PDA

View Full Version : Как да се излекувам?



Lilito9911
04-18-2019, 17:29
Здравейте,на 19г съм от много месеци насам не се чувствам добре. Обичах да излизам почти не се прибирах вкъщи но сега от няколко месеца нещо ми се случи .. почти не излизам:( Всеки дем от няколко дни чувствам болки в корема и постоянно ми се гади пиех хапчета правих си изследвания,няма нищо тревожмо в тях.Наскоро бях в спешното взеха ми урина кръв и пак нищо тревожно няма в изследванията:( Чувствам сякаш нещо ме задушава и ми се вие рядко свят, боли ме стомаха и от самосебе си спира за няколко дни след това пак започва. Сякаш изпитвам страх към нещо не мога дори да го обясня. Не мога поради тази причина да тръгна и на работа. Въпроса ми е какво да пия за да спре всичко и да си върна стария начин на живот вече съм се отчаяла много :(

Ivaaaaa
04-18-2019, 18:01
С диазепам.
Шегувам се и не съвсем. Звучиш ми като кандидатка за натрий броматум.
Съвсем добронамерен съвет, защото виждам масово хората да изперкват все повече и повече и то млади. Не се вглеждай прекалено, не се вманиачавай, не бъди хипохондричка! Всичко е в главата ти и съответно си помогни в тази посока, за да се разреши проблемът.

defender
04-18-2019, 18:06
Започни да четеш книги - наблегни на философия, психология, религия.

Lilito9911
04-18-2019, 18:36
Другото което е че само вечер се чувствам добре. Кажете ми поне че не е нещо мноого серионо нали :д

defender
04-18-2019, 18:51
Започни да ходиш, примерно на народни танци (или нещо друго смислено), като се прибереш у вас да се чувстваш изморена.

inewton
04-18-2019, 18:54
Консултирай се с психолог.

defender
04-18-2019, 19:02
Консултирай се с психолог.

Бритни и Бибър и те бяха на психолог, и кво стана - все така продължават да си ходят на психолог, циклично.

Индивидуално психологично консултиране за възрастни – 50.00 лв (на час)

Откъде пари?

inewton
04-18-2019, 19:14
Бритни и Бибър и те бяха на психолог, и кво стана - все така продължават да си ходят на психолог, циклично.

Индивидуално психологично консултиране за възрастни – 50.00 лв (на час)

Откъде пари?
Това е най- приемливото предложение. Консултация със специалист. Консултация, не терапия.
Парите са си пари, приоритетите- приоритети. За нормален човек здравето би трябвало да е над парите.

defender
04-18-2019, 19:19
Това е най- приемливото предложение. Консултация със специалист. Консултация, не терапия.
Парите са си пари, приоритетите- приоритети. За нормален човек здравето би трябвало да е над парите.

Да така е, прав си! Но мисля, че на нея, първото нещо, което й е дошло на ум е било дали да не отиде на психолог, но после си е казала, дали пък първо да не попитам в този форум.

Иначе си прав, за всичко, което каза.

tonybadams
04-18-2019, 19:33
Щом нещо се е случило явно това нещо е ,за да ти даде нов път, нова посока и да се събудиш.
Възможно е да имаш супер дарби и да си чувствителна ,които чакат да се събудят.

както казва Алиса " става все по интересно и интересно"

Познавам доста хора ( повечето са интелектуалци, писатели и т.н ) , на които нещо от сорта им се случва и то ги кара да си променят драстично живота и то в добра посока.
Така ,че помисли си за нови възможности :)

haritov
04-18-2019, 20:06
Другото което е че само вечер се чувствам добре. Кажете ми поне че не е нещо мноого серионо нали :д

Не е сериозно и нищо ти няма. Нямаш нужда от психилог и хапчета,а от изразходване на енергия. Ще си започнеш работа без проблеми и всичко ще си потръгне. Никой не се е отървал от това :D