едно момиче бяхме заедно 5 години сега вече от 2 години сме разделени защото аз постоянно правех глупости тя ми прощаваше абсолютно всичко но след поредната глупост тя не издържа и ми каза че вече съм започнал да се подигравам с нея и е по-добре да се разделим. От както сме разделени до сега не съм спирал да я обичам сигурен съм че и тя все още има чувства към мен но тя сега си има ново гадже а аз не знам какво да направя как да подходя за да си я върна отново при мен. Много ще съм благодарен да прочета на всички съветите ви за това как пак да сме заедно.
А ти къде си бил и чакал цели 2 години след като толкова много я обичаш? Или още "глупости" си правил през това време? И сега след като си се наситил на глупости искаш да си свиете семейно гнездо, а? Ако онзи е някакъв топ мухльо имаш шансове да я изчукаш, но тя пак ще си предпочита него, защото той няма да прави "глупости" точно, защото е мухльо, а от теб се е научила, че лесно бъркаш своите чувства с поредното извиние, с което да закърпиш краткосрочно нещата до другата глупост. И поради тази причина тя ще предпочита мухльовците от тук насетне.

HollyGolightly
04-18-2019, 12:55
Остави момичето на мира, не е нормално 2 години след раздялата ви, да тичаш след нея и да я притесняваш. Ако можеш, вземи си урок от сътворените глупости през тези 5 години и гледай за в бъдеще да не ги правиш.
И въобще избий си филмите от главата, че старата любов ръжда не хващала, че първата любов оставала завинаги и т.н, ако наистина имаше чувства към теб, щеше да се опита да закърпи положението, а не да тръгва с друг.

kaRamella
05-06-2019, 00:47
Откажи се.